Stickman Warfare: A játék

2024.05.02 04:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 ... 93   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: 5letek a játékhoz (5letek FAQ-t célszerű átolvasni)  (Megtekintve 933819 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
ParaZita
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #210 Dátum: 2010.01.10 17:06 »

Szerintem lehetne azt hogy a pálya területét kihasználni (arra gondolok hogy lehetne berakni még pár épületet)
+ valami felszedhető cuccot 
Naplózva

"A tehén bonyolult állat, de én megfejtem"
Bőrmajom
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 282


Server Police


WWW
« Válasz #211 Dátum: 2010.01.10 17:13 »

Enyémet miért töröltétek? De azé' köszike.  Puszi
Naplózva

Kisbicajos blog, Bear Attila 4! Nézzétek Meg!, TeCső, Flickr
Én nullázom a karmád, mert ilyet nem játszunk. MEg azért ide írtam, mert úgyis ezen az oldalon jártam, és kényelmes volt. Admin Kacsint
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #212 Dátum: 2010.01.10 17:38 »

Nem tudom hogy a Mediacenter korlátlan számú e-mail címet ad-e. De ha igen, akkor járhatna az accounthoz, vagy lehetne beikszelni hogy kér-e, StickMail-t. Abból állna, hogy a felhasználóneved = email címed. Tehát az enyém pl lehetne: rudi@stickman.hu. És akkor többen regelnének.
Naplózva

Eres
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #213 Dátum: 2010.01.10 17:55 »

Szerintem ez jó ötlet. Ha valahol meg látja valaki pl egy 13 éves és érdeklik az ilyen dolgok akkor szerintem megnézné ezt az oldalt és hogy azt hogy hogyan is lehetne ilyen e-mail Vigyorog.
Naplózva


Szerelem kalkulátor : http://szeretnemszeret.info/?page=137051 jó szórakozás de ne vegyétek komolyan Vigyorog.
aron65
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281

A BSC 2 és a Stickman bújócska győztese


« Válasz #214 Dátum: 2010.01.10 18:53 »

Hmm az elöbbi ötletemet nekem is törölték innen Vigyorog.
Megpróbálom még 1x:

Olyasmi fegyverre gondoltam mint az mpg csak a "lézercsík" piros lenne. Ha valamibe megáll a lézer akkor 1 kicsit robban. Tehát ha harcolsz egy gunnal és alá lősz akkor is megvan az esélye hogy meghal mert egy kicsit robban a lövet amikor becsapódik. Viszont ennek a fegyvernek is lehetne olyan követelménye hogy csak célozva és legyen 1 kissebb feltöltési ideje mielött használod, miután használtad. Viszont ami irtam hogy csak célzással közbe lehessen mozogni csak ne annyira gyorsan.
Szerintem nem véletlenül törölték ezt az előbb ugyanis külön topic van a fegyver ötletekre.
Naplózva

Tanuld meg a szakkifejezéseket:1. Cheaterek és hackerek nincsenek, csak laggerek. 2. Akit lelősz, az noob. 3. Aki téged lelő, az láma. 4. Aki beszól, az low.
"aron nem pro, hanem aron" /by Tiger
"aron nem jófej, hanem aron" /by Zyzu
Bilux
Vendég
« Válasz #215 Dátum: 2010.01.10 19:07 »

Szerintem lehetne olyan,hogy amikor regel egy felhasználó,akkor csak 1 topikot lát,amiben bennevan a fórum szabályzat,a modellek szabályzat,ésatöbbi.Amikor az összeset elolvasta,akkor láthatja ezeket.Ez megoldható?
Naplózva
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #216 Dátum: 2010.01.10 19:11 »

Erről eszembe jutott egy régebbi 5letem: A menüben lenne egy 'help' fül, ami lényegében az oldalon lévő gyik játékra vonatkozó része lenne. Ha valaki nincs regelve, vagy 500 kill alatt van, akkor mindenképp el kelljen olvasnia.
Naplózva

Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #217 Dátum: 2010.01.10 20:12 »

Én azt hiszem nem is játszanék többet a játékkal... Azért, mert akkor mindig dobjon ki  játék?
Naplózva

Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #218 Dátum: 2010.01.10 20:19 »

Kb. annyian olvasnák el mint ti az EULÁkat.

A médiacenterrel most nem vagyunk jóban, úgyhogy az email cucc felejtős Vigyorog
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
gergőkiller
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #219 Dátum: 2010.01.13 15:35 »

Lenne egy 5letem. Ugye egyre többen ismerik meg a játékot egyre több az ujonc. Nem nagyon ismerik a játékot, sem a fegyvereket. És némelyik eléggé "cifrán" működik. A sziget a pahanteon háta mögött meg teljesen üres, és senki nem megy oda, csak néha, meg az ujoncok, lehetne egy lőteret csinálni, amiben ugy mint az igaziban ilyen fülkék lennének meg céltáblák, így a játékos kitapsztalhatná az összes fegyvert, és nem kéne rengeteg időt szorakozni azzal hogy élesben, vérprofik között akik egy másodperc alatt kiszedik őket, keljen rohangálni egy tök ismretlen fegyverrel. Esetleg rövid ismretetőket is lehetne kitenni tábla formályában a fegyverekről, plus egy kép, igy tuti nem kevernék össze. Ezzel nem azt akarom mondani hogy minden ujonc esetleg analfabéta, csak sztem igy könnyeb lenne, és jobban megszeretnék a játékot ha nem lövöldözik ki őket.
Naplózva



Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #220 Dátum: 2010.01.13 16:14 »

Lásd Banán-féle tutorial. Egyébként nekem is profik között kellett kitapasztalni a fegyvereket, van, amihez máig nem nyúltam hozzá Mosolyog
Naplózva


gergőkiller
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #221 Dátum: 2010.01.13 16:32 »

Banán féle tutorial?? Nem ismrem
Naplózva



Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #222 Dátum: 2010.01.13 16:38 »

Youtube. Keress rá arra, hogy Art45a. Menj rá a profiljára, és keresd ki a tutorialt a videók közül.
Naplózva


bbalint
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91

őőőőőőőőőőőőőőő nem tom...XD


« Válasz #223 Dátum: 2010.01.13 20:25 »

5let:
Görgővel lehetne váltani az MP3 számokat mint a kocsikba a rádiókat Vigyorog Vigyorog
Naplózva

"Ne pofázz, inkább ölj!"
     (+bbalint+)

                                  "Bármi is történik tégy úgy mintha
                                                            szándékos volna"
                                                              (Murphy)
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #224 Dátum: 2010.01.13 21:09 »

Modelleken belül nem tudtam, hogy hova rakjam/nem akartam témát nyitni, és végülis ez 5let, szóval, lehetne egy új "fejrevaló" hector punk-haja mellé (ha jól tudom az is bekerül)



228 tri, de még tudok leszedni ha kell.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 ... 93   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.