Stickman Warfare: A játék

2024.05.02 10:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Melyik a legjobb?
-MH- - 14 (11.5%)
(-PRO-) - 10 (8.2%)
-|H.S.P.C.|- - 7 (5.7%)
[M] - 14 (11.5%)
Betonkezű - 12 (9.8%)
-ELIT- - 20 (16.4%)
Más klán - 34 (27.9%)
Egyedül az igazi - 6 (4.9%)
Csak a szavazatok érdekelnek - 5 (4.1%)
Összes szavazó: 115

Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 ... 78   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Véleményetek a klánokról  (Megtekintve 857729 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
TheBuzogány
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1269

BiGláma


« Válasz #720 Dátum: 2010.11.27 11:50 »

http://stickman.hu/page/?o=clan&f=2&id=7671&l=hun
Újra ég a tűz, de nem úgy, mint régen. Vélemény?
Naplózva

Játszik a fa×om ezzel a szarral xD abbahagytam:)))
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #721 Dátum: 2010.11.27 11:51 »

Szánalmas..

Attól még, hogy valami hasonlít az még nem az igazi!
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #722 Dátum: 2010.11.27 11:52 »

Az, hogy amint lesz Bolint, töröltetve lesz.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #723 Dátum: 2010.11.27 12:31 »

You just f*cking kidding me...
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #724 Dátum: 2010.11.27 12:50 »

Mit szólunk? Ha megengeditek, hogy bann nélkül elmondjam, megteszem. Mosolyog

A klánleírásból idézek:
Idézet
Egyszer úgybár már volt FirePower csak nagyon le volt épülve
Azért annyit elmondok, hogy a k**va szádat...
Naplózva
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #725 Dátum: 2010.11.27 13:10 »

Idézet
Kikondoltam hogy egy kisklánból hogyan lehetne nagyklán:

-Először is kell a klán amelyik magát ajánlja.
-Aztán kell x kis klán amelyik támogatja. kb 2-3
-Kellenek a nagyklánok amik együttesen vagy külön-külön szavaznak.
-Kell a "nagyközönség".
-A SP-ok. Eldöntik hogy egyáltalán érdemes-e,mert a klán tagjai nem fórunoznak=akkor minek?
-Végül Kell Admin és/vagy Bolint.

Szerintem mindezeknek így összesen elég nehéz megfelelni.
Idézet
Ezen a rendszeren már az SPken megbukna az életképtelen. De az életképes kapna. Azaz az SP-k kezébe lenne az, hogy ki kap és ki nem. Tetszik a rendszer, de egy csoportba raknám Alexet és Bolintot az SP-kkel.
Csak hogy még mindig legyen miért baszogatni a klánt ajánlom mindenki figyelmébe ezt, ami egy egészen jó ötlet volt és mivel még nincs az a csicsa klán rendszer ezen pont meglehet nézni, hogy mennyin menne át a klán.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
-[H.G]-Tyson
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 254



« Válasz #726 Dátum: 2010.11.27 14:26 »

Véleményem az hogy tök fölösleges erről véleményt írni mert pát nap vagy hét és nem is lesz szerintem.
Egy új gyerek unatkozott.
Naplózva

Smokey
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


-[Mortals Doki]-


« Válasz #727 Dátum: 2010.11.27 19:54 »

A régi FirePower tagja voltam. Óriási megtiszteltetés volt. Örültem, mint majom a s***ének, hogy a "nagyok" közé kerülhettem. Aztán pár hónap után sajnos a Fire haldokolni kezdett, vesztett az erejéből. Ekkor jött Kolta májsztró azzal, hogy "fúzió Oli mesterékkel" és megszületett a Mortals. Már a névvel is eleget szívtunk, mire megegyezés lett. Én nem is tudtam, mit tegyek, úgy fájt a szívem a Fire miatt, hogy gondoltam olyat is, sz**ok a Mortals-ra, továbbviszem a Tüzet. Végül győzött a hűség, és a Fire teljesen a Mortals-ba olvadt. Ezt már mint inaktív játékos néztem végig, sajnos(?) rengeteg meló jött közbe, de azért követem az eseményeket. A Fire mint a Mortals egyik fele él tovább. Nincs utódklán, aminek hagyományozta volna a nevet, nincs trónörökös, nincs olyan, hogy majd újraalakítjuk - csak majd a Mortals végével, de az még nagyon messze van. Jah. És persze nem alakult át utánpótlásképzővé sem. Így aztán az a fantázátlan vadparaj, aki csak a régi nagyok nevének leutánzásával tud érvényesülni, kérem, gondolja át szerény életét, hogy nem kellene-e kicsit olvasni, akár angolul is, hátha talál klánjának jobb nevet... MERT A FIRE NEVÉT HASZNÁLNI SZENTSÉGTÖRÉS, ÉS ROHADTUL FELDÜHÖSÍT!!! Aki használja, annak folyassa a hajára a szemét a küklopsz, sújtsa a Biboldó-átok ha akarja, és nőjön szőr a lábujja között!!!

És ez vonatkozik azokra is, akik az Elitet utánozzák, akárhogy írják is, Elit csak egy van. Betonkezű is csak egy van, hiába próbáljuk a betont mással helyettesíteni, olyan, mintha a sütiben a lisztet cementtel pótolnád.
És ugyanezt mondanám a Monster klánokra is. Az eredeti Monster fél éve megszűnt. Most vagy azt akarjátok utánozni, vagy csak nincs jobb ötletetek, mint egy energiaital? Akkor legyetek inkább BlueB*ar, T*sco Gazdaságos Energiaital, vagy H*ll, ezek még talán nem voltak! (A TGEI-t lefoglalom Mosolyog )
Naplózva
ambi king
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49

Népszerűség:10000 WTF=Welcome to Facebook!!!...xD


WWW
« Válasz #728 Dátum: 2010.11.27 22:00 »

Szinte már minden volt klánnév,csak ti nem látjátok me nincs benne a top 100-ban
« Utoljára szerkesztve: 2010.11.28 00:42 írta kléni » Naplózva

A fórumunk, létszi regeljetek:
http://szepakosforum.host22.com/





Ha elfoglalt vagyok msn-en akkor stickezek!

a                    k
m                   i
b                    n
i                     g

Az igazi stickes a legnagyobb laggban érzi legjobban magát.
A fórumunk, létszi regeljetek:
http://szepakosforum.host22.com/
Smokey
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


-[Mortals Doki]-


« Válasz #729 Dátum: 2010.11.27 22:07 »

Nem, barátom. Itt nem arról van szó, hogy benne vagy-e a top100-ban, mert az csak akkor számít, ha killvadász vagy. Az számít, hogy ha egyszer beírod a klánnevet alapításkor, akkor kiírja-e a gép hogy foglalt. Ha foglalt, akkor akkor válassz másik nevet, és az ne ugyanaz legyen egy " [ " vagy egy "-" eltéréssel. Amúgy félre ne értsd, én is vezettem az első Monstert, voltam tagja is több hónapig, csakhát ez azóta már ki tudja hanyadik Monster... Ha magad találtad ki a klánt, sok sikert hozzá, maradjatok fent sokáig, képezzetek utánpótlást, kell az nem is kicsit. Ha meg koppintottad a klánnevet, akkor viszont fantáziátlan vagy, és nem igazán érdemes másra a klánod, mint névtelen eltűnésre. Te tudod, melyik az igazság.
Naplózva
nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #730 Dátum: 2010.11.28 10:09 »

Smokey, kár velük foglalkozni! Ezért jöttek a földre, nem emberek. Erkölcstelen bunkó faszkalap az összes.
Naplózva
Dr.KamikazEE
Vendég
« Válasz #731 Dátum: 2010.11.28 10:13 »

Smokey, kár velük foglalkozni! Ezért jöttek a földre, nem emberek. Erkölcstelen bunkó ****kalap az összes.
Mert ezzel azt hiszik,hogy jó klánokat tudnak csinálni,hogy leklónozzák,és majd azt hiszik,hogy a klánunk tip-top pár másodperc alatt benne lesz a a top 10.Mert ők egy régi jó kis klánt leutánoztak.
Naplózva
hasag
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


I love barca


« Válasz #732 Dátum: 2010.11.28 17:23 »

Smokey egyetértek veled.
Ti meg ha klán-t alapítotok akkor ha esetleg lemásoljátok a klán nevet de csak azért hogy tovább tündökölhesen új alapítóval új testben akkor minden oké, de csak azért ne hogy az eddig elért hírnevet lerontsátok mert azt hiszitek hogy a hírnév nektek is megmarad
Naplózva


Dr.KamikazEE
Vendég
« Válasz #733 Dátum: 2010.11.28 19:15 »

Smokey egyetértek veled.
Ti meg ha klán-t alapítotok akkor ha esetleg lemásoljátok a klán nevet de csak azért hogy tovább tündökölhesen új alapítóval új testben akkor minden oké, de csak azért ne hogy az eddig elért hírnevet lerontsátok mert azt hiszitek hogy a hírnév nektek is megmarad
Hasag vagy ha megmenti egy ember akkor kolta csinál egy multi accot és belép azzal az accal ami az övé és akkor neki megmarad a klánja de most már késő :/
Naplózva
hasag
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


I love barca


« Válasz #734 Dátum: 2010.11.29 17:32 »

Ebben is igazad van de ha valaki újra alapítja mert már oszlott csak azért hogy "A tűz tovább éljen" akkor jó én erre gondoltam. Mosolyog
Naplózva


Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 ... 78   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.028 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.