Stickman Warfare: A játék

2024.05.02 01:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 72   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -ELIT- Általános/Offtopik  (Megtekintve 1096724 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #135 Dátum: 2010.12.06 22:26 »

Rudi kifakadása miatt bocsánat. Szegény nem tudja elviselni, hogy mi vagyunk az alap, amire az egész stick épül. Kacsint
Az elmúlt időben pedig nem fórumozott, így nem is tudhatja, hogy milyen zavaró volt, hogy nem mi vagyunk legalul.
Naplózva

fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #136 Dátum: 2010.12.06 22:32 »

Idézet
nem mi vagyunk legalul.

Jel éppen hogy a ti klánotok van legalul a klánok résznél ezért tényleg rátok épül az egész. Míg volt Hg-nak is fórumrésze,addig ők voltak legalul.
Viccet félretéve szerintem teljesen mindegy a sorrend.
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.07 12:01 írta fradi » Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #137 Dátum: 2010.12.06 23:15 »

Nem rohadtul mindegy, hogy ki hányadik helyen van? 
Nem itt kell nézni a sorrendet, hanem a toplistán Vigyorog
Am  hg fórum miért szűnt meg? Nem ütötték meg az értelmi szint elvárásokat?  Mosolyog Ez már előre sejthető volt, hogy nem lesz hosszútávú.
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #138 Dátum: 2010.12.06 23:44 »

Rudi kifakadása miatt bocsánat. Szegény nem tudja elviselni, hogy mi vagyunk az alap, amire az egész stick épül. Kacsint
Az elmúlt időben pedig nem fórumozott, így nem is tudhatja, hogy milyen zavaró volt, hogy nem mi vagyunk legalul.
Rudi ideges mert sok a dolga és már is késésben van. Ő húzza a Mikulás szánját, ne szórakozzatok már! Ha nem tudja kiszállítani az ajándékokat akkor nagyon mérges lesz rá a Mikulás.
Naplózva

fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #139 Dátum: 2010.12.06 23:48 »

Rudi kifakadása miatt bocsánat. Szegény nem tudja elviselni, hogy mi vagyunk az alap, amire az egész stick épül. Kacsint
Az elmúlt időben pedig nem fórumozott, így nem is tudhatja, hogy milyen zavaró volt, hogy nem mi vagyunk legalul.
Rudi ideges mert sok a dolga és már is késésben van. Ő húzza a Mikulás szánját, ne szórakozzatok már! Ha nem tudja kiszállítani az ajándékokat akkor nagyon mérges lesz rá a Mikulás.

Így már érthető,miért nem kaptam még meg a Mikulás napi csomagomat.Gondolom azt is Rudi dolga lesz majd kiszállítani.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #140 Dátum: 2010.12.07 00:02 »

Nem rohadtul mindegy, hogy ki hányadik helyen van? 
Nem, mert már rögzült, hogy hova kattintsak .
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #141 Dátum: 2010.12.07 00:06 »

Akkor most megkell szoknod, mert mostantól ez az új trend  Vigyorog
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #142 Dátum: 2010.12.07 00:07 »

Elkellne itt egy kis rendszabályozás. Kacsint 


Segítsek? Nekem is acélbetkósom van. :] Kacsint
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #143 Dátum: 2010.12.07 00:11 »

Hagyjatok Tigernek is vmit. Mostanában nagyon elvan lustulva  Vigyorog Ha vmit elvállal, akkor a felelősséget is vállalja hozzá. Vigyorog Moderálómájsztró Vigyorog
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
The boy who tried to destroy the world
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #144 Dátum: 2010.12.07 07:11 »

Én nekem csak szimpla surranom van tegnap vettem : D
De azokkal is tudok nagyokat rugni : D D D
Naplózva

Kanos
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


"\[O_o]/"


« Válasz #145 Dátum: 2010.12.07 08:25 »

Idézet
Rudi kifakadása miatt bocsánat. Szegény nem tudja elviselni, hogy mi vagyunk az alap, amire az egész stick épül. Kacsint
Az elmúlt időben pedig nem fórumozott, így nem is tudhatja, hogy milyen zavaró volt, hogy nem mi vagyunk legalul.
Rudi ideges mert sok a dolga és már is késésben van. Ő húzza a Mikulás szánját, ne szórakozzatok már! Ha nem tudja kiszállítani az ajándékokat akkor nagyon mérges lesz rá a Mikulás.

Így már érthető,miért nem kaptam még meg a Mikulás napi csomagomat.Gondolom azt is Rudi dolga lesz majd kiszállítani.

Fradi te nem kapsz semmit mert rossz "kisfiú" voltál.
Remélem nem tapostam bele lelki világodba. 
Naplózva



...És lám világosság jő a Földre. . .vagy egy meteorit? Nehéz eldönteni.
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #146 Dátum: 2010.12.07 09:03 »

Hagyjatok Tigernek is vmit. Mostanában nagyon elvan lustulva  Vigyorog Ha vmit elvállal, akkor a felelősséget is vállalja hozzá. Vigyorog Moderálómájsztró Vigyorog

Na jah,hagyjatok neki is,még panaszkodni fog,hogy elveszitek a melóját Vigyorog
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
Tigerdash
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 122



« Válasz #147 Dátum: 2010.12.07 14:55 »

Nincsmit törölni, offtopik...
Amúgy ha télibajnokságon lesz quad, 300%, hogy még meg sem fog fordulni a fejemben, hogy véletlenül menjek.
Naplózva

"HADJÁK,ELLENFELEITŐ,HAGGYA,PROBÁLT,MÉRT,MERT?!,BAL[Ađz,NYUGOT,SEGTSÉGÉRT,ÁLJ,TANÚLTUNK,felhúzod a vizet,moovie maker,stódiójában,MAGYARSZÖVEG,élletbenmaradásért,vágógép,felvevő program" - by xpisti, thx 2 Bennnii
Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #148 Dátum: 2010.12.07 15:18 »

Hát pedig 100%, hogy lesz. Olvasd végig az utcsó 3 oldalt a Téli Stickman bajnokságról. Én próbáltam ösztönözni Womit, de nem engedett. Minden fegyvert lehet használni és nincsen kivétel. Nekem pedig nincs sok kedvem  10 quados ellen játszani. Másik ha Tiger nem jön nemmegyek énsem, úgyhogy Fradi remélem jó beugróid vannak. Lehet jobban járnánk ha nem is indulnánk.
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #149 Dátum: 2010.12.07 15:23 »

A Quad része a játéknak. Ha valami nem tetszik reklamáljatok ti bajotok, nem lesztek meg, ki lesztek zárva. Senki nem fog könyörögni... Csiga te meg könnyíteni akarod fradi dolgát vagy nehezíteni? - ezt most halál komolyan kérdem...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 72   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.042 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.