Stickman Warfare: A játék

2024.05.07 23:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Melyik a legjobb?
-MH- - 14 (11.5%)
(-PRO-) - 10 (8.2%)
-|H.S.P.C.|- - 7 (5.7%)
[M] - 14 (11.5%)
Betonkezű - 12 (9.8%)
-ELIT- - 20 (16.4%)
Más klán - 34 (27.9%)
Egyedül az igazi - 6 (4.9%)
Csak a szavazatok érdekelnek - 5 (4.1%)
Összes szavazó: 115

Oldalak: 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 ... 78   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Véleményetek a klánokról  (Megtekintve 858913 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Mike
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


Etióp Esélyegyenlőségi Ombudsman ^^


« Válasz #630 Dátum: 2010.10.16 14:24 »

http://stickman.hu/page/?o=clan&f=2&id=6859&l=hun

Nem is tudtam hogy a tűzerő, újra fellobbant! Mosolyog

No Comment!
Naplózva

-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #631 Dátum: 2010.10.16 14:28 »

Szabesz-kun.... NO COMMENT. ebből bunyó lesz...  Vigyorog
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #632 Dátum: 2010.10.16 14:30 »

Majd kap az arcára Koltától...
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #633 Dátum: 2010.10.16 14:34 »

Miért kapna? azt csinál amit akar, újra is alapíthatja, ettől nem lesz jobb a helyzete.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #634 Dátum: 2010.10.16 14:55 »

Kedves Szabesz-kun!
Mellékesen jegyzem meg, hogyha ezt, azért csináltad, hogy megmutasd mekkora császár vagy, akkor egészségedre. Engem nem zavar. A régi -FirePower- elaludt már az én szememben, és egyáltalán nem fog zavarni, a ténykedésed. Tudom, most nyomják majd az arcok a minusz karmát, egészségükre. De azért néhány dolgot jegyezz meg!:
- Én mindig is próbáltam veled rendes lenni, a legnagyobb szarban (bocsánat) is kitartottam melletted.
- Soha nem éltem vissza veled, a különböző nézeteid miatt sem, ellentétben veled.
- Mindig a legjobbat akartam neked, és a klánnak.
- Az utolsó akciód után, még próbáltam reálisan gondolkozni, hogy úgyis megváltozol, de azt hiszem most már feladom.
- Igen, lehet utálni lehet nyomni a minusz karmát, egyáltalán nem zavar, +90-ről viszitek le, de nem izgat. Pár hónap múlva úgy is nulla alatt leszek, ennyit erről. Nem érdekel ez a gyerekes viselkedés, egyszer kéne beszélnetek fradival, személyesen, hogy értsétek mit gondol. Én is egy büdös kockának néztem sokáig, de meg lehet nézni. Ő hűséges, és nem érdekel mekkora kocka meg akárhogyan szidjátok, én kitartok mellette is, még akkor is, ha jobban megutáltok.
- Pár emberrel próbálok jóban lenni, azért, de már nem nagyon érdekel. Ha ez folytatódik, akkor a fórum, ugyanarra a sanyarú sorsa jut, mint a játék.
Úgyhogy lehet utálni, szidni nyugodtan nyomkodjátok lefelé a karmát, engem csak egy dolog érdekel. Akivel jóban vagyok jelenleg, azokkal úgy is maradjon. Akik pedig mellettem állnak: Örök tisztelet nekik! Köszönöm szépen a figyelmet! Jó hétvégét mindenkinek!
Naplózva
Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #635 Dátum: 2010.10.16 17:47 »

Engem is  fikázzatok már picit:D:D Én ezt úgy élvezem. Vigyorog
Mondjátok csak nyugodtan a szemembe nekem is , milyen jó klánvezér vagyok Mosolyog
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #636 Dátum: 2010.10.16 17:48 »

Kolta tőlem kapsz egy +-t ezért a szép hozzászólásodért.Kacsint
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #637 Dátum: 2010.10.16 18:31 »

Nem értem mért kell egy klán ujra alapitani ami ráadásul még egy kis részben még létezik mivel ugye a [TIM] és a -FirePower- egybe olvadt.És igazábol én is nyomok egy + karmát koltának mert van olyan ember aki ezt elég durván irta volna meg.
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
Wborg1
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133

Népszerűség: 1024


WWW
« Válasz #638 Dátum: 2010.10.16 20:34 »

Már az elején benyomtam a [ + ]-t. Én akkor hallottam először Szabesz-kun-ról, mikor az első "nagy quit"-ját csinálta, már akkor tudtam, ez a gyerek NEM KOMPLETT! Később Skype-on is beszéltem vele, mit nem mondjak, ugyanaz volt a véleményem. Aztán a többi baromságát látva végleg megutáltam.

nyugodtan nyomkodjátok lefelé a karmát

Ugyanezt mondom, nálam már megszokott, mivel már így is -43, de nem nagyon zavar.
Naplózva

"a 1.-izét felérecsökkenytyük, a 2.-izét kécceresérenagyíttyuk" by ÉN
"[2010.10.18. 16:47:49] Gaz: Wborg egy tisztességes, normális ember. Jó? te magaddal foglalkozzál..."


http://sadypisten.blog.hu/ <--- KATT!!!

nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #639 Dátum: 2010.10.16 21:00 »

Ennek az egésznek a célja nem a karma volt, az egy mellékes dolog, vagyis inkább óvodás játék [...], mármint a minuszozás, "csakúgy". Amit ki akartam vele fejezni, az az, hogy én mindig kitartottam mellette, most meg mit csinál... Na meg, ha elolvassátok a leírásukat, akkor enyhe rosszindulatú célzások vannak felém. De mondtam, lehet ezt játszani, csak nem én fogom megszívni. Szabesz majd kap elég pofont az élettől! Egyszer majd ő is felnő, "egyszer". Mindent elmondtam!
Naplózva
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #640 Dátum: 2010.10.16 21:56 »

Gyerekek. Az egészet Chim alapította, és mostanáig észre sem vettem, hogy kilépett belőle és én lettem a vezető... És ha megnézed fel is lett oszlatva... Igen jöhet a szokás műsor, hogy mekkora gyík vagyok, de ezt már benyomta kecsappp, szal ne itt, ha lehet. Köszönöm!
Naplózva
Zero07
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


« Válasz #641 Dátum: 2010.10.16 22:00 »

Bocs gyerekek, de muszáj beleszólnom. Nem tudjátok mi a klán. A klán az olyan csapat vagy brigád -kinek hogy tetszik-, aminek van saját szervere.A raid group az olyan csapat, ami rendszeresen játszik együtt, aktívak etc., van még a group, ami egy gyűjtő, és amit kifelejtettem a multiklán, aminek több játékban is van szervere, és általában rendeznek ligát is. Itt azért nem érvényesülhet ez, mert ugye csak egy szerver van, maximum "szobák" lehetnek még ezekben. Mosolyog De attól a lényeg persze ugyanaz, ez csak ilyen kis..plusz információ.
Naplózva


xD!Ez marha jó videó!xD
He is the leader...of the NAT... he killed the king so the war
is ended...HE IS unstoppable.
OFFTOPIK BETYÁR muhahaha
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #642 Dátum: 2010.10.16 22:06 »

És ezt te honnan veszed?
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Zero07
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


« Válasz #643 Dátum: 2010.10.16 22:07 »

És ezt te honnan veszed?
Nekem vannak jó forrásaim. Mosolyog Na meg BF veterán vagyok, és SG fórumon is törzsvendég. Parancsolsz még valamit? Mosolyog
Naplózva


xD!Ez marha jó videó!xD
He is the leader...of the NAT... he killed the king so the war
is ended...HE IS unstoppable.
OFFTOPIK BETYÁR muhahaha
nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #644 Dátum: 2010.10.16 22:11 »

És ezt te honnan veszed?
Nekem vannak jó forrásaim. Mosolyog Na meg BF veterán vagyok, és SG fórumon is törzsvendég. Parancsolsz még valamit? Mosolyog
Márk, le vagy győzve minden téren. :]
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 ... 78   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.073 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.