Stickman Warfare: A játék

2024.05.13 04:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 ... 88   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Homokozó (az első modod ide írd)  (Megtekintve 1009454 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #525 Dátum: 2010.10.30 18:40 »

Ez minden, csak nem jó.
Először is érdemes lenne utánanézned a mod fogalmának, mert magában egy modell még nem mod. De ez a legkevesebb. Az arányok nagyon el lettek lőve. A ház icipici, az a bot vagy hogy hívják bazi nagy.. A textúra ronda, látszik hogy egyáltalán nem figyeltél a szépségre, mivel el van csúszva, és csúnyán pontos a "fa" textúrája. A modell. Az a fa szerűség izé az mi? Mert ha kúpokat egymásra raksz, az még nem igen fa. A bot izé alakja kicsit nem lett eltalálva, ugyanis a szár része nagyobb szokott lenni, kisebb hajlat. És az épület. Ugyan ebből semmit nem látni, de az ajtó feltehetően rosszul van helyezve. Egy-két ablakot jó lenne rá tenni... A táblához inkább hozzá sem szólok...
Összefoglalva az egész pocsék, látsziik, hogy nem törődtél a minőséggel. Ülj le, normálisan tervezd meg, és precízen dolgozz ki midnent, modellt textúrát mindnet, nem baj ha nem lesz kész holnapra.

Amúgy nem értem, minek kell ezeket a világ végére kirakni a térképből? Legalább olyan helyre raktad volna, ahol nem látszódik szárazföld, amin szép zöld fű van.

Fradi, ez egy új téma volt, csak ide raktam.

Nézd meg a mostani ügyességi modokat. A minősége lehangoló azoknak is, viszont valamivel e  felett van, ez a legrosszabb legjobbja.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #526 Dátum: 2010.10.30 18:49 »

Kléni tudom hogy ez egy új mod de ugyan az a véleményem mint neked.Össze van csak kapkodva ez a mod és a többi is amit ma csinált Chicken.10 percenként nyit új topikot egy  új modnak,én ennek adtam hangot ,hogy egynek álljon neki és normálisan fejezze be mielőtt neki áll egy újabbnak.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #527 Dátum: 2010.10.30 18:53 »

Chicken! Nem kell minden egyes mododat megosztani velünk, tartsd meg magadnak. Ha sikerül egy egyedi, jól, aprólékosan kidolgozott munka, annak több hasznát vennénk, mint ennek a rengeteg 1 perces munkának..
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #528 Dátum: 2010.10.30 19:03 »

Chiken!

Most egy kicsit pihenj, menj el a haverokkal valahova, aludj egy jót, olvass el egy könyvet.Utána kezdj bele újult erővel egy egészen ferge-mostfigyelj-teges modba.Nem az a lényeg hogy neked legyen a legtöbb modod.A mínőség fontosabb mint a mennyiség,ez mára már hatalmas közhely de mint minden közhely ez is igaz.Nem sértésnek írtam le ezeket a sorokat,a személyes véleményem rólad, hogy nagyon kreatív és rendkívül sok szabad idővel rendelkező srác vagy:)
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #529 Dátum: 2010.10.30 19:09 »

El van kapkodva az egész. És amit GH mondott anno: Semmit nem fejlődsz sehova pakolod százával a testeket egymásra és kész. Ismersz 3 parancsot és azokkal csinálsz mindent.

Fogd magad és vegyél elő egy kockát és mind a négy féle nézetben próbálgasd ki rajta a parancsokat ,hogy mi mire jó.

És ha csinálsz valamit akkor ne az legyen ,hogy megnyitod játékban aztán becsomagolod és már teszed is fel ide.Hanem keress bugokat nézd meg a hibákat.(Pl rengeteg helyen csúnyán egymásba vannak csúszva a testek)

Pl.: Most kezdtem el csinálni 1 UZI-t már félórája dolgozom rajta és szinte még csak a cső és az első célzója van kész.
Naplózva

-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #530 Dátum: 2010.10.30 19:55 »

ha valami mást mondjuk a humit lecseréli vaamire arra azt mondjátok hogy minek és ki játszana  rajta?
szóval nem értem !

Attól nem leszel jobb, hogy 5 percenként csinálsz modokat és valaminek elnevezed, ami egyáltalán nem hasonlít rá. Hummert lecserélni a leglámább ember is képes, és az ilyen modoknál is érvényes, hogy rá van fogva, hogy az a valami egy valódi dolog. Inkább először tanulnál, nem pedig vérpistike, meg Passzát szelet fingóként kezdenél bele, és akkor talán nem lenne ennyi negatív vélemény (korai tizenévesek között ez fikázásnak számít...).
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Jackass
Vendég
« Válasz #531 Dátum: 2010.10.30 21:04 »

Halli all!
Segitőket Várunk Hectorral egy katona kiképzős,harcolós MoDra!

JELENTKEZÉS NÁLAM PRIVÁT LEVÉLBEN KÖSZÖNÖM!
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.30 21:05 írta -MH- Mark575 » Naplózva
(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #532 Dátum: 2010.10.30 23:19 »

Csináltam egy UZI-t.Itt van róla egy Videó. Ha majd lesz időm normálisan letextúrázom.
http://www.youtube.com/watch?v=LRFMYurzfz4
Naplózva

[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #533 Dátum: 2010.10.30 23:22 »

Hmm. Nálam bejön Mosolyog.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #534 Dátum: 2010.10.30 23:25 »

Hmm. Nálam bejön Mosolyog.

Dettó Joe,nálam is bejön  a fegyver.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
-[H.G]- NO.1
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79

Fuck Yeah..l.. Etióp kisebbségi onbucman elnöke.


« Válasz #535 Dátum: 2010.10.30 23:25 »

szerintem is jó lett az UZI Vigyorog Vigyorog
Naplózva

                                                        
http://www.youtube.com/watch?v=lX7nUlXCza0&feature=related[RadaRada]
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #536 Dátum: 2010.10.30 23:53 »

Bocs, hogy meggyanúsítalak, de honnan töltötted le? Ha nincs igazam (remélem) akkor gratulálok!
Naplózva

sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #537 Dátum: 2010.10.31 00:26 »

Csináltam egy UZI-t.Itt van róla egy Videó. Ha majd lesz időm normálisan letextúrázom.
http://www.youtube.com/watch?v=LRFMYurzfz4

Fake.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #538 Dátum: 2010.10.31 09:09 »

Googken rákerestem úgy ,hogy UZI képek  leszedtem 2-őt és beraktam wingsbe egymás mellé.
És a 2ből ötvöztem ezt legalább 2 és fél órát dolgoztam rajra mira nagyjából hasonlított rá.Még tettem rá 2-2 biztosító kapcsot oldalra csak levettem mert már így is 1700 polly a rengeteg kis módosítástól. úgy ,hogy Smooth-ot is csak egyszer használtam benne. A legnehezebb a hátulja volt ahol ilyen fémlapok alkotják meg a tartó részét. Ott csak az nagyjából csináltam képről mert rohadt sok polly lenne akkor.3 részből áll a fegyver maga a cső (az volt a legkönnyebb 2-3 Extraduce Aztán összehúztam [Scale Uniform] majd lekerekítettem.)
a fegyver testéből( Ez volt a legnezebb az egészbe ez elején így is elég csúnya mert túlságosan meghajlítottam és így jóval nagyobb bemélyedés van ott mint kéne(ezt a végén kiköszöbültem lazán 1 Flatten parancsal.)(a ravasszal szórakoztam egy picit és még mosse jó mert 1-2 helyen eltér a vastagság.) ( Célkeresztek: a képen amiről dolgoztam azon ugye 3 részből állt a célzás.Az volt a rossz ,hogy mivel oldalasan volt a kép ezért a két "fedett célzót" nem láttam.Az elsővel kezdtem miután készvolt a modell, először csak a külső íves részét csináltam meg aztán a hátsónak is majd a középsőt[Azok a hengerek]. majd Ipmróztam egy célzást[Belenézel a hátsó kis lyukba átlátsz a két henger között és végül az M4-es célzókereszt. Amint a videón is mutattam egész jó lett így a célzás. mondjuk akadtak gondok mivel legelőször 1 síkban volt ez egész és úgy csúnya is volt és nem lehetett átlátni ezért egy két helyen domborítottam rajta.) és végül a tárból.(Ez is elég könnyű volt fogtam 1 kockát és elkezdtem azt módosítgatni. Hamar kész lett majd a szépség érdekében ott is lekerekítette az éleket. Majd elővettem az MP5 textúráját ás belehúztam ezeket egy szürke részbe. Ennyi Mosolyog

Szerintem mióta elkeztem Wingsezni ez a legjobb alkotásom.(Még ezen is kell bőven dolgozni)
Bocs, hogy meggyanúsítalak, de honnan töltötted le? Ha nincs igazam (remélem) akkor gratulálok!
Mindent tudok a modellről és most mért lenne az jó ,hogy letöltöm .Csúnya dolog más tollával ékeskedni.
Amúgy ez a II Világháborús kezdetlegi MODhoz csináltam. Már van 1 jó kis tankom is és egy kezdetleges terep járóm. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.31 09:15 írta (-PRO-) JoeBlack » Naplózva

-MH- Inad
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


Olvasás kocka


WWW
« Válasz #539 Dátum: 2010.10.31 09:26 »

Bocsánat, hogy közbeszólok, de a II. világháborúban tudtommal senki sem használt Uzi-t. Tudtommal nem ilyen régi fegyver. De végső soron mindegy is, mert jól néz ki, és ha nem is világháborús modhoz, de valami máshoz biztosan fel tudod majd használni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 ... 88   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.03 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.