Stickman Warfare: A játék

2024.05.07 17:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 ... 60   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Általános  (Megtekintve 759791 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #540 Dátum: 2010.10.24 16:25 »

Mi az, hogy benyalok a klánvezéreknek? Olival alig szoktam kommunikálni, de Kolvátval örök barátok vagyunk és nem nyalok neki, mint azt te hiszed! Meg vállalom a felelősséget a tetteim iránt, úgyhogy nyugodtan kirúghat az egyik vezér ha úgy látja! Ennyi!
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
nagyfiuu. ;||
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #541 Dátum: 2010.10.24 16:26 »

A tagfelvételnek én mindig látom értelmét. Ha normális tagot találunk, miért ne vegyük fel? Sosem baj, ha kicsit többen leszünk, majd 50nél ráérünk a létszámmal foglalkozni.
Osztom a véleményed kléni, akkor már csak womiékkal kéne tárgyalni...
Mi az, hogy benyalok a klánvezéreknek? Olival alig szoktam kommunikálni, de Kolvátval örök barátok vagyunk és nem nyalok neki, mint azt te hiszed! Meg vállalom a felelősséget a tetteim iránt, úgyhogy nyugodtan kirúghat az egyik vezér ha úgy látja! Ennyi!
Nyugi Gaz! Nincs magánélete/élete, és itt éli ki magát. Figyelmen kívül kell hagyni, és a saját dolgainkkal kel foglalkozni, perpillanat a tgf.-el. Egyébként a vezér úgy látja, hogy maradsz, szóval semmi gond nincs!
Naplózva
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #542 Dátum: 2010.10.24 17:50 »

Gaz ne mondd már..."Hűséget fogadtam..." Jujj...Égeted te magadtól is a klánt.És megszólaltam,erre bepánikoltatok. (Kolta,Gaz.) Szóval csak van benne valami igazság,hogy ha ez a reakciótok.Nem magyarázkodik az,aki nem csinált semmit. Kacsint Örök barátok...Se**nyalátor noname senki vagy.   /Nem hittem volna hogy valaha is ilyet mondok rád,de ez most megtörtént,lehet gondolkozni hogy miért./

Na, PONT az szólalt meg, akinek 5 figyelmeztetése van. Puszi Neked biztos jó a ürülék leveskanállal való kevergetése, de azért nézzünk csak meg pár dolgot.

Idézet
mada olyanokat mondott
Hogy márnak negatív a véleménye koltáról, meg hogy engem most úgy lefogy járatni
hogy összehívja a nagyokat
és kicsesz velem
Meg hogy ilyet 3 hónaponta csinálnak
hogy összeülnek a nagyok
mintha ő ott lenne -.-"
nade mind1
megin elmondott mindennek
valaki eltüntethetné már a világról
azt a *********************

Ezt Blueboy írta egyébként, nekem is úgy másolták be.

1. Volt egy negatív véleményem Koltáról, azt el is mondtam neki. De az is csak azért, mert a "s asszonyaink ételt készítve" résznél sokkot kaptam.

2. Nem leégetni akarjuk Blueboyt, csak leleplezni, hogy mit evett tavaly nyárson.

3. "Összehívni a nagyokat" Sokszor van ilyen összehívás, mindennap kb. 20-30-szor.

4. "3 hónaponta csinálnak ilyet". Nem, nem ezt csináljuk. Elmegyünk néha a Nevada sivatagba, hogy egy ottani ház (ami igazából pottyantós) előtt sz*rjuk le szó szerint a napot. Csak elég nehéz addig "kilőni", azért csináljuk ezt 3 hónapos ciklusokban.

5. "Összeülnek a nagyok". Ez igaz, találkozgatunk egymással a Bagolyban (=veszprémi kocsma). Néha annyira elszórakozunk, hogy teleporttal kell hazamennünk (=pár felest meg kell inni, és másnap otthon ébredsz!)

6. Igen, ott van, Dani a titkos kéme, akit pénz helyett leginkább gépzsírral fizet ki.

No de komolyra fordítva a szót, Cody, ha ennyire rühelled a klánt, akkor mit keresel még itt? Az elhasznált kotont? Szerintem már a többiek rég kidobták (valószínűleg 2 méter hosszú botot használtak hozzá), nem kell azért aggódni. Ha veszekedni támad kedved nyílvánosság előtt, akkor arra van kitalálva Joshi Bharat műsora. Ott nagyobb sikert érhetnél el.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
-MH- Inad
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


Olvasás kocka


WWW
« Válasz #543 Dátum: 2010.10.24 18:04 »

Kedves Cody:
Felesleges egymásra tukmálni a véleményeket. A negatívat pláne. Ha valakivel gondod van, írd meg neki privát úton és csókolom. Itt ez senkit sem érdekel... sőt, továbbmegyek, csak a saját arcbőröd vastagságát bizonygatod. Még ha Gaz az is lenne, aminek mondod, akkor sem érnél el semmit azzal, hogy itt szajkózod. Ha az, akkor azért nem fogja magára vállalni, ha meg nem, akkor föl se veszi, mert tudja, hogy alaptalan. Annyira nem ismerem jól, hogy ezt megítéljem róla, de amellett kitartok, hogy értelmetlen itt verned a nyálad. Mocskolódásra léteznek más csatornák is, nem muszáj ennyire publikusnak lenni.
Naplózva
Nova
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #544 Dátum: 2010.10.24 18:20 »

Hogy vagytok gyerekek? Vigyorog
Naplózva

[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #545 Dátum: 2010.10.24 18:53 »

Ezt inkább tőled kérdezném Vigyorog. Olyan rég láttalak te, azt hittem eltűntél Vigyorog.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
nagyfiuu. ;||
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #546 Dátum: 2010.10.24 19:17 »

Márk, ezt már megbeszéltük, és Madafakával senki ne foglalkozzon, figyelmen kívül kell hagyni ezt az "embert".
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #547 Dátum: 2010.10.24 20:26 »

Én is csalódtam benned Mada! Kolta mi az ott? =) Kolta akk holnap hozod? Hol van buli?
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.24 20:34 írta [CsOkiii] » Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
nagyfiuu. ;||
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #548 Dátum: 2010.10.24 20:50 »

Holnap viszem majd a 2. vagy a 3. szünetben. Azt csak úgy írtam, Madával meg nem kell foglalkozni.
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #549 Dátum: 2010.10.24 21:07 »

3. szünet nem jó info lesz oszt át kell ballagni. 2. szünet a büfénél? Asörtiscsakùgyodairtami? :DD
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.24 21:14 írta [CsOkiii] » Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
Nova
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #550 Dátum: 2010.10.24 21:26 »

Ezt inkább tőled kérdezném Vigyorog. Olyan rég láttalak te, azt hittem eltűntél Vigyorog.
El is tűntem. Egyrészt nem nagyon van időm játszani, másrészt vége lett a [TIM]-nek, úgyhogy inkább abbahagytam. A jövőben azért párszor szerintem még felnézek. Kacsint
Naplózva

[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #551 Dátum: 2010.10.24 21:28 »

Ezt inkább tőled kérdezném Vigyorog. Olyan rég láttalak te, azt hittem eltűntél Vigyorog.
El is tűntem. Egyrészt nem nagyon van időm játszani, másrészt vége lett a [TIM]-nek, úgyhogy inkább abbahagytam. A jövőben azért párszor szerintem még felnézek. Kacsint
Legalább skype-ra gyere fel néha-néha Kacsint.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #552 Dátum: 2010.10.25 20:50 »

Ezt nem teljesen értem. Szóval maradjak ilyen? Mert ha ha igen, ez csak természetes, mondom szeretnék változtatni magamon.
És gondolom a sorsom már eldőlt. Zavart

Ide az offot! A TGF topic nem arra való.
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
BlueBoy
Vendég
« Válasz #553 Dátum: 2010.10.27 19:25 »

Valszeg szombaton egésznap nem leszek. Reggel verseny, délután haverokkal leszek, 18:00-tól-20:00-ig jégkorizni megyek osztálytársaimmal.
Szval szombaton ne keressetek. Vigyorog
Naplózva
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #554 Dátum: 2010.10.27 21:53 »

[M] vs. -MH- !
Márkkal beszélgettem a mai nap folyamán, és felvetése támadt. Mégpedig egy Cw. a téma. Egyenlőre pontos időpont nincs, de valószínű az Ősziszünet valamely napjára fog esni. Mindenki próbálja úgy alakítani az idejét, hogy majd akkor jó legyen, természetesen, ha egyáltalán a klán valamely tagja beleegyezik.

"Hey Kolta! Come out, come out, wherever you are..."
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 ... 60   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.023 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.