Stickman Warfare: A játék

2024.05.12 16:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 ... 88   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Homokozó (az első modod ide írd)  (Megtekintve 1009314 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #1065 Dátum: 2011.03.21 20:34 »

Itt: http://wiki.hellokittyonline.com/images/9/93/Printscreen.jpg
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #1066 Dátum: 2011.03.21 20:35 »

http://1.bp.blogspot.com/_UVyzcf4Pp98/TOSPr1YS5DI/AAAAAAAABFo/epu0zP8mcHg/s1600/print-screen-button.gif De, tényleg nem tudod megkeresni??
És erre jön a fail http://cdawgownd.files.wordpress.com/2009/04/epic-fail2.jpg Remélem érhető a kép mire céloz... Az epic az 'epikus'-t jelenti mielőtt megkérdezed >.<
EDIT: Ááá, megelőztek.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Menyus2000
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #1067 Dátum: 2011.03.21 20:38 »

behozott egy képet, bekarikázva egy billentyűt azt megnyomtam és semmi. He
Naplózva

Híres mondásaim:
Én vagyok Menyus!!!
Te tüdő!!!
Ne mondj olyat, amit mindenki tud!
Egyik játékban sincs vesztes, csak győztesek.......és akik nem azok.
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #1068 Dátum: 2011.03.21 20:40 »

És utána megnyitsz bármilyen képszerkesztő programot, mondjuk a paintet, bemásolod ctrl+v-vel és elmented.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Menyus2000
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #1069 Dátum: 2011.03.21 20:41 »

És utána megnyitsz bármilyen képszerkesztő programot, mondjuk a paintet, bemásolod ctrl+v-vel és elmented.

Így már sokkal érthetőbb, köszi!
Naplózva

Híres mondásaim:
Én vagyok Menyus!!!
Te tüdő!!!
Ne mondj olyat, amit mindenki tud!
Egyik játékban sincs vesztes, csak győztesek.......és akik nem azok.
(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #1070 Dátum: 2011.03.21 20:51 »

Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! Kacsint
Mint írod, három templomot is alaposan megnéztél, hogy elkészítsd a modelled. (Én pedig csak felületesen az általad felrakott képeket.) Kívülről a templom egyhajós - úgy, mint Sapy is írta barokk stílusú; ebben a stílben nyomták tele Magyarországot a törökök kiűzése után -, belül viszont három hajós a kialakítása, ami inkább gótikus felépítésre hajaz. Az ívek ellenben a kora középkori (római) bazilikákra (lásd Haia Szófia) emlékeztet. A belső három hajónak viszont így nincs semmi "funkciója", nem tartja a mennyezetet, nem lesz világosabb a templom, mert nincsenek ablakok; szakrálisan lehet, hogy van, de akkor tegyél róla! Kacsint Amennyiben karzat szeretne lenni, akkor a felső boltívekre (sok esetben) nincs szükség, és az általában az oltárral-szentéllyel szemben szokott lenni, a torony "alatti" részen; ha két oldalon húzódik, akkor pedig nem ér a templom végéig, mert a szószéket oldalra szokás elhelyezni.
Összegezve: nekem nagyon tetszik, csak belül rendezd át! Egyszerűbb a már meglévőből kialakítanod egy 1700-1800-as években épült templomot, mint egy gótikus katedrálist (ahhoz még keresztbe is el kellene helyezned egy hajót).
Remélem nem voltam nagyon-nagyon szemét, vagy hülye.

Ezt a HSZ-t nagyon értékelem.
Megvolt benne a kellő mennyiségű kritika ,de mégis bennevolt az ösztönzés. :)Köszönöm.

Mondjak valamit? nem úgy van egy modell h. belseje meg külseje. Akkor lesz jó ha egyszerre tolod őket. Legyenek az elemek összhangban.
Mellesleg ne csak úgy nézegess templomokat, hanem tudatosan nézegesd őket. Miután megnézted őket otthon olvasd el h. mit láttál. Szóval az egység a lényeg: nem templomelemeket kell egymás mellé helyezni, hanem felépíteni.

Ja egy kérdéske: rajzoltál papírra modellezés elött???
Igazából erős kijelentés volt ez ,hogy 3 templomban voltam.
Gyöngyösön van egy templom közel a házunkhoz közel.Azt többször is körbe jártam és elemeztem az alapot az adta.
Pesten a sulinkhoz ,közel van egy templom (Béke téren) minden nap arra jövök el és ott gyakran megáll a forgalom.Az a templom gyönyörű számomra és rengeteget szoktam nézni.A torony ötletet onnan vettem.(2 kisebb torony vezet a főtoronyba ami középen helyezkedik el és egyben a bejárat is.
Gyöngyösön van még két templom egyikben a tesóm keresztelője volt (1 hónapja) és akkor szét néztem.(Onnan van a hátsó bejáró ami egy felsőbb szintre vezet valami páholy szerűség.)
És a másikba meg apukámmal mentem be végül is onnan csak a sárga kopott textúra jött kívülre és belülre.
A boltívekkel csak megakartam fűszerezni az egészet.
Az volt a célom ,hogy egy épületbe hangoljam 1000 év stílusát.(Ógörög ,Gótika, Reneszánsz és Román korszak)
És igen rajzolgattam (Matek órán) volt egy megtervezett dolog és nem hasra ütésre csináltam.
Amik hibák vannak azokat majd javítom és szeretném bővíteni is. Mosolyog
Remélem eljön egyszer az a korszak is amikor Sady is elismeri majd valamelyik művem ,de ez csak rajtam múlik. Mosolyog
EDIT:Padot ,oltárt és " barátait " azért nem tettem bele mert nem a csicsára mentem annyira ,hanem a az épület stílusra
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.21 21:11 írta (-PRO-) JoeBlack » Naplózva

Menyus2000
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #1071 Dátum: 2011.03.21 21:13 »

Na jó, én ilyet majd pár év múlva próbálok meg, mert most nagyon gáz, és ha szerintem egy én általam készített képet meglátna az Admin, akkor másfél órán keresztül azon nevetne, úgyhogy a jövőben próbálkozok majd. Így már 3 tulajdonságomat tudjátok: új játékos, új fórumozó, és rossz rajzoló, ja és pesszimista.
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.21 21:19 írta Menyus2000 » Naplózva

Híres mondásaim:
Én vagyok Menyus!!!
Te tüdő!!!
Ne mondj olyat, amit mindenki tud!
Egyik játékban sincs vesztes, csak győztesek.......és akik nem azok.
potion
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67


ingame name: Camper576 (klánomból lépek)


« Válasz #1072 Dátum: 2011.03.21 21:31 »

Menyus együttérzek veled mindig csak a kritika ( kivéve szakic és oli kb a töbiek krit krit krit) És egyépként nagyon gratulálok a tamplomhoz nagyon cool hihetetlen jó! ( én soha nem tudok majd ilyet csinálnimert mindenki tojIk le magasan és ahelyett hogy segíteni próbaállna csak lehetetlen dolgokat vár el tőlem ( kivéve Oli és szakic meg sady)
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.22 19:53 írta potion » Naplózva

 
(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #1073 Dátum: 2011.03.21 21:39 »

Ne zavartasd magad de a templomot én csináltam.xĐĐ
De azért szívből szóltál.xĐ
Naplózva

kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #1074 Dátum: 2011.03.21 21:50 »

te a jó dolgokat beállítod szörnyűnek
Te pedig a könnyű szabályokat sem tartod be. 1-1.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #1075 Dátum: 2011.03.21 22:23 »

Menyus együttérzek veled mindig csak a kritika ( kivéve szakic és oli kb a töbiek krit krit krit) És egyépként nagyon gratulálok a tamplomhoz nagyon cool hihetetlen jó! ( én soha nem tudok majd ilyet csinálnimert mindenki tojIk le magasan és ahelyett hogy segíteni próbaállna csak lehetetlen dolgokat vár el tőlem ( kivéve Oli és szakic meg sady)

KÜLÖN KLÉNIHEZ SZÓLNÉK MOST ŐSZINTÉN

te a jó dolgokat beállítod szörnyűnek ha annyira de akarod mutatni hogy az a jó ez a rossz akk mutasd meg h mit tudsz ne csak kritizálj hanem mutass is valamit ( jellemzésed külső szemmel (ezt lehet olvasni a hsz. edből) Beképzelt majom)
Csak mondjuk mindenkinek meg lehet a saját véleménye. És a kritikát azért írják, hogy abból tanuljon az illető, persze ha az nem éppen jómodorú, akkor van ok rinyálni.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #1076 Dátum: 2011.03.21 23:48 »

te a jó dolgokat beállítod szörnyűnek ha annyira de akarod mutatni hogy az a jó ez a rossz akk mutasd meg h mit tudsz ne csak kritizálj hanem mutass is valamit ( jellemzésed külső szemmel (ezt lehet olvasni a hsz. edből) Beképzelt majom)

Egy régi hsz.-omat idézem:

Gondolom megesett már veled, hogy szidtál politikusokat. Értesz a politikához? Nem? Akkor mondhatom, hogy kussolj? Ehettél már szar kaját, netán mondtad is a szakácsnak, hogy nem jó. Tudsz főzni? Nem? Akkor megint mondjam, hogy kussolj? Ez nem így megy, hogy csak akkor "dirigálhat" az ember, ha ért a dologhoz.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #1077 Dátum: 2011.03.22 08:46 »

Az volt a célom ,hogy egy épületbe hangoljam 1000 év stílusát.(Ógörög ,Gótika, Reneszánsz és Román korszak)

a) ne legyen ez a célod

b) a kevert stílust (na jó ógörögöt leszámítva) úgy hívják: ettlektikus.

amúgy kíváncsi lennék fel tudnád e sorolni melyik elem milyen stílusú amit alkalmaztál. NA nem azért, de Wikipédia is azt mondja:
"Az eklektika különféle korok, stílusok, irányzatok jegyeit vegyesen alkalmazó, önálló elemeket ritkán tartalmazó, egyediségét a válogatásban kiélő irányzat."
Naplózva


Adam Hector
-MH- Zaknod
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


Szájkaratetanonc


« Válasz #1078 Dátum: 2011.03.22 15:20 »

http://www.templomok.hu/nezo/

Joe! Itt szemlélődj! A részletek gomb csodákra képes. (mint felesleges hszt 24 óra múlva törlöm.)
"A hsz 24 óra múlva megsemmisíti önmagát."
Rinya
Rinya vol 2
De azért duplahszelni tudsz,ugye?

Kléni csak szimplán a diktatúra felé hajlik,a kritikákon meg nem megsértődni kell,hanem elgondolkozni.(Lásd sok más extroll)

Ááá,bármit is próbálok írni,rendőrködés lesz belőle. :/
Naplózva


"Minden kill honorable. Aki chatel vagy hátat fordít, magára vessen." \Bolint99\
Guild Wars 2 magyar hírblog|Guild Wars 2|Gang Garrison 2|Sumo Paint|SuperCrateBox
aka Blue Chicken
potion
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67


ingame name: Camper576 (klánomból lépek)


« Válasz #1079 Dátum: 2011.03.22 15:32 »

1 marknak igaza van

2 de nekem is mert kléni hihetetlen

3 a kritikát félreírtam majd javitom bocs
Naplózva

 
Oldalak: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 ... 88   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.071 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.