Stickman Warfare: A játék

2024.05.02 02:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 ... 72   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -ELIT- Általános/Offtopik  (Megtekintve 1096734 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Márk
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

I am God


« Válasz #570 Dátum: 2011.03.09 21:33 »

Énmeg megittam inkább pár sört.
Naplózva

A család szétmegy, a nők felednek, nem baj! Mondj áment minden tesóért, mert ők temetnek el majd!
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #571 Dátum: 2011.03.09 23:08 »

Tudok hát..abból írtam 4/5-t tegnap...de próbáltam pozitívan felfogni..amint látom,hogy ez nem mindenkinek megy Nem mintha meglennék lepődve..-.-" Amhamár fészbukon kinyomtál..akkor legalább itt ne oszd már a rizsát pls:]
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #572 Dátum: 2011.03.10 13:07 »

Már megint kaptam egy Elit-es városából levelet! ( Szombathely )
És sajnos megint nem Fradi írta hanem a rendőrség. ((
Gyorshajtás.. Ha Fradi is részesedik belőle örömmel fizetem a 30.000-et, de ha nem akkor csak öröm nélkül:(((((
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Fradi, mint a Szombathelyi CM főszervezője pedig feltehetően nagyon sajnál téged.

JEL csak viccből írt
Nem. Én valóban ilyen hülye vagyok, hogy Kalinyingrádra borul az agyam. Amúgy végiggondoltam, és köszi, hogy nem raktál ki a szégyenfalra. Ígérem, legközelebb oroszul is konvencionálisan viselkedek (csak az ember a rosszra könnyebben fogékony).
Naplózva

Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #573 Dátum: 2011.03.10 22:52 »

Na figyeljél már,fogalmam sincs,hogy mi bajod van megint velem,nem mondtam rosszat,se semmit,ami miatt így kéne bánnod velem. Ahogy régebben is volt,ha jót egyáltalán nem tudsz mondani,akkor inkább semmit,hagyj.És legyél szíves,ne rajtam töltsd ki a dühödet,amihez egyébként is semmi közöm...vagy te minden lánnyal ilyen vagy,vagy csak engem pécéztél ki? Végül is te akartad,hogy váljunk szét,nem én..és megmondom őszintén,már a végletekig hidegen hagy,hogy hol,mit,hogyan és mikor csinálsz,csak engem felejts ki belőle.Te is tudod jól,hisz megmondtam,hogy nem tudok egész nap a gép előtt ülni,mint valami csücsümama és minden kis apró f*szságra figyelni..Nem akarok este,az egész napos gürizésem,kemény tanulásom után arra a szabad 10-15 percemre,amíg tesóm enged,arra feljönni,hogy megint mindenért én vagyok a bűnbak.Így is csak a facebookra,meg erre a topicra jövök fel,semmi másra (lehet,hogy az utóbbit is hanyagolni fogom).Semmi kedvem nincs az ilyen full-negatív hsz.-ekkel idegelni magam,kisebb dolgom,bajom is nagyobb annál és meg sem éri.

Amit most írok,azt nem azért..hogy itt sajnálgassatok,megszánjatok..meg stb,NEM! Csak megmagyarázom hogy mi a jelenlegi szitu,mégpedig az,hogy az egyik jó barátnőm(18 éves),egy jólelkű lány,akivel sokszor elbeszélgettem vagy másfél hete öngyilkos lett,mert elhagyta,megalázta és megcsalta a pasija.Szépen elüttette magát a vonattal..és az volt a legrosszabb hogy láttam...csak nem tudtam,hogy mire készül.Bizony..és ma egyik osztálytársammal elmentünk oda,ahol történt..és még mindíg véres volt a sin,és körülötte minden.Szóval Citrom,legyél szíves,a mostani lelki megrázkódtatásomra ne tegyél rá te is egy lapáttal..kössz..
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #574 Dátum: 2011.03.10 23:19 »

Jóötlet..csak nincs idegzetem ahhoz,hogy szívózzanak velem..ennyi..szóval te se..
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #575 Dátum: 2011.03.12 13:23 »

BEKUSSOL MIND A KETTŐ
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #576 Dátum: 2011.03.12 13:36 »

Szeretem,hogy ilyen kedves vagy Csiga. Vigyorog
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
Márk
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

I am God


« Válasz #577 Dátum: 2011.03.12 14:16 »

Csiga nagy életbölcsességgel rendelkezik ám.Vigyorog És igazavan. Bár Sunny helyzeti előnyben van, mivelhogy klántag, és kötelességemnek érzem, hogy mellé álljak. DE a hasonszőrű témákat legközelebb NE itt.
Naplózva

A család szétmegy, a nők felednek, nem baj! Mondj áment minden tesóért, mert ők temetnek el majd!
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #578 Dátum: 2011.03.13 15:23 »

Rendben,én megértem,ha nem cseszik föl az idegeimet,nem is írok ilyeneket
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #579 Dátum: 2011.03.14 12:58 »

Legközelebb mielőtt egymásnak estek,számoljatok el 10-ig.Nekem néha beválik.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #580 Dátum: 2011.03.15 22:17 »

Semmi okom nincs Citromnak esni (igazából semmi közöm nincs már hozzá),de kicsit(-nagyon) irritál,ha a semmiért oltanak..de ejtsük a témát Vigyorog Csak nekem van olyan,hogy ilyen pöttyöket,meg vonalakat látok és ha odanézek,az is megy odébb-odébb?Vagy nem vagyok egyedül ezzel? Vigyorog
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
Bilux
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70



« Válasz #581 Dátum: 2011.03.16 10:07 »

De ti jártatok nem? :O
Naplózva

8th4
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176

Az elismert balf*sz


« Válasz #582 Dátum: 2011.03.16 17:08 »

Sunny, olyan elvileg mindenkinek van. Ugyanis ahol a látóideg kilép a szemből ott nincsenek ún csapok se pálcák (látó receptorok asszem) így azon a ponton van egy vakfoltunk, ha mondjuk egy tárgy pont oda esik, akkor nem látjuk. Na ennyit a biosz óráról :Đ.
Naplózva


Let's play!
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #583 Dátum: 2011.03.16 17:23 »

Ha már látás, valaki esetleg próbálta már a szemtornát? Elvileg a látást lehet önállóan is gyógyítani, javítani, elég ha naponta 5 percet foglalkozik az ember szemtornával (bár, mivel én szemüveges vagyok, valószínűleg nekem egy 15-20 perc minimum kell), és 1-2 hét múlva már nagyon lehet érezni a hatást. A módszerrel az extra látást is ki lehet fejleszteni, a sportlövészek, vadászok is ezt használják. Egy próbát simán megér. Mosolyog
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #584 Dátum: 2011.03.16 22:22 »

Am nem azért,de sztem ezek a pontok,meg vesszöcskék valami erek lehetnek,amik bennemaradtak a szemben..(amikor még meg sem születtél..még a szemedet csak erek futották át,amíg kinem alakult a szerkezete) csak minél idősebb leszel,annál több van,mert valahogy úgy van,hogy ezek hozzá vannak ragadva a szem belső falára és ahogy nősz,a szemed ööö..hogyisvan? Vigyorog aszt hiszem összezsugorodik vagy mi Vigyorog és ez le-le válik a hámréteggel,nem lehet megszabadulni tőle..csak nagyon zavaró,ill. meglehet,de abba bele lehet vakulni>.<

Na ezért nem leszek soha tanár Vigyorog Vigyorog (pedig a biosz mindig is jól ment>.<" )
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 ... 72   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.029 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.