Stickman Warfare: A játék

2024.05.15 08:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Letörjem a kezét annak aki szavazást nyit mégegyszer?
Törjed
Hulljon a férgese!

Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 ... 54   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Tagfelvétel  (Megtekintve 1067178 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
mate96
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9

A Mesterlövész


WWW
« Válasz #405 Dátum: 2010.10.28 19:43 »

Sziasztok! Szeretnék jelentkezni a klánba! 2010. július 25-én kezdtem el játszani, előtt is ismertem a játékot, csak akkor mással játszottam: Travian, Battle Knight. A kedvenc fegyvereim az MPG, és az M4A1. Mostanában GUN-os szoktam lenni. Kedvenc helyem az Al-comp. Szeretek campelni. Tudom, hogy nincs nagyon sok killem (Kb.: 5900), de aktív vagyok. Csak néha nem, mert nyolcadikos vagyok, és készülnöm kell a felvételire. Magamról annyit, hogy 14 éves fiú vagyok. Nem vagyok egy nagy számítógép függő, aki éjjel-nappal játszik, de viszonylag jó tanuló. Ha fontos, akkor az MSN címem: zsmate96@freemail.hu, E-mail címem: zsmate96@citromail.hu.
Azért szeretnék ennek a klánnak a tagja lenni, mert ahogy a név is mondja: Hungarian Pro Sniper, én nagyon szeretek campelni, de még nem vagyok profi. Persze azért is szeretnék a klán tagja lenni, mert ez egy nagyon profikkal ellátott klán, és persze nagyon jó, én is szeretnék profi lenni, és, mert szeretnék egy jó társaságba tartozni, és higgyétek el, hogy valahol bennem is ott lakozik a profiság, és ez a klán előtudja hozni belőlem. Ha klántag leszek, akkor már soha nem lépek ki innen! Esküszöm! Az elező klánjaimat nagyon szerettem, és az is jó volt: Airforce, de ehhez képest az nem sok. Ezt még jobban szeretni fogom, ha bevesztek! Nagyon szeretnék bekerülni! Kérlek, fontoljátok meg!

Üdvözlettel: Mate96
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.28 19:49 írta mate96 » Naplózva

zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #406 Dátum: 2010.10.28 20:18 »

Sztem megérdemelsz egy: IGEN-t
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
Mike
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


Etióp Esélyegyenlőségi Ombudsman ^^


« Válasz #407 Dátum: 2010.10.28 20:25 »

Mivel a jelentkezők között nem akad senki akire úgy Igen-t mondhatnék, rád mondok egy: Tartózkodom!
Naplózva

mate96
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9

A Mesterlövész


WWW
« Válasz #408 Dátum: 2010.10.29 15:04 »

Köszi ZerocOol! A többiek mit mondanak?
Naplózva

iZotee
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 157


Népszerűség: 1337 [+] [x2] [x5]


WWW
« Válasz #409 Dátum: 2010.10.29 16:32 »

Sziasztok! Szeretnék jelentkezni a klánba! 2010. július 25-én kezdtem el játszani, előtt is ismertem a játékot, csak akkor mással játszottam: Travian, Battle Knight. A kedvenc fegyvereim az MPG, és az M4A1. Mostanában GUN-os szoktam lenni. Kedvenc helyem az Al-comp. Szeretek campelni. Tudom, hogy nincs nagyon sok killem (Kb.: 5900), de aktív vagyok. Csak néha nem, mert nyolcadikos vagyok, és készülnöm kell a felvételire. Magamról annyit, hogy 14 éves fiú vagyok. Nem vagyok egy nagy számítógép függő, aki éjjel-nappal játszik, de viszonylag jó tanuló. Ha fontos, akkor az MSN címem: zsmate96@freemail.hu, E-mail címem: zsmate96@citromail.hu.
Azért szeretnék ennek a klánnak a tagja lenni, mert ahogy a név is mondja: Hungarian Pro Sniper, én nagyon szeretek campelni, de még nem vagyok profi. Persze azért is szeretnék a klán tagja lenni, mert ez egy nagyon profikkal ellátott klán, és persze nagyon jó, én is szeretnék profi lenni, és, mert szeretnék egy jó társaságba tartozni, és higgyétek el, hogy valahol bennem is ott lakozik a profiság, és ez a klán előtudja hozni belőlem. Ha klántag leszek, akkor már soha nem lépek ki innen! Esküszöm! Az elező klánjaimat nagyon szerettem, és az is jó volt: Airforce, de ehhez képest az nem sok. Ezt még jobban szeretni fogom, ha bevesztek! Nagyon szeretnék bekerülni! Kérlek, fontoljátok meg!

Üdvözlettel: Mate96

Ez elég érdekes,hmmm...
Majdnem leestem a székről!Profik?Noha,legyünk profik Vigyorog
A profiság?Az mindenkiben lakozik,csak ki kell hozni,és hidd el nekem,nem a klán fogja :S

NEM
Naplózva



zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #410 Dátum: 2010.11.01 16:13 »

Miért? Én campelni vmikor Law-wal szoktam ; )
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #411 Dátum: 2010.11.02 21:16 »

 1. Tanuld meg a klán nevét leírni.
2. Ezt nem az [M]-es tgf topicból másoltad át?
3. Bocs hogy beszólok.  Mosolyog
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #412 Dátum: 2010.11.02 21:31 »

Légyszives probáld meg télleg leírni a klánnak a nevét.
És majd a többit meglátjuk...
Naplózva

(-PRO-) Darknesss
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 242


Senki Alfonz (és igen, olyanom van, mint a képen)


« Válasz #413 Dátum: 2010.11.02 21:36 »

1. 10 éves.
2. ambi_king osztálytársa...
3. Bocs hogy beleszóltam (:
Naplózva

The darkest player of the game - by Tiger
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #414 Dátum: 2010.11.02 21:40 »

Uhh, háát, no comment, tartózkodom...

EDIT: És igen Sensui:

Hello [M]Tagok. Szép Ákos vagyok Budapestről.2010.04 ban regisztráltam szepakossal teszt accként.Aztán jött szepakos01 ami bannolva lett.Szepakos-t pont ma másfél hónapja tolom.10 éves leszek.Újlak Utcai általános német nemzetiségi és magyar-angol 2 tanitási nyelvűű iskolába:www.ujlaku-altisk.sulinet.hu járok 4,A osztályosként ambi_kingel. informatikához értek.Angolt   tok fordítani.

hobbi: hétfő-szerda-pének JUDO (aki ismeri az edzőmet HAJTÓS BERTALANT annak jó:))
     X-FAKTOR NÉZÉS ÉS MEGASZTÁR(NÉHA)
     FOCI NÉZÉS  (bl,VB,eb spanyol és angol) I LOVE BARCELONA AND CHELSEA  
     I LOVE NCIS  
     PSP
     MODELLEZNI tan.
 
kedvenc pc gameim:stickman cs 1.6,condition zero,condition zero deeleted scienes,  half-life 2 ep.2  swat4  RED ALERT 2,diablo2
windows xp:SP2-t használok
jelenlegi klán:-WoD-
Killjeim:3819 (2010.10.02 14:20 XD)
MSN:szepakos01@freemail.hu(egyben e-mail és van 1 másik csak e-mail szepakos01@citormail.hu)
Skype:Szép Ákos(nem a profil név az asszem szepakos)
iwiw van,facebook van (a kép a profilon 2 éves)
hétköznap naon  ritkán vok fent de hétvégén naon sokat, vidizést vállalok de gimpes munkákat nem,Blogot nyithatok,honlapot is fórumot is chatet is
M4:jó vagyok vele szeretem is
m82:hát a csipa is megy
law:tanulok
mp5:cool

Techkekeknél mindenbe jó vok de ink. gun
ennyi lenne de még lehet h írok.



Akkor most mikor?
« Utoljára szerkesztve: 2010.11.02 21:48 írta -|H.S.P.C.|- ZerocOol » Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
-|H.S.P.C.|- Dani
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #415 Dátum: 2010.11.02 21:47 »

Most komolyan a saját életével játszik?
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
IMortal
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 265


Fuck and you


« Válasz #416 Dátum: 2010.11.02 22:43 »

Most komolyan a saját életével játszik?
Nem, csak a te idegeid életével...
Naplózva

"Korrektnek lenni rég nem divat..." Deniz - Divat nem divat
mate96
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9

A Mesterlövész


WWW
« Válasz #417 Dátum: 2010.11.03 09:48 »

Hello!
Engem akkor felvesztek, vagy nem vesztek fel?
Naplózva

Ozonee
Vendég
« Válasz #418 Dátum: 2010.11.03 12:08 »

Kedves [H.S.P.C.]!!!

Ozonee vagyok körülbelül 2 hónapja jelentkeztem a stickman-re de előtte már játszottam 2 évet. Tech-től az mpg a kedvenc fegyverem a Gun-tól meg az m8a21. Nekem nem olyan sok a killem. mindössze csak 460 körül van és egy nap olyan 90 killt gyüjtök össze. Ez azért van mert mindig előjön egy hibajelentés és bezárul a stickman. Egyébként 12 éves Pomázi gyerek vagyok. Először saját klánt alapítottam , de idő közben rájöttem , hogy ez nem nekem való. azóta rengeteg klánba kértem tag felvételt , de mindehonnan kitiltottak. A választ előre is köszönöm , és ha IGEN , ha NEM a válasz, nagyon köszönöm.

Szeretettel: Ozonee.
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Dani
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #419 Dátum: 2010.11.03 13:06 »

Szopj le. Na erre mit lépsz? Vigyorog
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 ... 54   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.036 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.