Stickman Warfare: A játék

2024.05.03 19:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Milyen böngészőt használsz?
Internet Explorer 5 - 0 (0%)
Internet Explorer 6 - 2 (1.4%)
Internet Explorer 7 - 0 (0%)
Internet Explorer 8 - 10 (6.8%)
Mozilla Firefox 2.0 - 0 (0%)
Mozilla Firefox 3.0 - 4 (2.7%)
Mozilla Firefox 3.5 - 58 (39.7%)
Opera 9 - 0 (0%)
Opera 10 - 23 (15.8%)
Google Chrome - 41 (28.1%)
Applre Safari - 1 (0.7%)
Egyéb - 7 (4.8%)
Összes szavazó: 136

Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Böngészők  (Megtekintve 122560 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #60 Dátum: 2010.01.18 16:49 »

Egy kis Operás érdekesség:
http://screenshotuploader.com/screen/WbU3QESX7x
Egy kis oldalsó panelbe be tudod rakni az oldal mobilos verzióját, így egy kattintással meg tudod nézni a fontosabb infókat.
Hogyan csináld:
1. Menj fel a http://m.stickman.hu oldalra.
2. Nyomj Ctrl+D-t. Ekkor feljön a könyvjelzős ablak. Ne okézd le, hanem menj a részletekre.
3. Itt lent lesz egy "Mutassa a panelek között" rész, pipáld be. Most már leokézhatod.
4. Ha még nincsenek bekapcsolva a panelek bal oldalt, nyomj F4-et.
5. A legfelső gomb a stickman lesz, nyomd meg, és megnyílik egy kis panelben Mosolyog
Naplózva

   
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #61 Dátum: 2010.01.21 15:16 »

http://itcafe.hu/hir/mozilla_firefox_3_6_vegleges_final.html Mosolyog
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
szakic
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


Legbénább a bújócska döntőjében XD


« Válasz #62 Dátum: 2010.01.21 17:26 »

Én avanttal nyomatom és nálam ez vált be.Ie9 alapú böngésző de annál kicsit jobb. Mosolyog
Naplózva



Két művelt nép háborúja összeesküvés a civilizáció ellen /Carmen Sylva/
[img]ht
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #63 Dátum: 2010.01.21 17:48 »

IE9 még nincs is, rofl. (De azért készülget)
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.26 18:23 írta Oli » Naplózva

   
szakic
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


Legbénább a bújócska döntőjében XD


« Válasz #64 Dátum: 2010.01.26 17:17 »

akkor 8 Vigyorog
Naplózva



Két művelt nép háborúja összeesküvés a civilizáció ellen /Carmen Sylva/
[img]ht
-ELIT- Sheffield
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 363


Népszerűség: {[(ctg³β)*(sin²α+cos²α)²]*∞}²


« Válasz #65 Dátum: 2010.01.26 19:22 »

Nekem Google Chrome jön be. Gyors(szerintem gyorsabb a Firefoxnál) és nagyon egyszerűen kezelhető.
Naplózva


Taki
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #66 Dátum: 2010.01.26 19:26 »

Mozilla fan vagyok Vigyorog
Naplózva


A hozzászólás olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra.
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #67 Dátum: 2010.01.26 19:50 »

Nekem is a Mozilla jön be.Egyszerű jól kezelhető ,és nekem tökéletesen megfelel .
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #68 Dátum: 2010.02.06 15:42 »

http://dl.dropbox.com/u/2640488/K%C3%A9pek/steam.jpg
Még egy hasznos felhasználása a mobilos verziónak Vigyorog
Naplózva

   
Zsolt998
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #69 Dátum: 2010.02.06 15:51 »

Mozilla 4ever!

És ,hogy most már vannak hozzá skinek, még jobb lett! Vigyorog
Naplózva

mad-zag2
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #70 Dátum: 2010.02.18 14:54 »

A Google Chrome és a Mozilla Firefox a legjobb
Naplózva
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #71 Dátum: 2010.02.19 18:12 »

Nincs olyan hogy "legjobb". Kinek mi a jó. Én nekem az IE, mert a használata egyszerű, könnyű kedvenceket rendezni, stb.
Naplózva

-MH- Inad
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


Olvasás kocka


WWW
« Válasz #72 Dátum: 2010.07.12 12:19 »

A kérdés érdekes és rengeteg másik kérdést is felvet.
Mindenekelőtt le kell szögeznem, hogy nem a legjobb böngészőt igyekszem keresni ebben a hozzászólásomban, csak elmélkedem.
Sajnos bizonyított tény, hogy a Windows felhasználók egy nagy -ha nem is legnagyobb, ezt pontosan nem tudom- része még mindig XP-t használ. Ezzel még semmi gond nincs, csakhogy az XP-hez alapból IE6 jár, és abban gondolom egyetértünk, hogy bár sokan használják, már igencsak elavult és messze elmaradt a mai mezőny mögött.
A Google például folyamatosan azzal kardoskodik, hogy IE7 előtti böngészővel nem lesznek elérhetőek a szolgáltatásaik (főleg GMail és YouTube). Az IE legújabb kész verziója pedig ugyebár a 8-as, ami érzésem szerint még mindig nem az igazi, de mindenesetre mégiscsak közelebb van az élmezőnyhöz és biztonságosabb is.
Itthon a Firefox az éllovas, aminek az alapváltozata is egy jó és elterjedt vas. Céltudatos és haladó felhasználóknak a legjobb, mivel talán a leginkább személyre szabható, és emiatt a felesleges cuccokat el is lehet hagyni belőle.
Rengeteg -több száz- konfigurációs lehetősége van, de ezek nagy részéhez egy .js-ben kell turkálni, ha jól emlékszem. Itt persze bejön egy mellékút: készítettek már olyan kiegészítőket is az FF 3.x-hez, amivel kevésbé hozzáértők is könnyedén állítgathatják a fenti fájlt. Tehát ha valaki nagyjából tisztában van a szükségleteivel, akkor ez a legideálisabb választás.
És most rátérnék arra a 2 alternatívára, amit még ismerek (Apple Safari-t és kisebb cégek termékeit még nem volt szerencsém használni).
A Google Chrome egy abszolút spártai cucc, amiben nem túl sok variációs lehetőség van, legalábbis én nem fedeztem fel őket. Azt is mondhatnám, hogy ez az egyetlen az ismertebb szoftverek közül, amelyik "csak" egy böngésző. Explorerbe már belepakolnak minden butaságot a felső eszköztárba, holott az emberek nagy része valószínűleg nem fog böngészés közben rádiót hallgatni, és 4 féle keresősáv se kell. A Firefoxhoz létezik kismillió hasznos kiegészítés, az Operában meg ugye beépítve van Links, Unite és Turbo. A Google-hez ezzel szemben semmi extra szolgáltatást nem tettek hozzá, de mindenesetre ez is egy gyors, -drámaian- egyszerűen kezelhető böngésző, és és szinte mindenre képes, amire a társai. Aztán még plusz szolgáltatások megjelenésére is van remény, hisz a program viszonylag fiatal és minden bizonnyal még sokat fognak csiszolgatni rajta.
Jelenleg Operát használok, mégpedig azért, mert nekem ez esik leginkább kézre, és a panelsáv segítségével majdnem mindent elérhetek egyetlen klikkeléssel. Görgetés nélkül (sweet finom görgetés) is rengeteget lehet látni az oldalból, és mégsincsenek átláthatatlanságig zsúfolva az eszköztárak. A Turbo segítségével lassú kapcsolaton is könnyedén lehet élvezetesen böngészni, és ráadásul jól is néz ki. Valószínűleg azért, mert passzol az XP ezüst témájához.
Tehát én erre voksolok, de remélem, hogy az iménti fejtegetésemmel sikerült bizonyítanom, hogy mindegyik remek böngésző (csak az IE6 nem) a maga felhasználói köre számára.
Naplózva
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #73 Dátum: 2010.07.12 12:27 »

Én általába az Internet Explorer 8-at használok, mert könnyű kezelni, sok funkció van, de az az egyetlen baj, hogy "viccesen szólva" saját magával sem kompatibilis.
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #74 Dátum: 2010.07.12 12:39 »


A Google Chrome egy abszolút spártai cucc, amiben nem túl sok variációs lehetőség van, legalábbis én nem fedeztem fel őket. Azt is mondhatnám, hogy ez az egyetlen az ismertebb szoftverek közül, amelyik "csak" egy böngésző. Explorerbe már belepakolnak minden butaságot a felső eszköztárba, holott az emberek nagy része valószínűleg nem fog böngészés közben rádiót hallgatni, és 4 féle keresősáv se kell. A Firefoxhoz létezik kismillió hasznos kiegészítés, az Operában meg ugye beépítve van Links, Unite és Turbo. A Google-hez ezzel szemben semmi extra szolgáltatást nem tettek hozzá, de mindenesetre ez is egy gyors, -drámaian- egyszerűen kezelhető böngésző, és és szinte mindenre képes, amire a társai. Aztán még plusz szolgáltatások megjelenésére is van remény, hisz a program viszonylag fiatal és minden bizonnyal még sokat fognak csiszolgatni rajta.
Ez így nem igaz Mosolyog
Csak a felülete minimalista, mert lássuk be, 2010-ben sem kell több egy átlagos felhasználónak, mint pár fül, előre-vissza gombok, és frissítés. Szerencsére ezen kívül is van benne pár tényleg hasznos funkció, mint a szinkronizálás (olyan, mint Operában a Link). Ennél többre egy átlagos felhasználónak szerintem nincs szüksége. Legjobb példa erre, hogy a Firefox legnépszerűbb kiegészítőjét, az Adblock Plus-t is csak a felhasználók 5%-a használja. Apropó, kiegészítők. Chrome-ban is van már, igaz nem lehet annyi mindent megcsinálni vele, cserébe gyors marad a böngésző, és stabil. Az alap dolgokra így is tökéletesen használható a rendszer, én az alábbi kiegészítőket használom: reklámblokkoló, gmail értesítő, és egy Web Developer nevű kiegészítő, sok hasznos funkcióval a honlapkészítéshez. Ezeken kívül is van nagyon sok hasznos kiegészítő a hivatalos galériában, csak egyszerűen nem kell nekem több.
A Chrome kb. ugyan olyan gyors, mint az Opera, de engem nem érdekelnek a miliszekundumok, szinte alig észrevehető a különbség a Chrome, és például a Firefox között.
Régebben Operát használtam, viszont nagyon nem tetszett, ahogy túlbonyolítják olyan dolgokkal, mint a Unite, és egyre bonyolultabb, rendszertelenebb, átláthatatlanabb lett minden benne. Chrome egyszerűen csak működik, a kezdők is tudják használni, ha meg valami plusz funkció kell, arra biztos, hogy van már egy kiegészítő. És nem utolsó sorban jó irányba megy a fejlesztés Kacsint

Szerk:
Én általába az Internet Explorer 8-at használok, mert könnyű kezelni, sok funkció van, de az az egyetlen baj, hogy "viccesen szólva" saját magával sem kompatibilis.
Most csak kíváncsiságból megkérdezném, mi az a sok funkció, amit említettél, és használod is?
Naplózva

   
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.064 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.