Stickman Warfare: A játék

2024.05.03 20:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 73 74 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 86 87 ... 93   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: 5letek a játékhoz (5letek FAQ-t célszerű átolvasni)  (Megtekintve 934309 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #1185 Dátum: 2011.02.24 15:44 »

Semmi nem változna.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
[FC]binyhun
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #1186 Dátum: 2011.02.24 15:46 »

de igen ha ott is ugy lene mint a forumon számolni kel az eltitásokat és lehet végleges is 
megoldhatalan ?
Naplózva

Ha mindenki tanulna elkövetett hibáiból, korunkbővelkedne tanult emberekben.
                       Feleki László

     Ez igaz rám és még sok más embere is
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #1187 Dátum: 2011.02.24 16:19 »

Akkor azért sírnának, hogy nincs ellenfél.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #1188 Dátum: 2011.02.24 16:30 »

Akkor legalább azt kéne megcsinálni,hogy playerként ne tudjanak feljönni,mert büntetlenül és név nélkül tudnak mindenkit szidni és cseszegetni.Inkább legyen kevesebb játékos,de az legyen normális és kulturált,és ne csak beszólni jöjjenek fel a játékba playerként.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
-MH- Zaknod
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


Szájkaratetanonc


« Válasz #1189 Dátum: 2011.02.24 20:48 »

Akkor legalább azt kéne megcsinálni,hogy playerként ne tudjanak feljönni,mert büntetlenül és név nélkül tudnak mindenkit szidni és cseszegetni.Inkább legyen kevesebb játékos,de az legyen normális és kulturált,és ne csak beszólni jöjjenek fel a játékba playerként.
Nem regisztrált tag ne tudjon beszélni--->noname anyázások megszűnése
Naplózva


"Minden kill honorable. Aki chatel vagy hátat fordít, magára vessen." \Bolint99\
Guild Wars 2 magyar hírblog|Guild Wars 2|Gang Garrison 2|Sumo Paint|SuperCrateBox
aka Blue Chicken
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #1190 Dátum: 2011.02.24 20:54 »

a virágneveket is pofon egyszerű kijátszani, ha bann járna érte akkor is simán kijátszanák.
Naplózva


Adam Hector
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #1191 Dátum: 2011.02.24 21:42 »

Bármelyik rendszert ki lehet játszani, aki direkt durván szivatni akarja a töbibeket, úgy is fogja.

Azt meg ne mondd, hogy a random "baszódj meg, hátbalőttél"-ek ennyire zavarnak, mert akkor inkább neked nem kéne játszani.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #1192 Dátum: 2011.02.24 21:46 »

wow admin: 2 a 11. hozzászólásod van!
Naplózva


Adam Hector
[FC]binyhun
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #1193 Dátum: 2011.02.25 17:59 »

 de ez a gond nekem senki ne szidja senki met mert nem mindig várom meg hogy meg forduljon  Mosolyog
                                                 


                                                 ez elenkéne teni valamit

és nez hetjük akkár hogy 1000 mondták már nekm hogy mért hadják abba és én is kezdem uni az örökös anyázást
Naplózva

Ha mindenki tanulna elkövetett hibáiból, korunkbővelkedne tanult emberekben.
                       Feleki László

     Ez igaz rám és még sok más embere is
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #1194 Dátum: 2011.02.25 18:11 »

Én mindig azt mondom, hogy azt kell nézni, ki mondja. Ha egy gyökér, vagy egy vadidegen paraszt, akkor nem kell foglalkozni vele. Kész.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #1195 Dátum: 2011.02.25 18:11 »

Akkor legalább azt kéne megcsinálni,hogy playerként ne tudjanak feljönni,mert büntetlenül és név nélkül tudnak mindenkit szidni és cseszegetni.Inkább legyen kevesebb játékos,de az legyen normális és kulturált,és ne csak beszólni jöjjenek fel a játékba playerként.
Nem regisztrált tag ne tudjon beszélni--->noname anyázások megszűnése

Pontosan erről beszélek.Playerként ne lehessen a chetbe írni,és megszűnne a no name szitkozódás.Egyébként is ,hogy lesz megoldva az új chet rendszer mikor lelehet majd tiltani bárkit,mivel playerként ha letiltasz majd valakit,akkor az összes playert letiltod vagy mi?Különben mikor lesz kész ez az új chet rendszer,mert ez minden gondot megoldana.

Bármelyik rendszert ki lehet játszani, aki direkt durván szivatni akarja a töbibeket, úgy is fogja.

Azt meg ne mondd, hogy a random "baszódj meg, hátbalőttél"-ek ennyire zavarnak, mert akkor inkább neked nem kéne játszani.

Admin nem az zavar ha azért szólnak be mert valakit lelövők,hanem azok akik csak azért jönnek fel hogy beszóljanak,és nem a játék miatt.

Én mindig azt mondom, hogy azt kell nézni, ki mondja. Ha egy gyökér, vagy egy vadidegen paraszt, akkor nem kell foglalkozni vele. Kész.

Igazad van ebben Mark,csak épen az ember nem mindig van olyan passzban,hogy idegenek hülyeségeit tudja tolerálja.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
torrent
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #1196 Dátum: 2011.02.25 21:36 »

nem értem mi a gond a chattel mert 1. az emberek amúgy sem mindig használják(általában a 40-ből csak 5-6 irogat) 2. aki nem akar az ode se figyel az oldalt lévő néhány centi átmérőjű részre



Lenne egy ötletem: mér korábban úgy emlékszem bejött a mobiltelefonport ötlet(ha nem bocsánat) és nem igazán támogatták.Én nekem az lenne az ötletem ami egyszerűbb hogy tabletre lenne célszerű portolni a stickmant mert egyrészt grafikailag nem túl nagyigényű(és nem látszik hogy admin növelni szeretné)és a tabletek felbontása is hasonló mint amekkoráé a stickman. windows 7-et futtató tabletekre meg csak érintőgombok kellenének(hogyha megvalósulhatna ez lenne a kezdet és a direct x-el se lenne gond), és tableten inkább van az hogy leül és csak úgy lövöldözni szeretne mint pc-n amit ha használ azt 40 percig.
Naplózva
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #1197 Dátum: 2011.02.26 21:26 »

Nem célom Windows PC-n kívül pármilyen más platformra fejleszteni, mert sokat kéne vele dolgozni és kevesen használnák, és szar lenne.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
torrent
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #1198 Dátum: 2011.02.28 19:50 »

Nem célom Windows PC-n kívül pármilyen más platformra fejleszteni, mert sokat kéne vele dolgozni és kevesen használnák, és szar lenne.

Na azért ez nem így van.ha a stickmant lehetne játszani pl. androidon akkor úgy vinnék mint a cukrot mert ott a legtöbb fps pénzbe kerül (azért is mondom mert magyarországon nem árulják a fizetős alkalmazásokat)és nem is túl sok van főleg nem kizárólag multis.
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #1199 Dátum: 2011.02.28 19:50 »

Android nem ismeri a DXet...
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
Oldalak: 1 ... 73 74 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 86 87 ... 93   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.057 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.