Stickman Warfare: A játék

2024.05.02 11:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -ELIT- TGF Megbeszélés  (Megtekintve 237750 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #180 Dátum: 2011.07.20 12:39 »

Tök felesleges volt.
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #181 Dátum: 2011.07.20 12:40 »

Mint, hogy az is, hogy most megint leugass. (Bocsi Fradi, s egyéb tagok....)
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #182 Dátum: 2011.07.20 12:42 »

Hopp, képzeld láttam.Csupán ezt csak azért mondta, mert egyeseknek volt gondjuk, hogy ez könnyű tgf, de szőke várt annyit, mint kapa régen.Ezért írtam le.

Kung jogos,és hidd el nem érdemtelenül került be Szöszi,Hikman pedig "az én emberem".Szerintem mindenképpen kellett a vérfrisítés,mert nagyon levoltunk pangva,de most Elit héten látom van még tartalékunk.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #183 Dátum: 2011.07.20 14:13 »

!
Felnézek Fradira Zsoltra No_nazira és még a többi tagra!!

Ezt ott nézted be hogy engem nem írtál.. Különben kaptál volna egy szép nagy Nemet, de így is azt kapsz.
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #184 Dátum: 2011.07.20 14:42 »

Szerintem jól vagyunk, ahogy most, nem kellenek több tagok egy darabig Mosolyog
Magyarul, automatikusan, aki Szöszi után jelentkezett, ez esetben a szavazatom egy nem, vagy jobbik esetben tartózkodást jelent
Amennyiben ígéretes tagot vélnék felfedezni valamelyik jelentkező személyében, azt jelzem Kacsint Vigyorog  Aszt de hivatalosra sikerült..
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
Márk
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

I am God


« Válasz #185 Dátum: 2011.07.20 15:04 »

Na nézzük. felnézel rám, az odáig rendben van. De egyszer már voltál tag, foglalkoztunk veled. És mitörtént? valami Nóném klánért itthagytál minket.
Szóval ferencz nem.
Naplózva

A család szétmegy, a nők felednek, nem baj! Mondj áment minden tesóért, mert ők temetnek el majd!
Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #186 Dátum: 2011.07.20 15:30 »

nem szeretnék veszekedni, csak azt is figyelembe kéne néha venni, hogy ez nem csupán a te klánod fradi. 16an voltunk benne, egy közösséget alkotunk , és a döntéseket is közösen kéne meghozni szerintem. ha valaki nemet mondd a klánból valakire, annak itt semmi keresnivalója, ugyanis a legújabb tagunk is lassan fél éves lesz.... hűségesek a klánhoz, és számomra többet ér az ő véleményük, mint egy újoncé. remélem érted mire gondolok. ezalatt nem azt értem, hogy most én nem szeretném azt, hogy Szőke vagy Hik a klánban legyen, de szerintem egyszerűen került be Hik... lehet, hogy számodra szinpatikus meg minden, de én konkrétan nem is nagyon ismerem. én azt javaslom, hogy innentől csak úgy lehessen bekerülni a klánba, ha 18/18 igent mondd. Lehet, hogy ez kicsit szigorúnak tünik, de hát ez van. Ez az elit, és nem a Clan of Noname. Kezdd a klánunk kissé gyerekessé válni, úgy érzem. Sajnálom ha ezzel vkit megbántottam, de elkapkodtátok ezt az egészet. És már hely  sem maradt, ha nemtán vki olyan jelentkezne, aki érdemes lenne rá, hogy közénk kerüljön.

És ha ez nem így van, akkor szerintem nem ott vagyok, ahol lennem kéne.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.20 15:56 írta Csiga » Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #187 Dátum: 2011.07.20 16:25 »

Szerintem közösen hoztuk meg Csiga a tagfelvételt,mivel meglettek szavazva az új tagok ,és most is közösség vagyunk,csak 18-an. Nekem az is jó,ha ezután 18 igen kell a bekerüléshez,de akkor nem mostanában lesz új tagunk.Hikmant azért nem ismered,mert nem vagy fent játékban,aki feljár többet az egysem mondott nemet/én úgy láttam legalábbis/.A tagfelvétel pedig nyitva marad ,hogyha értelmes emberke akarna jönni/amit kétlek/akkor lehet róla szavazni,mint most is van már 2 újabb jelentkező.Valamilyen formában szavazni kéne erről,hogy 18 igen keljen a bekerüléshez,vagy sem.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #188 Dátum: 2011.07.20 16:27 »

Skype.. És szerintem 15 Igen kéne mert 18 aktív tagunk sose lesz.
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
kalló peti
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #189 Dátum: 2011.07.20 16:36 »

Hát sztem is jó ötlet az hogy ha mindenki szerint jöhet akkor lesz klántag a jelentkező,de lehetne úgy is hogyha mondjuk csak 17 igent kap a jelentkező akkor még legyen esélye bekerülni pl:1v1-et játszunk vele stb..
DE EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM.
Naplózva
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #190 Dátum: 2011.07.20 16:41 »

Ha az az egy nem szavazat személyes ellentétből, sérelemből adódik, a sikeres 1v1 ellenére sem fog a nemel szavazó megbékülni a felvettel.
Naplózva

fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #191 Dátum: 2011.07.20 16:44 »

Hát sztem is jó ötlet az hogy ha mindenki szerint jöhet akkor lesz klántag a jelentkező,de lehetne úgy is hogyha mondjuk csak 17 igent kap a jelentkező akkor még legyen esélye bekerülni pl:1v1-et játszunk vele stb..
DE EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM.

1V1-et most is lehet játszani,de ennek ellenére szerintem nem találunk olyan emberkét,aki 18 igent kapna.Aki tud ilyenről az ossza meg velem pls.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Rotáció(s kapa)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


42.000


« Válasz #192 Dátum: 2011.07.20 17:16 »

Lenne olyan ember, épp ezért értek egyet csigával. 18 szavazattal lehessen csak bekerülni.
Naplózva


"I beleive, i can fly!"
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #193 Dátum: 2011.07.20 17:26 »

mert 18 aktív tagunk sose lesz.
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
Rotáció(s kapa)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


42.000


« Válasz #194 Dátum: 2011.07.20 22:08 »

Aki nem szavaz, nem vesszük figyelembe, de a lényeget lehet érteni. Ha kap egy nemet is az illető nem nyer felvételt.
Naplózva


"I beleive, i can fly!"
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.028 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.