Stickman Warfare: A játék

2024.05.06 02:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 85 86 ... 91   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Baki parádé (ismét)...  (Megtekintve 627137 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Bőrmajom
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 282


Server Police


WWW
« Válasz #1170 Dátum: 2009.08.16 11:45 »

Kicsit laggolt ma a szeró 1.: Mivan a lövés más fele megy?
2.: Ugrok erre egy lawos átlő alattam  Vigyorog
3.: Mi a fenét lő ez?  Vigyorog

(Bocs a dupla hszért)
Naplózva

Kisbicajos blog, Bear Attila 4! Nézzétek Meg!, TeCső, Flickr
Én nullázom a karmád, mert ilyet nem játszunk. MEg azért ide írtam, mert úgyis ezen az oldalon jártam, és kényelmes volt. Admin Kacsint
Ádám
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


Bilux láver (L)


« Válasz #1171 Dátum: 2009.08.16 11:51 »

Előző hsz másolás, törlés, új hsz írás végére beillesztés. ennyi lenne...
Hogy ne legyen off:
A NaFta falában brékelt a hummerem
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.30 13:48 írta Ádám » Naplózva
balaskas
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 147


« Válasz #1172 Dátum: 2009.08.16 18:27 »

Azé.....ha már elkezdtem be is fejezem:
22/22
















Am tudtam,hogy így lesz vhogy:13 vagy 13 alattiaknak tetszik azon felül nem 
Naplózva

Leo
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 679


« Válasz #1173 Dátum: 2009.08.16 22:20 »

Örülök hogy vége, több ilyen galériát ebben az életben ha lehet mellőzd Kacsint
Naplózva

Látom, hogy az emberek céltalan bolyongnak
mindegyik része akar lenni csak a bolygónak
Az idő kapujánál egyre többen tolongnak
az órát nem állítják meg,hiába kopognak.
/Tibbah/


sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #1174 Dátum: 2009.08.16 22:28 »

Van pár jó köztük ... Ezt aláírom. Nem poénosak, de a "Baki parádé" fogalmát kimerítik. Ellenben amit továbbra is gázosnak tartok, azok a kommentárok, amiket rájuk írtál ... Tiszta kép, mindenféle komment, felírat nélkül jobb lett volna. Sokkal.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Archy
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #1175 Dátum: 2009.08.16 22:31 »

Húú de érdekes én 13 vagyok és majdnem idehánytam a billenytűzetre(csak túlzok Vigyorog) amugy sztem lejjeb vihetnétek ezt a tizenakárhányéves cseszegetést 11-12-re mert pl 13 vagyok és mégse ugy viselkedek mint egy 11 éves és ez talán elég azavró tudl enni néha ha azok közé sorolnak de az még nem jutott eszetekbe hogy 14-15 évesen is tizenakárhányévesek vagytok? ti is voltatok 12 évesek és nem hiszem hogy igy viselkedtetek volna mint most...most meg nem kell baszogatni a kisebbeket csak ha akkora baromságot ír akkor írjatok vagy célozgassatok ezekre a dolgokra habár ugyse érti meg mert nem hiszem hogy tudja miről beszéltek...és most jönnétek azzal hogy pont én beszélek vagy meg se szólaljak akkor meg se szólaljatok mert tuti ez lesz...nem érdekel hogy mások basztatják egymást csak nem kéne előítéletesnek lenni a kisebbekkel mert van köztük normális is...csak tudjátok ez a legszomorúbb hogy community igy meg community ugy és akkor miből áll a community? akik a többieket b@szogatják és szívják a vérüket a kisebbeknek és nem tudnak normálisan hozzájuk szólni (ergo nem si lehet hozzájuk se) ennyi lett volna a mondandóm remélem volt olyan akinek használt vmit!
ezzel nem a 10-11 éveseket akarom védeni hanem csak elmondtam a véleményem nem kell azzal jönni hogy védem a kicsiket(mert van akinek ez is baj)

balaskas ha nem paint-tel csinálod sztem akk jobb lenne pl a kommentbe írod a kommenteket vagy egyeltalán nem írsz semmit de ezek most egy kicsit elrontották Vigyorog
Naplózva

http://www.freeps3.tv/?i=170936 <--- katt, nem halsz bele Mosolyog
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #1176 Dátum: 2009.08.17 01:00 »

Na, akkor elmondom, miért nem szeretjük a 11-12 éves korosztályt:

1."Nagymenőségérzet": Némelyik azt hiszi, hogy ő szarta a spanyolviaszt, ezért királynak érzi magát, és olyan dolgokat csinál(beszólogatás, stb. részletesen lejjebb), ami szerinte nagyon "menő"(csakhát nem a MI körünkben).

2. Nagyszáj: Beszólogatnak mindenkinek, ezt akár órákig csinálják.

3. Szabályszegés: Offolás, hszhunterkedés(halkan megjegyezve, volt már olyan nem egyszer, hogy azt igérte, nem hszhunterkedik, mégis megtette [nemrég Rudi volt]), és stb. TÖBBSZÖRI figyelmeztetés után is.

4. IQ alatti szint, idegesítés: pl. itt a fórum törtélnelmében nem egyszer fordult elő, hogy egy gyerek elkezdett pl. egy klánt szidni ezerrel(anno pl. a PSS fórumrészében egy kb. 10-11 éves gyerek elkezdett 20'000 topicot megnyitni(azzal a névvel, hogy megszűnt, "JEee", stb.), teljesen szétbaszva a fórumot...Nálam spec. k**valassú lett minden...)

És ez csak pár pont...Akkor pár dologra válaszolnék:


"nem kell baszogatni a kisebbeket"

Figy, aki olyan dolgot csinált, ami nagyon durva volt, és még bocsánatot is baszott kérni utána, az ne várjon semmit se tőlünk.


"miből áll a community? akik a többieket b@szogatják és szívják a vérüket a kisebbeknek"

Másképp fogalmaznék: A kisebbek IS szívják a vérünket az állandó idegesítő dolgaik miatt.

Most kb. enniyre válaszolok, a többit megteszik a többiek, ha akarják, persze a megfelelő topicban, ugye?^^(tudom, énis ide írtam, bocs)

DE! Még nincs vége. Archynak ezért a mondatrészért egy karma jár( Kacsint):

"nem kéne előítéletesnek lenni a kisebbekkel mert van köztük normális is..."

Ebben teljes mértékben egyetértek. Gyerekek, nem a kor számít, hanem az értelem. Ugyanúgy lehet egy 12 éves okos, értelmes ember, és ugyanúgy lehet egy 16-18 éves egy idióta, szarházi patkány. Csak sajnos a mondat utolsó 3 szava inkább a 11-12 éves korosztálynál érvényesül.

Na, ennyi voltam. Ha valami hülyeséget írtam, ez van, rohadtul fáradt vagyok. Vigyorog
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #1177 Dátum: 2009.08.17 10:54 »

Én nyíltan vállalom, hogy egy faszfej vagyok. Asszem már bocsánatot is kértem miatta, azelőtt pár hónapra eltűntem.
Naplózva


gunner
Vendég
« Válasz #1178 Dátum: 2009.08.17 12:07 »

Én nyíltan vállalom, hogy egy ****fej vagyok. Asszem már bocsánatot is kértem miatta, azelőtt pár hónapra eltűntem.
Sztem nem fagy ****fej.Sztem jófej vagy.Én csak ennyit tok mondani,
Naplózva
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #1179 Dátum: 2009.08.17 12:16 »

Ezt a témát, ebben a topikban, ha kérhetem, befejezni.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

balaskas
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 147


« Válasz #1180 Dátum: 2009.08.17 20:41 »

Nyissunk má egy topicot Mónika show címen mert rengeteg ilyen off van gyerekek.Am,hogy azért ne offoljak:THX mindenkitől a tanácsot és legközelebb (bocs Leo de muszáj lesz a jövőben még galériát csinálnom) nem paintot használok mert láthatjátok,hogy nem vagyok egy ilyen paint mávész....jön a PS ideje.Am azokat a szövegeket ki lehed szedni?pls help!
Naplózva

kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #1181 Dátum: 2009.08.17 20:51 »

Ha azokra gondolsz(tok), amire írtad pl hogy by balaskas, azt ki lehet szedni: készítéskor nem rakod be Mosolyog
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #1182 Dátum: 2009.08.17 21:38 »

Most komolyan,ha mindenki mondja,hogy ne írj ilyeneket a képre,még by balaskast se,akkor miért akarsz írni?Amúgy meg talán le lehet szedni,nehezen.De egyik kép se olyan jó,hogy érdemes lenne.
Naplózva

   
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #1183 Dátum: 2009.08.18 16:26 »

Hát, ebből mégsem lesz külön-galéria.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #1184 Dátum: 2009.08.18 16:50 »

Amiket én csináltam képeket, azok közül szerintem ez a legjobb:
http://kepfeltoltes.hu/090729/760237416Stickman_Warfare_2009.07.29._14-21-48_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Oldalak: 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 85 86 ... 91   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.038 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.