Stickman Warfare: A játék

2024.05.14 16:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Ajándékok, online pénzkeresés és hasonlók  (Megtekintve 79024 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Adamikus
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #105 Dátum: 2010.07.16 19:47 »

Cöhh...kérlek, ki olvassa a főoldalt ?  Vigyorog
Kétkattos figura:
-bejelentkezésért járó PTZ
-napi kérdésre válasz

És néha reedem nézés  Vigyorog
Naplózva


+------------------------------+             
| Ha kivágod ezt a kupont,  |
| vehetsz egy új monitort !   |
+-------------------------------+
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #106 Dátum: 2010.07.16 19:59 »

Az olvassa a főoldalt, aki nem akar lemaradni a redeem-ről ...
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #107 Dátum: 2010.07.19 15:48 »

Ide írom, mert szerintem ide is tartozik.
Találtam egy olyan képfeltöltő oldalt, ami azért fizet, mert oda töltöd fel a képeidet. 22 dollárcentet fizet 1000 látogatásért, 20 dollártól lehet kifizetést kérni. Igaz, hogy alacsony összeg ez, de pont ez garantálja, hogy működik (aki még nem hiszi: 1, 2)
Ide kattintva tudtok regelni. Ez az én ref linkem, ha alám regisztrálsz, akkor 10%-ot részesedek a te bevételeidből
Én jó ötletnek tartom, mert az 1000 képmegjelenítés hamar megvan (2-3 hónapja van kint az aláírásomban[rejtve] a FlagCounter, eddig 51.000-szer nézték meg). Mindjárt le is cserélem az összes dropboxra feltöltött képemet erre, szerintem próbáljátok ki ti is Mosolyog
Naplózva

   
Adamikus
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #108 Dátum: 2010.07.19 23:16 »

Az a baj, hogy csak akkor kapsz nézettséget, ha rákattintanak nem ? Vagy van más megoldás is ?
Naplózva


+------------------------------+             
| Ha kivágod ezt a kupont,  |
| vehetsz egy új monitort !   |
+-------------------------------+
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #109 Dátum: 2010.07.19 23:24 »

Persze, az oldalra kell, hogy menjen a látogató, hiszen ott a reklám, amiből él az üzemeltető. Szóval ez is csak egy képfeltöltő szolgáltatás, annyi előnnyel, hogy korlátlan a tárhely, és fizetnek a használatáért.
Naplózva

   
Adamikus
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #110 Dátum: 2010.07.19 23:29 »

Igen, dobálgatja is fel a hirdetéseket, amik kicsit zavarnak, nehogy valami vírust is kapjak/más kapjon a 20 $ mellé. 
Naplózva


+------------------------------+             
| Ha kivágod ezt a kupont,  |
| vehetsz egy új monitort !   |
+-------------------------------+
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #111 Dátum: 2010.07.19 23:40 »

Hát,  mire meglesz a kellő látogatottság, már megőszülök. Mivel én is utálom a reklámot, nem adok másnak sem belőlük, marad a normális feltöltő/saját tárhely Mosolyog
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Adamikus
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #112 Dátum: 2010.07.21 21:29 »

PontPark

Olyan mint a Lockerz, csak itt nem videókat kell nézni, de itt is van egy napi kérdés. Továbbá van még egy olyan játék, hogy PontTipp, ez olyan mint a lottó, csak itt 80-ból kell 5-öt eltalálni. Ajánlom mindenkinek, mivel magyar, ezért jobb helyzetben van az aki nyer, és egész jó cuccok vannak.
Továbbá a rendszer 5 órával a vásár előtt ezt közzéteszi a főoldalon. Havi 2 vásár van, de mivel úgy van leprogramozva a rendszer, hogy egy évben 24 vásárt kell csinálnia, ezért elképzelhető, hogy egy héten belűl csinál 3 vásárt, de az is, hogy 3 hónapon keresztül nincs.

Naplózva


+------------------------------+             
| Ha kivágod ezt a kupont,  |
| vehetsz egy új monitort !   |
+-------------------------------+
Jonel
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #113 Dátum: 2010.07.22 08:38 »

Engem érdekel, de előbb:-meddig tart egy vásár?
                                   -kell meghívó?
                                   ki szállítanak, és azt kell-e fizetni?
Naplózva
Adamikus
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #114 Dátum: 2010.07.22 10:22 »

meddig tart egy vásár? - Az időtartamra csak ennyit találtam: "A vásár csak egy bizonyos ideig érhető el!" Személyes tapasztalataim ezzel kapcsolatban még nincsenek.

kell meghívó? - Nem,de ha az én referrer linkemen regisztrálsz, kapok kemény EGY pontot  Vigyorog

ki szállítanak, és azt kell-e fizetni? - "Nem. Nem vagy kötelezve semmilyen fizetésre. A termékért pont formájában kell fizetned. A postaköltséget mi álljuk. " "A terméket átveheted postai úton vagy személyesen is. "
Naplózva


+------------------------------+             
| Ha kivágod ezt a kupont,  |
| vehetsz egy új monitort !   |
+-------------------------------+
Jonel
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #115 Dátum: 2010.07.22 11:16 »

Olaj. Adsz referer-t? Vagy ha nem kell az 1 pont...
Na 111:Jonel.
Naplózva
szakic
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


Legbénább a bújócska döntőjében XD


« Válasz #116 Dátum: 2010.07.22 12:07 »

Ja akkor te regeltél a linkemre.

Edit: Most nézem hogy már ketten regisztráltak
Naplózva



Két művelt nép háborúja összeesküvés a civilizáció ellen /Carmen Sylva/
[img]ht
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #117 Dátum: 2010.07.23 12:43 »

Idézet
Balance: $ 0.2310 USD
Image views: 1080
Csak mondom, hogy máris megvan az 1000 kép megnézés. Mindezt 3 nap alatt, úgy, hogy belinkeltem 4-5 képet, meg egy galériát.
Aki meg csak jót akar nekem, nézze már végig a képeimet Vigyorog http://www.shareapic.net/users/Foli
« Utoljára szerkesztve: 2010.07.23 17:37 írta sadypisten » Naplózva

   
-MH- Zaknod
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


Szájkaratetanonc


« Válasz #118 Dátum: 2010.07.23 15:18 »

http://www.shareapic.net/content.php?gid=841707&owner=Zaknod <---- Itt az én galériám is!Kattintsatok a képekre!Folyamatosan bővülni fog!
« Utoljára szerkesztve: 2010.07.23 17:38 írta sadypisten » Naplózva


"Minden kill honorable. Aki chatel vagy hátat fordít, magára vessen." \Bolint99\
Guild Wars 2 magyar hírblog|Guild Wars 2|Gang Garrison 2|Sumo Paint|SuperCrateBox
aka Blue Chicken
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #119 Dátum: 2010.07.23 17:40 »

Referallokat, ha szabad kérni, ne linkeljetek. A végén mindenki azt fogja linkelgetni, úgy meg semmi értelme. Hívjatok meg személyesen embereket, úgy még esély is van, hogy kattogjanak a népek. Azon kívül Zaknod nem is igazán értette még meg ennek az egésznek a szellemiségét. Nem az a lényeg, hogy felhánysz nagy csomó, raklapnyi képet, és akkor "nézegessétek a galériám". A lényeg itt az, hogy feltöltőként használod, mint sokan az imagerz-t, vagy bármi hasonlót, és megosztod a képeid. Annak, hogy 100 képet felraksz, amiket még csak nem is te csináltál, nem sok értelmét látom. Mindenesetre utólagos engedelmetekkel a referallokat kiszedtem a postokból, rakjátok aláírásba, ha annyira szeretnétek. Aztán majd aki regelni akar, eldönti, honnan teszi.

De ha már a galériát mutogatjátok, azt én is megteszem: http://www.shareapic.net/content.php?gid=840429&owner=sadypisten

(viszont vicces, hogy csak egy galériát lehet linkelni, én viszont több galériába szétszedem a cuccaim, mert szerintem kezelhetetlen és átláthatatlan az egy szem galéria, még ha nem is annyira éri meg)
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.032 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.