Stickman Warfare: A játék

2024.05.07 22:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 ... 60   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Általános  (Megtekintve 759819 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Betonkezű Vexillarius
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29

Miles Gregalius


« Válasz #420 Dátum: 2010.09.27 15:18 »

Kolta ez fantasztikus ilyen egy jó klán Kacsint Gratulálok a tagoknak ehhez Mosolyog
Naplózva



-Vexfelügyelő-by Gaz                    
-Rexi-by Mada és még sokan
-Sexi-by Gaz (Igen ezt a Gaz(ságot) is ő követte el)
-Rex a párizsis zsömik réme-by KillerHun
-''Én is akarom, csak nincs hozzá kedvem,,
-"Két test egyensúlyban van, ha a testek kielégítik egymást"
-Az ember gyarló és én nagyon jó példa vagyok erre-
-Stickman Warfare, a vakondok háborúja-
[FC]Me
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14



« Válasz #421 Dátum: 2010.09.27 17:24 »

Valóban lenyűgöző! Na ezért jelentkeztem, mert ennek a szuper klánnak akarok a tagja lenni, de tudom még nem vagyok ezen a szinten! Nem baj gyakorolok! Kolta magadról nem írtál! Írhatna valaki rólad, mert még kimaradsz a legjobbak közül, Vigyorog vagyis a klánból/felsorolásból. Szurkolok nektek így tovább!!! Kacsint
Naplózva

A tanítás szenvedélye, a tudás örökkévalósága! By Me Te szemét hátba lőttél!!! Nyugi legközelebb csöngetni fog! Vigyorog By aron65
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #422 Dátum: 2010.09.27 17:31 »

Kolta- Rég óta ismerem, szinte már amióta elkezdte a játékot. Nagyszerű játékos és ezek mellet egy szuper klánnak a vezetője. Tudom Kolta, hogy mostanság nem azok az igazi barátok voltunk de én szeretnék a múltra fátylat borítani és a legjobb stickmanes barátod lenni és bocsánatot kérek amiért szemétláda módon viselkedtem veled. Csak így tovább [M]! Kacsint
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #423 Dátum: 2010.09.27 17:34 »

Kolta, te kajak beteg vagy. Azt hittem, hogy itt kell hagynod a játékot, vagy valami, azért írtál ennyit. >.<
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
nagyfiuu. ;||
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #424 Dátum: 2010.09.27 17:39 »

Magamról? Tudod, ez olyan mint a felsorolásban. Amikor megkérdezik, hogy te voltál focizni, akkor olyan sorrendben mondod, hogy te maradj utoljára. Legalábbis én így szoktam, mivel szerintem ez így illő. A tagokról csak a színtiszta igazat írtam, és ha már annyira érdekelt, feltüntetem a saját jelzőimet is. Koltay Attila vagyok, a játékban Kolta néven ismerhettek meg. Az egyesülést még anno én kezdeményeztem, ami későbbre (mostanra...) ért össze egy normális, és véleményem szerint igényes klánná. Lassan a tizenötödik életévemet töltöm be, és büszkén szurkolok a Szombathelyi Haladásnak. Szabadidőmben szívesen focizok, sportolok, lógok haverokkal (értsd úgy, ahogy akarod :]). A klánon belül szeretek komoly munkát végezni, a leírást fejleszteni, és barátkozni a többiekkel. A játékban már kevésbé találsz meg, de azért Szentelek rá időt. Minden vágyam, hogy egyszer majd fórumon is előrébb léptessenek, és minek halogassam? Én azon embereknek vagyok a hívei, akik őszinték. Egyébként nem engedek meg semmiféle kiszorítást, és kiközösítést, a szavazásokban pedig nagyon szigorú vagyok, ezt értsd komolyan, eddig 90%-ban Nem-eket osztogattam, és nem azért, mert "Kolta tróger", hanem a klán érdekében. És ha valakit elutasítok, akkor két verzió van. Vagy nagyon nem akarom, vagy egy kis dolog hiányzik, tehát később vissza kell jönnie. Amúgy tiszteletben tartom mások döntését, és egyenrangúnak érzem magam a klán valamennyi tagjával, hiába vagyok vezér. Én ilyen típus vagyok. Ez van, ezt kell szeretni, szőröstül bőröstül. Weöres Sándor mondá: "Egyetlen parancs van, a többi csak tanács: igyekezz úgy érezni, gondolkozni, cselekedni, hogy mindennek javára legyél.". Szerintem nagyon illik ez a mai és a jövő világra is. Ezt különösen azon játékosoknak küldtem, akik nem ismernek, de megszeretnének ismerni. Köszönöm a kedves szavakat, és valóban: Előre Mortals, Előre Stickman! Ja és még valami: "Köszönöm szépen" a minusz karmát, a sok okosnak, aki el sem olvassa, hogy én mennyire tisztelem a társaimat. De tudjátok mit mondok? Engem ez már nagyon nem hat meg! Egy a lényeg, érezzem jól magam a klántársakkal, és azokkal, akik kedvelnek, tisztelnek, és barátként látnak engem!

Szerk.: Mark sokak hitték ezt. Tisztázzuk a dolgokat: Komoly céljaim vannak!
« Utoljára szerkesztve: 2010.09.27 17:49 írta Kolta » Naplózva
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #425 Dátum: 2010.09.27 18:08 »

Kolta, te kajak beteg vagy. >.<

Ennél szebben én sem tudtam volna kifejezni Mosolyog
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
..TMT..
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7

iBSM pWnZ0r


WWW
« Válasz #426 Dátum: 2010.09.28 13:07 »

Hogy ne offoljak a tagfelvételbe.Én el vagyok utasítva?Mert választ nem kaptam...csak nyelvtanit...
Naplózva


Ridik ;)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117



WWW
« Válasz #427 Dátum: 2010.09.28 14:46 »

Tisztelt [M]! Megszeretném kérdezni besegíthetnék-e(kolta megtanultam ) az -MH- elleni Cw-ben, mert nagyon szeretnék segíteni a klánnak és mert izgalmas lesz azt tuti.
Várom válaszotokat fórumon, skypen, PÜ-ben!
Naplózva

Semmi gond Mark. Neked mindent.
(757)
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #428 Dátum: 2010.09.28 16:33 »

Előbb írják ki, mikor lesz, ki megy:P
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #429 Dátum: 2010.09.28 19:08 »

Nos. Nem várom meg minden tag válaszát mivel azt hiszem itt már nincsen helyem.
Igaz, inaktív voltam a sok tanulás miatt de ezt már montam szeptember elején. (nem keresem vissza de akit érdekel hajrá).
Le lehet hurrogni. 10 nem után úgy gondolom mennem kell. Gary köszönöm neked azt az egy árva "maradja"-ot =).
Én büszke vagyok arra hogy itt lehettem. Nem fogok nyafogni, hogy így meg úgy, miért letem kírúgva...
Nekem az életem fontosabb mint az hogy lelüljek a gép elé...  Nos ennyi lenne.
Viszlát!


Szerk: lehet adni a [-] mert egy pöcs vagyok:
"Három tagunk eléggé inaktív/pöcs volt az utóbbi időben, ezért szavazásra bocsájtottuk a kirúgásukat."
Én mindekettő nem akarok lenni...
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #430 Dátum: 2010.09.28 19:12 »

Inaktív voltál. Viszont (ha gyakrabban itt leszel), felőlem továbbra is a klán teljes jogú tagja lehetsz.
Naplózva


kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #431 Dátum: 2010.09.28 19:14 »

Hát, sajnálom hogy így alakult, de megértelek, tényleg fontosabb. Ettől eltekintve remélem továbbra is jóban leszünk. Mint ahogy womi mondja, ha újra lesz időd, szívesen várunk vissza! Ide még akartam írni valamit, csak elfelejtettem
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #432 Dátum: 2010.09.28 19:17 »

Tévedés. Fórumra minden nap felnéztem este a mobilal. ( WiFi)
Az hogy lusta vagyok feltenni a Skypot, az már más kérdés. Játszani meg hónaponta 1x.  Mosolyog
Hidd el megérdemlem =)

Szerk:

Hát, sajnálom hogy így alakult, de megértelek, tényleg fontosabb. Ettől eltekintve remélem továbbra is jóban leszünk. Mint ahogy womi mondja, ha újra lesz időd, szívesen várunk vissza! Ide még akartam írni valamit, csak elfelejtettem

Neeeem sohaaa. Nemám =) Oksa

Womi:
Oks csak felpakolom
« Utoljára szerkesztve: 2010.09.28 19:22 írta Csokiii (SEnsui) » Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
Bilux
Vendég
« Válasz #433 Dátum: 2010.09.28 19:40 »

Oli, CW-ig fejleszd az idegrendszered.
Naplózva
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #434 Dátum: 2010.09.28 22:39 »

Szerk: lehet adni a [-] mert egy pöcs vagyok:
"Három tagunk eléggé inaktív/pöcs volt az utóbbi időben, ezért szavazásra bocsájtottuk a kirúgásukat."
Én mindekettő nem akarok lenni...
Nem vagy pöts. Sőt, az hogy tanulsz a stick helyett példamutató néhányunknak is Vigyorog.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Oldalak: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 ... 60   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.03 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.