Stickman Warfare: A játék

2024.05.06 23:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Könnyítsen Kecsappp a 3. challengén? by cakko ^^
Igeeeeeeen - 17 (60.7%)
Neeeeeee - 11 (39.3%)
Összes szavazó: 23

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Kecsappp's Challenges[Archívum]  (Megtekintve 135976 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Szabesz-kun
Vendég
« Válasz #90 Dátum: 2010.06.18 19:29 »

Nem baj cakko elismerem, hogy nem értek nagyon hozzá Vigyorog Egyként meg bscnél meg ha leesel nem kell kiló métereket futni vissza a starthoz!
Naplózva
gulyko
Vendég
« Válasz #91 Dátum: 2010.06.19 08:20 »

Amúgy az egynél az a legnehezebb mikor elkezded végigmész a vékony rúdon és ott van az épület és annak a peremén elég nehéz végigmenni  Vigyorog Kacsint
Naplózva
Chimci
Vendég
« Válasz #92 Dátum: 2010.06.19 08:31 »

Kecsappp ezek a challengek nem jók. Kérlek nézzél szét a világban és nézegess olyan dolgokat amikből akadályt lehet kreálni. Mert amit te csináltál az egyszerű modellek összerakva. Gondolok én itt az 5-re. Elkezdem csinálni, nagyon könnyű és egyszer csak leesek. Majd megint és megint ugyan azon a helyen. Ehhez kapcsolódik a nehézségi fokozat. Attól nem lesz nehéz egy challenge, hogy csinálsz egy egyenes és felfele tartó pályát. Mert ha épp leestem (kb hatodjára) akkor csak felhúzom magam hogy megint mehetek oda. És mivel idegesebb leszek nem tudom jobban csinálni. Ezért ne legyenek nehézségi fokozatok. És ez még csak az egyik része, mert mindenkinek máshogy megy. Szabesz (bocs ) nem tudja megcsinálni a bsc sorozat 3-ik részét Tiger, Aron stb. igen. Ehhez képest a bsc sorozat 3-4-ik részénél nem voltam ideges, és ha mégis, nem ezen dolgokért. Ez vonatkozik mindenkire aki csinál egy pályát. Nem akarok a nagy király lenni és annak látszódni, de szerintem a mostani challengek igénytelenek. (Hector féle pályát még nem próbáltam de még ma pótolom Mosolyog)
UI: Dupla hsz... és megérte .
Például vegyük Hectort. Nem mintha kecsapp szaa*ul csinálná DE... Amit cakk mond az igaz lehet. Hectro ilyen természtes dolgokból összerak egy pályát egészen jól és élethűen. Ilyenre amit kecsapp csinál valószínű nem lennék rá képes de kecs mivel sztem több a fantáziád csinálhatnál valami hasonlót.
Szóval különösen ezt emelném ki cakko hsz éből.
Kérlek nézzél szét a világban és nézegess olyan dolgokat amikből akadályt lehet kreálni.
Amugy kipróbáltam és tényleg így van... Kábé olyan mint a Banáné. Csak itt épp fölfelé kell mindig menni (amit különösebben nem nagyon értek) meg hosszabb.
Csak hogy hozzáfűzzek már valamit mert állandóan mindig azt mondom hogy szép meg minden de ebben az esetben cakko nak lehet igaza. Úgyhogy kecs nem akarlak megsérteni sem eltántorítani hogy folytasd a sorozatot csak elmondtam a véleményemet. Vigyorog
Naplózva
.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #93 Dátum: 2010.06.19 13:06 »

Hogy, kell tovább menni ott az izénél annál a nagy kockánál aminek kissebedik az oldal?
Nem megy.
Naplózva

Szabesz-kun
Vendég
« Válasz #94 Dátum: 2010.06.19 15:47 »

Melyikbe van? Szóval nekem kecsappp az a véleményem, hogy a 6ot ne rakd fel és tervezz egy ujjat ami bug mentes nehéz de nem lehetetlen és teszteltesd valakivel, pl. a verseny győzteseivel
Naplózva
Gyümi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 105


« Válasz #95 Dátum: 2010.06.19 17:57 »

Cakko elárulom a 6 nehezebb lesz az 5 nél:D ja és kecsap javítsd már ki a nagy dominókat túl messze vannak egymástól előbb ki akarom vinni mielött feltennéd:D
Naplózva
[M] Kecsappp
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376


WWW
« Válasz #96 Dátum: 2010.06.20 21:14 »

22:00-ig még nevezzetek pls! Vigyorog
Naplózva

Az élet szar játék és a grafikája is szar.
"Te még egy lyukban is meglátod a spartát" by Firzen
Cappy- by kolta
"homokvér"- by Dark General
Kázmér- by Nesh
Kecsappp Michael Jacksonnal a McDonald's-ben már nem tudom mikor békésen fosott.
szakic
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


Legbénább a bújócska döntőjében XD


« Válasz #97 Dátum: 2010.06.20 21:18 »

Úgyis utolsó leszek de 1-2-re jelentkezek Kacsint

Edit: Tudod mit? legyen a 3. is Kacsint
Edit2: Fene legyen az összes
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.20 21:33 írta szakic » Naplózva



Két művelt nép háborúja összeesküvés a civilizáció ellen /Carmen Sylva/
[img]ht
Tigerdash
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 122



« Válasz #98 Dátum: 2010.06.20 21:18 »

4., 5.-re jelentkezek.
Naplózva

"HADJÁK,ELLENFELEITŐ,HAGGYA,PROBÁLT,MÉRT,MERT?!,BAL[Ađz,NYUGOT,SEGTSÉGÉRT,ÁLJ,TANÚLTUNK,felhúzod a vizet,moovie maker,stódiójában,MAGYARSZÖVEG,élletbenmaradásért,vágógép,felvevő program" - by xpisti, thx 2 Bennnii
[M] Kecsappp
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376


WWW
« Válasz #99 Dátum: 2010.06.21 16:30 »

Úgy látszik nincs szerver, szóval ha van szerver és nem vagyok fent, sürgősen szóljon valaki!

EDIT: 400. hsz., kösz hogy észrevetted szakic.
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.21 17:23 írta -FirePower- Kecsappp » Naplózva

Az élet szar játék és a grafikája is szar.
"Te még egy lyukban is meglátod a spartát" by Firzen
Cappy- by kolta
"homokvér"- by Dark General
Kázmér- by Nesh
Kecsappp Michael Jacksonnal a McDonald's-ben már nem tudom mikor békésen fosott.
szakic
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


Legbénább a bújócska döntőjében XD


« Válasz #100 Dátum: 2010.06.21 17:22 »

Hé kacsup már jelentkeztem mindegyikre (21:22 pár hsz-el fentebb) Gratula a 400.hsz-hez ! Vigyorog
Naplózva



Két művelt nép háborúja összeesküvés a civilizáció ellen /Carmen Sylva/
[img]ht
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #101 Dátum: 2010.06.21 17:46 »

Húzz ki, nem tudok menni egyikre se.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #102 Dátum: 2010.06.21 18:30 »

lehet még jelenkezni ha igen akkor jelentkeznék mindenre.
Naplózva

[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #103 Dátum: 2010.06.21 18:30 »

22:00-ig még nevezzetek pls! Vigyorog
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
dark general
Vendég
« Válasz #104 Dátum: 2010.06.21 18:54 »

Kecsappp, jók, de az 5. bugos kicsit, és szintén az 1. is. Javítsd, és akkor már tényleg nagyon jó.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.029 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.