Stickman Warfare: A játék

2024.05.03 19:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 ... 93   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: 5letek a játékhoz (5letek FAQ-t célszerű átolvasni)  (Megtekintve 934289 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #600 Dátum: 2010.06.18 12:28 »

Alap ötlet: Lehetne állítani, hogy mi látszódik a képernyőn. Minimap, Óra, Killek, Felső csík. És ha egyik sincs kipipálva akkor nem látszik. És így lehetne vidizni.
Szerintem egy csík kéne hogy mennyire látszódjon.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
HelloTibi
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161



« Válasz #601 Dátum: 2010.06.18 14:37 »

A chatben lehetne még egy /help parancs, ami kilistázza a használható parancsokat egy kis használati útmutatóval.
Naplózva

sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #602 Dátum: 2010.06.18 15:32 »

szerintem lehetne új fegyver már végre pl southgan

Ezt meghagyom ... Ezt muszáj X'D
Oli: Hopp, töröltem mielőtt ezt elolvastam volna, sorry
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.18 17:24 írta Oli » Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #603 Dátum: 2010.06.19 14:00 »

Meg kéne csinálni a honlapon a fő oldalon, egy lámpa: piros vagy zöld, hogy van-e szeró.
Lehet, de azon dolgozunk hogy MINDIG legyen szerver, és azért nagyon nagyrészt van (most nem, lásd hírek), szóval nem lenne információértéke egy folyamatsan zöld lámpának

game.ini vagy mittomén szerűség lesz
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
greengas
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #604 Dátum: 2010.06.21 12:31 »

Szerintem az jó lenne,hogy ha megállitjuk a játékot,akk ne kelljen újracsatlakozni.
Naplózva





Adam15
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148


Elmélkedő vándor a nagyvilágban


« Válasz #605 Dátum: 2010.06.23 10:00 »

Szerintem a storynak úgy kellene folytatódnia hogy egy rakéta becsapódik a szigetre és minden épületet ledönt, kivéve a pantheont. Ezután a két csapat összefog és újraépítik a szigetet. De az épületek könnyen védhető és nehezen elfoglalhatók lesznek. Illetve mindkettő csapat épít egy-egy főbázist ami a fegyverek erősségét emeli ki. Itt lehetne még egy-egy labirintus a bázisban és a végén egy portál ami a másik bázishoz viszi a stickeket. Csak kettő bunker lesz és a 2 főbázistól egyenlő távolságra. Mondjuk lehetne valami motiváció hogy az emberek törjenek be a másik bázisra és hogy védjék a sajátjukat. Én egy ilyen capture flagos játékra gondoltam. Persze a zászló is el lenne dugva a labirintus egy másik pontján. Persze ennek az elkészítése sokáig tartana ezért a módok épületeit is fel lehetne használni.
Később egy másik (ideiglenes) csapat is befog lépni ami hajóval érkezik és előretolt bázisokat hozz létre (ők lőttek ki a rakétát). Emiatt a két csapat összefog ellenük és a végén megsemmisítik őket. Ez mondjuk egy hónapig tartana (magyar idő szerint).
Ez lehetne a 3.0-ás verzió.
Naplózva

Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #606 Dátum: 2010.06.23 10:22 »

Szerintem a storynak úgy kellene folytatódnia hogy egy rakéta becsapódik a szigetre és minden épületet ledönt, kivéve a pantheont. Ezután a két csapat összefog és újraépítik a szigetet. De az épületek könnyen védhető és nehezen elfoglalhatók lesznek. Illetve mindkettő csapat épít egy-egy főbázist ami a fegyverek erősségét emeli ki. Itt lehetne még egy-egy labirintus a bázisban és a végén egy portál ami a másik bázishoz viszi a stickeket. Csak kettő bunker lesz és a 2 főbázistól egyenlő távolságra. Mondjuk lehetne valami motiváció hogy az emberek törjenek be a másik bázisra és hogy védjék a sajátjukat. Én egy ilyen capture flagos játékra gondoltam. Persze a zászló is el lenne dugva a labirintus egy másik pontján. Persze ennek az elkészítése sokáig tartana ezért a módok épületeit is fel lehetne használni.
Később egy másik (ideiglenes) csapat is befog lépni ami hajóval érkezik és előretolt bázisokat hozz létre (ők lőttek ki a rakétát). Emiatt a két csapat összefog ellenük és a végén megsemmisítik őket. Ez mondjuk egy hónapig tartana (magyar idő szerint).
Ez lehetne a 3.0-ás verzió.

Mondd, te egyáltalán elolvastad az ötletek FAQ-t?
Naplózva


Adam15
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148


Elmélkedő vándor a nagyvilágban


« Válasz #607 Dátum: 2010.06.23 10:56 »

Igen olvastam. Csak szerintem így kellene folytatódnia. Ez egy megvalósítható ötlet.
Naplózva

szakic
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


Legbénább a bújócska döntőjében XD


« Válasz #608 Dátum: 2010.06.23 11:11 »

Ha a 3.0 így kezdődne én visszasírnám a a Reaktort a szabotázzsal együtt.
Naplózva



Két művelt nép háborúja összeesküvés a civilizáció ellen /Carmen Sylva/
[img]ht
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #609 Dátum: 2010.06.23 11:15 »

Ennek az "eventnek" nagy része el van vetve. Az sem biztos, hogy a játék egyáltalán megéri-e a 3.0 verziót, mivel Admin egy szabadon modolható MMOFPS-nek szánta (amitől már csak pár grafikai csicsa, és ini fájl választja el).

Apropó, kicsit spoiler, de lesz még event pár verzióval később. (nem a közeljövőben Kacsint)
Naplózva


laci409
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #610 Dátum: 2010.06.23 15:20 »

Womi akor én már várom Mosolyog
Naplózva

Pedofil a láthatáron*.* 
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #611 Dátum: 2010.06.24 11:04 »

Amikor vannak azok a csúszkák, hogy botok száma, egér érzékenység, hangerősség etc akkor lehessen numerikusan megadni a kívánt számot.
Pl, a mutató helyén ugyan úgy csökken, növekszik a szám, de át lehet írogatni.
Naplózva

-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #612 Dátum: 2010.06.24 12:15 »

Alex, a menüben a sarokkerekítést, amit vagy fél éve mondtál nekem, hogy megcsinálsz, azt igazán megcsinálhatnád, már letelt az a fél év amit zárójelben megjegyeztél.. Vigyorog
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
Captain Jack Harkness
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 456


Torchwood Team Member


« Válasz #613 Dátum: 2010.06.24 12:47 »

A menü sarkai le vannak kerekítve, ha arra gondolsz. Ha nem hiszed nézd meg


EDIT: Ja már értem, h mire gondolsz  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.24 12:52 írta Đzsiđzsi » Naplózva


,,Dzsidzsi, te elmebeteg quados" xD By: chester Vigyorog
,,Nem vagyok buzí, csak szimplán megdugok mindenkit Vigyorog" xDDD By: cakko
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #614 Dátum: 2010.06.24 12:49 »

Ez szögletes, vagy egy fél éve beszéltem MSNen Alexel ( így szereti, nem belekötni! :] ) a menü tuningolásáról, azt mondta, hogy majd megcsinálja szép kerek szélűre. Ez nem az. :]
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 ... 93   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.057 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.