Stickman Warfare: A játék

2024.05.07 21:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Melyik a legjobb?
-MH- - 14 (11.5%)
(-PRO-) - 10 (8.2%)
-|H.S.P.C.|- - 7 (5.7%)
[M] - 14 (11.5%)
Betonkezű - 12 (9.8%)
-ELIT- - 20 (16.4%)
Más klán - 34 (27.9%)
Egyedül az igazi - 6 (4.9%)
Csak a szavazatok érdekelnek - 5 (4.1%)
Összes szavazó: 115

Oldalak: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 ... 78   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Véleményetek a klánokról  (Megtekintve 858894 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #990 Dátum: 2011.01.01 15:05 »

Hmm.. Legendarys = _|_. Szerintem egyértelmű. A logójában van egy hiba, Pro STickek Clanja? Leg nem tud gépelni sem. :|
Mi értelme van klánokat bemásolni és (most jön a fontos rész) mindenki leszarozza (mert csak szar klánt másoltok be, hogy legyen min csámcsogni. Meg hát bosszúból) és utána jön a következő.
Flamingtextes xD Azért van így.. Elírta.
Nem mondtam, hogy én csináltam, am ha már itt vagyunk neked mind flamingtextes dt. (Buddy pictures-ek)
Naplózva

-MH- Inad
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


Olvasás kocka


WWW
« Válasz #991 Dátum: 2011.01.01 21:53 »

Már meg ne haragudj, de te sem gondolhatod komolyan, amit az elmúlt másfél-két hétben művelsz itt. LegenĐ-tag voltál, aztán pár napra rá jelentkeztél az ELIT-be, ami miatt kiléptél/kirúgtak (a helyzet szempontjából édes mindegy) előző klánodból. A játék- illetve chat-beli produkciód alapján rögtön számíthattál rá, hogy a tagok legnagyobb része, legfőképp a mostanság a játék számára legtöbbet latba vető ELIT-es, fradi megtorpedózza a bekerülési terveidet. Ezek után, ha már úgyis regisztráltál a jelentkezés miatt, benyögöd ide hogy neked így a legjobb. Ez már kissé arra hasonlít, mikor a filmhős elcsúszik a banánhéjon, (amit te saját magadnak vetettél oda) majd talpra pattan, és felkiált:
"Direkt volt!"
Abban pedig az előbb említettek fényében biztos lehetsz, hogy az értelmes tagokkal megáldott, komoly klánok egyike sem szeretne majd tagjai közt tudni. Ezen klánok egyike amúgy sem csorgatja már semmiféle heti (időnként már all-time) pontszámra sem a nyálát. Fogalmazzunk úgy, hogy megvilágosodtak, míg te a szánni való kis ügyeiddel foglalatoskodtál, hogy arról már szót se ejtsek, mindezt milyen módon tetted. Neked is annyit tudok útravalóképp mondani, mint ambinak: feszített ütemben kéne drasztikus mértékben változni, hogy pár rosszalló pillantáson felül bármit is adjanak itt a szavadra. A magad érdekében is remélem, hogy megfogadod ezt.
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.02 14:23 írta -MH- Inad » Naplózva
.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #992 Dátum: 2011.01.02 11:42 »

Már meg ne haragudj, de te sem gondolhatod komolyan, amit az elmúlt másfél-két hétben művelsz itt. LegenĐ-tag voltál, aztán pár napra rá jelentkeztél az ELIT-be, ami miatt kiléptél/kirúgtak (a helyzet szempontjából édes mindegy) előző klánodból. A játék- illetve chat-beli produkciód alapján rögtön számíthattál rá, hogy a tagok legnagyobb része, legfőképp a mostanság a játék számára legtöbbet latba vető ELIT-es, fradi megtorpedózza a bekerülési terveidet. Ezek után, ha már úgyis regisztráltál a jelentkezés miatt, benyögöd ide hogy neked így a legjobb. Ez már kissé arra hasonlít, mikor a filmhős elcsúszik a banánhéjon, (amit te saját magadnak vetettél oda) majd talpra pattan, és felkiált:
"Direkt volt!"
Abban pedig az előbb említettek fényében biztos lehetsz, hogy az értelmes tagokkal megáldott, komoly klánok egyike sem szeretne majd tagjai közt tudni. Ezen klánok egyike amúgy sem csorgatja már semmiféle heti (időnként már all-time) pontszámra sem a nyálát. Fogalmazzunk úgy, hogy megvilágosodtak, míg te a szánni való kis ügyeiddel foglalatoskodtál, hogy arról már szót se ejtsek, mindezt milyen módon tetted. Neked is annyit tudok útravalóképp mondani, mint ambinak: feszített ütemben kéne drasztikus mértékben változni, hogy pár rosszalló pillantáson felül bármit is adjanak itt a szavadra. A magad érdekében is rmeélem, hogy megfogadod ezt.
Volt PSC-be is. Vigyorog (2 napot) Gabi egy idejig nemhiszem hogy felvesznek normális klánba. Kivéve ha azoknak agyon kell a kill.
Naplózva

-ELIT- Sheffield
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 363


Népszerűség: {[(ctg³β)*(sin²α+cos²α)²]*∞}²


« Válasz #993 Dátum: 2011.01.02 13:45 »

Már meg ne haragudj, de te sem gondolhatod komolyan, amit az elmúlt másfél-két hétben művelsz itt. LegenĐ-tag voltál, aztán pár napra rá jelentkeztél az ELIT-be, ami miatt kiléptél/kirúgtak (a helyzet szempontjából édes mindegy) előző klánodból. A játék- illetve chat-beli produkciód alapján rögtön számíthattál rá, hogy a tagok legnagyobb része, legfőképp a mostanság a játék számára legtöbbet latba vető ELIT-es, fradi megtorpedózza a bekerülési terveidet. Ezek után, ha már úgyis regisztráltál a jelentkezés miatt, benyögöd ide hogy neked így a legjobb. Ez már kissé arra hasonlít, mikor a filmhős elcsúszik a banánhéjon, (amit te saját magadnak vetettél oda) majd talpra pattan, és felkiált:
"Direkt volt!"
Abban pedig az előbb említettek fényében biztos lehetsz, hogy az értelmes tagokkal megáldott, komoly klánok egyike sem szeretne majd tagjai közt tudni. Ezen klánok egyike amúgy sem csorgatja már semmiféle heti (időnként már all-time) pontszámra sem a nyálát. Fogalmazzunk úgy, hogy megvilágosodtak, míg te a szánni való kis ügyeiddel foglalatoskodtál, hogy arról már szót se ejtsek, mindezt milyen módon tetted. Neked is annyit tudok útravalóképp mondani, mint ambinak: feszített ütemben kéne drasztikus mértékben változni, hogy pár rosszalló pillantáson felül bármit is adjanak itt a szavadra. A magad érdekében is rmeélem, hogy megfogadod ezt.
Volt PSC-be is. Vigyorog (2 napot) Gabi egy idejig nemhiszem hogy felvesznek normális klánba. Kivéve ha azoknak agyon kell a kill.

Simán lehet esélye...énis pont ígyvoltam 1 éve.
Naplózva


SnowFlake
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


[FC] Már 1 Éves!


« Válasz #994 Dátum: 2011.01.03 19:26 »


Simán lehet esélye...énis pont ígyvoltam 1 éve.
[/quote]

Erről jut eszembe:1 ÉVESEK LETTÜNK!!! Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.03 19:40 írta SnowFlake » Naplózva

.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #995 Dátum: 2011.01.03 19:39 »

Semmi olyat nem tettek amiért jó klán lennének, DE semmi olyat amiért rosz klán lennének. Tehát majd az idő...
Naplózva

szakic
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


Legbénább a bújócska döntőjében XD


« Válasz #996 Dátum: 2011.01.03 20:33 »

Persze h citromanak sikerül 1 jó klánt összehozni. 
Naplózva



Két művelt nép háborúja összeesküvés a civilizáció ellen /Carmen Sylva/
[img]ht
Nesh.
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111



« Válasz #997 Dátum: 2011.01.03 20:42 »

Persze h citromanak sikerül 1 jó klánt összehozni. 
Én annak csak örülök, hogy egy havernak összejön valami. Én szurkolok neki. Mosolyog
Naplózva

sajtoskrumplit enni egy puncipöcögtető bizbasszal a kezedben és közben a tányér melett ami egy puncinvan nem akármiyen élvezhető érzést ad,egy uborka! (blush)
[M] Dawer
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

Mindíg minden körülmények között?


« Válasz #998 Dátum: 2011.01.03 21:17 »

Nos szerintetek,erről a klánról milyen véleményt lehetne mondani ?
http://stickman.hu/page/?o=clan&f=2&id=7802&l=hun

Szimpatikus klán, főleg, hogy az alapítóval is jóba vagyok, szurkolok nektek!   Mosolyog
Semmi olyat nem tettek amiért jó klán lennének, DE semmi olyat amiért rosz klán lennének. Tehát majd az idő...
Meg fogalmaznád érthetőbben???
Naplózva

Az életben lesznek olyan idők amikor nehéz lesz mosolyognod,de annak ellenére amit látsz,az összes fájdalom ellenére,meg kell őrizned a humorérzékedet.Tudnod kell mosolyogni azon a sok baromságon!
-MH- Bennnii
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 354


« Válasz #999 Dátum: 2011.01.03 21:24 »

Jó , fogalmazni sem tud Legend , bár már ezt is megszokhattuk volna tőle.
[E]-nek meg sok sikert.
Legend , egy kérdés. Mi lett a PSC-vel , csak nem feloszlattad?
Naplózva

Mand.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227


Mandi Family Member ^^


« Válasz #1000 Dátum: 2011.01.03 21:30 »

Citrom csak úgy unalomból alapította...
Naplózva

Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #1001 Dátum: 2011.01.03 21:31 »

Naés? Attól még lehet jó klán.
Naplózva
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #1002 Dátum: 2011.01.03 21:34 »

Legend nem éri meg fogadkozni ha úgy se tartod be. Mindenki azt mondta, hogy úgy is oszlani fog, te ellenkeztél.. Én már csak azért is kiállnék az igazamért de lehet, hogy csak én vagyok ilyen. Nem ismerem a háttér történetet de biztos valami borzasztóan fontos dolog miatt oszlattad. Csak ne alapítsd újra két hónap múlva.
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #1003 Dátum: 2011.01.03 21:54 »

Nyugalom Stofi, nem kell annyit várnunk.
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
lemonizzle`*´
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #1004 Dátum: 2011.01.04 00:20 »

Semmi olyat nem tettek amiért jó klán lennének, DE semmi olyat amiért rosz klán lennének. Tehát majd az idő...
Köszi Legóka, majd igyekszem.
Csak hát én klán alapításban, kezelésben nem vagyok olyan tapasztalt.. Kacsint

A többi gyerekeknek is köszi a véleményt. Puszi
Naplózva

lagzikandur.
Oldalak: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 ... 78   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.029 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.