Stickman Warfare: A játék

2024.05.04 01:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 ... 93   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: 5letek a játékhoz (5letek FAQ-t célszerű átolvasni)  (Megtekintve 934377 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
[-Gres-]
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132

Grescsi + Gres a kemper =világvége xD


« Válasz #570 Dátum: 2010.06.09 19:36 »

Ez szerintem hülyeség ,hogy nerakja ki az írást a chatra ha nincs nagybetű az elején.
Naplózva


[M] Kecsappp
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376


WWW
« Válasz #571 Dátum: 2010.06.09 19:40 »

Szerintem ne is virágnevekre, hanem szép szavakra( pl. b*zdmeg-et szeretlek-re, k*rva-t-okos-ra stb...) cserélje ki a játék a káromkodásokat,.
Naplózva

Az élet szar játék és a grafikája is szar.
"Te még egy lyukban is meglátod a spartát" by Firzen
Cappy- by kolta
"homokvér"- by Dark General
Kázmér- by Nesh
Kecsappp Michael Jacksonnal a McDonald's-ben már nem tudom mikor békésen fosott.
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #572 Dátum: 2010.06.09 19:43 »

Szerintem meg amiben van 3nál több csúnya szó, amit virágozna azt az üzenetet ne küldje el.
Naplózva

aron65
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281

A BSC 2 és a Stickman bújócska győztese


« Válasz #573 Dátum: 2010.06.10 13:51 »

Ha nem lesz chat, én soha többet nem megyek fel stickre  .
Naplózva

Tanuld meg a szakkifejezéseket:1. Cheaterek és hackerek nincsenek, csak laggerek. 2. Akit lelősz, az noob. 3. Aki téged lelő, az láma. 4. Aki beszól, az low.
"aron nem pro, hanem aron" /by Tiger
"aron nem jófej, hanem aron" /by Zyzu
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #574 Dátum: 2010.06.11 14:36 »

Oszt, kinek kellesz te?

Nana!

Egyébként ha valódi problémának tartanám a káromkodást meg hogy igénytelenül írnak a chatbe, akkor már tettem volna valamit. Van ennél fontosabb dolgom is.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
КιsRévαy
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92

Alkesz.


« Válasz #575 Dátum: 2010.06.12 07:41 »

arra gondoltam, hogy lehetne a csúnya szavak kivirágozását tuningolni:


- a dupla (meg tripla meg többszörös) betűket eggyé lapítaná össze


Ezzel az lenne a bej, hogy pl. ha le akarod írni azt, hogy csikk vagy épp, akkor azt írná, hogy csik(és úgy értenénk, hogy csík) vagy ép.
Naplózva

Visszatért
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #576 Dátum: 2010.06.12 08:28 »

nem módosítaná át a szöveget, csak ah csúnya szó van benne... csak amikor vizsgálja, hogy van e benne, akkor ő észreveszi azt is, hogy bazzzzzzd.

Egyébként ha valódi problémának tartanám a káromkodást meg hogy igénytelenül írnak a chatbe, akkor már tettem volna valamit. Van ennél fontosabb dolgom is.

szóval szerintem mindegy. amúgy meg negem se zavar annyira, csak eszembe jutott,hogy hogy lehetne tökéletesíteni a renszert.
Naplózva


Adam Hector
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #577 Dátum: 2010.06.12 10:57 »

Egyébként ha valódi problémának tartanám a káromkodást meg hogy igénytelenül írnak a chatbe, akkor már tettem volna valamit.
Hát lassan ez valódi probléma lesz Kacsint.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Szabesz-kun
Vendég
« Válasz #578 Dátum: 2010.06.12 17:18 »

Nekem az a véleményem ezzel kapcsoltban, hogy aki leír káromkodást nem virágnevet ír hanem bannolja a szerverről a playert.
Naplózva
ricsi12alma
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 116


« Válasz #579 Dátum: 2010.06.12 18:16 »

Valós idejű árnyékolás? Mármint, hogy a stickeknek legyen árnyékuk Vigyorog
Vagy ha villámlik, akkor belecsap egy stickbe és az meghal
Vagy valami könnyű Easter Egg medálért Kacsint
Naplózva




Imperare sibi maximum imperium est.
/Önmagán uralkodni a legnagyobb uralkodás./
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #580 Dátum: 2010.06.12 18:36 »

Nekem az a véleményem ezzel kapcsoltban, hogy aki leír káromkodást nem virágnevet ír hanem bannolja a szerverről a playert.
Picit durvának érzem, de helyeslem is mert kezd sok lenni a rajoskodás, amit csak képernyőre tudnak pofázni... A másik meg az acc nevek. Olyan neveket találok néha...
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #581 Dátum: 2010.06.13 14:12 »

Alex valami csicsább napfényt kreálhatnál, most nem az mondom, hogy csináld meg dinamikusra az árnyékokat [bár ha van kedved], hanem azt, hogy a levegőben látsszon a fény, valamint a távolban a mostani csúnya pixeleződéses megoldást szépítse egy ilyen hullámzó elmosódással.
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
Miskabá
Vendég
« Válasz #582 Dátum: 2010.06.15 10:19 »

Szerintem lehetnének benne hajók(motorcsónakra gondolok;ha már lehetett mozgó kerekű hummert csinálni),távoli titkos szigetek,nagyobb beépítettség a fő szigeten.Az is érdekes lenne,ha egy event során,melyben kiderülne az űrhajó titka,kettészakadna a sziget(egy Tech/Gun és egy Alien oldalra)és egy újabb híd kötné össze.Ez nem feltétlenül azt jelentené,hogy új fajt kellene csinálni,csak lehetnének földönkívüli épületek a túloldalon...

A Fantasy tower belsejébe/közelébe egy portál,amivel egy Outlandhoz hasonlóm,csak nagyobb területű és magasabb helyre lehet jutni.Itt jönne be az a lehetőség is(lehet,hogy hülyén fog hangzani),hogy állandó botokként a phanteoni istenek itt mászkálnának(az átlag stickeknél sokkal magasabbak,az Admin pedig még nagyobb),és ha valaki megpróbálná őket lelőni,azt kidobná a játék ebből a ,,Stick Heaven"-ből.

Azt is sajnálom,hogy a Black towert kiszedték,véleményem szerint van elég hely,hogy visszarakják.
Naplózva
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #583 Dátum: 2010.06.15 10:33 »

Hajókra:

Új jármű
Ez nem need for speed vagy Collin McRae rally, ez egy FPS. A hajó is jármű. A repülő is.

Épület, új sziget:

Új épület
Sajnos épület ötletekkel Dunát lehet rekeszteni, kész épületeket sokkal nehezebb gyártani, mint ötleteket.

Több pálya
Nem elég nagy ez?! Beimserem, még kevés az épület, ez részben az én hibám de nem mindig lesz ez így Kacsint

Eventötlet se kell, ha jól emlékszem, ha kellene se hiszem hogy ilyenfajta (ha kiderül az űrhajó titka, akkor mért szakadna ketté a sziget?), a sziget is marad úgy ahogy van. A "Stick Heaven" meg no comment...
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #584 Dátum: 2010.06.15 20:29 »

Alex valami csicsább napfényt kreálhatnál, most nem az mondom, hogy csináld meg dinamikusra az árnyékokat [bár ha van kedved], hanem azt, hogy a levegőben látsszon a fény, valamint a távolban a mostani csúnya pixeleződéses megoldást szépítse egy ilyen hullámzó elmosódással.

Meg lehet csinálni, de az durvább effekt a sima árnyékoknál Kacsint Magyarán hamarabb lesznek árnyékok mint amit mondtál.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 ... 93   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.066 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.