Stickman Warfare: A játék

2024.05.04 01:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 ... 93   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: 5letek a játékhoz (5letek FAQ-t célszerű átolvasni)  (Megtekintve 934377 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #1065 Dátum: 2010.12.27 14:11 »

Meg ha már gyosan kiadsz egy új verziót (mert kiadsz és KÉSZ!) akkor nagyon kéne már felhő szín módosítás, mert szerintem emiatt nem lehet normális ég-módosítást csinálni. Igazából gondolom nem olyan bonyolult az effektek színét módosítani, szóval egy effects.ini jó lenne. Minden ami nem módosítható, pl. hummer por szín, ég szín, az összes részszecske rendszer színe, eső esési sebesség, stb.


Egy koplexebb ötlet:

Na szóval ha már ez egy terrain engine, akkor jó lenne ezt kihasználni.
Pillanatnyilag csak épületekkel lehet módosítani a terepet, de ez így... kaki.
legyen mondjuk egy [terrain] cucc aminek paramétere a sugár lenne, és ugyanúgy lapítaná a földet.
ha tényleg király akarsz lenni akkor lehetne egy olyan paraméter is hogy mode. ez lehetne min, max, vagy egy szám
ezek lennének a hatások:
min: az adott körzetben ahol hatna a simítás, nem simán simítana, hanem az eredeti és a lapított magasság közül a kissebbet választaná ki
max: u.a. csak a nagyobbat
szám: adott százalékban hatna a lapítás: h=(h.eredeti)*(1-arány)+h.módosított*arány

ajh, annyi jó dolgot lehetne művelni ezzel a terep cuccal, hogy elképesztő, most csak néhány példát írtam.
Naplózva


Adam Hector
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #1066 Dátum: 2010.12.27 17:37 »

Spawnhely cucc fel van írva, ellenben a Hector-féle atomterrain dolgokkal. Legfeljebb olyan lesz, mint valami "virtuális épület", hgy X sugárban simít, mert nem szívesen foglalkozom ilyesmivel. Ráadásul ha jó sokat használnátok (leraktok úgy 500-at), akkor kellene csinálni neki valami gyorsító struktúrát is, hogy ne lakassza szét a játékot... amit megint nem szívesen teszek, amíg nekem nincs rá szükségem.

Amúgyis, pont az hozza ki a kreativitást, ha limitáltak az eszközök
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #1067 Dátum: 2010.12.27 17:49 »

Miért? Legalább tükrözné a valóságot egy kicsit. Szerintem tök jó LENNE, ha falon át le tudnád szedni az ellenfelet.

Én azt írtam, hogy jó lenne. Nem hittem azt, hogy át lehet lőni a falon, csak azt szerettem volna...

Falon most is át lehet lőni.Aki outon 1v1ezik/1v1ezett, annak már biztosan feltűnt.

És ezt TigerDash írta, hogy át lehet, NEM én!

Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #1068 Dátum: 2010.12.27 20:21 »

Spawnhely cucc fel van írva, ellenben a Hector-féle atomterrain dolgokkal. Legfeljebb olyan lesz, mint valami "virtuális épület", hgy X sugárban simít, mert nem szívesen foglalkozom ilyesmivel. Ráadásul ha jó sokat használnátok (leraktok úgy 500-at), akkor kellene csinálni neki valami gyorsító struktúrát is, hogy ne lakassza szét a játékot... amit megint nem szívesen teszek, amíg nekem nincs rá szükségem.

Amúgyis, pont az hozza ki a kreativitást, ha limitáltak az eszközök
O.o nincs semennyire előreszámolva a terep? akkor meg mit csinál 45%-nál?

Az utolsó mondatra pedig, hát kösz.
Naplózva


Adam Hector
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #1069 Dátum: 2010.12.28 19:49 »

Csapattársak felett inkább valami kisebb ikon jelenjen meg, mint hogy a nevük, mert néhány játékosnak olyan regényhosszú neve van (Klánrövidítéssel együtt), hogy nem látom tőle az ellenséget. (Pl.: Valaki a csapattárs közelében van, vagy lő rám, arranézek, és a hosszú név miatt nem tudom megkülönböztetni, hogy melyik a célpont. De ez csak messziről rossz)
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.28 20:26 írta -MH- Mark575 » Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #1070 Dátum: 2010.12.28 20:28 »

Nem regisztráltan, csak korlátozottan lehessen fegyvert és sapkát választani. És a chatbe beírható '/help' parancs, amire kijönnek a kódok, amivel lehet szervert váltani stb. És persze a chatbe időközönként kiírná, hogy ilyet is lehet. (Igen, ez az ötlet lehet hogy már volt)
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #1071 Dátum: 2010.12.28 22:54 »

Nincs semmi előre számolva vagy letárolva, minden újonnan megjelenő terep-vertex y értéke újra van számolva (tehát amikor mész előre, a részletesség váltások miatt folyamatosan számolgat).

/help már fel van nekem írva csak eddig kb csak a /join és a /kill (esetleg /practice) amit kiírhhatna

A nevekkel kezdek valamit.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #1072 Dátum: 2010.12.29 00:37 »

Mindenek előtt növeld meg a jelszó mezőt. Kérlek.. Vigyorog
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #1073 Dátum: 2010.12.29 10:20 »

az lenne tuning ha a fegyót amikor választjuk ááá megmutatom:


szal forogna, mondjuk most nézem ez a háttér annyira nem jó, na de szóval legyen ott és forogjon Vigyorog
Naplózva


Adam Hector
.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #1074 Dátum: 2010.12.29 12:16 »

Amikor chatalünk akkor ha megnyomjuk  a felfele nyilat, akkor az előző hsz-ünket adja vissza, ezáltal nemkéne újból leírnia az ebernek.
Ez arra szolgálna ha hosszú szöveg akkor nemkéne mégegyszer leírnia az illetőnek ha a másik nem látta.
Naplózva

-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #1075 Dátum: 2010.12.29 12:22 »

Flood lenne belőle csak.
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #1076 Dátum: 2010.12.29 12:35 »

Szerintem nem rossz ötlet, kikéne próbálni ha sikerül bentmarad, ha nem nem.

Amúgy még arra golndoltam ki lehetne venni a smiley-ek közül a Cl smiley-t, mert nem lehet miatta leírni az, hogy ClanWar. És engem zavar.
Naplózva

Dragon123
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177


Cheesewhale


« Válasz #1077 Dátum: 2010.12.29 13:12 »

Hector az otlet marha jo marcsak azt kene megoldani h forogjon.. :S  Az is eleg lenne ha beraknank oda egy fotot mar az is eleg lenne...

De ki fog vele foglalkozni?!
Naplózva

Kérsz egy head shotot a lábadra? by:én
Egy világ omlott össze benned? Építsd újra!
Grig,grigor,drag,drog,dragi,dragcsíí <3,dragon,keksz,kekszi.
Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #1078 Dátum: 2010.12.29 13:18 »

Amikor chatalünk akkor ha megnyomjuk  a felfele nyilat, akkor az előző hsz-ünket adja vissza, ezáltal nemkéne újból leírnia az ebernek.
Ez arra szolgálna ha hosszú szöveg akkor nemkéne mégegyszer leírnia az illetőnek ha a másik nem látta.
Na ezt én is támogatom,ez egy kis apróság,ami megkönnyítené a dolgunkat.
Meg az is Hogy a CL smylet átlehetne változtatni,ez is jó ötlet lenne.
Ebből a sok kicsi kis ötletekből egy szép nagy lenne.
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #1079 Dátum: 2010.12.29 13:43 »

Amikor chatalünk akkor ha megnyomjuk  a felfele nyilat, akkor az előző hsz-ünket adja vissza, ezáltal nemkéne újból leírnia az ebernek.
Ez arra szolgálna ha hosszú szöveg akkor nemkéne mégegyszer leírnia az illetőnek ha a másik nem látta.
Na ezt én is támogatom,ez egy kis apróság,ami megkönnyítené a dolgunkat.
Meg az is Hogy a CL smylet átlehetne változtatni,ez is jó ötlet lenne.
Ebből a sok kicsi kis ötletekből egy szép nagy lenne.


Tele tudnátok floodolni klánmeghívással meg kereséssel a chat csatornákat ... Szenvedjetek meg vele, ha új tagokat vagy klánt kerestek, ne ezzel borítsátok be a fél képernyőt. Inkább olvashatóbbá kéne tenni valahoyg a chatet ...

Amúgy Alex, csak hogy el ne felejtsd. Specular.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Oldalak: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 ... 93   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.046 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.