Stickman Warfare: A játék

2024.05.02 19:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 ... 96   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -MH- általános téma  (Megtekintve 1767978 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #735 Dátum: 2009.05.25 17:07 »

Jelentem hülye gyerek eltávolítva ^^
Megint tiszta minden..
Az utolsó üzenetem hozzá már nem kaphatta meg, sajnos törölve lett az összes hsz az accával együtt :S
Akkor itt üzenem neki:
Engem bánts fogyatékos, ne a klánt, mert akkor nem tudod mi lesz.. (én se)
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #736 Dátum: 2009.07.09 09:27 »

Új oldal, új fórum, új élet. Ki szeretnék lépni az MH-ból. Ebben a klánban töltöttem el stickéletem krémjét, és valószínűleg még mindig azt tölteném. Minden egyes tag továbbra is a barátom marad (Tom, ha nem írok vissza msn-en , akkor csak nem érek rá  Puszi), és persze nem ígérhetem azt, hogy örökre klánmentes leszek, mert az élet kiszámíthatatlan. Kilépésem nem személyes, de nem is üzleti ügy, hanem szeretnék színt vinni a stickes (úgymond) karrierembe, bár lehet, hogy csak fórumon maradok, még nem tudom. De akkor is köszönöm ezt a bő fél évet, mégha másfél hónap most ki is maradt. Háj  Mosolyog
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Töki
Vendég
« Válasz #737 Dátum: 2009.07.09 16:03 »

nee . mondjuk már egyszer sikerült lebeszélni róla h menjek talán most is sikerül Zavart
Naplózva
(-PRO-) Gaara
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 359


« Válasz #738 Dátum: 2009.07.09 18:44 »

Húú de fura lesz EE-t az MH-jel nélkül látni a játékban.
Naplózva

Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #739 Dátum: 2009.07.09 20:46 »

EE én megrugdallak téged, de ezt szerintem tudtad ^^
Nem lépsz te sehova Vigyorog
Nem kell játszanod, gulyi se tud nagyon játszani.. Én sem leszek hűű de aktív, meg kell hogy jöjjön megint a kedvem, de nem lépek ki. Akkor is ide tartozol, akármit mondasz ^^
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #740 Dátum: 2009.07.09 21:29 »

EE én megrugdallak téged, de ezt szerintem tudtad ^^
Nem lépsz te sehova Vigyorog
Nem kell játszanod, gulyi se tud nagyon játszani.. Én sem leszek hűű de aktív, meg kell hogy jöjjön megint a kedvem, de nem lépek ki. Akkor is ide tartozol, akármit mondasz ^^
Én vissza is rugok ^^ És ez most nem azon múlik, hogy nem nagyon tudok játszani (mármint hogy időm nem engedi).
nee . mondjuk már egyszer sikerült lebeszélni róla h menjek talán most is sikerül Zavart
Túl könnyen vagyok befolyásolható, ez igaz...
Húú de fura lesz EE-t az MH-jel nélkül látni a játékban.
Nekem még mindig a TURUL jel állt a legjobban xD

Most mondjam azt, hogy megint meggondoltam magam? Többet senki se vene komolyan... :S Töröltetni meg nem akarom a hsz-eket. És még másnapos se voltam, ajajajjjj xD És ha maradnék is: nem furcsa, hogy én már kétszer is ki akartam lépni, és egyszer sem akartátok? Azért ez is jelent valamit. DE belátom: ez az MH a legjobb fej társaság (ha nem is a legnormálisabb, itt olyan nincs az egész stickatyaúristenségben)
És amúgy se játszanék: kipróbáltam a játékot, és ezek az újítások nem kicsit baszták el az egészet
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #741 Dátum: 2009.07.09 21:51 »

Akkor is a közösségbe tartozol a magad jammelős numetálos reffeléses hülye magas fejeddel  Kacsint
Lehet hogy ki akarsz lépni, de nem tudom, én nem akarom, hogy elmenj.. Akkor is ide tartozol és így legalább kényszerülve vagy a klántopik olvasására is Vigyorog Amúgy meg elvileg mindig feljársz a blogodat készíteni.. Akkor meg mi tart vissza attól, hogy itt legyél, mint "nyugdíjas" ? Vigyorog
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #742 Dátum: 2009.07.09 21:53 »

És amúgy se játszanék: kipróbáltam a játékot, és ezek az újítások nem kicsit baszták el az egészet


Sajnos ez már régóta így van szerintem :S Ezért se játszik a régi játékosok 90%-a.
Naplózva

\M/etál az ész
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #743 Dátum: 2009.07.09 21:56 »

És amúgy se játszanék: kipróbáltam a játékot, és ezek az újítások nem kicsit baszták el az egészet


Sajnos ez már régóta így van szerintem :S Ezért se játszik a régi játékosok 90%-a.
Ez nem most jött be a "kézzel"?
Akkor is a közösségbe tartozol a magad jammelős numetálos reffeléses hülye magas fejeddel  Kacsint
Lehet hogy ki akarsz lépni, de nem tudom, én nem akarom, hogy elmenj.. Akkor is ide tartozol és így legalább kényszerülve vagy a klántopik olvasására is Vigyorog Amúgy meg elvileg mindig feljársz a blogodat készíteni.. Akkor meg mi tart vissza attól, hogy itt legyél, mint "nyugdíjas" ? Vigyorog
Akkor nem tudok beszélni: azt akartam írni, hogy ráérek, és nem az lesz a baj, hogy most nem vagyok aktív. Igenis lehetnék aktív, ráérek. De már egyszerűen... nemtudom xD Baxameg xD Itt fogok megrohadni míg bele nem ragad a pirítósba az utolsó fogam is.  Vigyorog
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #744 Dátum: 2009.07.09 21:58 »

Most akkor töröljem a hszeket? XD nemá!
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #745 Dátum: 2009.07.09 22:02 »

Nem tudom EE, 2 hónapja nem stickeztem. Nem tudom, milyen újítások vannak, úgy értettem, hogy a játék már szerintem régebb óta rohad.
Naplózva

\M/etál az ész
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #746 Dátum: 2009.07.09 22:04 »

Nem tudom EE, 2 hónapja nem stickeztem. Nem tudom, milyen újítások vannak, úgy értettem, hogy a játék már szerintem régebb óta rohad.
Ja , ok, ide nem írtam a rángatózást xD
Most akkor töröljem a hszeket? XD nemá!
NE!!! Vegyük huntolásnak  Vigyorog
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
TheBuzogány
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1269

BiGláma


« Válasz #747 Dátum: 2009.07.09 22:15 »

jó h EE marad...ő az MH része xD

am meg...a stick akkor volt az igazi mikor a hegy mögötti völgyben volt minden,
és játszottunk 10en egyszerre azon a kis részen...
nem volt se lagg, se az h nincs fél perced feleszmélni...
és a terep bőven elég volt, jókat szórakoztunk(még akkor is mikor gulyival csak 2en voltunk xD)

Naplózva

Játszik a fa×om ezzel a szarral xD abbahagytam:)))
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #748 Dátum: 2009.07.09 22:21 »

Kössünk egyezséget: ha mégegyszer ki akarok lépni, akkor a képbe fog jönni a "három a magyar igazság"-elv, és senki se nyavajoghat  Azért rohattjó, hogy már az elmúlt párezer hsz a kilépésemről szól.
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #749 Dátum: 2009.07.09 22:23 »

Meg akarom nézni a jégcoreszak 3at.. Aki akarja, jöjjön Győr közelébe, telepedjen le és majd egyszer elmegyek hozzá, miután letöltötte XD
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Oldalak: 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 ... 96   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.028 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.