Stickman Warfare: A játék

2024.05.02 02:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 [3] 4 5   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Mit adsz/kérsz karácsonyra?  (Megtekintve 39482 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #30 Dátum: 2010.12.14 19:06 »

Én azt kérem karácsonyra, hogy béke legyen a családban, és nehogy elveszítsük a fejünk felől a házat. Ennyi nekem elég is lesz a boldogsághoz.
Naplózva


"Alea iacta est."
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #31 Dátum: 2010.12.14 19:17 »

Én azt kérem karácsonyra, hogy béke legyen a családban, és nehogy elveszítsük a fejünk felől a házat. Ennyi nekem elég is lesz a boldogsághoz.

Látjátok,itt a pont. Nem minden a pénzről szól,meg ki ad drágább meg nagyobb ajándékot.A szeretet a lényeg és az egészség a családban.Respect neked PISTI.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
666™
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135


|N3wbee117| REACH Rank: Lt. Colonel grade 2


« Válasz #32 Dátum: 2010.12.14 19:19 »

Pénzt mert egy LAP-TOP-ra gyüjtök ha megyünk vhova magammal tuggyam vinni Mosolyog
Naplózva


LoL ez a KingKill:D
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #33 Dátum: 2010.12.14 19:32 »

Én azt kérem karácsonyra, hogy béke legyen a családban, és nehogy elveszítsük a fejünk felől a házat. Ennyi nekem elég is lesz a boldogsághoz.

Megható.
Tudod nekünk is ez a gond, apának nincs állása se mostmár...Meg mindig veszekedneka  szüleim...
Igazad van.
Naplózva

Frg/10
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #34 Dátum: 2010.12.14 20:32 »

Hát az a helyzet hogy már most megvannak az ajándékok, ( Hifi, Monitor, Telefon) de még egy PC-re gyűjtök, mert hát a mostani enyhén kifejezve szar. Adni? Hm...Dezodor, Tusfürdő, home made palacsinta.

EDIT: 55andris, tudomásom szerint már nem gyártanak új szériákat Bionicle-ből. Ha nem csak régebbieket árulnának, én is azt kérnék.
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #35 Dátum: 2010.12.14 20:37 »

családon belül még nem tudom mi lesz.
Erőszak.

Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
TheBuzogány
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1269

BiGláma


« Válasz #36 Dátum: 2010.12.14 20:38 »

Kértem egy digitális fényképező gépet(nevezetesen: Fujifilm FinePix JX 200), és egy techdecket. Adok: Hát, majd átugrok a boltba Vigyorog.

Nekem most van kettő, gyűjteni kezdtem. Én most egy rámpát kértem hozzá, adni; anyunak parfümöt( Kacsint ), apának szerintem meg sprayt, vagy valamilyen tusfürdőt veszek. Nővéremnek szerintem egy körömlakkot, vagy ilyen köröm-matricát. Mamámnak valami házit, tatámnak pedig szerintem bort, vagy valami jó kis szeszesitalt:).

Barátoknak csokit.. Akik meg messze vannak, és ezt olvassák; Azoknak kívánok boldog, jó élményekkel teli, élménydús szép, fehér-karácsonyt!
Naplózva

Játszik a fa×om ezzel a szarral xD abbahagytam:)))
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #37 Dátum: 2010.12.14 21:01 »

Ti megkínoztátok, megöltétek és feldaraboltátok a Karácsony szellemét ... Nem semmi teljesítmény egy oldal alatt. Grat hozzá.
Karácsony, húsvét, pünkösd mind olyan ünnep, hogy a mai szekularizált világban nyugodtan meg lehetne szüntetni, mint ünnepet, mert egy-két "gyp-sen" kívül a Lényeg senkit sem érdekel. A két elsőt pedig tekinthetjük a konzumidiótizmus ünnepének, ahol az emberek az áruházak "templomaiban" hódolnak az anyagi isteneknek. Ez a Biblia szavával "hamartia" magyarul céltévesztés (bűnnek fordítják általánosan).
Az anyagi javak adásával pedig szépen letudjuk mindazt, amit "szeretteinknek" az év többi napján (sőt karácsonykor is) akár csak figyelmetlenségből, akár szándékosan nem adunk meg: a szeretetet.
Naplózva

kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #38 Dátum: 2010.12.14 21:21 »

Nállam még nem az az első, hogy azt kapom, amit kérek. Ez csak egy kívánság, ha megkapom, azzal is szerezhetnek olyan örömöt, mintha titokban lett volna. Persze bármi kis ajándék lesz, annak örülni fogok.
Remélem, a többiek is így vannak vele....
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #39 Dátum: 2010.12.14 21:29 »

Én nem szoktam kérni. A szüleim tudják, hogy mit szeretek, a nővéreim is. És így teljesen jó.
Naplózva

TheBuzogány
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1269

BiGláma


« Válasz #40 Dátum: 2010.12.14 21:30 »

És adni? Azt mit szoktál? Mosolyog Ezt csak azért kérdezem, mert lehet, hogy egyeseknek jó ötletet adsz, pl. nekem, hogy mit vegyek barátnőmnek.
Naplózva

Játszik a fa×om ezzel a szarral xD abbahagytam:)))
Gyümi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 105


« Válasz #41 Dátum: 2010.12.14 21:30 »

Én nem kérek semmit.Adni meg készítek valami szépet családtagoknak.
Naplózva
(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #42 Dátum: 2010.12.14 21:38 »

Adni:Csinálok szép karácsonyfa díszeket ,öcsémnek Mikulás sapka.És egy PSP-re gyűjtök pénzt +síelésre. Mosolyog
Naplózva

(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #43 Dátum: 2010.12.14 21:43 »

Hát anyukámnak szerintem egy CD-t, tele azokkal a zenékkel amiket szeret (Kungi ötlete Vigyorog). Apukámnak spray-t (Nem célzásképpen, csak nem jutott semmi eszembe.) De ha tudsz bármi olyat amit a családtagjaid szeretnek akkor simán meg lehet lepni őket. Kistestvérnek kiskocsit, barbi babát, ilyesmiket lehet adni...
Naplózva

sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #44 Dátum: 2010.12.14 23:04 »

Én a családomnak és a barátaimnak is valami személyest adok.

Kapni meg egy biliárd asztalt kapok.
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
Oldalak: 1 2 [3] 4 5   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.03 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.