Stickman Warfare: A játék

2024.05.04 19:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: [1] 2   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Bőr Skinek  (Megtekintve 13350 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bőrmajom
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 282


Server Police


WWW
« Dátum: 2009.08.25 21:34 »

Csináltam skineket a Gun fegyókhoz, de majd lesz több is.   Kacsint Az a lényeg, hogy ezeket a fegyvereket vandálok használják és nem is a legújabbak szóval rozsdásak és átvannak festve minden fajta ízlésben.  Mosolyog

Gun fegyverek-Képek:

M4A1:

M82A1:

LAW:

MP5A3:


Ennyi, de majd még lesznek Tech fegyverek is.  Mosolyog




Naplózva

Kisbicajos blog, Bear Attila 4! Nézzétek Meg!, TeCső, Flickr
Én nullázom a karmád, mert ilyet nem játszunk. MEg azért ide írtam, mert úgyis ezen az oldalon jártam, és kényelmes volt. Admin Kacsint
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #1 Dátum: 2009.08.25 21:41 »

Ha valamien fegyver rozsdás vagy koszos, az biztos hogy nem így koszos, sem rozsdás... amúgy nekem csupán az m4-tetszik...
és pls rakd fel a skineket, ne csak ingame képeket, mert lehet hogy valakinek kell, és használni szeretné...
amm ha valami rozsdás akkor ne lila legyen.. Vigyorog ha valami koszos, az terepszínű.... kb..
Naplózva

Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #2 Dátum: 2009.08.25 21:45 »

Öhöm!
Lehet lila kösz, csak nem teljesen.. Mosolyog
Lásd cod 4 mp5sd5 lila változata.
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Bőrmajom
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 282


Server Police


WWW
« Válasz #3 Dátum: 2009.08.25 21:57 »

KöszI!  Mosolyog (Am GH Olvasd el!: rozsdásak és átvannak festve minden fajta ízlésben)
Naplózva

Kisbicajos blog, Bear Attila 4! Nézzétek Meg!, TeCső, Flickr
Én nullázom a karmád, mert ilyet nem játszunk. MEg azért ide írtam, mert úgyis ezen az oldalon jártam, és kényelmes volt. Admin Kacsint
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #4 Dátum: 2009.08.25 22:00 »

Ha te látsz valahol ennyire rozsdás, és így rozsdás fegyvert, akkor szólj, fotózd le, és küld el.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #5 Dátum: 2009.08.25 22:25 »

Nem értek egyet, bár a minőség nagyon gagyi (több munka gyerekek, dolgozatok már kicsit többet), a kezdeményezés nekem tetszik Mosolyog Elhasználódott karcos szar régi fegyverek, visszatükrözi azért a "történelmet"
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #6 Dátum: 2009.08.25 23:08 »

A kezdeményezés valóban ötletes. De szerintem a megvalósítás pocsék, már elnézést. Egy ilyen fegyver alapvetően működésképtelen, ha így le van amortizálva. De vegyük sorra ... Az M4-esen több a műanyag, mint a fém ... Sosem fog így kinézni, amúgy is eléggé játékfegyver feelingje van a kicsikének, pedig komoly tűzerőt biztosít. M82 ügyében nem tudok nyilatkozni, de az biztos, hogy szintén nem nézne ki így ... Na a LAW ... Az már tényleg csupa vas, az rozsdásodhat, de kit vágtak orrba vele, hogy ilyen véres? A lila MP5 pedig ... Nos, hát no comment, ez valami más vegyület lesz, aminek semmi köze nincs a fegyverekhez ... Nem is tudom, talán káliumpermanganát? De lehet, hogy az sem lilán oxidálódik ... Akkor jód? Nem tudom, ez a kettő tuti lila, bár a KMnO4 az alapból eléggé oxigéndús ... De a kémiaóra nem ide tartozik.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Bőrmajom
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 282


Server Police


WWW
« Válasz #7 Dátum: 2009.08.25 23:10 »

Nem tudom hannyadjára mondem el, de ROZSDÁSAK és levannak FESTVE ha levan festve lehet lila...
Naplózva

Kisbicajos blog, Bear Attila 4! Nézzétek Meg!, TeCső, Flickr
Én nullázom a karmád, mert ilyet nem játszunk. MEg azért ide írtam, mert úgyis ezen az oldalon jártam, és kényelmes volt. Admin Kacsint
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #8 Dátum: 2009.08.25 23:13 »

A kálium permanganát az szürkésebb, sokkal.. Kacsint

Most hogy ránéztem a képre, nem csak, há, kép, görgő szinten.. Tényleg eég hülyén mutat.. 
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #9 Dátum: 2009.08.25 23:19 »

Na de ha tényleg le van festve (bár nem hiszem, hogy ilyenre bármikor is festenének valamit) akkor egész jól mutat. A lawosban a vér nem tetszik, vagyis a piros volt - érthető, mert ilyen nincs a játékban. Az m8 az úgy valamennyire elmegy, az m4ben szeritnem kcist kevesebb legyen a rozsda, és az is jó lesz Kacsint
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #10 Dátum: 2009.08.25 23:19 »

Nem tudom hannyadjára mondem el, de ROZSDÁSAK és levannak FESTVE ha levan festve lehet lila...

Aha ... Rozsdamaró? Arról látom megfeletkezel Kacsint És mint mondottam, ilyen fegyverrel már nem lehet lőni. Hja, és még valami. Nem szokás fegyvert átfesteni. Semmilyen körülmények között. Felületkezelni szokás, krómozni, mattá tenni, vagy hasonló eljárásnak alávetni, esetleg a sima, rozsdamentes fémet szabadon hagyni. De festeni soha Kacsint
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #11 Dátum: 2009.08.25 23:32 »

Nézzük a jó oldalt, és nem a valóságot, esetleg valaki nagyon őrült kedvében van, és mégis átfesti.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #12 Dátum: 2009.08.26 00:19 »

biztos van aki egyedinek akarja a fegyverát amit..... hogy is mondjam.... seggébe dugja és meghúzza a ravaszt....
Naplózva

[M] kratos
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233

puruttya lover


WWW
« Válasz #13 Dátum: 2009.08.26 12:48 »

Én is csak azt tudom mondani mint admi,maga az elgondolás/ötlet az jó,de a kivitelezés az nem.Merthát ami ennyire rozsdás,azt felveszed a földről és darabokra esik .Dolgozz még rajta(ezek után nem hiszem hogy valami sok kedved maradt) és akkor talán már jobb lessz.
Naplózva

[11:38:42] ˇJancsika^™: kratos= puruttya lover [17:03:17] CAKKO: kratos = egyetértés
"Cső! éppen infón rohadok és itt ülök melletted és nem látod, hogy írom neked ezt a levelet Mosolyog Ajjj kurvára unom magam és haza akarok menni! "  (Atom_Panzer)
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #14 Dátum: 2009.08.27 17:47 »

És mint mondottam, ilyen fegyverrel már nem lehet lőni.

Dehogynem, a MadMaxben és a WaterWorldben is tudtak xD De akkor tényleg úgy kéne megcsinálni, nem pedig paintes sprés KmnO4-esre (annak csak a kristálya sötét, a vizes oldata k**va módon lila Kacsint)
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Oldalak: [1] 2   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.031 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.