Stickman Warfare: A játék

2024.05.04 00:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 ... 93   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: 5letek a játékhoz (5letek FAQ-t célszerű átolvasni)  (Megtekintve 934361 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #645 Dátum: 2010.06.29 20:22 »

Ami a hátramenetet illeti, szerintem nem ártana vagy 2x 3x annyi nyomatékot ráadni.
Naplózva


Adam Hector
Adam15
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148


Elmélkedő vándor a nagyvilágban


« Válasz #646 Dátum: 2010.06.30 00:09 »

Megnéztem a korábbi verziókat és szerintem a Banicomp vagy mi egész jó lett. Meg még a Black tower is egész jó lett. Szerintem később egy ás hatás után előkerülhetnének. Persze teljesen új helyen mert végül is a fantasy tower is más helyre került. Így a sziget is összetettebb lenne. Meg kellenének olyan kempelő hely(ek) ami(k) az m82a1-nek ad(nak) nagy látásteret és nehéz lelőni a távcsöves sticket.
Naplózva

Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #647 Dátum: 2010.06.30 00:47 »

Azok az épületek azért kerültek ki, mert nem abba az irányba akartam vinni a játék stílusát.

Hátra menetbe nagyobb nyomaték... talán még jogos is Vigyorog
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #648 Dátum: 2010.06.30 07:13 »

A fegyverről pattanjon vissza a golyó, ne menjen át rajta. Mosolyog
Naplózva

Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #649 Dátum: 2010.06.30 15:00 »

A fegyverről pattanjon vissza a golyó, ne menjen át rajta. Mosolyog

A golyó mindenről visszapattan (eltűnik), ami szilárd. A stick minden előtt megáll, ami szilárd.
Azaz ha a fegyverek szilárdak lennének, az már majdnem olyan szar, mintha az egész stickman az lenne.
Naplózva


Szabesz-kun
Vendég
« Válasz #650 Dátum: 2010.06.30 15:03 »

. Meg kellenének olyan kempelő hely(ek) ami(k) az m82a1-nek ad(nak) nagy látásteret és nehéz lelőni a távcsöves sticket.
Már egy csomó ilyen hely van Fantasy,Lighthouse, Kikötő daru, Modern Ruins, stb. Szóval felesleges. Így is az egyik legkedveltebb GUN fegyver az m82. Így is sok a kemper...
Naplózva
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #651 Dátum: 2010.06.30 15:03 »

Ilyenkor arra gondoltam, hogy a hummer (mivel nincs szilárdsága) nem megy át a falon, így csak a golyó nem mehetne át a fegyón.
Naplózva

-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #652 Dátum: 2010.06.30 15:12 »

De ott a fal a szilárd.
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #653 Dátum: 2010.06.30 15:13 »

. Meg kellenének olyan kempelő hely(ek) ami(k) az m82a1-nek ad(nak) nagy látásteret és nehéz lelőni a távcsöves sticket.
Már egy csomó ilyen hely van Fantasy,Lighthouse, Kikötő daru, Modern Ruins, stb. Szóval felesleges. Így is az egyik legkedveltebb GUN fegyver az m82. Így is sok a kemper...

Azért a legkedveltebb gun fegyver, mert a legjobb. Pontos, a tűzgyorsasága kielégítő, méltó ellenfele az MPG-nek. A legkevesebben kempelni szoktak vele ... Sőt! MP5-el még tán jobban is lehet kempelni, figyelembe véve, hogy nincs hangja, első lövés halálpontos, és hiába nincs rajta zoom, könnyű vele célozni. De egyébként ... Ha valaki épületet akar, modellezze is le!

Ilyenkor arra gondoltam, hogy a hummer (mivel nincs szilárdsága) nem megy át a falon, így csak a golyó nem mehetne át a fegyón.

Te meg ne fokozd, hummer visszapattan épületről, de átmegy rajta a golyó. Nem kell itt továbbgondolni, Alex látja az ötletet, elolvassa, ha tetszik neki, megcsinálja. Ne írjunk már egy ötlet miatt másfél oldalt. Köszönöm!
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Adam15
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148


Elmélkedő vándor a nagyvilágban


« Válasz #654 Dátum: 2010.06.30 15:43 »

Lemodellezném de az egerem elromlott és a laptopom egerén pedig nem tudok közelíteni-távolítani. Holnap megpróbálom elkészíteni a modellt de egy hónapig el fog tartani ha olyat akarok ahonnan nem tudnak kilőni.
Naplózva

-MH- Inad
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


Olvasás kocka


WWW
« Válasz #655 Dátum: 2010.06.30 20:25 »

Holnap megpróbálom elkészíteni a modellt de egy hónapig el fog tartani ha olyat akarok ahonnan nem tudnak kilőni.

Nem kötekedésből mondom (tisztelem a modellezőket), de a helyedben nem fognék neki just for fun.
Először is eleve túl sok már a kemper, ahogy Ádám mondta. Ehhez még hozzájön, hogy szép számmal kempelnek a Quad-osok is.
Másodszor kemperparadicsomnak már ott a Delta komplex, ami tele van rókalyukakkal, ahol el lehet bújni.
Na most ha lesz még egy ilyen épület, akkor az egyszerre két dolgot idézne elő:
1. A két különböző pozíció miatt nagyobb terepet lehetne tűz alatt tartani.
2. Mivel így még több lehetőség állna rendelkezésre, még több kemper lenne.
Ezt pedig, gondolom, senki sem kívánja túlzottan. Nem mondom, hogy nem hasznos egy jól elrejtett sniper, de a mostani létszám egyszerűen megöli a rendes játékot... szinte semmi akció nem folyik le háborítatlanul.
Te ezt szabadítanád el az épületeddel. Ha csak nincs más célod is az épülettel, van nem akarsz gyakorolni, akkor szerintem felesleges.
Lehet, hogy mindez nem fedi le 100%-ben a valós állapotokat, de ez a véleményem.
Naplózva
(-PRO-) Darknesss
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 242


Senki Alfonz (és igen, olyanom van, mint a képen)


« Válasz #656 Dátum: 2010.06.30 20:45 »

Had csinálja addig sem jön fel fórumozni és legalább elfoglalja magát Mosolyog
Amúgyis szerintem Alex tduja már hogy be akar ilyet rakni vagy nem...
Naplózva

The darkest player of the game - by Tiger
Smokey
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


-[Mortals Doki]-


« Válasz #657 Dátum: 2010.07.01 21:26 »

Arról nem is szólva, hogy a Delta-kemper-paradicsom ellenpárja már megvan a Maya-romok képében...

De mit szólnátok egy nagy sportcsarnokszerű épülethez, ahol középen lenne egy aréna-rész, a széleken meg "nézőtér", pantheon-szerű erőtérrel?
Naplózva
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #658 Dátum: 2010.07.03 19:19 »

A mindenféle szilárdsági dolgokkal nem tudok mit kezdeni.

Az van, hogy a játék a te gépeden csak azoknak a dolgoknak a fizikáját számolja, ami hozzád tartozik (te, a kocsid, a lövéseid), és miközben ezt csinálja, a többiek "nem léteznek", "nem szilárdak" csak a pálya. Ez nem fog változni hálózati (khömm lustasági) okokból.

Az épület ötletekkel kapcsolatban meg...

"Lemodellezném de"... Ezeket a postokat inkább el se küldjétek, egyáltalán nem vagyok kíváncsi itt a kis képzeletbeli világotokra, hogy mit "csinálnátok".
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
bubendek
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

"oopsz"


« Válasz #659 Dátum: 2010.07.06 15:10 »

Lehetnének dizájnos hummerek!
Naplózva

<br /><br />Az élet akkor jó ha használják!<br />http://www.youtube.com/watch?v=NUTGr5t3MoY
Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 ... 93   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.062 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.