Stickman Warfare: A játék

2024.05.03 23:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Könnyítsen Kecsappp a 3. challengén? by cakko ^^
Igeeeeeeen - 17 (60.7%)
Neeeeeee - 11 (39.3%)
Összes szavazó: 23

Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Kecsappp's Challenges[Archívum]  (Megtekintve 135844 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Szabesz-kun
Vendég
« Válasz #75 Dátum: 2010.06.17 23:09 »

Én élvezem Vigyorog 6.ban lehet száguldani a hummeral Vigyorog Egyébként télleg nem valami jó, hogy 3 naponta felteszel egy akadály pályát. Nézd meg Banánt napokig várták aö ötleteket a BSC-hez és napokig tesztelték, hogy minden lehetséges-e és milyen jó mod lett belőle? Szerintem a 6-ot dobd a kukába 2 dolog miatt 1. mert hanyag 2. mert lehetetlen.
Naplózva
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #76 Dátum: 2010.06.17 23:14 »

Nem kell úgy gyártani mint a játék gyártók a szarabbnál szarabb játékokat, 5 naponta 1-et. Legyen inkább mögötte 2 hét munka, rendesen tervezett, nézd meg, hogy minden lehetséges-e stb. Textúrázásra figyelni. Ne csak egy kockát gyurmázz. Ott van hector modja, az rendesen ki van dolgozva, szép van háttere. És szerintem nem 3 napig dolgozott vele, hanem legalább 1 hétig. Banán sem 2 naponta rakott fel új challenge-t.
Tehát ennek is ugyan olyan modnak kell lennie mint egy nagyobb szabású kidolgozott fajtának. Én is csinálok éppen egy challenge-t a saját modomba, ház azt hittem, hogy nehéz lesz, de sok új ötlet szembe jutott tanulva a bénaságomból, hogy mik nem sikerültek a ti akadálypályátok közben.
Naplózva

Szabesz-kun
Vendég
« Válasz #77 Dátum: 2010.06.17 23:17 »

Osztozok Géhá véleményén! Szerintem szerezz be egy olyan segítőt akinek van fingja mit lehet megcsinálni meg mit nem(pl cakko,Tigerdash)
Naplózva
Chimci
Vendég
« Válasz #78 Dátum: 2010.06.18 09:11 »

Egész jó lett Kecsapp gratulálok.  Vigyorog
Naplózva
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #79 Dátum: 2010.06.18 09:50 »

Szerintem a 6-ot dobd a kukába
Ömm.. Van 6.? Mert csak 5 van kiírva. xD
Naplózva

Szabesz-kun
Vendég
« Válasz #80 Dátum: 2010.06.18 10:10 »

6, még nincs felrakva de már játszottam vele.
Naplózva
Nesh01
Vendég
« Válasz #81 Dátum: 2010.06.18 10:21 »

Nekem megvan.
De asszem az nem lesz verseny belőle? Meg nem minden van vele rendben, sokszor volt javítva. Vagy 4x Vigyorog
De aztán ezt mondja meg Kecsappp.
Naplózva
«BoCÍiI'™»
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30

Múúú xP http://www.hungrana.hu/_user/browser/Image


« Válasz #82 Dátum: 2010.06.18 10:25 »

Sikerölt kivinnem a 3.-at ^^
Naplózva

graffiti:78%
Nesh01
Vendég
« Válasz #83 Dátum: 2010.06.18 10:32 »

Képed, videód van róla?
Naplózva
«BoCÍiI'™»
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30

Múúú xP http://www.hungrana.hu/_user/browser/Image


« Válasz #84 Dátum: 2010.06.18 10:43 »

Még nincs de csinálok Vigyorog
Naplózva

graffiti:78%
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #85 Dátum: 2010.06.18 10:45 »

Én az összesre jelentkeznék kivéve az 5re meg a 3ra
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #86 Dátum: 2010.06.18 12:38 »

Nem kell úgy gyártani mint a játék gyártók a szarabbnál szarabb játékokat, 5 naponta 1-et. Legyen inkább mögötte 2 hét munka, rendesen tervezett, nézd meg, hogy minden lehetséges-e stb. Textúrázásra figyelni. Ne csak egy kockát gyurmázz. Ott van hector modja, az rendesen ki van dolgozva, szép van háttere. És szerintem nem 3 napig dolgozott vele, hanem legalább 1 hétig. Banán sem 2 naponta rakott fel új challenge-t. Tehát ennek is ugyan olyan modnak kell lennie mint egy nagyobb szabású kidolgozott fajtának.
c) Hétszáznegyvenyottadik cselendzs ugyanabban a sorozatban, ugyanazokkal a feladatokkal, ugyan olyan béna mind, ez nem csak erre vonatkozik, kérdezem én: mit élveztek benne? Semmit.
Összefoglalva. És a legszebb hogy igazuk van.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
gulyko
Vendég
« Válasz #87 Dátum: 2010.06.18 17:26 »

Szeretnék jelentkezni az 1 2 re
Naplózva
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #88 Dátum: 2010.06.18 18:21 »

Különben csak hétfőn tudom meg hogy tudok-e menni a versenyekre, tehát jelentkeznék, de nem biztos hogy megyek (a hétfőire biztos hogy nem megyek).
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #89 Dátum: 2010.06.18 19:25 »

Kecsappp ezek a challengek nem jók. Kérlek nézzél szét a világban és nézegess olyan dolgokat amikből akadályt lehet kreálni. Mert amit te csináltál az egyszerű modellek összerakva. Gondolok én itt az 5-re. Elkezdem csinálni, nagyon könnyű és egyszer csak leesek. Majd megint és megint ugyan azon a helyen. Ehhez kapcsolódik a nehézségi fokozat. Attól nem lesz nehéz egy challenge, hogy csinálsz egy egyenes és felfele tartó pályát. Mert ha épp leestem (kb hatodjára) akkor csak felhúzom magam hogy megint mehetek oda. És mivel idegesebb leszek nem tudom jobban csinálni. Ezért ne legyenek nehézségi fokozatok. És ez még csak az egyik része, mert mindenkinek máshogy megy. Szabesz (bocs ) nem tudja megcsinálni a bsc sorozat 3-ik részét Tiger, Aron stb. igen. Ehhez képest a bsc sorozat 3-4-ik részénél nem voltam ideges, és ha mégis, nem ezen dolgokért. Ez vonatkozik mindenkire aki csinál egy pályát. Nem akarok a nagy király lenni és annak látszódni, de szerintem a mostani challengek igénytelenek. (Hector féle pályát még nem próbáltam de még ma pótolom Mosolyog)
UI: Dupla hsz... és megérte .
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.029 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.