Stickman Warfare: A játék

2024.05.02 01:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 ... 72   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -ELIT- Általános/Offtopik  (Megtekintve 1096720 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #615 Dátum: 2011.04.01 19:40 »

Nagyban gyötrik egymást és a labdát a Fradi-Dózsán. Nemsokára indulok a Hámán Katóba, hogy a főnökötökért letegyem az óvadékot.

Ég az újpest (1-0).
« Utoljára szerkesztve: 2011.04.01 19:49 írta JELackland » Naplózva

Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #616 Dátum: 2011.04.01 22:14 »

Április bolondjai csúnyán beégtek az Albert Flórián stadionban. SZÉP VOLT FIÚK, CSAK ÍGY TOVÁBB!
Naplózva
Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #617 Dátum: 2011.04.01 22:16 »

http://www.youtube.com/watch?v=UBidV4NDuLI
Legjobb (Y).
Naplózva


"Alea iacta est."
fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #618 Dátum: 2011.04.02 09:33 »

Nagyban gyötrik egymást és a labdát a Fradi-Dózsán. Nemsokára indulok a Hámán Katóba, hogy a főnökötökért letegyem az óvadékot.

Ég az újpest (1-0).

HEHEHE.Nyugalom Jel még szabadlábon vagyok.Hál istenek legyőztük a mocskokat 1-0-ra,viszont nyáron mikor Pesten járok feltétlenül találkoznunk kéne,egy kis eszme cserére.


Pisti,ezt a napló is mutatta,hogy Albertirsán komolyan foglalkoznak a csapat buzdításával.>3
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #619 Dátum: 2011.04.04 17:23 »

"Mészöly Géza, az Újpest vezetőedzője: – Nagyon sajnálom, hogy kikaptunk, mert jobban játszottunk, mint a 6–0-s mérkőzésünkön. Sajnos, ezúttal rengeteg helyzetet kihagytunk, a fordulás után is meg voltak a lehetőségeink, míg a Ferencváros talált egy gólt, így fejet kell hajtanunk előtte. Még egyszer mondom, sajnálom ezt a találkozót, mert jól játszottunk, rászolgáltunk volna a pontra, de nem szereztünk egyet sem." Bruhaha. Az ilyen hülyegyerekek miatt tartunk ott, ahol; mert a focit nem gólra játszák, hanem szépségre, mint a jégkorcsolyát. Amúgy vagy be volt lőve, mint az apja szokott volt lenni, vagy más mérkőzést nézhetett, mert a színvonalat nagyon zavarta a pálya alatt lévő vízelvezető csőrendszer, ezért nem jutottak el egymáshoz a passzok, a kapuk felé a lövések. Szegénykémnek a pályára kellett volna kiküldenie a csapatát, nem a szerelőszintre. Kacsint
Hadd legyek kritikus magunkkal szemben is. Évek óta nem nézek magyar focit (egyrészt a Fradi hiánya miatt is), de egy Fradi-Újpest mindig kiemelkedhet a posványból, ha másért nem, az örökös versengés miatt. Az elmúlt 5-6 év a Fradinak nagyon betette az ajtót, legalább 5-10 év mire az elmúlt időszakot kiheverjük; mert most nincs egy meghatározó játékos sem, nincs csapat, nincs játék. (Fradi-szív az van.) Ennek ellenére, ez a Fradi a második helyezett a bajnokságban. Ez röhej.
Tudom, más idők járnak, de egy Zsiborás (Kakas)-Tepszics, Vépi, Major, Rab - Nyilasi, Ebedli, Mucha - Pusztai, Szokolai, Pogány (jobban megy, mint az Anyegin, miért, nem értem ) szintű csapatot nem ártana összekaparni; de a 95-ös két csetnikkel megspékelt színtársulattal is elégedett lennék. Azok végeztek a 9. helyen is, de tudtak valamit, amit ezek nem.
 
Naplózva

Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #620 Dátum: 2011.04.04 20:36 »

Mivan a játékkal? Egyszer akarok felmenni, akkor sem mükszik :|
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #621 Dátum: 2011.04.04 20:38 »

Alex baszik szerót kapcsolni egy hónapja, csak úgy mint Pityuli, és Bolint.. =) Szokj hozzá Csiguli.
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #622 Dátum: 2011.04.04 20:58 »

Nembaj legalább a hulladékok elmennek és csak az marad itt akinek itt a helye.
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #623 Dátum: 2011.04.05 08:11 »

És ilyenkor jó,ha az ember vagy 2 hónapja nem is játszik.. Vigyorog

Amúgy igaz Csigusz Vigyorog A jobbak úgy is vissza jönnek A lowok meg menjenek a spájzba befőttet számolni vagy kapálni,de azt sem bánnám ha a tollfelvásárló kocsit kergetnék golyóstollal..az érdekes lenne Vigyorog
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
Rotáció(s kapa)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


42.000


« Válasz #624 Dátum: 2011.04.05 19:46 »

VAGY kapálni

Ezt kikérem magamnak.
Naplózva


"I beleive, i can fly!"
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #625 Dátum: 2011.04.05 19:48 »

Alex baszik szerót kapcsolni egy hónapja, csak úgy mint Pityuli, és Bolint.. =) Szokj hozzá Csiguli.
Csak tudnám, mért beszélsz olyanokat, ami nem is igaz.
Naplózva
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #626 Dátum: 2011.04.05 21:04 »

Keményen dolgoznak hogy megvehessék a legmodernebb szervert a világtörténelemben hogy aztán az laggmentesen szolgálja ki a világról érkező összes betárcsázós netes játékost.
Amikor ez meglesz, majd újra szerezhetik meg a legmodernebb szervert :/.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #627 Dátum: 2011.04.06 21:00 »

VAGY kapálni

Ezt kikérem magamnak.

Naaa,nem úgy értettem Mosolyog Kapa,nehari
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #628 Dátum: 2011.04.07 21:50 »

Istenem!
Mit akarsz, fiam?
Naplózva
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #629 Dátum: 2011.04.08 15:12 »

Fogadunk, hogy egy hsz-szel megint kevesebbed lesz? És nem fogod érteni, hogy miért?
Menyus 10 éves. Írásai alapján a szülei szoros pórázon tartják. Feltehetően ezért nem értette az Emese-Zoltán dolgot, mert nem reklámzabáló. Sokminden mást is feltehetően szintén ezért nem értett. Szerintem korai volt az ő takarékra állítása, de legyen úgy, ahogy a nagyok akarják.
Te viszont már nagyobb vagy. Fradi "megkért", hogy ne írj ide. Ha veled fog harcsára menni, engem csak annyiban érdekel a kérdés, hogy remélem meghív a harcsapaprikásra.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 ... 72   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.056 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.