Stickman Warfare: A játék

2024.05.04 16:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Betonkezű Offtopic  (Megtekintve 203505 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #165 Dátum: 2011.07.31 11:33 »

Kobajancsi nyer és kész. El van döntve.
Naplózva


"Alea iacta est."
-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #166 Dátum: 2011.07.31 11:34 »

Hamár f1 akkor nyilatkozatok.

Reakciók a Magyar Nagydíj második napjáról. A megjelenések sorrendjében folyamatosan bővítjük a cikket az összes nyilatkozattal.

Red Bull
Sebastian Vettel (1.): "Nagyon jól sikerült az időmérőm, az eredményen is látszik, hogy visszatért az önbizalmam, ma már sokkal jobban éreztem magam az autóban, mint tegnap. Ezúton is szeretném megköszönni a csapatomnak azt a kemény munkát, amelyet egész éjszaka végeztek. Nagyon sok mindenen változtattunk az autón, és a végeredményből ítélve megérte fennmaradniuk a srácoknak."
Mark Webber (6.): "A harmadik sor nem igazán az a hely, amelyre számítottam, és amellyel elégedett lennék, de ez van, amikor nem tudom kihozni a maximumot az autóból és a gumikból. A KERS ma egy kicsit "rendetlenkedett", a Q2-ben egyáltalán nem tudtam használni, de a Q3 utolsó körében működött, azonban még így sem tudtam elég gyors kört futni. Holnap visszatérünk a pályára, és meglátjuk, mit sikerül összehozni."
McLaren
Lewis Hamilton (2.): "Nagyszerű látni, hogy a rajtrács első két sorába két Vodafone McLaren Mercedes autó is bekerült - ez azt mutatja, hogy valóban gyorsak vagyunk. Mindenki nagyszerű munkát végzett a csapatban, igazán versenyképesek voltunk ma. A Q3 egy adott szakaszában én voltam előnyben fél tizedmásodperccel. Azonban az egyik kanyarban egy kicsit kisodródtam, aminek nagy megcsúszás lett a vége, s ezzel elvesztettem azt a kis előnyt. Most már mindegy, mára ez jutott, a holnapi versenyt pedig bizakodva és izgatottan várom. Tegnap nagyon jól sikerültek a hosszú etapjaink, de ma este még dolgoznunk kell, hogy ezt a tempót átmentsük vasárnapra. Harcolni fogunk, egy jó rajttal reális esélyünk van a győzelemre."
Jenson Button (3.): "Mindent egybevetve örülök a 3. helynek. A pálya tiszta oldaláról rajtolhatok, bizakodva várom a versenyt. Amikor az ember ilyen kevéssel marad le a pole pozícióról, mint ma én, elkezd gondolkodni, hogy biztosan lehetett volna még gyorsulni egy keveset, hiszen csak 2 tizedmásodperc volt a hátrány. Ugyanakkor úgy vélem, hogy tényleg jó kvalifikációs kört futottam. Az igazat megvallva mostanában volt némi gondom az időmérőkön. Persze élvezem, amikor vasárnap délutánonként támadó üzemmódba kapcsolhatok és előzgethetek, de az ember csak fut az eredmény után, ha nem az első két sor valamelyikéből indult. Ezen a hétvégén viszont már a rajttól kezdve a győzelemért harcolhatok - természetesen ez lesz a célom holnap délután."
Ferrari
Felipe Massa (4.): "Rendszerint a legnagyobb ellenfeleink kitalálnak valami extrát az időmérőre, amire mi a versenyeken eredményesen tudunk válaszolni. Holnap meglátjuk, hogy ez a mostanság tapasztalt íratlan szabály megismétlődik-e ezen a pályán is. Remélem, hogy a futamon is olyan versenyképes lesz az autóm, mint amilyen ma volt az időmérőn. Reggel ugyan volt némi gondunk vele, mert egy kicsit túlkormányzottan viselkedett, állítgattunk egy kicsit, aminek az lett a vége, hogy alulkormányozott lett, így megint dolgoztunk rajta, módosítottunk az első szárnyon is, így az autó irányíthatósága rengeteget javult. Nagyon nehéz megjósolni, hogy holnap hány kiállásunk lesz, nem lehetetlen a négy, de a háromnak nagyobb a valószínűsége, sok múlik majd azon, hogy a verseny első szakaszát milyen körülmények között autózzuk. Hogy milyen érzés idén először a csapattársam előtt végezni? Nem rossz, de mit számít ez, amikor ennyien vannak előttünk? Nagyon remélem, hogy nem is olyan sokára már mi leszünk a legjobbak az időmérőkön. Most nem tudtam 1:20 alá menni, a McLarennek és a Red Bullnak viszont sikerült, nagyon erősek ezen a pályán is, majd meglátjuk, hogy mi sül ki ebből holnap. Az egyetlen dolog, ami aggaszt, hogy a pálya piszkosabb feléről kell indulnom, nagyon jól tudom, hogy ez milyen veszélyekkel jár itt."
Fernando Alonso (5.): "Pontosan ugyanazt az eredményt sikerült elérnem, mint egy hete (valójában egy helyezéssel rosszabbat - a szerk.), őszintén szólva nem vagyok elégedett vele, de csalódott sem vagyok miatta. A Q3-ban nem sikerült egy tökéletes kört összehozni, de ettől függetlenül inkább indulok az ötödik helyről, azaz a pálya tisztábbik feléről, mintsem a negyedikről. Jelenleg úgy áll a dolog, hogy a Q3-ra a Red Bull mindig megtalálja a "varázsgombot", amelytől hirtelen gyorsabbak lesznek, aztán a versenyen ezt már valahogy nem sikerül bekapcsolniuk. Ezen a pályán mindig nagyon nehéz az előzés, és nem hiszem, hogy a DRS ezen sokat fog változtatni, egy jól kihasznált szélárnyéknak viszont annál nagyobb jelentősége lehet holnap. Mindenesetre megpróbálunk minél előrébb jutni a versenyen, itt nagyon sokat számít, hogy milyen munkát végeznek a srácok a bokszutcában, három vagy négy kiállással számolunk. Bármi megtörténhet a holnapi futamon, nagyon nyílt versenyre számítok."
Mercedes
Nico Rosberg (7.): "A ma reggeli edzésen sikerült jó beállítást találni, aminek az eredménye a 7. hely lett a Q3-ban, ami szerintem nem rossz. Elégedett vagyok, hogy sikerült egy garnitúra lágy gumit is megspórolni, ami reményeim szerint segíteni fog abban, hogy holnap értékes pontokat szerezhessünk."
Michael Schumacher (9.): "Az egyetlen pozitív dolog, amelyet a mai időmérővel kapcsolatban ki tudok emelni, az az, hogy a pálya jobbik feléről rajtolhatok, a 9. helyről. Ugyanakkor még egy csomó dolgot ki kell derítenünk, többek között azt, hogy az első két szektorban miért nem voltunk olyan eredményesek ma. A kemény gumik egészen jól viselkedtek, a szuperlággyal viszont meggyűlt a bajom, aminek az okát ugyancsak ki kell még deríteni. Mint mindig, most is megpróbáljuk majd a legtöbbet kihozni a holnapi versenyből."
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #167 Dátum: 2011.07.31 11:45 »

Látom - akárcsak a névadódat - téged is súlyosan fejbe nyomott valami.
Nincs kedved esetleg egy F1es portált is összehozni itt? Én személy szerint tudnám értékelni, ha eltünnétek egy illetékes fórumra agonizálni.
Naplózva

Betonos Jani ;>
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 283


Villámot eszek, vihart szarok. Jancsikaa^^


« Válasz #168 Dátum: 2011.07.31 11:52 »

JEL, én lehet igent mondanék, 1 év sok idő.Én elhiszem, hogy egy ember tud pozitív irányban változni.
Naplózva

Az első Mortals Kombat verseny nyertese^^.
2011.Január 15. 17:26 Újra Betonkezű.*-*
jani=énekes    damisz=kockaa   én=low  By:Marc
Nyughass te sajtos bejgli.  By:Damisz^^ <333
Amúgy is egy bazi nagy betonököl van a fejed helyén  By:Huni
Ez a fórum legyen csak a Betonkezűé és Jani kapjon teljes admin jogot.
Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #169 Dátum: 2011.07.31 16:06 »

Senki nem nyert a fogadásban.Button nyert.
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #170 Dátum: 2011.07.31 17:19 »

Bárki csak ne Vettel. És még így is sok csalódás ért eddig...
Te se nyertél a hsz-el .
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #171 Dátum: 2011.07.31 18:15 »

Senki nem nyert a fogadásban.Button nyert.
Hehe... te engem nem hozol ki a sodromból.
Ki volt az a barom, aki felvette ezt a marhát? ? ?
Naplózva

Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #172 Dátum: 2011.07.31 18:26 »

A baromfimester.
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #173 Dátum: 2011.07.31 18:32 »

Azon filozok, hogy ha mégegyszer valaki f1zik itt, akkor az előremegfontoltan aljasindokból elkövetett gyilkosságot minként tudnám beállítani hirtelen felindulásból elkövetettnek, sőt jogos önvédelemnek. Kacsint
Naplózva

Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #174 Dátum: 2011.07.31 18:41 »

F1 jóóóó,a F1 kiráály.
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
Betonos Jani ;>
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 283


Villámot eszek, vihart szarok. Jancsikaa^^


« Válasz #175 Dátum: 2011.07.31 18:42 »

Alonso 3.ik lett.JEL te kinek szurkoltál? Vigyorog
Naplózva

Az első Mortals Kombat verseny nyertese^^.
2011.Január 15. 17:26 Újra Betonkezű.*-*
jani=énekes    damisz=kockaa   én=low  By:Marc
Nyughass te sajtos bejgli.  By:Damisz^^ <333
Amúgy is egy bazi nagy betonököl van a fejed helyén  By:Huni
Ez a fórum legyen csak a Betonkezűé és Jani kapjon teljes admin jogot.
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #176 Dátum: 2011.07.31 18:44 »

Azon filozok, hogy ha mégegyszer valaki f1zik itt, akkor az előremegfontoltan aljasindokból elkövetett gyilkosságot minként tudnám beállítani hirtelen felindulásból elkövetettnek, sőt jogos önvédelemnek. Kacsint

"Ő a hibás, mert belefejelt a golyóba."

Itt Mo.-n simán elfogadják.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #177 Dátum: 2011.07.31 18:44 »

JEL azt akarta hogy felgyuladjon az egész pálya hogy az f1t közveszélyes sportnak találják és töröljék.
Nem láttam a futamot.Majd éjszaka megnézem Vigyorog
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #178 Dátum: 2011.07.31 18:46 »

Ennél jobban,nem tudtátok volna egyszerre írni a hsz-t ?
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #179 Dátum: 2011.07.31 18:55 »

SPk!
"egy éjszakára, csak egy éjszakára küldjétek el őket..." Kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.024 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.