Stickman Warfare: A játék

2024.05.13 09:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 ... 55   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -MH- Offtopic  (Megtekintve 711950 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #345 Dátum: 2009.10.14 17:47 »

Miért is kéne ott folytatni? Csak nem felvettétek Gaara?
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
(-PRO-) Gaara
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 359


« Válasz #346 Dátum: 2009.10.14 18:44 »

öööm Ja Vigyorog

Miért szted nem volt jó ötlet?
Naplózva

Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #347 Dátum: 2009.10.14 18:48 »

Nem tudom.. Csak szerintem gusztustalan, mait a nagyklánok művelnek.. elmegy 1 tag kell a helyére rögtön 1..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #348 Dátum: 2009.10.14 18:51 »

Damisz már régóta akart PRO-s lenni.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
(-PRO-) Gaara
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 359


« Válasz #349 Dátum: 2009.10.14 18:57 »

Miért lenne gusztustalan??
Nem azt csináltuk hogy na akkor elment Bilux és akkor most rögtön keríteni kell egy hülyét aki csatlakozna.
Hanem Damisz már naggyon rég óta szeretne PRO-s lenni és ha már egy elment miért ne jöhetne egy olyan akinek minden vágya hogy PRO-s legyen??
Naplózva

Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #350 Dátum: 2009.10.14 19:40 »

Hö' ja! De miért olyan jó is hogy minden klán ez:

Üdv, megnyitott az új klán
Megtelt 10 hely, már top 10-ben benne van
Behírdetik, hujjjujj, 5 hely, profik gyertek!!!
15 tag= Ez van gyerekek, nincs tgf, örökre le van zárva, kész, csak üresedéskor veszünk fel hmm. ez van...
És a régi halott klánok (És igen, az emhára gondoltam, de hátha most feléled(bár vannak kétség kívül itt-ott aktív tagok...)sose támadhatnak így fel... Nem, nem egy skr-re gondoltam (LOL) hanem kb 20 tag, abból legyen 10 aktív, és 10-nek legyen rengeteg killje oszt annyi...

Remélem hasznos voltam Kacsint
(ezen hsz-em senkit sem jogosít fel az erőszakos úton történő kényszertgf-terjesztésre )

EDIT: gratulálok damisznak Kacsint
EDIT2: mégsem
« Utoljára szerkesztve: 2009.10.14 19:46 írta Rudi » Naplózva

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #351 Dátum: 2009.10.14 19:45 »

Attól,hogy 15 tag van megszabva,még nem lesz halott a klán.Mi is eddig már 4 embert kirúgtunk,mert nem volt aktív.Ha így cserélődnek a tagok,akkor nem fog kihalni.Igen,PRO 3/4-ét kirúgnám
Naplózva

   
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #352 Dátum: 2009.10.14 19:47 »

Mivel egyik sem aktív Aki meg sehol (se fórum, se játék) az tényleg nem kell szerintem (már ha nincs killje) de azért a pontszám is számít lássátok be
Naplózva

Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #353 Dátum: 2009.10.14 20:00 »

Nekem meg van olyanom is hogy ÉLET, és mostanában időm sincs gépezni, akkor se stickmannel játszok...
Naplózva


"Alea iacta est."
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #354 Dátum: 2009.10.14 20:02 »

Természetesen. De én is tudom úgy csinálni, hogy:

-----Nyitok ennek egy topikot------
Naplózva

Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #355 Dátum: 2009.10.14 21:09 »

-------- Én meg nagy ívben törlöm -------------
Ne szabd meg más életét.. Játék. mindenki olyan kvára beleéli magát mintha ez életre menne, pedig lássuk be, fun. Mindenkinek más a fun, és tudom, Oli kibaszná az mh 4/4edét.. De engem ez érdekel? A pont érdekel? Én a tagokat szeretem itt, szerettem legalábbis, azokat, akik aká hétvégente feljöttek, öltek velem 1 kicsit, beszélgettem. Nem az volt, hogy unalomból ÖlÖk (ok néha) de alapjába véve, mindig is a társaság miatt játszottam. Az más kérdés, hogy ez majdnem 30k killel lett, de ez nem ahhoz köthető.
A régi jó tagok, akik TAGOK, mert én őket "családtagként" szeretem, ezek az ősöregek. Akiket én tiszteletben tartok valamennyire, minden cselekedetükért.. Aki akkor összeölt annó 10k killt az annyi mint itt ekkora ember tömeggel 25öt.. Ez az emberszámnak köszönhető.. Azok a családtagok (képzeld mint egy maffiát) akik elmentek, visszatértek, barátok maradtak. Ilyen például Borz is. Akik maradtak, de olyan szinten megváltoztak, vagy nem tudom, nem érettek velünk, a közösséggel, azokat nem nagyon, de megvetem.. Ennél rosszabbak, az újak, akik azt sem tudják mi fán terem egy CW, és azt sem tudják mekkora élmény, az, hogy 20, azaz HÚSZ a legtöbb player este 8kor, és JÓL ÉRZED MAGAD. Mert ha 20 ember van, akkor már lapos a hangulat, mindenki megy el. Fellépek. Megkérdik nem-e megyek a klánjába.. Hát gratulálok..
És várjátok, hogy játsszak veletek, mikor már a halálba kívánom a játékot a társaságom nélkül? És még jó pofát is vágjak hozzá?



-Rőz monológját hallottak, taps taps, leszarom..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #356 Dátum: 2009.10.14 21:32 »

Rőz,ne Borzot hozd fel mindig példának,mert kb. ő az egyetlen,aki abbahagyta,de utána vissza is tért.Ezzel szemben,van vagy 20 olyan játékos,aki elment,de nem jött vissza.Egy idő után el fognak fogyni ezek a régi tagok,és az MH is.Te meg maradsz egyedül tag,mert te esélyt sem adsz az újaknak.
Képzeld,én nem azért alapítottam a TIM-et,hogy a régi tagokat összegyűjtsem,mert arra itt az MH.Inkább egy erős,aktív klánt akartam,és most is akarok.Úgy néz ki,menni fog.
De emellett itt a fórumon megvan a társaság,csak én mellette klánozok is,újoncokkal,akiket te elvből hülyének nézel.De most már kezdenek jönni fórumra is,és ugyan olyan fórumozók lesznek,mint bárki más.Például andris,kratos,Beni,Zyzu,és még sorolhatnám.De fórumot azt nem fogok kérni a klánnak,még ha minden tag ideszokik,akkor se.Nézd csak meg,hogy mi van most a PRO topicban,egy olyan taggal,aki azért veteránnak számít,és sokan tisztelnek.Na ebből mi nem kérünk,megoldunk minden egy szem üzenőfalon is.
Naplózva

   
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #357 Dátum: 2009.10.14 21:44 »

Monnd meg hát, hol a közb út? Hol találom meg az igazságot ezzel kapcsolatban? Dobjam ki, ki kebel barátom, vagy azt ki a másik vezető kebelbarátja? Hát mit tegyek akkor? Nekem ez tökéletes. Az a baj, hogy első év, és 0ik sokaknak.. Vagy 8ik. Ilyenkor az ember nem igen akar szar színben feltünni, aludni meg nem alszik. Eredmény érthető, valamit ki kell dobni..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #358 Dátum: 2009.10.14 21:49 »

Nincs középút.Ez a két féle dolog nem illik össze.Amúgy,azért élesztgetni nem hülyeség az MH-t ezzel az MH héttel,és hasonlókkal,de a klán mindig is ilyen lesz.De hát így szeressük,na Vigyorog
Szerk:Új tagokat meg csak úgy ne vegyetek fel,ne legyetek HSPC 2
Naplózva

   
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #359 Dátum: 2009.10.14 22:08 »

Nem vagyok Hades. Még mindig mindent máshogy csináltam volna mint ő. Talán a megszületést nem. Nem akarom hogy a fejem bujjon ki később ^^ (Normál szülés a tied is ugye Dániel? )
Nem hiszem, hogy nagyon aktív maradna utána a klán. Akik igazán fognak ott valamit is nyújtani, az Márk, Pisti, meg Én (én, azaz Rőz) aztán ennyi.. EE lehet fel se néz.. Pedig ahhoz ez TÚL on TÚL nagy szabású, ha mindenki eljön..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 ... 55   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.024 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.