Stickman Warfare: A játék

2024.05.17 22:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: SMWF mod [WIP]  (Megtekintve 81576 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Captain Jack Harkness
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 456


Torchwood Team Member


« Válasz #120 Dátum: 2010.01.21 22:30 »

Sady, ez nagyon állat! Mosolyog Én majd itt fogok mindig a nádsba elbújni xDxD Am én is arra szavazok, h víz felett lehetne kicsit világosabb színárnyalatú, meg h ne legyen ennyire sűrű, de így is tökéletes! Te olyan jól értesz ezekhez, h én soha a büdös életbe nem jutok el idáig, az biztos xD
Hajráááá Sady!!!! Vigyorog Vigyorog
Naplózva


,,Dzsidzsi, te elmebeteg quados" xD By: chester Vigyorog
,,Nem vagyok buzí, csak szimplán megdugok mindenkit Vigyorog" xDDD By: cakko
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #121 Dátum: 2010.01.21 22:36 »

Azt, hogy a víz felett legyen a megfelelő árnyalatú, nem tudom megoldani, mivel a vízmélység változik, és nem rajzolhatok külön textúrát minden egyes modellhez. Pláne, hogy akkor le is kell modellezni, UV-zni, ésatöbbi újra, az pedig a játékból venne el erőforrásokat, és már így is akad, mint a hülye a 768 RAM-ommal. Szóval asszem a giga ram lesz a minimális követelménye ...
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #122 Dátum: 2010.01.26 22:21 »

Sady jó lett ez a nádas,olyan kafa mintha egy horgász paradicsomba lennénk.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #123 Dátum: 2010.02.13 15:22 »

No szóval ... Ezzel a moddal nem nagyon haladok, bár a munkálatokat nem akarom lelőni. Viszont! Szeretnék készíteni egy Ezeregy éjszaka stílusú modot (ha nem ismerős, akkor Aladdin), amihez segítőket várnék. Alapvetően nem a segítség miatt, hanem hogy bevonjak másokat is a munkába, haladjon az egész, ne pedig hébe-hóba kerüljön be valami.

Amire gondoltam, mint pár újdonság:
- Tech fegyverek mágikussá tétele (a Jaffar kobrafejes bot már megvan az MPG helyére Kacsint )
- Gun fegyverek felújítása, de nem lecserélése (sivatagi stílusú fegyverek, RPG, AK47, Dragunov és Scorpion SMG - A jelenlegieknél minimum kétszer több poly)
- Talaj textúra csere (ezzel már megvagyok)
- Bokor és fű lecserélése (bokor félig megvan, még finomítanék a textúrán, ilyen száraz gallyakat képzelek el)
- Egy nagy városias környezet (lásd szintén Aladdin), centrális elhelyezkedésben (palota, lakóépületek, ésatöbbi)
- Több kisebb oázis szerűség a terep különböző részein (inkább grafikai feature, és térfoglalás, a csatatérnek a várost képzelem)
- A palotából teleportlehetőség egy lebegő BG-re, bár ennek a megvalósítása talán a legkomplikáltabb (grafikailag)
- Járműcsere (Hummer helyett valami szellősebb, vagy Jeep, vagy Rover, Antigrav helyett Oli repülő szőnyegére pályázom)
- Fejrevalócsere (kendők, szintén Aladdin stílusú sapkák [pávatoll], arab fejrevalók, köpeny [legfeljebb nem lebeg majd], néhány modernebb, katonai stílusú fejrevaló)
- Új betöltőképernyő

Azt hiszem, ennyi lenne (mást nem is nagyon lehet cserélni), szóval várok komoly, segítőkész jelentkezőket (nem mást, modellek még nem kellenek, tényleg emberekre van előbb szükségem), akik látnak affinitást ebben a típusú modifikációban Kacsint

Ha leszünk páran nyitok neki új topikot, addig jöhet ide a jelentkező emberek listája!

Elöljáróba (nem végleges textúra):
« Utoljára szerkesztve: 2010.02.13 17:06 írta sadypisten » Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #124 Dátum: 2010.02.13 17:39 »

Hm.. Az Aladdin mindigis a kedvenceim közé tartozott... Benne vagyok. :] Már ha jöhetek...
Naplózva

Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #125 Dátum: 2010.02.13 18:13 »

háháhá   ez egy jó 5let!
azon kívül hogy jelenkezek, szívesen váállaok textúrák készítését, mert ezekhez a sivatgiakhoz értek Kacsint
Naplózva


Adam Hector
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #126 Dátum: 2010.02.13 19:00 »

Hm.. Az Aladdin mindigis a kedvenceim közé tartozott... Benne vagyok. :] Már ha jöhetek...

Jönni jöhetsz, csak akkor majd úgy dolgozz, hogy abba ne nagyon lehessen belekötni Kacsint

háháhá   ez egy jó 5let!
azon kívül hogy jelenkezek, szívesen váállaok textúrák készítését, mert ezekhez a sivatgiakhoz értek Kacsint

Örömmel hallom. Mint a kígyós bonton is látszik, én annyira nem vágom a textúrázást Kacsint
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #127 Dátum: 2010.02.13 19:04 »

Egyébként hamár nagyváros, akkor nagyon részletesnek kell lennie? Szal bejárható épületek meg minden?
Naplózva

sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #128 Dátum: 2010.02.13 19:10 »

Egy részük mindenképp, legalábbis a nagyobbak. Aki nézte annó az Aladdint, annak rémlik remélem, hogy milyen volt az utcaszerkezet. Bazár végig a főúton, az se túl széles, szűk sikátorok, és hasonlók. Szóval a lényeg az lenne majd, hogy egy kellően zsúfolt ugra-bugra környezet létrejöjjön. Hja, és persze majd egy arabos jellegű kikötő. A lényege tényleg az lenne majd az egész modifikációnak, hogy egy mesebeli hangulatot hozzon létre a Stick keretein belül.

Apropó. Mindketten fenn vagytok MSN-en, majd írjatok rám. Ha nem válaszolok egyből, akkor vacsizok, de ott megbeszéljük a továbbiakat (bár skype-nak jobban örülnék, ha az van nektek, akkor inkább ott, lehet normális konferenciaszobát csinálni).
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #129 Dátum: 2010.02.14 10:09 »

Repülőszőnyeget természetesen adom Kacsint
Naplózva

   
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #130 Dátum: 2010.02.14 17:35 »

Egy részük mindenképp, legalábbis a nagyobbak. Aki nézte annó az Aladdint, annak rémlik remélem, hogy milyen volt az utcaszerkezet. Bazár végig a főúton, az se túl széles, szűk sikátorok, és hasonlók. Szóval a lényeg az lenne majd, hogy egy kellően zsúfolt ugra-bugra környezet létrejöjjön. Hja, és persze majd egy arabos jellegű kikötő. A lényege tényleg az lenne majd az egész modifikációnak, hogy egy mesebeli hangulatot hozzon létre a Stick keretein belül.

Apropó. Mindketten fenn vagytok MSN-en, majd írjatok rám. Ha nem válaszolok egyből, akkor vacsizok, de ott megbeszéljük a továbbiakat (bár skype-nak jobban örülnék, ha az van nektek, akkor inkább ott, lehet normális konferenciaszobát csinálni).

Régi vágyam volt összerakni egy várost... A cuccok (ajtók, ablakok, stb) külön objektumba menjenek, vagy mindent egy objektumból formázzak meg?
Naplózva


sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #131 Dátum: 2010.02.14 20:35 »

Külön object, természetesen. Extrude, ahova lehetséges (falak, és más hasonló finomságok), de ki ne találd, hogy más, nem közvetlenül kapcsolódó dolgot (ahogy mondtad, ablak, ajtó, stb) extrude-al oldj meg Kacsint

A napokban nyitni fogok egy topikot a modnak, hogy kb milyen elképzeléseim lennének vele kapcsolatban, ahova már feltöltök majd a városból épületmodellt, de addig Skype-on elérsz, ha kérdésed lenne. Majd ott folytassuk ezt egyelőre Kacsint
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #132 Dátum: 2010.02.14 22:50 »

Érdekes. Én blenderben mindent egy objektumba teszek ami ablak-ajtó, mert azért szerintem eléggé az épület szerves része. NEm tudom miért érdemes wingsben külön tenni, de blenderben kifejezetten nem érdemes, mert 2 objectet egymáshoz igazítani elég babrás. Viszont én tudok egy ojektumon belül több féle textúrát alkalmazni.

Szóval a kérdés: az miért jó h. külön csinálom a valamelyest is egybefüggő cuccot pl. ablakot?

( @sadypisten : amit multkor küldtem kocka amit egységnek vettél az nálam is 2x2x2 -es volt, csak azt hittem standard 1x1x1 est rak, de nem Mosolyog szóval a méretezés 1:1)
Naplózva


Adam Hector
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #133 Dátum: 2010.02.15 08:33 »

Duplikálási lehetőség és hasonlók Kacsint Ha netán többször lenne szükség arra a bizonyos ablakra, akkor elég legyen egyszer megcsinálni. Természetesen Wings-ben is fennáll a többféle material (textúra) lehetősége egy objektumon, és van is alkalmazva több helyen a játékban (lásd bármi, amit én csináltam), de csak indokolt esetben. Szerintem érdemes külön kezelni a külön álló részeket, ha lehetőség van rá. Az igazítási problémák pedig nem hiszem, hogy túl jelentősek lennének, ha már egyszer lehet alkalmazni a numerikus beírást is. De ezt ne itt vitassuk meg Kacsint
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

123456789
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #134 Dátum: 2010.02.16 15:30 »

ez nekem marhára tetszik ne adnád oda a modot ? Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.056 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.