Stickman Warfare: A játék

2024.05.15 02:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Letörjem a kezét annak aki szavazást nyit mégegyszer?
Törjed
Hulljon a férgese!

Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 ... 54   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Tagfelvétel  (Megtekintve 1067139 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #555 Dátum: 2011.04.05 20:32 »

Írj többet magadról!  Mosolyog Ajánlom figyelmedbe: [eGóóó]

Idézet
Mélyen tisztelt klántagok, klánvezér(ek)! Tisztelt -|H.S.P.C.|- klán!

"Sok helyen jártam, sok helyen elítéltek, sok helyen megszerettek, sok helyen jól éreztem magam. De egyszer mindennek vége szakad." (nemtomki Vigyorog)

Nos mint ahogy azt láthatjátok (aki nem látja nyissa ki a szemét), ez egy jelentkezés akar lenni. A jelentkezésemet éppen azért ide adom be, mert szeretném megtalálni azt a klánt, amelyikben stickes "karrierem végét leélhetem". Egyszer abba fogom hagyni, de az nem mostanság lesz. Mosolyog A játékbeli nevem Sensui. Valós életben Váthy Szilárd a becsületes nevem, 15 éves szorgos, tanuló vagyok, aki lenni akar valami az életben. Jelen pillanatban amikor ezt írom 15 éve és 6 napja 11 órája 9 perce 37 másodperce tart az evilági életem. Sárváron pengetem életem vidám napjait, és természetesen itt is lakok. Szombathelyen tanulok a Gépipari, Informatikai és Műszaki Szakközépiskola és Kollégium-ban. Arról hogy milyen tanuló vagyok nem beszélnék ha nem baj, de annyit elárulok, hogy 4.0 felett volt mindigis az átlag. (legratyibb 4.3 idei félévkor Kacsint) Életem célja az égvilágon annyi hogy a többi embert "boldogítsam". Ezen felül hobbijaim közé tartozik a bringázás, görkori,  jégkori, foci és persze a gépezés. Kedvenc időtöltésem az interneten kóborolni, Xfire-en lógni. Kedven könyve(i)m a Harry Potter sorozat, és a tudományos témájú ismeretterjesztő kiadványok. Ezen kívül egy PS2 játékkonzol boldog tulajdonosa vagyok. Legtöbbször BF-ezni szoktam, természetesen többjátékos módban. Gépen többnyire CoD4-el játszok, amit teljesen ki is játszottam. Ezen kívül természetesen szeretem a többi részt is. Magamról még annyit, hogy a kedvenc színem a hupilila cián-zöld. (van ilyen? Vigyorog) Zenei stílusom változó. Hogy úgymondjam kockazene. Tehát amire jól lehet lövöldözni. Kacsint Nos ennyi lenne szerény személyem, és most a játékbeli karakteremről, "Sen"-ről beszélnénk. A névadás réges-rég (egy messzi-messzi galaxisban) történt. Ezt nem szándékozom firtatni, ugyanis én magam se tudom honnan jött. (sokak szerint egy japán rajzfilmsorozatban egy "csicska" neve volt) A játékot már nem űzöm komolyan (Warning! low+++ a skillem Kacsint) Jelen pillanatban azt hiszem 13k-nál egy kicsivel több killem van. Klánok szempontjából nincs mit nagyon mesélni, de azért igyekszem. Legelső klánom az E.L.I.T.s volt. Itt töltöttem a legkevesebb időt. (~0kill-3000) Ez után következett a [TIM] Itt töltöttem a legszebb időmet. (~3000-5400) Mivel az egyesüléses dolog nem jött be, ezért volt egy kilépés, szép jelenkezés és [M]-es lettem. (~5400-7000) Innen egy félreértés végett kirúgtak. Magányos farkasként töltöttem ezután egy jó időt. Jött a stickalálka, fradival egy csomó duma. Fradi felvett az Akadémiára (~8100-9700). Jeliztem az E.L.I.T.-be de nem vettek fel. Azóta magányos farkas vagyok. A fegyverszaktudásomról nem beszélnék, úgy gondolom hogy minden fegyverrel jó vagyok. (Kivéve a NOOB). Köszönöm hogy időt fordítottatok, arra hogy elolvastátok.

A legjobbakat:
Sensui

Elérhetőség:

Skype: vathy.szilard
MSN: -
Xfire: hellshothun

Ha lehetséges próbáld meg "megütni a színvonalat". Írd újra. És kérek elérhetőséget. Mosolyog
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
Mand.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227


Mandi Family Member ^^


« Válasz #556 Dátum: 2011.04.05 20:36 »

Pro? Ugyen nem mondod komolyan hogy nem tudsz "|" jelet írni?
Sensui, tényleg nincs egód, úgy látom Vigyorog
Naplózva

zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #557 Dátum: 2011.04.05 20:53 »

                                                 Üdv           - I H .S .P .C .I -! Üdv, ha már a klánnevét se bírod leírni(vagy legalább bemásolni), akkor mire számítsak?
Pro12 a nevem az igazi nevem pedig Sárvági Ádám. 15 éves és budapesten lakom.Azért szeretnék hozzátok jelentkezni mert én látom bennetek az öszzetartóságot, a kitartóságot meg mindent. "..ezt meg azt meg mindent..." nocomment...
a játékra 2009 nyarán találtam rá, de csak 4 hónappal utána regisztráltam.volt egy  régi accom aminek az volt a neve hogy norm, de azt sajnos feltörték .Szomorú  
Szeretek számítógépezni, biciklizni és haverokkal lógni.Rendes testnevelés tanárod lehet, ha szeretsz lógni..a bordásfalon.
kedvenc  játékaim számitógépen:CoD 1,2,3,,4,counter strike másnéven csAha, már ezt is tudom.,és stickman.A klánból ismerem ZeroscOol-t, a többieket csak látásból.Nana, annyira ismersz, hogy: "cs zerocol"..., másrészt a nevem leírása nehéz? vagy csináljak egy új felhasználót?
nagyon szeretnék hozzátok bekerülni  a közösség és a klán miatt.Ennyit magamról remélem azért leirtam a lényeget. Ha bekerülök hozzátok soha ki nem lépek okkan! *okkan: http://hu.wikipedia.org/wiki/Occam_borotv%C3%A1ja
még valami.Összesen 2 klánom volt a (-Sift-),érthető okok miatt kiléptem,és a -SpeedHunter-, kirúgtak.Kedvenc klánjaim, remélem sok olyan tehetség jön onnan-ide;)

Amúgynem.

Mandrew, te meg fejezd be a fórumozást...


Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #558 Dátum: 2011.04.06 12:36 »

Tisztelt -|H.S.P.C.|-.
Játékbeli nevem MassaSami.Az életbe pedig Fazekas Sándor-Imre.11 éves leszek Julius 25.Nagyváradon lakok.2010 Oktoberén találtam rá erre a játékra,azota nagyon megszerettem.Szeretek minden sportot.Most vizilabda edzésekre járok(azelőtt fociztam,gokartoztam.)
kedvenc énekesek,bandák:Linkin Park,Eminem,Pink,Dr.Dre,Rihanna és végül Shakira.
Kedvenc online játékaim:Travian,Stick.
Azért szeretnék hozzátok jelentkezni mert egy öszetarto társaság tagja akarok lenni.
Akit ismerek a klánbol:ZerocOol és Sensui(Remélem mondhatom hogy ismerlek titeket Mosolyog)
Eddigi klánjaim:MONSTER léptemértelemszerüen.,és a HELL amit én alapitottam.
Üdv:MassaSami
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #559 Dátum: 2011.04.06 15:51 »

Klánvezérként elhagynád a klánodat? Akkor itt mit csinálnál?
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #560 Dátum: 2011.04.06 16:17 »

Igen elhagynám a klánom.Átadom valakinek a vezetöi posztot.inaktivak vannak sajnos.
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #561 Dátum: 2011.04.06 16:52 »

Nőlj fel. Ebben is inaktívak vannak, ezt is otthagynád?
Naplózva

-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #562 Dátum: 2011.04.06 16:55 »

Nem.Kétféle inaktiv van.Inaktiv játékos és forumon is vagy inaktiv játékban és forumon aktiv.Ez a klán a 2. felel meg.De nem teljesem.Vannak akik stickeznek még.
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #563 Dátum: 2011.04.06 17:57 »

Tartózkodnék...:|
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
Pro12
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #564 Dátum: 2011.04.06 18:37 »

am sen az email címem:adam04@citromail.hu skypeon nincs de ha kell csinálok.
Naplózva
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #565 Dátum: 2011.04.06 21:38 »

am sen az email címem:adam04@citromail.hu skypeon nincs de ha kell csinálok.

Aha, akkor nem.
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
SL Zotee *.*
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 350

-.-


« Válasz #566 Dátum: 2011.04.09 09:18 »

                                                 Üdv           - I H .S .P .C .I -!
Pro12 a nevem az igazi nevem pedig Sárvági Ádám. 15 éves és budapesten lakom.Azért szeretnék hozzátok jelentkezni mert én látom bennetek az öszzetartóságot, a kitartóságot meg mindent.
a játékra 2009 nyarán találtam rá, de csak 4 hónappal utána regisztráltam.volt egy  régi accom aminek az volt a neve hogy norm, de azt sajnos feltörték .
Szeretek számítógépezni, biciklizni és haverokkal lógni.
kedvenc  játékaim számitógépen:CoD 1,2,3,,4,counter strike másnéven cs,és stickman.A klánból ismerem ZeroscOol-t, a többieket csak látásból.
nagyon szeretnék hozzátok bekerülni  a közösség és a klán miatt.Ennyit magamról remélem azért leirtam a lényeget. Ha bekerülök hozzátok soha ki nem lépek okkan!
még valami.Összesen 2 klánom volt a (-Sift-),érthető okok miatt kiléptem,és a -SpeedHunter-, kirúgtak.

Még egy kicsit gyakorolj.

XD,Látom nem ismered a klánt.

Ez nálam plusz,steam?

Ez meg kamu. Alul leírtad,hogy érthető okok miatt léptél ki. Innen is ki fogsz érhető okok miatt?

Szerk.: Ja és ha nem lettem volna egyértelmű,erős i...NEM!
Naplózva

StickLows
-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #567 Dátum: 2011.04.09 09:31 »

Akkor én is nem vagyok?
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #568 Dátum: 2011.04.09 12:39 »

Bárcsak nem lennél.....
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #569 Dátum: 2011.04.09 19:19 »

Hát nem tudom, azért elhagyni egy klánt főleg vezérként, én már itt vagyok asszem 2éve, volt akkor is mikor senki se volt aktiv, se forumon, se játékba, és még is itt vagyok.
Egyelőre NEM


                                                  Üdv           - I H .S .P .C .I -!
Pro12 a nevem az igazi nevem pedig Sárvági Ádám. 15 éves és budapesten lakom.Azért szeretnék hozzátok jelentkezni mert én látom bennetek az öszzetartóságot, a kitartóságot meg mindent.
a játékra 2009 nyarán találtam rá, de csak 4 hónappal utána regisztráltam.volt egy  régi accom aminek az volt a neve hogy norm, de azt sajnos feltörték .
Szeretek számítógépezni, biciklizni és haverokkal lógni.
kedvenc  játékaim számitógépen:CoD 1,2,3,,4,counter strike másnéven cs,és stickman.A klánból ismerem ZeroscOol-t, a többieket csak látásból.
nagyon szeretnék hozzátok bekerülni  a közösség és a klán miatt.Ennyit magamról remélem azért leirtam a lényeget. Ha bekerülök hozzátok soha ki nem lépek okkan!
még valami.Összesen 2 klánom volt a (-Sift-),érthető okok miatt kiléptem,és a -SpeedHunter-, kirúgtak.

Még egy kicsit gyakorolj.

XD,Látom nem ismered a klánt.

Ez nálam plusz,steam?

Ez meg kamu. Alul leírtad,hogy érthető okok miatt léptél ki. Innen is ki fogsz érhető okok miatt?

Szerk.: Ja és ha nem lettem volna egyértelmű,erős i...NEM!

Hát ha nem tudod leírni a klánnevet, akkor inkább csak simán HSPC-nek írd, kössz. (Amúgy meg "|" karakter W+Alt Gr-el lehet )
Inkább most nem, de azért köszönjük, hogy jelentkeztél..
« Utoljára szerkesztve: 2011.04.10 11:55 írta -|H.S.P.C.|- Dani » Naplózva

Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 ... 54   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.061 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.