Stickman Warfare: A játék

2024.05.07 19:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Melyik a legjobb?
-MH- - 14 (11.5%)
(-PRO-) - 10 (8.2%)
-|H.S.P.C.|- - 7 (5.7%)
[M] - 14 (11.5%)
Betonkezű - 12 (9.8%)
-ELIT- - 20 (16.4%)
Más klán - 34 (27.9%)
Egyedül az igazi - 6 (4.9%)
Csak a szavazatok érdekelnek - 5 (4.1%)
Összes szavazó: 115

Oldalak: 1 ... 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 ... 78   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Véleményetek a klánokról  (Megtekintve 858881 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Dr.KamikazEE
Vendég
« Válasz #900 Dátum: 2010.12.27 12:37 »

Isten már a klánját oszlatta is egyébként én killerHUN helyébe csak egy olyan embernek adtam volna oda aki megbízik benne,és nem fog semmit se csinálni killer beleegyezése nélkül.
Naplózva
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #901 Dátum: 2010.12.27 12:38 »

Hát mi nem arra megyünk...Miért rúgtam ki annyi embert?!?!Nem rúgtam volna ki senkit,ha a toplistára hajtanánk!
Még nem sikerült kirúgnom annyi embert,hogy 20-an,30-an legyünk.De majd meglátjátok,hogy majd kevesen leszünk...
Azt majd ha kevesen lesztek kéne több ember, mi Kacsint?
A MONSTer -be mindenkit bevesznek ez a legszebb benne.
http://stickman.hu/page/?o=clan&f=2&id=8304&l=hun
Na ezért ez se semmi (=isten= klánja )
Moderátor nem írt már egyszer, hogy nem klánalázó topik és az olyan klánokat kéne ide belinkelni amik mennek valamire/nincs tele lámával, vándorral?
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #902 Dátum: 2010.12.27 12:40 »

Isten már a klánját oszlatta is egyébként én killerHUN helyébe csak egy olyan embernek adtam volna oda aki megbízik benne,és nem fog semmit se csinálni killer beleegyezése nélkül.

Keress ilyen embert a klánba...
Szerény véleményem szerint nincs de ha majd találsz oszd meg velem.
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #903 Dátum: 2010.12.27 12:43 »

Andris és Killer egy klánban vanak jobban ismerik egymást, lehet szerinte megbizható vagy nem tudom azért kapta a jogot.
Naplózva

Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #904 Dátum: 2010.12.27 19:07 »

Mert neki van a legtöbb killje
!
Naplózva


"Alea iacta est."
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #905 Dátum: 2010.12.27 20:52 »

A személyes dolgok maradjanak azok is, ha valakinek gondja van valakivel, az mondja meg privátban, ide max akkor írja, ha a népet is érinti a dolog. Köszönöm.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
ambi king
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49

Népszerűség:10000 WTF=Welcome to Facebook!!!...xD


WWW
« Válasz #906 Dátum: 2010.12.28 09:39 »

Hát mi nem arra megyünk...Miért rúgtam ki annyi embert?!?!Nem rúgtam volna ki senkit,ha a toplistára hajtanánk!
Még nem sikerült kirúgnom annyi embert,hogy 20-an,30-an legyünk.De majd meglátjátok,hogy majd kevesen leszünk...
Azt majd ha kevesen lesztek kéne több ember, mi Kacsint?



Nem,a legjobbakat meghagyjuk tgf-t lezárjuk!!!
Naplózva

A fórumunk, létszi regeljetek:
http://szepakosforum.host22.com/





Ha elfoglalt vagyok msn-en akkor stickezek!

a                    k
m                   i
b                    n
i                     g

Az igazi stickes a legnagyobb laggban érzi legjobban magát.
A fórumunk, létszi regeljetek:
http://szepakosforum.host22.com/
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #907 Dátum: 2010.12.28 09:59 »

Hát mi nem arra megyünk...Miért rúgtam ki annyi embert?!?!Nem rúgtam volna ki senkit,ha a toplistára hajtanánk!
Még nem sikerült kirúgnom annyi embert,hogy 20-an,30-an legyünk.De majd meglátjátok,hogy majd kevesen leszünk...
Azt majd ha kevesen lesztek kéne több ember, mi Kacsint?



Nem,a legjobbakat meghagyjuk tgf-t lezárjuk!!!

130 ember után,még jó hogy lezárod a tgf-et,bár a te szavadra megint nem sok mindent lehet adni.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Dragon123
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177


Cheesewhale


« Válasz #908 Dátum: 2010.12.28 10:06 »

Mielott hulye pletykak terjednenek el a -[H.G]-rol elmondom mivan:
Huni belefaradt a vezetesbe... es andris mint a klan legaktivabb tagja-t megfelelonek talalta a helyettesitesre hogy amig huni osszeszedi magad addig andris "uralkodik" . (higgyetek el nagyon jol vezeti a klant)
A klan valoban kezd bomlani de talpra allunk....megoldjuk.... ennyi.... a tovabbi pletykakat/hazugsagokat terjesszetek mashol...
Naplózva

Kérsz egy head shotot a lábadra? by:én
Egy világ omlott össze benned? Építsd újra!
Grig,grigor,drag,drog,dragi,dragcsíí <3,dragon,keksz,kekszi.
Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #909 Dátum: 2010.12.28 11:05 »

Mielott hulye pletykak terjednenek el a -[H.G]-rol elmondom mivan:
Huni belefaradt a vezetesbe... es andris mint a klan legaktivabb tagja-t megfelelonek talalta a helyettesitesre hogy amig huni osszeszedi magad addig andris "uralkodik" . (higgyetek el nagyon jol vezeti a klant)
A klan valoban kezd bomlani de talpra allunk....megoldjuk.... ennyi.... a tovabbi pletykakat/hazugsagokat terjesszetek mashol...
Igen,átadtam az alapító jogot,de nem örökre.Nem belefáradtam,csak sok dolgom lett,ami miatt kevesebb időm lesz a játékra......Andrisnak adtam át mert ö több időt tud tölteni a klán tagokkal szobán,és a játékkal is.Attól,hogy még kilépnek a klántagok nem dől össze a világ,az olyan nem klán,aki ha kilép pár tag,akkor gyorsan vesznek fel a helyükre másikat.Szépen várunk egy normális tagra.Mint minden klán.
Ja és Stofi.Andrisba meg lehet bízni.Nem tudom hogy mit tapasztaltál Andristól,hogy azt hiszed,semmi tehetsége nincs a klánvezetéshez.És ilyen marhaságot,hogy azért mert neki van a legtöbb killje.....És igen,nem az van,hogy csak ö irányít,ha van időm a játékra,természetesen mindig megkérdezi pár dologról,hogy most szerintem mi legyen.Szerintem ti egy cseppet sem ismeritek Andrist.Csak mondtok róla olyanokat,amik eszetekbe jutnak.Higgyétek el,én jobban tudom,hogy ki alkalmas a klánból,a klán vezetéshez.
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
Betonkezű 55andris
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169


A Sajt Hörcsög gazdija *.*.


« Válasz #910 Dátum: 2010.12.28 11:54 »

Én is remélem sikerül talpra állnunk... Ja és stofi erről beszéltem nekem ilyeneket mondasz h ,,tök jó leszek" meg ,,nem én tehetek róla" stb
másnak meg ilyeneket mondasz h hátba szúrtalak mikor elvittem helyetted a balhé egy részét?Meg megkérlek h killelj megadom a jelszavam erre azt mondod h örüljünk hogy még nem oszlattad fel velem a klánt... szval kiben nem lehet bízni? és most jön a stofi féle mentegetés h az az ,,öccse" volt
Naplózva

,,Bekenem magam 5 karátos naptejjel˝ by:Bálint a sticktalin

HK & Kalashnikov & FN & Colt fan.
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #911 Dátum: 2010.12.28 12:11 »

Igen,átadtam az alapító jogot,de nem örökre.Nem belefáradtam,csak sok dolgom lett,ami miatt kevesebb időm lesz a játékra...
Lassan írom, hogy érthető legyen: bru-ha-ha. Ez nem ok az alapítói jogok átadására, mert egy klánt lehet vezetni alapítói jogok nélkül is. Miután nem vagy tisztában a lehetőségekkel ... vas tyúk is talál szeget.
Naplózva

sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #912 Dátum: 2010.12.28 12:12 »

Nem tudom, hogy mennyire vagy jó szövegértésbe de még gyakorold egy kicsit Puszi. Sikerült megint rám hárítani mindent ti meg csak a kezeitek mossátok. Nem értem mért nem tudtok elfelejteni és csak magatokkal törődni személy szerint elegem van belőletek. Az a baj, hogy ezzel is magadat cáfolod meg mert azt, hogy oszlathattam volna a klánt azt nem neked mondtam szóval valaki megint elárult, már megszoktam tőletek és nem tudom milyen mentegetőzésről beszélsz én nem te vagyok. A cselekedeteimért felelősséget vállalok és nem bújkálok arra várva hogy megússzam.
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
IMortal
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 265


Fuck and you


« Válasz #913 Dátum: 2010.12.28 13:52 »

Meg megkérlek h killelj megadom a jelszavam
És még hogy nem killre mentek?...
Naplózva

"Korrektnek lenni rég nem divat..." Deniz - Divat nem divat
-MH- Bennnii
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 354


« Válasz #914 Dátum: 2010.12.28 14:25 »

Fel kellett volna oszlatnod Stofi mikor volt rá lehetőséged 
Amúgy meg , egyetértek DenDo-val , kicsit fail , hogy 1000x leírtátok , hogy nem a kill számít, de azért megadod másnak a kódodat , hogy öljön helyetted.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 ... 78   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.07 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.