Stickman Warfare: A játék

2024.05.05 15:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 56   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Betonkezű Általános  (Megtekintve 828253 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #135 Dátum: 2010.01.19 11:10 »

Bocs de ennyi erővel a feltörő is mondthatta hogy kilépett, de igazából feltörték. Na ezek bonyolult dolgok...
1.
Gyerekek!
Mindenki változtassa meg a fórumon és az acc-rendszerben jelszavát úgy, hogy minimum 8 karakterből álljon; se magyar, se más nyelven értelemes szó ne legyen, tartalmazzon számot kis és nagy betűt vegyesen. Ezt a jelszót pedig senkinek ne szolgáltassa ki, még az NKVDnek se kínzások ellenére. Az ilyen jelszót a legnagyobb kriptobuzerátor sem töri fel másfél évnél előbb.
Jelackland megváloztattam még az emailomat is és XD elrontottam a fórumos accom ujra kellet regiznem hogyan tudom visza szerezni a régit? mert amit beirtam emailt nem jól irtam :s Vigyorog?
Bocs tudom duppla hsz . de oldalon nincsen klánom a játékba irja a klánom  sőt oldalon azt irja várok a CSC klánra  és visza se tudom vonni  pedig nem is jeliztem  oda miért van ez?
Ha jól tudom multhéten MK-azt mondta, hogy Cp megkérte hogy vigye az accját.
Tegnap vagy tegnapelőtt lépett be CP a -(WSG)--be.
Valószínüleg nem tudott róla mivel ha MK lépett be neki akkor semmi tudta nem volt az egészről.
2. a.)
Variáció: Feltörték. A feltörő MK nem lehetett, és nem léphetett be CP helyett a WSG-be. A WSG további tagjai: Agressive, Big Sün, Stohl. MK pedig pillanatnyilag klánfüggetlen. Ha valakinek érdekében állt volna feltörni az acc-ját, akkor e három személy közül valaki lehetett.
2. b.)
Variáció: kilépett és más klánba ment ő maga. Stohl a hétvégén jelentkezett a Betonkezűbe, ahol nagy "örömmel" fogadták e klánválasztását. CP azóta Stohl klánjában van. A feltörési "mese" még meg is állna, mert elvész az acc-ja és a fórumos hozzáférése is.

Érdekesség: vasárnap CP a fórumon volt, és tegnap is, sőt tegnap délután egy "MK" fedőnevű tag is volt körünkben. Egyik sem nyilatkozott se pro, se kontra; mindketten lapítottak.
Bizonytalan itt minden, az biztos; de... hogy valaki hazudik az is.

Ami csúcs: megváltoztatja a jelszavát, és azt azonnal feltörik. Visszakapja az acc-ját (erről Bolint tudna nyilatkozni), majd amikor visszakapta (erről Bolint tudnak nyilatkozni), kiszolgáltatja rögtön MK-nak. Vigyorog
Feltörés esetén a tettes kiadja hitbizományba az acc-ot ahelyett, hogy maga gazdálkodna vele. Vigyorog

A feltörési mesék nagyon aranyosak az amerikai akciófilmekben, hogy az orosz szuperbuherátorok behatolnak a védelmi rendszerbe; de ezeknek nem sok közük van a valósághoz.
Ami 100 %-ig biztos: ezek a bizonyos feltörések a régi, még acc-rendszer előtti játékosok neveivel való visszaélés a legtöbb esetben, illetve egy-két nyáron jött között fordul elő. Végül az is: CP nagy álma, hogy valamikor MH-s vagy PRO-s legyen az végképp elúszott.
Az igazi Cpninját - ha ez nem az igazi - pedig egy kérdéssel azonosítani tudom, mert volt egy jelentéktelen szóváltásunk itt a fórumon, ami azóta törölve lett. Kacsint (Aki esetleg tudja, hogy hol, mikor, mi volt a témája, azt megkérem hallgasson róla!)
Naplózva

-D.T.E.- Jani
Vendég
« Válasz #136 Dátum: 2010.01.19 15:40 »

Köszönöm szépen fiúk, hogy bevetetek ebbe a nagyszerű klánba!!
Naplózva
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #137 Dátum: 2010.01.19 16:02 »

A "nagyszerű" enyhe költői túlzás. A szerződésed 2010. január 20. 24:00-ig szól. Kacsint /hülye vicc volt/
Remélem sokáig maradsz körünkben. Bármit nyugodtan írhatsz a fórumra! Kifejtheted a véleményedet bármiről szabadon a fórumunkon, nálunk szólásszabadság van. (Igaz, szólás utáni szabadság az nincs.) B*szogathatod a vezetőséget is , de... előre megkérlek, hogy a fórumkarbantartási munkálatokat (értsd topiktörlés) ne segítsd elő! Kacsint
Naplózva

Rudi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #138 Dátum: 2010.01.19 16:03 »

Szívesen.

JEL, neked meg gratulálok a szépirodalmi műhöz (Agata Christie) és remélem okfejtéseid közül valamelyik igaznak bizonyul.

Közbeírtál: Inkább nem sjánlom, JEL magára értette természetesen Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.19 16:24 írta Rudi » Naplózva

JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #139 Dátum: 2010.01.19 16:08 »

Fejtsd ki bővebben, mert hülye vagyok, hogy felfogjam.
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.19 16:24 írta Rudi » Naplózva

Rudi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #140 Dátum: 2010.01.19 16:24 »

Jaj bocs, most nem figyeltem mert kevés időm lesz :S De máskor odafigyelek!  Zavart

B*szogathatod a vezetőséget
na erre értettm x"D
Naplózva

JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #141 Dátum: 2010.01.19 16:35 »

Mármint te engem? Ajánlom figyelmedbe Platóntól A lakomát.
Nem vettem magamra - őszintén megmondva nem is foglalkozatam azzal, hogy valaki közbeírt -. Mérget vehetsz rá egyéb: CP maga lépett ki.
Naplózva

Rudi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #142 Dátum: 2010.01.19 16:46 »

Tudom Remélem, nem sokan fogják ezt tenni.
Naplózva

Bőrmajom
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 282


Server Police


WWW
« Válasz #143 Dátum: 2010.01.22 11:36 »

Akinek van esze az valószínű nem fogja ezt tenni.  Kacsint
Naplózva

Kisbicajos blog, Bear Attila 4! Nézzétek Meg!, TeCső, Flickr
Én nullázom a karmád, mert ilyet nem játszunk. MEg azért ide írtam, mert úgyis ezen az oldalon jártam, és kényelmes volt. Admin Kacsint
Fencer
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #144 Dátum: 2010.01.23 12:26 »

Bocs, hogy a héten inaktív voltam, csak bekapott a gép egy szép vírust, aztán nem indult a vindóz. Vigyorog
Naplózva



"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."
/Karl Kraus/
Rudi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #145 Dátum: 2010.01.23 14:27 »

Neked nem baj, legalább jel nem vágja fel az ereit >.<
Naplózva

JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #146 Dátum: 2010.01.23 21:10 »

Dual boot: windows - linux, és csak a legszükségesebb esetben használj netezésre windost!
Naplózva

Rudi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #147 Dátum: 2010.01.24 16:44 »

Már kiadták a frissítést. Lehet winfoston is.
Naplózva

-D.T.E.- Jani
Vendég
« Válasz #148 Dátum: 2010.01.25 13:23 »

Na eddig tartott Szécsi pályafutása a Betonkezű-be már a ¤KK¤ ba van!! Zavart :-XAmugy bocs, hogy nem voltam csak 2-es lettem matekból és nem leszek aktív meg persze szégyeltem magam a történtek miatt.
Naplózva
Rudi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #149 Dátum: 2010.01.25 17:18 »

Nem kell magad szégyelni, látod, én is mindig feltolom a képemet ide Kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 56   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.023 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.