Stickman Warfare: A játék

2024.05.02 09:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 ... 93   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: 5letek a játékhoz (5letek FAQ-t célszerű átolvasni)  (Megtekintve 933851 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #180 Dátum: 2010.01.05 14:32 »

Találjatok ki valami technikás Tech fegyvert. Tehát aminek más a kezelése, mint az eddigieknek. Aztán lesz új fegyver. Legalábbis eddig ahogy elnéztem főleg a tech az, amit nehezebb kitalálni. Szóval hajrá!
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #181 Dátum: 2010.01.05 16:15 »

5let:Táblák, amik az épületek hollétét mutatják. Pl.: A techkomplex előtti téren a híd meg a kikötő közt lehetne egy gyárra mutató, mert onnan nem látni.
Naplózva

Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #182 Dátum: 2010.01.06 20:23 »

Ami le van írva az ötletek FAQ-ba és a Fórum szabályzatba azt kezeljétek szentírásként, mert NEM fogadok el ellentmondást. (csak kivételes esetben kivételes emberektől ) Magyarul lehet hogy szerinted jó ötlet lenne párba csinálni a fegyvereket, de szerintem nem, ezt le is írtam, és Punktum. Egyébként azért, mert nem akarom CS színvonalra zülleszteni a fegyverválasztékot.

De ja, jöhet fegyverötlet, ha megfelel a feltételeknek.

Sadynak igaza van, kitaláltok valami jobbféle tech fegyvert, akkor be is fog kerülni, mert gunra már született egy jó ötlet. (burst fire-ös dupla UZI, nem kispityu. Olyasmi mint a dual ingram a Max Payne 2-ben.)

Irányelvek: Elsődleges a kezelési technika, AZTÁN az effekt+hangok, és VÉGÜL egy modell. Nem adunk speciális tulajdonságot a játékosnak (lsd. hőlátás vagy láthatatlanság, repülés, futás nagy ugrás, stb.) Feltehetőleg a fegyvernek sem nagyon (lsd. zoom), persze ezt nem feltétlen, de inkább a lövés maga vagy a lövés módja legyen valami extra.

(Az a baj, hogy végignéztem az UT, DOOM, quake, HL1-2, Halo, Wolf3D fegyvereket és nemigen van mit lekoppintani. (pedig az MPG és a QUAD feltűnően hasonlít két UT-s fegyverre ha megfigyeltétek. De csak mert jóóóóóóóóóó ))

FONTOS EDIT: A fegyver ötletek pm-be jöjjenek vagy külön témába mert ide inkább az általános ötletek jönnek.
FOntOS EDIT 2: Persze ami nem felel meg az irányelveknek minimum le lesz szólva, ha különösen gagyi, akkor szó nélkül törölve is lesz Kacsint

.ini-s terepmódosítás felejtős. Technikai okokból.
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.06 20:42 írta Admin » Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #183 Dátum: 2010.01.06 20:53 »

UT-ben van egy olyan fegyver, aminek a lövése/töltése vibrálás. Nem tudom mi a neve, keresek róla képet. A gun párosa pedig lehetne valami közelharci lőfegyver.
Naplózva


torrent
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #184 Dátum: 2010.01.06 21:19 »

UT-ben van egy olyan fegyver, aminek a lövése/töltése vibrálás. Nem tudom mi a neve, keresek róla képet. A gun párosa pedig lehetne valami közelharci lőfegyver.


SZerintem egy shotgun  jó lenne.
Több lövedék és a közelharcban ezért jó mert a képernyő közepén nincs ilyen célzókör vagy mi.messzire nagyon rossz közelre se közelharci se messzi harci és nem lenne bugos se mint a közelharci.Mpg gyorsaságú feltöltés vagy annál kicsit lassabb.
Naplózva
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #185 Dátum: 2010.01.06 21:19 »

TECH fegyver kell! B+ TECH
Naplózva

Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #186 Dátum: 2010.01.06 21:36 »

Ráküldöm az egyik fegyverszakértő oszt. társamat a témára! Vigyorog
Mellesleg ő mutatta a sticket Mosolyog Downtown a neve Mosolyog
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
stukker01
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Barátok Közt Fan


« Válasz #187 Dátum: 2010.01.07 19:56 »

remélem még nem írták:
az effekteket ne úgy kelljen állítani, hogy egy csúszkát tologatok, hanem úgy hogy a négyzeteket bepipálni
vagy legyen olyan, (ez már bonyolultabb sztem) hogy lehet engedélyezni meg nem engedélyezni, hogy aki a menüben van egy külön extra opcióban nézhesse, hogy más mit lát. tehát mintha te játszanál csak nem teljes képernyős és nem te játszol
ennek bevallom én sem értem az értelmét de végül is jó kis extra és ki lehet kapcsolni
csak gondoltam ha eszembe jutott, leírom
Naplózva

Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #188 Dátum: 2010.01.08 10:40 »

Tegyük be ezt a fejrevalót! Most csináltam.

Amúgy azért írtam 5letekehez, mert ment sehova máshova, viszont annyira nem is  off, szal...



azért remélem tetszik, de amúgy ez ellen ne legyen már kivetés, mert egy újabb fejrevaló tutira nem rontja a játék színvonalát
Naplózva


Adam Hector
torrent
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #189 Dátum: 2010.01.08 14:24 »

Tegyük be ezt a fejrevalót! Most csináltam.

Amúgy azért írtam 5letekehez, mert ment sehova máshova, viszont annyira nem is  off, szal...



azért remélem tetszik, de amúgy ez ellen ne legyen már kivetés, mert egy újabb fejrevaló tutira nem rontja a játék színvonalát


Pirosban szerintem bekerülhetne.
Hány poly?
Naplózva
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #190 Dátum: 2010.01.08 15:07 »

Nem tűnik többnek 40-50 polinál.
Naplózva


Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #191 Dátum: 2010.01.08 17:49 »

olyan 30 körül lehet max 40, maúgy a szín már csak részletkérdés, akkor már lehetne zöld is...
Naplózva


Adam Hector
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #192 Dátum: 2010.01.08 17:56 »

Ja zöldet,mindig ebbe lennék,xd.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #193 Dátum: 2010.01.08 18:04 »

remélem még nem írták:
az effekteket ne úgy kelljen állítani, hogy egy csúszkát tologatok, hanem úgy hogy a négyzeteket bepipálni
vagy legyen olyan, (ez már bonyolultabb sztem) hogy lehet engedélyezni meg nem engedélyezni, hogy aki a menüben van egy külön extra opcióban nézhesse, hogy más mit lát. tehát mintha te játszanál csak nem teljes képernyős és nem te játszol
ennek bevallom én sem értem az értelmét de végül is jó kis extra és ki lehet kapcsolni
csak gondoltam ha eszembe jutott, leírom

Spectate...

De minek az? Játszani mész fel nem?
Naplózva

Bilux
Vendég
« Válasz #194 Dátum: 2010.01.08 18:05 »

igen,de végülis TGF-nél hasznodra lehet ...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 ... 93   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.055 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.