Stickman Warfare: A játék

2024.05.16 01:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Letörjem a kezét annak aki szavazást nyit mégegyszer?
Törjed
Hulljon a férgese!

Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 ... 54   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Tagfelvétel  (Megtekintve 1067424 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
-|H.S.P.C.|- Rikcsá
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


JustĐoIt


« Válasz #570 Dátum: 2011.04.13 20:32 »

Na, újra idetolom a képem... Bocsássatok meg azért, mert inaktív voltam,megindokolni nem tudom, hogy miért is voltam inaktív. Egyszerűen csak a CoD1/2/4 elcsábított a maga világába és hát... ott ragadtam... De még 1x szeretnék elnézést kérni, és mostantól ígérem, hogy aktív maradok a játékban is, és a fórumon egyaránt.
 
Köszönöm, hogy elolvastátok, sziasztok! Puszi
 
(Bocsi az offért, de ezt a témát többször nézitek...:$ (legalábbis szerintem) )
Naplózva

"A szerelem olyan mint a víz, beleeshetsz, bele is fulladhatsz, de mégsem tudsz nélküle élni" 
 

 
Kismessi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149


avilágleghülyébbembere. "2011"


« Válasz #571 Dátum: 2011.04.15 19:50 »

Tisztelt -|H.S.P.C.|- klántagok!
Magamról:
Czibere Richárd, játékbeli nevemen Kismessi27 vagyok és szeretnék közétek csatlakozni. 6. osztályos vagyok és 12 éves. Egerben lakom. A játékot kb. 2009. novemberében kezdtem és azóta aktívan játszok kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Inkább TECH-el szoktam lenni azon belül pedig az MPG-t vagy a NOOB-ot használom. Már sok klánba voltam amiket én alapítottam de már ilyet nem csinálok mert rájöttem nincs semmi értelme. Ezt akkor döntöttem el mikor volt egy nagyobb kb 4 hónapos kihagyásom. Suliban napi 5-6 órám van ami kevés ezért tudok stickezni utánna. Szeretem a disco és a rock zenéket. Ezen belül kedvenc együtteseim: hát sok van ezért nem akarom nagyon leírni. (: Ha a sportokat nézzük akkor: 3 éve focizok (heti 3 edzéssel (hétfő,szerda,péntek) ezeken a napokon nem tudok 5-7 óráig és már utánna sem játszani) és hobbim a floorball. Kedvenc filmjeim: Harry Potter 1- amíg csak lesz (: ,Végső Állomás 1-2-3-4.Szoktam nézni a Stickman blogot, az AzPara blogot és néha ránézek az Oli blogjára is. Régen játszottam a Counter Strike-al, a FARMERAMA-val, a COD-al, a MOH-val, FIFA-val és más kisebb,nagyobb játékal.
Hozzátok nem azért szeretnék jelentkezni mivel van egy csomó barátom, nem is azért mivel olyan aktívak vagytok hogy az na és a toplistán sima 1. vagytok. Hanem. Látom összetartóak vagytok és a fórumon is aktívak vagytok. Egyébként amióta elkezdtem a játékot álmom volt belépni a klánba. Most tök komolyan. (: Nem tudom hogy emlékezdtek-e még rá.
Elérhetőségek:
MSN: kismessi27@freemail.hu                  
Skype: kismessi (mostanában nem nagyon használom)
E-mail: cstrike_richard@hotmail.com
Facebook: (akit érdekel) Richie Czibere
Még valami:

Killek: 19137                            Medálok:28
Helyezés: 149.                         Példaképem: Oli


EDIT: A H.G klánról annyit hogy el fogom hagyni mihejst lesz újra normális weboldal.
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #572 Dátum: 2011.04.15 19:56 »

Nem szolgáltunk véletlenül együtt az ELITs-ben? És amiért nem én vagyok a példaképed: igen.
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
Kismessi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149


avilágleghülyébbembere. "2011"


« Válasz #573 Dátum: 2011.04.15 20:28 »

De voltam ELITs (:
Naplózva
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #574 Dátum: 2011.04.15 21:16 »

Mert ők annyira aktvak XD
Mert te olyan aktív vagy  Puszi


Szépvolt, régi haver vagy, jöhetsz;)
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #575 Dátum: 2011.04.15 22:08 »

Lusta voltam elolvasni amit írt., de legalább normálisan letudtad írni a klánnevet ez egy jó pont.
Szóval igen.
Naplózva

SL Zotee *.*
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 350

-.-


« Válasz #576 Dátum: 2011.04.16 08:09 »

Nem is tudom,talán egy gyenge igen...
Naplózva

StickLows
-|H.S.P.C.|- Dani
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #577 Dátum: 2011.04.16 13:01 »

Nem.
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #578 Dátum: 2011.04.16 13:09 »

Danika a kedvemért Vigyorog
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
Kismessi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149


avilágleghülyébbembere. "2011"


« Válasz #579 Dátum: 2011.04.16 13:33 »

kedves vagy. (:
am akkor most mi van? fog még valaki szavaznii?
Naplózva
-|H.S.P.C.|- GyKrumplee
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Válasz #580 Dátum: 2011.04.16 13:42 »

Ritka normális, szép egy jelentkezés.  Vigyorog
Játékban csak látásból ismerlek, de tőlem is egy igen.
Naplózva

Kismessi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149


avilágleghülyébbembere. "2011"


« Válasz #581 Dátum: 2011.04.16 13:49 »

kösz. és ami a jelentkezést illeti hogy ez volt az első és csak írtam ami magamtól jött. (:
Naplózva
(-PRO-) Zak
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #582 Dátum: 2011.04.26 16:36 »

                                                Kedves -|H.S.P.C.| klán és klántagok

Szeretnék jelentkezni a klánba, mert én úgy gondolom, hogy ti aktívak vagytok fórumon, és még pár ember sticmanon egyaránt, de még azért is, mert összetartóak vagytok.

Magamról:

 Szlávik Norbertnek hívnak. 12 éves vagyok. Budapesten születtem, és jelenpillanatban élek. Eléggé színes egyénis vagyok. Boxolok már féléve. Iskolában  kb 3-4-es átlagú  tanuló vagyok, és aktív amennyire tudok. Leginkább a történelem mozgat, amivel majd nagy koromban lehetőleg ezzel akarok foglalkozni. Délutáni idő töltésnek ritkán olvasok, Tv-zek, és természetesen gépezek. Inkább a kalandos könyveket szeretem amiben enyhe humor van. Tv-ben szoktam nézni magyar kézilabdát, és még természet filmeket, mert eléggé szeretem az állatokat nézni, és hallgatni róluk, ilyen ismeret terjesztő szövegeket.  Zenei stílus eléggé színes, ilyen hipp-hopp[pattogós] zenéket szeretem. Filmekről annyit kell tudni rólam, hogy szeretem az ilyen akció filmeket, de leginkább a humoros, tréfás filmeket. Egyéb más játékokat is játszok. Például:Countre Strike, de azt ritkán, inkább a sf-el is játszom. És fórumon is lehet elérni, napi szinten fent vagyok, és ugyanez a helyzet a stickmannal is.

Sticmannal kapcsolatban:
 26400 killem van. Külön kiemelném, hogy 2011-04-25-én léptem be a top 100.-ba.
Lehet valakinek ez nem jelent semmit, de én úgy gondolom, hogy ez tőlem nagy teljesítmény. Persze másoknak, más a nagy teljesítmény.
Medálok: 27

Elérhetőségeim:
                   Msn: norbika09@windowslive.com
                   Skype: norbert,zak
                   Facebookon is akit érdeklek nézzen meg.
                                                                                            Üdv: Zak
« Utoljára szerkesztve: 2011.04.26 16:44 írta zak » Naplózva

-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #583 Dátum: 2011.04.26 16:38 »

                                               Kedves -|H.S.P.C.| klán és klántagok

Szeretnék jelentkezni a klánba, mert én úgy gondolom, hogy ti aktívak vagytok fórumon, és még pár ember sticmanon egyaránt, de még azért is, mert összetartóak vagytok.

Magamról:

 Szlávik Norbertnek hívnak. 12 éves vagyok. Budapesten születtem, és jelenpillanatban élek. Eléggé színes egyénis vagyok. Boxolok már féléve. Iskolában  kb 3-4-es átlagú  tanuló vagyok, és aktív amennyire tudok. Leginkább a történelem mozgat, amivel majd nagy koromban lehetőleg ezzel akarok foglalkozni. Délutáni idő töltésnek ritkán olvasok, Tv-zek, és természetesen gépezek. Inkább a kalandos könyveket szeretem amiben enyhe humor van. Tv-ben szoktam nézni magyar kézilabdát, és még természet filmeket, mert eléggé szeretem az állatokat nézni, és hallgatni róluk, ilyen ismeret terjesztő szövegeket.  Zenei stílus eléggé színes, ilyen hipp-hopp[pattogós] zenéket szeretem. Filmekről annyit kell tudni rólam, hogy szeretem az ilyen akció filmeket, de leginkább a humoros, tréfás filmeket. Egyéb más játékokat is játszok. Például:Countre Strike, de azt ritkán, inkább a sf-el is játszom. És fórumon is lehet elérni, napi szinten fent vagyok, és ugyanez a helyzet a stickmannal is.

Stickbeli életem:
 26400 killem van. Külön kiemelném, hogy 2011-04-25-én léptem be a top 100.-ba.
Lehet valakinek ez nem jelent semmit, de én úgy gondolom, hogy ez tőlem nagy teljesítmény. Persze másoknak, más a nagy teljesítmény.
Medálok: 27

Elérhetőségeim:
                   Msn: norbika09@windowslive.com
                   Skype: norbert,zak
                   Facebookon is akit érdeklek nézzen meg.
                                                                                            Üdv: Zak

Nah mivel norm vagy én mondok egy igent. Vigyorog
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #584 Dátum: 2011.04.26 16:40 »

                                               

Stickbeli életem:

Skizo vagy barátom? Dani örülni fog Puszi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 ... 54   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.051 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.