Stickman Warfare: A játék

2024.05.07 23:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 ... 60   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Általános  (Megtekintve 759830 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
F.E.A.R.
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117

MQE tag


« Válasz #405 Dátum: 2010.09.23 20:33 »

Mark, ha így haladsz, akkor nemsokára már Mark1575 lehetsz. Mosolyog

Amúgy a sonka jó ötlet:9



És egy sztori:
Valamelyik nap nézegettem a gépeket[mivel tesómnak/nővéremnek kell most notebook]
Erre látom, sorban:
Egy pár hangfal: 575 Ft
Notebook egér: 575 Ft
    Itt minden 575! Csak most, csak olcsón!

Ezen akkorát szakadtam xD



-Ráadás BlúBoynak: Te kapsz, de pizzafutár vagy, tehát hozod nekem. Takaroggy a pizzámért*.*-
Naplózva


Első Remixem / Youtube csatornám / Régi blogom (Music-X) / Én+Kecsöp frag
"Sokkol, leblokkol, ez beteg ez állat, ez büntetve mutatja minden hibádat." ~ TM
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #406 Dátum: 2010.09.23 20:40 »

Az 575-keresgélést, pizzarendelést, és oltogatást folytassátok az Offtopikban. Köszönöm!
Naplózva


[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #407 Dátum: 2010.09.23 20:47 »

Rossz fogalmazás ez is . De nyugi, tudjuk hova gondoltad .
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
[FC]Me
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14



« Válasz #408 Dátum: 2010.09.25 10:03 »

Szasztok! A pizzás cuccba nem szálnék bele bár 1-2 Hawaiii leférne... Vigyorog Értem a azt, h változtassak a hozzászólásaimon csak nem tom, hogy. Kacsint Nem baj Mosolyog

U.I.: Gödön naonnaonnaon jó pizza van!!!
Naplózva

A tanítás szenvedélye, a tudás örökkévalósága! By Me Te szemét hátba lőttél!!! Nyugi legközelebb csöngetni fog! Vigyorog By aron65
Wborg1
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133

Népszerűség: 1024


WWW
« Válasz #409 Dátum: 2010.09.25 10:04 »

Jaja! Melyikbe jársz?
Naplózva

"a 1.-izét felérecsökkenytyük, a 2.-izét kécceresérenagyíttyuk" by ÉN
"[2010.10.18. 16:47:49] Gaz: Wborg egy tisztességes, normális ember. Jó? te magaddal foglalkozzál..."


http://sadypisten.blog.hu/ <--- KATT!!!

Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #410 Dátum: 2010.09.25 10:04 »

Benne van a "Súgó"-ban, "Leírás"-ban. Mint már mondtam Gaarának is, az olvasás nagy úr Mosolyog
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
BlueBoy
Vendég
« Válasz #411 Dátum: 2010.09.25 11:01 »

Szerintem felejtsd el az ilyen, tom, jah stb.. Féle rövidítéseket, azt msn-en használd. Kacsint
Naplózva
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #412 Dátum: 2010.09.25 11:17 »

Még ott se kéne. Nagyon nagy badarság ez a rövidítéses dolog szerintem. Egy magyar ember tudjon már magyarul beszélni...
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #413 Dátum: 2010.09.25 11:44 »

A nyelvújítás korában még "normális" magyar szó volt a gőzpöfögészeti tovalöködönc, de ma már gőzmozdonynak, vonatnak, stb. hívják. Előbb-utóbb ezen szavak közül is pár beépül a nyelvbe, csak idő kérdése.
Naplózva


miniMarilyn
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


justTrinity...


« Válasz #414 Dátum: 2010.09.25 12:57 »

A nyelvújítás korában még "normális" magyar szó volt a gőzpöfögészeti tovalöködönc, de ma már gőzmozdonynak, vonatnak, stb. hívják. Előbb-utóbb ezen szavak közül is pár beépül a nyelvbe, csak idő kérdése.

Nyelvújítás.. http://www.facebook.com/pages/A-lajkol-egy-magyar-ige/259372488868
Naplózva

"Ha már nincs miért élnem, akkor inkább hősként szívom el az életem"
-D- Cody
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 186


-D-ani's "petsinthekeyboard" Lover ♥


« Válasz #415 Dátum: 2010.09.25 18:43 »

Oli,nagyon szépek a mini iconok az aláírásodban. Kacsint Grat. hozzá nagyon jó lett!!
Ja és kérhetek egy posztot accon?Lehetne például az,hogy: Kabalafigura  Vigyorog
Naplózva

[18:59:31] DenDo728: Olyan Egod van ami ha fényt bocsátana ki nem kellene nap

"Titokság van!!" Dani Mosolyog
[FC]Me
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14



« Válasz #416 Dátum: 2010.09.26 08:33 »

Rendben, értem. Mosolyog
Naplózva

A tanítás szenvedélye, a tudás örökkévalósága! By Me Te szemét hátba lőttél!!! Nyugi legközelebb csöngetni fog! Vigyorog By aron65
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #417 Dátum: 2010.09.26 15:58 »

A játékot a nagyobb gyerekektől.
Miért Wtf? kitűnő tanuló vagyok

Akkor a tanárod átbaszott :S
B*sszus Pisti x''D.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
nagyfiuu. ;||
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #418 Dátum: 2010.09.26 19:55 »

Társaság, összeszokás, vélemények, megnyilvánulások, indulatok, veszekedések-viták, hülyülések, szórakozások, különböző definíciók, vitatható döntések, barátságok.
Ezek mind-mind elemei a klánoknak, és tagjainak. Hogy miért írtam le ezt? Talán azért, mivel úgy gondolom, hogy mostanra szokott össze a társaság kellőképpen. Akárcsak az elrakott befőtt, neki is kell egy kis idő, mire finommá, ízletessé válik. Lépjünk csak vissza egy kicsit az időben. Az alapításkor senki nem gondolta volna, hogy így megleszünk. Most ott tartunk, hogy bárkit be tudunk fogadni, a társaságba, aki erre alkalmas, és vevő rá. Ezt nem gondoltam volna, hogy valaha is megéljük, hát mégis.
Nézzük csak tagról-tagra. BlueBoy - Hihetetlen személyiség, komolyan mondom, mihelyt megismertem, én egyből mondtam, ez a srác közénk való. Ráadásul van egy plusz pont is. Hali drukker :]. Na jó ezt nem folytatom, mert vannak akik ezt nem nézik jó szemmel, de tényleg nagyon jó ember, és továbbra is tartom a véleményem, mára egy külön együttesünk is van, amit Gazzal együtt forgalmazunk. Cakko - Igen cakko, az örök tiltakozó, akinek soha nem jó semmi, soha nem tud megülni a valagán, de mégis csak különleges. Viccei, és beszólásai páratlanok, és szerintem, ha DenDo-val párbajozni kezdenek, nincs olyan ember aki leállítsa, és valljuk meg őszintén; általában a párbajokat ő szokta megnyerni. DenDo - Uhh. Nehéz eset. Nincs olyan nap, mikor ne készítene ki, de mégiscsak DenDo. Mindig össze tud valakivel veszni, és nincs olyan nap, amikor ne lehetne rajta, és beszólásain nevetni. Említésre méltó a megjelenése is, én már nem tudom hova tartozását, de szerintem nem sorolható be a Homo Sapiens nevű fajba. Gaz - Örök pajtás, és bajtárs, ő az, aki hűséget fogadott nekem, és egyenlőre be is tartja. Ki tartott mellettünk a legnehezebb időszakokban is, és nem hagyta el a klánt soha, ezt a régi klánoknál is el tudom róla mondani. Egyébként ha valaki beszól neki bármilyen szinten, ember legyen a talpán, aki leállítsa. Hatalmas figura. Kaliber619 - A horgász, aki bár nem olyan aktív, ám megtesz mindent, és hát remekül is csinálja. Tisztában vagyok a kedvenceivel, köztük az Open Stage, a South Park is helyet foglal, de nem hagyhatom ki a nevetését sem, ami szintúgy páratlan. Kecsappp - Ketchup, igen őt már nagyon régóta ismerem. Sajnos az utóbbi időben megkedvelte a Napi oldalakat, mindenki értse úgy, ahogy kell, de ettől függetlenül kegyetlen ember. Ha megszólal a mikrofonba a dobhártyám átszakad, de nem probléma. Ő Kecsap, neki elnézem, remek barát, remélem még sokáig, és az idők végezetéig (2012 : D). Killermadafaka - Mada, Kodi, igen vele mostanában nem nagyon alakultak úgy a dolgok, ahogy azt én, és ő, valamint a klán szerette volna. Egyébként, ha valaki megismeri, tisztában van, azzal, hogy próbál igyekezni mindenben, és segítőkész, amellett, hogy irtó poénos. kléni - Az örök favorit. Nagyon aktív a közösségben, és mindemellett a Smiley-kat úgy tudja felvázolni, hogy megijedek tőle, hatalmas srác ő. Hatalmas akaraterő lakozik benne, mindemellett barátságos is, minden jót barátom. kratos - Ő azon egyedi tagokhoz tartozik, akinek a játék, és a KlánBázis fontos eleme a mindennapoknak. Jó játékos, remek humorérzékkel. Oli - A vezér mellettem. Hatalmas melóban van a KlánBázis fejlődésében, és segít a játék, illetve a fórum mielőbbi előrelépésében. Komoly egyéniség, és őszinte, ez az, amit igazán tisztelhetünk, jogosan. Petra987 - Petrusom, a kis fodrász csaj, akinek mostanság sok a dolga, ám mégiscsak tag. Ő az, akivel nagyon jóban vagyok, voltam, és leszek is. Azt hiszem lassan be kéne jelentkeznem egy hajvágásra hozzá. Ha elvállal :/. Radva - Igen, az igazi Radva Szexárdról tripla iksszel. Az alapításkor érkezett. Kollégista, ám idejét amikor csak tudja ránk, és barátnőjére fordítja. Nem semmi ez a Radva. Smokey - Az apuka. Talán éppen most pelenkázza a gyermekét, miközben e sorokat vésem "papírra". Komoly ember, tiszteletreméltó, a klán legidősebb tagja, ám ő már nem tud aktív lenni a család, és az élet ügyes-bajos dolgai miatt. Azt, azért ne felejtsük el, hogy soha nem fogjuk kirúgni, hiába nem jut ideje, ő letett valamit az asztalra. Trinity - A klán másik nőszemélye, aki eléggé igényes zenét hallgat, és acélbetétes bakanccsal rendelkezik, amit köztudott, hogy csak akkor vesz fel, ha koncert van. Bár ezt nem hiszem el neki. Gyakorlatilag bárkit egy mozdulattal a pokol legsötétebb bugyraiba küld, ám meglepően humoros is. Én jó embernek tartom. Womi - A klán egyik legfigyelemreméltóbb egyénisége. Nemrég SP. posztot kapott, és szerintem remekül végzi a dolgát. Sokat köszönhetek neki, és ő az, aki klénin kívül szívesen vállal el olyan munkát, ami a sajttal és a sajtlövéssel, vagy esetlegesen a sajtbálnával kapcsolatos.
Ezeket a sorokat, azért írtam, mert úgy gondolom, hogy most van valami varázsa a klánnak, és ez remélem, legalább is reménykedek benne, hogy minél tovább élni fog. És ezzel egyfajta üzenetet is szeretnék küldeni az olyan klánoknak akiknek saccperkábé 100 tagjuk van. Nekünk ennek a tizedrésze van, és ennyit írtam magunkról. Egyszer majd megélem, hogy ők is leírják nekem a tagokról a jellemzőket. Köszönöm nektek ezt a sok jót, előre Mortals, és tartsunk össze, maradjon meg ez a Társaság! Tisztelem azt, aki elolvasta, és érti azt, hogy miért ez a véleményem - még egyszer; köszönök mindent!
Naplózva
BlueBoy
Vendég
« Válasz #419 Dátum: 2010.09.26 20:04 »

Kolta, köszi a hozzám fűzött szép szavakat. ^^
Szép kis regényt írtál a tagok jellemzéséről, és igazából ennél több nem is kell, a klán egy szavakkal elmondhatatlanul jó társaság. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 ... 60   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.034 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.