Stickman Warfare: A játék

2024.05.07 09:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 ... 60   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Általános  (Megtekintve 759736 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
nagyfiuu. ;||
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #525 Dátum: 2010.10.21 18:42 »

Nem [M], mivel otthagyta a klánt, révén, hogy nincs ideje erre, sajnos. Gary is így fog tenni, szóval most benne vagyunk a slamasztikában, de nem baj egyszer majd kilábalunk belőle. Talán egy értelmes tag, aki... namindegy!
Naplózva
Smokey
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


-[Mortals Doki]-


« Válasz #526 Dátum: 2010.10.21 19:32 »

Üdv újra, Hölgyem és Uraim!
Örülök neki, hogy még mindig megvan a klán, és hogy ilyen szépen összeszokott a társaság!
Gondoltam, hírt adok magamról, hogy még élek:)
Nyomom a háziorvosi rezidensképzést, már csak huszonnyolc hónap és szakorvos leszek Mosolyog
A gyerkőc hála Istennek jól van, már három és fél hónapos, mivel kellett kromoszómavizsgálat, így már azt is tudjuk, hogy fiú lesz, trónörökös, hehe..
Mostanában megint lesz egy kis időm nyomatni a játékot, így ha összetalálkoztok velem a játékban, akkor nem kísértetet láttok!
Üdvözlök ezúton is mindenkit, ügyesek legyetek az életben, és ha tudok Nektek segíteni, írjatok!
Smokey
Naplózva
Ridik ;)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117



WWW
« Válasz #527 Dátum: 2010.10.21 19:37 »

Üdv újra, Hölgyem és Uraim!
[color=redÖrülök neki, hogy még mindig megvan a klán, és hogy ilyen szépen összeszokott a társaság![/color]
Gondoltam, hírt adok magamról, hogy még élek:)
Nyomom a háziorvosi rezidensképzést, már csak huszonnyolc hónap és szakorvos leszek Mosolyog
A gyerkőc hála Istennek jól van, már három és fél hónapos, mivel kellett kromoszómavizsgálat, így már azt is tudjuk, hogy fiú lesz, trónörökös, hehe..
Mostanában megint lesz egy kis időm nyomatni a játékot, így ha összetalálkoztok velem a játékban, akkor nem kísértetet láttok!
Üdvözlök ezúton is mindenkit, ügyesek legyetek az életben, és ha tudok Nektek segíteni, írjatok!
Smokey
Jó, hogy visszatérsz, legalább egy kicsit megismerhetlek. Vigyorog
EDIT:Még szép, hogy megvan, és mindenki mindenkivel jóban van! ^^
Naplózva

Semmi gond Mark. Neked mindent.
(757)
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #528 Dátum: 2010.10.22 16:30 »

Kolta- Rég óta ismerem, szinte már amióta elkezdte a játékot. Nagyszerű játékos és ezek mellet egy szuper klánnak a vezetője. Tudom Kolta, hogy mostanság nem azok az igazi barátok voltunk de én szeretnék a múltra fátylat borítani és a legjobb stickmanes barátod lenni és bocsánatot kérek amiért szemétláda módon viselkedtem veled. Csak így tovább [M]! Kacsint
Kungfus bátyja! Most látom, amit írtál még régi földeken. Felemelő, fátylat a múltra aranycimbi!

Nagyon örülök neki! Mosolyog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
gulyko
Vendég
« Válasz #529 Dátum: 2010.10.23 19:30 »

Petra987 ő ki lépett a klánból vagy ki lett rúgva ?
Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #530 Dátum: 2010.10.23 19:43 »

Egyszerűen nem akart az M-be jönni az összeolvadáskor.
Naplózva

   
nagyfiuu. ;||
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #531 Dátum: 2010.10.23 21:11 »

Egyszerűen nem akart az M-be jönni az összeolvadáskor.

Oli, már megbocsáss, de hogyne akart volna? Most lépett ki, eddig élt a klánban.
Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #532 Dátum: 2010.10.24 09:13 »

Igen? Akkor bocs, valakivel összekevertem. Volt ott jó nagy kavarodás.
Naplózva

   
nagyfiuu. ;||
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #533 Dátum: 2010.10.24 10:20 »

Igen-Igen, viszont, most így utólag látom, hogy Gary is lépett, mivel nincs ideje erre, akárcsak Petrának. Emberek, 15-en vagyunk, 8. helyen állunk, ez nem fontos, de szerintem kicsit fel kéne tölteni a taglétszámot! Előre jelzem, hogy aki killre akarna felvenni tagot, az gyorsan felejtse el, mert ez itt nálunk a közösségről szól, Köszönöm! És, akkor kérdezem a Mortals tagjait, hogy nektek mi erről a véleményetek, szeretnétek tagfelvételt?
Naplózva
BlueBoy
Vendég
« Válasz #534 Dátum: 2010.10.24 13:48 »

Én őszintén megmondom, hogy felesleges. Ha mindenki 1 héten legalább csinálna 100-200 killt máris előrébb lennénk. Tudom, hogy nem a toplistára megy az egész,de mégis azért jobban mutatna, hogy feljebb vagyunk. Szvsz, nem kell tgf. Mosolyog
Naplózva
nagyfiuu. ;||
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #535 Dátum: 2010.10.24 13:56 »

Pont ez az, hogy nem a toplistára, hanem friss tagokra tennénk szert.
Naplózva
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #536 Dátum: 2010.10.24 14:19 »

Vagy a régiek aktivizálódnának?
Naplózva

-D- Cody
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 186


-D-ani's "petsinthekeyboard" Lover ♥


« Válasz #537 Dátum: 2010.10.24 15:12 »

Igen? Akkor bocs, valakivel összekevertem. Volt ott jó nagy kavarodás.
Hát elég szépen összekavarodott az -FP- a [TIM]-el. Ujuj...Én mit keresek az [M] adatlapján?!Már bocsánat a 'hangnemért'.Nem nagyon szeretnék kötekedni a tagokkal,de ez mióta igaz a klánra?
Idézet
blabla klánban minden tag egyenrangú blabla
Szerintem érdemes olyasmit kiírni a klán adatlapjára,ami igaz is.Mert ha én anno rosszul szóltam Gazhoz,aki nem mellesleg szépen benyalt mindenkinek,főleg a vezetőknek... akkor már kidobtak/kidobtatok a szobából,és le lettem ordítva.De ha már ő szólt hozzám rosszat,vagy flegmázott,és visszamertem szólni akkor már megint én voltam a kisméretűművészetiedény...Ez csak úgy eszembe jutott.Nem muszáj hogy,ez legyen a téma két hétig,csak megemlítettem.
Naplózva

[18:59:31] DenDo728: Olyan Egod van ami ha fényt bocsátana ki nem kellene nap

"Titokság van!!" Dani Mosolyog
nagyfiuu. ;||
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #538 Dátum: 2010.10.24 15:49 »

Jól van te abnormális, akkor megint csak annyit tudok mondani gondolkozz mielőtt írogatsz, ez soha nem volt igaz, és mindenki egyenrangú. Most pedig töröllek az adatlapról, mert ebben viszont igazad van:nem égetjük magunkat egy ilyen hülye gyerekkel. El lehet menni más, különböző fórumrészére, és ott bűzölögni!
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.24 15:54 írta Kolta » Naplózva
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #539 Dátum: 2010.10.24 16:07 »

A tagfelvételnek én mindig látom értelmét. Ha normális tagot találunk, miért ne vegyük fel? Sosem baj, ha kicsit többen leszünk, majd 50nél ráérünk a létszámmal foglalkozni.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 ... 60   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.033 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.