Stickman Warfare: A játék

2024.05.15 15:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Letörjem a kezét annak aki szavazást nyit mégegyszer?
Törjed
Hulljon a férgese!

Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 ... 54   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Tagfelvétel  (Megtekintve 1067261 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #525 Dátum: 2011.02.12 17:49 »

Haribo, írj magadról többet, ne csak a stickes életedről. Mosolyog
És írásjelek, helyesírásra figyelj
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #526 Dátum: 2011.02.12 18:46 »

Haribo, írj magadról többet, ne csak a stickes életedről. Mosolyog
És írásjelek, helyesírásra figyelj.
Te csak ne beszélj.
Naplózva
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #527 Dátum: 2011.02.12 20:37 »

Tisztelt Djibril Cissé!

Igaz, Djibril Cissé a kedvencem, de nem te Vigyorog
Na, szóval.
Írj magadról többet, és használj írásjeleket.(csak Szabeszcicának)
Ha ez meglesz szépen, akkor lehet "leigenezlek". Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.12 21:16 írta -|H.S.P.C.|- ZerocOol » Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
-|H.S.P.C.|- GyKrumplee
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Válasz #528 Dátum: 2011.02.12 21:41 »

Engem jelentkezések többségében nem feltétlenül az írásjelek használata/hiánya zavar, hanem, hogy egy 3 soros jelentkezésnél többet nemigen bír senki összedobni, ha meg több annál, vagy nem ír semmit magáról, vagy mondatonként új sor.

Jelenleg nálam:

Haribo maci: nem (bár killszám, és valószínűleg tudás se rossz, de ilyen jelentkezéssel...)
Djibril Cissé: nem (magam nevében beszélve, jelenleg nem egy top1 klán vagyunk, ha abban reménykednél, hogy sokan kerülnek ki innen... öh, Calma tényleg volt itt?  Vigyorog)
Naplózva

Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #529 Dátum: 2011.02.12 21:48 »

Én valahogy nem emlékszek ilyenre
Naplózva


"Alea iacta est."
(-PRO-) Darknesss
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 242


Senki Alfonz (és igen, olyanom van, mint a képen)


« Válasz #530 Dátum: 2011.02.12 22:11 »

Ez vagy hülyeség, vagy én vagyok hülye. Calma nem volt itt!
Naplózva

The darkest player of the game - by Tiger
The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #531 Dátum: 2011.02.12 22:35 »

Calma sose volt itt. xD
Én nekem is az a bajom Djibril Cissével mint Zeronak, szóval ha összedobsz egy jobb jelentkezést, és használsz írás jeleket, akkor talán egy igen.
Naplózva

-|H.S.P.C.|- Dani
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #532 Dátum: 2011.02.12 22:38 »

Calma? Itt? Kérlek. Vigyorog
Amúgy nem, nem és nem.
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #533 Dátum: 2011.02.15 15:44 »

Tanács:
-Szerkesztés gomb.
-Ne használj színes kiemeléseket. Elég neki egy vastag is, azt is látják.
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #534 Dátum: 2011.02.15 16:20 »

Mélyen tisztelt klántagok, klánvezér(ek)! Tisztelt -|H.S.P.C.|- klán!

"Sok helyen jártam, sok helyen elítéltek, sok helyen megszerettek, sok helyen jól éreztem magam. De egyszer mindennek vége szakad." (nemtomki Vigyorog)

Nos mint ahogy azt láthatjátok (aki nem látja nyissa ki a szemét), ez egy jelentkezés akar lenni. A jelentkezésemet éppen azért ide adom be, mert szeretném megtalálni azt a klánt, amelyikben stickes "karrierem végét leélhetem". Egyszer abba fogom hagyni, de az nem mostanság lesz. Mosolyog A játékbeli nevem Sensui. Valós életben Váthy Szilárd a becsületes nevem, 15 éves szorgos, tanuló vagyok, aki lenni akar valami az életben. Jelen pillanatban amikor ezt írom 15 éve és 6 napja 11 órája 9 perce 37 másodperce tart az evilági életem. Sárváron pengetem életem vidám napjait, és természetesen itt is lakok. Szombathelyen tanulok a Gépipari, Informatikai és Műszaki Szakközépiskola és Kollégium-ban. Arról hogy milyen tanuló vagyok nem beszélnék ha nem baj, de annyit elárulok, hogy 4.0 felett volt mindigis az átlag. (legratyibb 4.3 idei félévkor Kacsint) Életem célja az égvilágon annyi hogy a többi embert "boldogítsam". Ezen felül hobbijaim közé tartozik a bringázás, görkori,  jégkori, foci és persze a gépezés. Kedvenc időtöltésem az interneten kóborolni, Xfire-en lógni. Kedven könyve(i)m a Harry Potter sorozat, és a tudományos témájú ismeretterjesztő kiadványok. Ezen kívül egy PS2 játékkonzol boldog tulajdonosa vagyok. Legtöbbször BF-ezni szoktam, természetesen többjátékos módban. Gépen többnyire CoD4-el játszok, amit teljesen ki is játszottam. Ezen kívül természetesen szeretem a többi részt is. Magamról még annyit, hogy a kedvenc színem a hupilila cián-zöld. (van ilyen? Vigyorog) Zenei stílusom változó. Hogy úgymondjam kockazene. Tehát amire jól lehet lövöldözni. Kacsint Nos ennyi lenne szerény személyem, és most a játékbeli karakteremről, "Sen"-ről beszélnénk. A névadás réges-rég (egy messzi-messzi galaxisban) történt. Ezt nem szándékozom firtatni, ugyanis én magam se tudom honnan jött. (sokak szerint egy japán rajzfilmsorozatban egy "csicska" neve volt) A játékot már nem űzöm komolyan (Warning! low+++ a skillem Kacsint) Jelen pillanatban azt hiszem 13k-nál egy kicsivel több killem van. Klánok szempontjából nincs mit nagyon mesélni, de azért igyekszem. Legelső klánom az E.L.I.T.s volt. Itt töltöttem a legkevesebb időt. (~0kill-3000) Ez után következett a [TIM] Itt töltöttem a legszebb időmet. (~3000-5400) Mivel az egyesüléses dolog nem jött be, ezért volt egy kilépés, szép jelenkezés és [M]-es lettem. (~5400-7000) Innen egy félreértés végett kirúgtak. Magányos farkasként töltöttem ezután egy jó időt. Jött a stickalálka, fradival egy csomó duma. Fradi felvett az Akadémiára (~8100-9700). Jeliztem az E.L.I.T.-be de nem vettek fel. Azóta magányos farkas vagyok. A fegyverszaktudásomról nem beszélnék, úgy gondolom hogy minden fegyverrel jó vagyok. (Kivéve a NOOB). Köszönöm hogy időt fordítottatok, arra hogy elolvastátok.

A legjobbakat:
Sensui

Elérhetőség:


Skype: vathy.szilard
MSN: -
Xfire: hellshothun
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #535 Dátum: 2011.02.15 16:30 »

Őőő, háát...
Nem tudom mit mondjak rád, talán egy igent elfogadsz? Mosolyog
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #536 Dátum: 2011.02.16 04:34 »

Nem olvastam végig mert még komás vagyok, de egy igent mondok..: PPP
Naplózva

-|H.S.P.C.|- Dani
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #537 Dátum: 2011.02.16 16:21 »

Én meg hogy sajt.

Lala.: ezt fejsd ki jobban..
Dani.: ****ányos.
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.16 18:02 írta -|H.S.P.C.|- Dani » Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
csékmaha
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #538 Dátum: 2011.02.20 15:56 »

Sziasztok -|H.S.P.C.|- tagok!
Szeretnék jelentkezni a klánba mert erős és jófej tagok közt szeretnék lenni.
A játékbeli nevem csékmaha. Killjeim olyan 10000-12000 között lehet.
A kedvenc fegyvereim a law,az mpg,az m4, és az m82.
Klánjaim: [CrazyS]:feloszlott, [LegenĐ]: Szinte mindenki kilépett így én is. [FC]:Nagyon szerettem de valaki feltört és kilépett.-[PoA]- Az a bizonyos személy aki feltört az tett át ebbe a klánba és utálom is.(Amint jó lesz az oldal ki is lépek belőle).
A magánéletem:
Egy 12 éves Tatabányai srác vagyok szabadidőmben focizok,kézilabdázok,aikidozok (egy harcművészet),és gépezek.
Remélem elnyertem a tetszésetek üdv!
Naplózva

   
Le spanwoltam utraól by PIZZADOX
Vigyázzatok csék egy kemper állat by krisz4002
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #539 Dátum: 2011.02.20 16:28 »

Bocsájts meg Csékhama, de nem.
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 ... 54   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.034 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.