Stickman Warfare: A játék

2024.05.05 06:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Hogyan lenne érdemes ezt a játékot reklámozni?
TV-ben, rádióban, minden elérhető helyen. - 81 (38%)
Internetes honlapok fórumain. - 49 (23%)
Grafittikkel, falragaszokkal. - 20 (9.4%)
Telefonkönyvben benne lévő emberek zargatásával;). - 8 (3.8%)
Sehogy, ez egy szar játék. - 11 (5.2%)
Magazinokban, egyéb internetes híroldalakon - 44 (20.7%)
Összes szavazó: 189

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... 49   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Kérlek titeket, reklámozzátok!  (Megtekintve 534003 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
sutoagoston
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #30 Dátum: 2008.02.25 20:16 »

Most irom az oldalamat és a "My favourite web pages" menüpontba, beletenném ezt az oldalt...
Az is jo volna, ha 1 játékos megnézi...
Naplózva
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #31 Dátum: 2008.02.28 20:30 »

Hmmm, update script, mire gondolsz? Hogy a szerver frissíti magát?
A játékot egyelőre manuálisan kell  frissíteni, de lehet csnálok valami csicsás updatert hozzá, ha nagyon kell Vigyorog
Az épp töltöttem fel ezért nem tölthettétek le dolog ritkán fordul elő, akkor is látszik, hogy 3 megát töltöttél le a hatésfél helyett Kacsint
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
sanyynn
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


WWW
« Válasz #32 Dátum: 2008.03.04 21:43 »

Hmmm, update script, mire gondolsz? Hogy a szerver frissíti magát?
A játékot egyelőre manuálisan kell  frissíteni, de lehet csnálok valami csicsás updatert hozzá, ha nagyon kell Vigyorog
Az épp töltöttem fel ezért nem tölthettétek le dolog ritkán fordul elő, akkor is látszik, hogy 3 megát töltöttél le a hatésfél helyett Kacsint

Azért gondoltam, mert minden nagy kliensoldali MMORPG-nek van "csicsás update" szkriptje Mosolyog
Gondoltam ennek is kéne egy. Vigyorog
A bug pedig addig fordul elő ritkán, amíg nem töltik ezren egyszerre a játékot Vigyorog
Naplózva

Beszélt nyelvek: HTML, PHP, CSS, MAGYAR, ANGOL
Kicsit beszélt nyelvek: JAVA, FINN, FRANCIA
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #33 Dátum: 2008.03.06 19:37 »

Hát, ez senem MMO, senem RPG xD

Valamiféle update dolog lesz sztem... hogy sok kis zipben lesznek fent a fájlok és az updater leszedi és kicsomagolja őket... Bár nem hiszem hogy nektek akkora problémát jelent letölteni egegy új verziót egykét hetente Vigyorog
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Pityuli
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



WWW
« Válasz #34 Dátum: 2008.03.07 22:41 »

Fél 10, épp ideje volt már megcsinálni a stickmanes oldalam Vigyorog Huuu kéééész Vigyorog Elérhetővé teszek minden képet, texturát, modellt, új képmegjelenítőt irtam -ezzel ment az idő , ugyhogy mostmár jó!
Ha valaki azt tapasztalja, rossz a fájl, azért volt, mert legutóbb le-levált a szerverről, és nem töltötte fel rendesen... Igyekszem mindent kijavítani.
Naplózva

Modeller, webmékör.

az oldalamon a v5 felületet használd köcce! bár nekem édesmindegy végülis xD
sanyynn
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


WWW
« Válasz #35 Dátum: 2008.03.12 10:32 »

Hát, ez senem MMO, senem RPG xD

Valamiféle update dolog lesz sztem... hogy sok kis zipben lesznek fent a fájlok és az updater leszedi és kicsomagolja őket... Bár nem hiszem hogy nektek akkora problémát jelent letölteni egegy új verziót egykét hetente Vigyorog

Bocsi az RPG-ert, kozben 6 msn ablak nyitva volt es az MMORPG-rol volt szo. De azt le sem tagadhatod, hogy MMO Vigyorog Hiszen az MMO nem azt jelenti, hogy 1000-ek jätsszäk, hanem azt, hogy arra KESZULT, hogy ezrek jätsszäk Vigyorog
Naplózva

Beszélt nyelvek: HTML, PHP, CSS, MAGYAR, ANGOL
Kicsit beszélt nyelvek: JAVA, FINN, FRANCIA
Calmarius
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 742


Creator of the RealHirróz


WWW
« Válasz #36 Dátum: 2008.03.12 19:56 »

A stick mondjuk összeszarná magát, már akkor is, ha egyszerre 20-an vannak a pályán, habár elvileg 128-an is lehetnek egyszerre - annyi úgy se lesz...
Naplózva

foo.cpp(5) : warning C4996: 'Calmarius' was declared deprecated
calmarius.h(666) : see declaration of 'Calmarius'
Message: 'This function or variable may be unsafe. Consider using fradi instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_DEPRECATE. See online help for details.'
Pityuli
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



WWW
« Válasz #37 Dátum: 2008.03.12 20:59 »

Ahhoz előbb a hálózati résznek kell működnie Vigyorog utána beszélhetünk róla
Naplózva

Modeller, webmékör.

az oldalamon a v5 felületet használd köcce! bár nekem édesmindegy végülis xD
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #38 Dátum: 2008.03.13 16:43 »

Ezév februárjáig a max létszám, a szerveren nem haladta meg a hatot. Viszont mostmár kezdi eléregetni a 10et időnként, de azt bírja, max laggol egy "picit". De rengeteg laggkiegyenlítési megoldás van benne, csak át kell őket állítani, hogy ne csak 5 emberre működjenek (nagyobb súlyt kapjon a távolság, meg ha rálősz valakire egyszer, akkor az az ember megszűnik majd laggolni, hogy könnyebben lelőhesd a második lövéssel, stb.) Elvileg tényleg 255 embert elbír (na jó, ha akarnám, 65ezret), csak az még nagyon messze van Vigyorog
Nem szarná össze magát párszáz butított botot bőven elbír akadás nélkül (tehát a video engine bírná), playereket meg végképp. A hálót már lehet kicsit megfingatná, de ezért lesz szektoros a gém... Egy helyen mindig kb. annyian legyenek, amennyit még elbír a háló unit.

Tényleg lemondtam már az MMO dologról. Kis kezdő voltam amikor azt hittem, hogy lehetséges, de rájöttem, hogy nem. Főleg P2P nem De ezt a hibát sokan elvétik, azt hiszik olyan könnyű P2P MMO. Nem az. Szóval én már a 10 emberrel meg 20 (talán egyszer 30) is megelégedek, az már nekem sikerélmény Vigyorog
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Calmarius
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 742


Creator of the RealHirróz


WWW
« Válasz #39 Dátum: 2008.03.13 19:58 »

Mi lesz, ha egyszer majd beindul az emberáradat a szerver felé?

Elvileg a játékosok száma exponenciálisan fog nőni egy max értékig, ahogy egyre többen hallanak róla.
Naplózva

foo.cpp(5) : warning C4996: 'Calmarius' was declared deprecated
calmarius.h(666) : see declaration of 'Calmarius'
Message: 'This function or variable may be unsafe. Consider using fradi instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_DEPRECATE. See online help for details.'
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #40 Dátum: 2008.03.14 21:54 »

Elvileg. Eddig a csúcs 10 volt, azóta folyton vannak a szerveren... 5+-2-en. Szóval még nem aggódom
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Calmarius
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 742


Creator of the RealHirróz


WWW
« Válasz #41 Dátum: 2008.03.14 23:19 »

Én 13-at láttam egyszer asszem.

De ezt a naplófájljaid valószínűleg jobban tudják.
Naplózva

foo.cpp(5) : warning C4996: 'Calmarius' was declared deprecated
calmarius.h(666) : see declaration of 'Calmarius'
Message: 'This function or variable may be unsafe. Consider using fradi instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_DEPRECATE. See online help for details.'
Daniman811
Vendég
« Válasz #42 Dátum: 2008.03.23 14:01 »

jóvan majd feldobok plakátokat hogy: Gyertek a www.stickman.extra.hu GYERTEK ME NAGYON KEVESEN VAGYUNK A SZERÓN!!!
jó lessz majd nem??
Naplózva
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #43 Dátum: 2008.03.23 14:08 »

Egyrészt www.stickman.hu. Másrészt azt nem reklámozzuk, hogy kevesen vagyunk Inkább valami ösztönzés kell, hogy "Ez egy faka játék" vagy valami (persze nem így Vigyorog)
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
TheBuzogány
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1269

BiGláma


« Válasz #44 Dátum: 2008.03.23 19:49 »

egyszer voltunk fenn 15en...
Naplózva

Játszik a fa×om ezzel a szarral xD abbahagytam:)))
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... 49   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.024 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.