Stickman Warfare: A játék

2024.05.23 13:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 22   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Filmek  (Megtekintve 242423 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
[M] Dawer
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

Mindíg minden körülmények között?


« Válasz #165 Dátum: 2010.08.08 15:34 »

Nekem még a Fűrész 1, 2, 3 jön be. Vigyorog Vígjátékok közül inkább Hororra akadva, Amerikai Pite, Német Pite.
Naplózva

Az életben lesznek olyan idők amikor nehéz lesz mosolyognod,de annak ellenére amit látsz,az összes fájdalom ellenére,meg kell őrizned a humorérzékedet.Tudnod kell mosolyogni azon a sok baromságon!
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #166 Dátum: 2010.08.08 18:26 »

Most néztem meg Az Arany Iránytűt.
Nem értem, mi bajod van vele. Nem rossz annyira a film, mint amennyire azt mondod. Lehet, kicsit unalmas volt, de a többi film is van ennyire unalmas. Nem tudom, mit jelent neked ez a levágták a végét, vagy mi,  igaz, nincs ilyen akció utáni jelenet, de arra nem sok szükség van.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #167 Dátum: 2010.08.08 20:03 »

Nézd meg a végét (ahol azzal a "léghajóval" mennek), fent van youtube-n. Remélem érthető. Azért írtam hogy el vágták, mert az a rész olyan volt mintha épp készülne valami, tervezget a kislány távolodik a kép, erre: VÉGE. Na ne.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #168 Dátum: 2010.08.09 00:30 »

Szerintem csak félreértetted. Mivel már a csatának vége volt, tudni lehetett, hogy vége fele jár a film. És mivel a fellegekben lévő panoráma képeket nézegethettük a léghajó jelenetből, következtetni lehetett, hogy vége. Tehát nem vágtak le semmit, lehet, hogy még szerinted kellett volna oda valami,. Kicsit más, mint a többi filmben, de attól még jó Kacsint
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #169 Dátum: 2010.08.09 00:48 »

Nézd meg a végét (ahol azzal a "léghajóval" mennek), fent van youtube-n. Remélem érthető. Azért írtam hogy el vágták, mert az a rész olyan volt mintha épp készülne valami, tervezget a kislány távolodik a kép, erre: VÉGE. Na ne.

Ha jól tudom, a könyv, amiből készült, folytatásos ... Ezért nincs igazi vége, csak ugye folytatás nem érkezett még. Ennyi erővel a Gyűrűk ura első részének is szar vége volt, bár ott azért tudta mindenki, hogy készül a folytatás. Bár ott az egész film szhar volt, de tény, hogy még az Arany iránytűt (aminek nem is ez a címe, hanem Északi fény) még nem láttam ...
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

-MH- Zaknod
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


Szájkaratetanonc


« Válasz #170 Dátum: 2010.08.09 08:55 »

Igen tényleg többrészes a könyv,egészen pontosan egy trilógia,én olvastam az első két részét,és az első könyv (most hogy így eszembejutott,a második is) tényleg úgy fejeződik be hogy rohanj olvasni a másikat.
Úgy olvastam hogy tervben volt a második könyv megfilmesítése is,de arra már nem volt elég pénz.
Naplózva


"Minden kill honorable. Aki chatel vagy hátat fordít, magára vessen." \Bolint99\
Guild Wars 2 magyar hírblog|Guild Wars 2|Gang Garrison 2|Sumo Paint|SuperCrateBox
aka Blue Chicken
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #171 Dátum: 2010.08.09 18:08 »

Tán épp azért, mert az első filmesített könyv nem sikeredett megfelelően filmbeillőnek"..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
stickpetya97
Vendég
« Válasz #172 Dátum: 2010.08.09 19:27 »

Úh hát én tele tudnék írni egy egész oldalt a kedvenc filmjeimmel  de röviden a Martin Lawrence - filmeket (Gagyimami sorozat)  Bruice Willys, Antony Hopkins, Antonio Banderas filmeket szeretem. De kabaréban, humorban nincs az én szememben párja Hofi Gézának.

Hát nagyon röviden ennyi.
Naplózva
MeekE
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85

Sztereoszuptikus Javaládé


« Válasz #173 Dátum: 2010.08.09 20:24 »

Igen tényleg többrészes a könyv,egészen pontosan egy trilógia,én olvastam az első két részét,és az első könyv (most hogy így eszembejutott,a második is) tényleg úgy fejeződik be hogy rohanj olvasni a másikat.
Úgy olvastam hogy tervben volt a második könyv megfilmesítése is,de arra már nem volt elég pénz.
Mondjuk érdekes lett volna rombusz lábú elefántokat, vagy miket animálni.
Naplózva

fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #174 Dátum: 2010.08.09 20:27 »

Tegnap néztem meg a Tekken című filmet.Igen azt amelyikből játék is van,illetve a játék volt előbb.Szerintem aki szereti a pörgős verekedős akció filmet az nézze meg.Szerintem jó,de aki látta az írjon véleményt.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #175 Dátum: 2010.08.09 20:36 »

Nem rég néztem meg a 23-as szám című filmet.(thiller)
Nekem nagyon tetszett.
Jim Carrey-t egy egészen más oldaláról mutatja be. Nagyon ajánlom mindenkinek.(aki elmúlt 12 és és felfogja az ilyen filmek tartalmát)
Naplózva

-ELIT- Sheffield
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 363


Népszerűség: {[(ctg³β)*(sin²α+cos²α)²]*∞}²


« Válasz #176 Dátum: 2010.08.09 20:42 »

Egész pörgős "filmecske" a Halálfutam. Akcióban nincs hiány, szinte megállás nélkül az van benne. Egy-két haláleset is történik (xD), amik olykor viccesen vannak megoldva. Jason Statham a főszereplő és ez a filmje biztosan vetekszik a Szállító c. filmjével, amiben ugyancsak sok akció van.
Egy trailer, ha érdekel: http://www.youtube.com/watch?v=answyRCr3No
Naplózva


green
Grafikus
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 380



« Válasz #177 Dátum: 2010.08.09 20:51 »

Tegnap megnéztem az Eredet c. filmet. Nagyon jóra sikeredett.  Vigyorog Annyira jó az eddig látott filmek közül, hogy vetekszik a Mátrix 1# részével.  Vigyorog
Kötelező megnézni!  Kacsint
Egyetértek  Kacsint. Reméltem, hogy nem megy el a különleges effektek halmozása felé, és szerencsére nem is. A vége pedig  . A Matrix talán egy kicsivel jobb, de csak azért, mert könnyebb beleélned magad  Kacsint.
A Varázslótanonctól nagyon keveset vártam (pedíg Nicolas Cage), de annyira nem rossz, átlagos.
Az utolsó Shrek pedig egész jó kis befejezés.
Naplózva
(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #178 Dátum: 2010.08.09 20:58 »

Az Eredet szerintem is Über jó.
A varázsló tanonc is tetszett mondjuk én inkább többet vártam volna.
Én a HP 7-re leszek kíváncsi, remélem nem vitték túlzásba a csicsát de azt is ,hogy nem kapkodták el.
Naplózva

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #179 Dátum: 2010.08.09 22:01 »

Egész pörgős "filmecske" a Halálfutam. Akcióban nincs hiány, szinte megállás nélkül az van benne. Egy-két haláleset is történik (xD), amik olykor viccesen vannak megoldva. Jason Statham a főszereplő és ez a filmje biztosan vetekszik a Szállító c. filmjével, amiben ugyancsak sok akció van.
Egy trailer, ha érdekel: http://www.youtube.com/watch?v=answyRCr3No
Tényleg jó kis film, végig lehet izgulni az egészet. Látványosságban nincs hiány, és a történet is egész jó.
Naplózva

   
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 22   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.077 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.