Stickman Warfare: A játék

2024.05.05 11:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 22   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Filmek  (Megtekintve 240934 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #75 Dátum: 2010.03.20 22:15 »

Trópusi Vihar.
A legjobb. Még mindig Mosolyog

Aki nem látta, az "lássa"
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #76 Dátum: 2010.03.21 11:17 »

Trópusi Vihar.
A legjobb. Még mindig Mosolyog

Aki nem látta, az "lássa"
Never go full retard. Kacsint
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Geri12
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Moamer Al Kadhafi


« Válasz #77 Dátum: 2010.03.24 19:46 »

Nekem az Avatar a top, de ajánlom figyelmetekbe a 70-es 80-as 90-es években készült Thrillereket és akciókrimiket.
Például nem rég ment a TV-ben a Maraton életre halálra vagy volt a Filmúzeumon(ne röhögjetek nem én kezdtem el nézni hanem anyum, de engem is lekötött a film) is egy nagyon jó film bár mondjuk "kemény" volt. 4 gyerekről szól akik egy nevetséges dolog miatt Javító-Intézetbe kerülnek és ott az őrök mind fizikailag,lelkileg és sexuálisan is bántalmazzák őket. Miután felnőttek a 4-ből kettő bűnöző lett 2 ügyvéd,ilyesmi.  Az a kettő gengszter gyerek meg felismeri azt az őrt aki bántotta őket(minden téren) annak idején és lassan(kezdve a tökön lövéssel) hat golyóval kinyírják. Majd az a 2 ügyvéd gyerek meg megpróbálja megvédeni őket és bemutatni a bíróságnak, hogy mi történt az intézményben ahol voltak gyerekként. Végül egy pap segítségével(ki gyerek korukban jó barátjuk és segítőjük volt) kihozza őket a bajból. Az egészet nem mondom el, inkább nézzétek meg.
Naplózva



,Harcos voltam, aki békéről álmodott, de előbb vagy utóbb, mindig fel kell ébredni..."
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #78 Dátum: 2010.03.24 20:36 »

Mondjatok az Avatar-ból EGY olyan dolgot, ami azért jó, mert nem a vizuális látványhoz kapcsolódik, és ha ezt elfogadom, akkor nem is szóltam.
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Geri12
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Moamer Al Kadhafi


« Válasz #79 Dátum: 2010.03.24 20:45 »

Mondjatok az Avatar-ból EGY olyan dolgot, ami azért jó, mert nem a vizuális látványhoz kapcsolódik, és ha ezt elfogadom, akkor nem is szóltam.
Komolyabb erkölcsi kérdéseket feszeget. Az emberi természet jellemét. És a természet védelem fontosságát is bemutatja. Valamint arra próbálna(szerintem) ösztökélni minket, hogy jobban együtt is élhetnénk a természettel. Valamint a csi-fi-nek ez az új megoldása(nem hibernáció stb) nagyon tetszetős számomra.
Egy-nek megfelel? Kacsint
Naplózva



,Harcos voltam, aki békéről álmodott, de előbb vagy utóbb, mindig fel kell ébredni..."
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #80 Dátum: 2010.03.24 20:56 »

1.) Hat évig fagyóban utaztak. És még millió másik sci-fi klisét lehetne sorolni.
2.) A Star Trek 30 éve feszegette már ezeket a kérdéseket.
3.) A természetvédelemnek elég kevés köze van az egészhez, az egész inkább a természeti népek (lásd észak és középamerikai indánok a középkor végén, újkor elején) kizsákmányolásáról szól.

Valahol a neten kering egy Pocahontas leírás, ahol le vannak húzgálva a szereplők és helyszínek, majd felé írva az Avatarosak. Hidd el, valóban nem sok különbség van. Ezen kívül láttunk már máshol is hasonló megoldásokat (Matrix mech-jei, amivel írtották a támadó gépeket), és már nem egyszer elsütötték a különböző fejlettségű kultúrák összecsapását is. Félreértés ne essék. Nekem nagyon tetszett az Avatar, 3D-ben néztem meg, és tényleg imádtam a filmet, de azért isteníteni nem fogom, mindösszesen a látvány, ami elviszi a hátán az amúgy gagyi sztorit.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #81 Dátum: 2010.03.24 20:57 »

Mondjatok az Avatar-ból EGY olyan dolgot, ami azért jó, mert nem a vizuális látványhoz kapcsolódik, és ha ezt elfogadom, akkor nem is szóltam.
Komolyabb erkölcsi kérdéseket feszeget. Az emberi természet jellemét. És a természet védelem fontosságát is bemutatja. Valamint arra próbálna(szerintem) ösztökélni minket, hogy jobban együtt is élhetnénk a természettel. Valamint a csi-fi-nek ez az új megoldása(nem hibernáció stb) nagyon tetszetős számomra.
Egy-nek megfelel? Kacsint

XD

Amúgy pont írni akartam, hogy egy olcsó Pochahontas-koppincs.
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #82 Dátum: 2010.03.24 21:04 »

Olcsónak semmiképp nem olcsó, de az biztos, hogy jól is hoz a konyhára ... De azért Pocahontas koppintásnak sem nevezném, mivel száz más helyről is összelopta a dolgokat, csak épp nagyon jól csinálta, nem rontotta el, mint sokan mások. Ettől tudott jó film lenni, mivel minden ami benne van, az jó. Csak épp nem először látjuk ...
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #83 Dátum: 2010.03.24 21:06 »

Mondjatok az Avatar-ból EGY olyan dolgot, ami azért jó, mert nem a vizuális látványhoz kapcsolódik, és ha ezt elfogadom, akkor nem is szóltam.
Komolyabb erkölcsi kérdéseket feszeget. Az emberi természet jellemét. És a természet védelem fontosságát is bemutatja. Valamint arra próbálna(szerintem) ösztökélni minket, hogy jobban együtt is élhetnénk a természettel. Valamint a csi-fi-nek ez az új megoldása(nem hibernáció stb) nagyon tetszetős számomra.
Egy-nek megfelel? Kacsint

Ez nem természetvédelem, inkább az, amit sapi elmondott, de én még hozzátenném a bolygók kizsákmányolását is.
Naplózva


sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #84 Dátum: 2010.03.24 21:10 »

Bocs a szőrszálhasogatást, de teljesen mindegy, lokális, planetáris, avagy galaktikus mértékben megy a kizsákmányolás, a lényeg teljesen ugyanaz.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #85 Dátum: 2010.03.24 21:11 »

Tény, hogy van egy hangulata a filmnek, de csak a látvány miatt. A történet nekem egy eléggé furcsa, főleg a végén. Kicsit olyan, mintha már kifutottak volna az időből, meg a kedvből, és gyorsan le akarták zárni.
Naplózva

   
Shnitzeel
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #86 Dátum: 2010.03.24 21:19 »

Legenda vagyok, Hancock, és még sok Will Smithes film.
De másféléket is szeretek. Az összes Jim Kerry-st főleg az Igenembert.
Family Guy bár az mese sorozat, South Park.
Ennyi jutott eszembe.
Naplózva
Adamikus
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #87 Dátum: 2010.03.24 21:24 »

Nem tudom ,h ki látta az Életfogytig c. filmet, de nekem nagyon tetszik. Eddie Murhpy és Martin Lawrence játszik benne. A film arról szól, hogy régebben milyen sorsuk volt a feketéknek. Egyrészről egy nagyon jó történelmi, és a főszereplők miatt vígjáték is.

/OFF

Valaki egy letöltési linket vagy torrentet esetleg tud hozzá szerezni ?

Naplózva


+------------------------------+             
| Ha kivágod ezt a kupont,  |
| vehetsz egy új monitort !   |
+-------------------------------+
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #88 Dátum: 2010.03.24 21:42 »

Nem warezfórum!

Viszont. A napokban láttam a Vanília égbolt című filmet. Sokáig idegenkedtem tőle, már a címe is elriasztott, de ajánlom mindenkinek, egy érdekes és csavaros, a végén hatalmas meglepetést tartogató történet. Aki teheti, vessen rá egy (kb két órás) pillantást!

A másik film, amire már régen készülök, szintén leginkább a történetével hódít, néhány éves a film, Beavatás címen futott, én magam moziban láttam pár éve. Szintén mindenkinek szívből ajánlom, itt ha lehet, még csavarosabb a sztori, csak tudni kell odafigyelni rá, és kivárni a végét, különben az ember csak pislog, hogy mi történt vajon. Egyébként is pislog, de olyankor inkább tátott szájjal, lévén büntet a történet, és a vége különösen erősre sikerült.

Kicsit kevésbé mély történettel rendelkezik, de a Sziget című film is érdemes megtekintésre, látványban nagyon a toppon van, viszont sikerült bele egy kevés mélyebb értelmet is vinni.

Az elmúlt hetekben néztem meg (ismét) az Aviator című életrajzi műremeket. Leonardo di Caprio-tól már a hideg is kiver normális esetben, a Titanic-ot egyszer sem sikerült még egyhuzamban végigülnöm, de ezt a drámáját mindenkinek ajánlom, nagyot alakít benne, bár kevesebb cselekmény és látvány van ebben a filmben, mint azt az előző felhozatal után várhatjuk, mégis én azt mondom, érdemes végigülni, határozottan kellemes (és jó hosszú!) élményben lesz része a nézőnek.

Hirtelen ennyi az elmúlt hetek felhozatala. Néztem még pár filmet, de a Star Trek összest mégsem merem ajánlani az itteni kollektívának, és talán az Őfelsége Kapitánya se nyerné el mindenki tetszését. Szóval ez volt a heti filmajánló, tessék szemezgetni :]
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Geri12
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Moamer Al Kadhafi


« Válasz #89 Dátum: 2010.03.25 16:43 »

1.) Hat évig fagyóban utaztak. És még millió másik sci-fi klisét lehetne sorolni.
2.) A Star Trek 30 éve feszegette már ezeket a kérdéseket.
3.) A természetvédelemnek elég kevés köze van az egészhez, az egész inkább a természeti népek (lásd észak és középamerikai indánok a középkor végén, újkor elején) kizsákmányolásáról szól.

Valahol a neten kering egy Pocahontas leírás, ahol le vannak húzgálva a szereplők és helyszínek, majd felé írva az Avatarosak. Hidd el, valóban nem sok különbség van. Ezen kívül láttunk már máshol is hasonló megoldásokat (Matrix mech-jei, amivel írtották a támadó gépeket), és már nem egyszer elsütötték a különböző fejlettségű kultúrák összecsapását is. Félreértés ne essék. Nekem nagyon tetszett az Avatar, 3D-ben néztem meg, és tényleg imádtam a filmet, de azért isteníteni nem fogom, mindösszesen a látvány, ami elviszi a hátán az amúgy gagyi sztorit.
Szia!
Végre valaki kultúráltan is hozzá tud szólni a témához. Mosolyog
1.Én a sci-fi elemben legfőképp erre az "Avataros dologra" gondoltam. Lélek átutaztatás.
2.Attól még ugyanúgy feszegetheti és jól is csinálja...
3.Pedig a természet védelemnek is komoly köze van ehez. Persze tényleg olyan kicsit mintha a Spanyol konkvisztádorok leigázzák mondjuk a Inkákat, de kiemeli a természet védelmet is. Az ember annyira nem vigyázott a természetre és annyira felélte a földet, hogy tulajdonképp új után néz.  És ezt tenné a Pandorán is. (mondjuk azt megjegyezném, hogy az Észak-Amerikai indiánokat inkább az Angolok és Franciák csesztették az 1500-as évek vége felé kezdődően, de igazán a 18. századra vált valóban veszélyesé az ottani Indiánok helyzete)
Naplózva



,Harcos voltam, aki békéről álmodott, de előbb vagy utóbb, mindig fel kell ébredni..."
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 22   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.066 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.