Stickman Warfare: A játék

2024.05.04 16:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 10   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: SMWF mod [WIP]  (Megtekintve 81262 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Dátum: 2009.12.05 03:00 »

Nos, mivel a játék immáron modolhatóvá vált, szeretnék elkezdeni valami nagyobb szabásút is készíteni a játékhoz. Ehhez, azt hiszem, egyedül csúnyán kevés lennék. Amire gondoltam, az egyfajta teljes átalakítása a játéknak. Ehhez úgy gondoltam, szabadon lehetne használni bármilyen textúrát, figyelmen kívül hagyva az eddig Admin által kért problémaforrásokat. Igen, ez jóval nagyobb gépigényt eredményezne a mostaninál, viszont több poligonnal szebb élményt lehetne elérni. És amit eddig csináltam, pár óra alatt, textúraszínezgetéssel együtt, az ennyi lenne:



Tudom, nem sok, de kezdésnek elmegy, azt hiszem. Bár a sátor részletgazdagságát lehetett volna még hova fokozni, és még fogom is, de egy gyors preview képet mindenképp akartam még az este (hajnal ...) folyamán. Akinek felkeltettem az érdeklődését, és modellezni sem lenne lusta, és hajlandó lenne kicsit alávetni magát egy célzott projektnek, akkor majd írjon ide pár sort, és hogy mire gondol, mit szeretne.

Ha minden igaz, Alex nemsokára megcsinálja majd a transparent textúrákat, legalábbis valami ilyesmit írt az általánosban. Ha ezt elintézi, bármit el lehet majd intézni a játékon belül. Főleg gondolok itt a drótkerítésre és növényzetre. Ebből az utóbbi, például a fák a leveleik miatt, nagy poligonszám-emelkedéssel járnának, amihez az is hozzátartozik, hogy szépen meg kell csinálni a dolgokat.

Szóval aki benne lenne egy iylesmiben, ide írjon először, aztán a többit megbeszéljük! Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2010.02.03 19:53 írta sadypisten » Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Gunner
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 200



« Válasz #1 Dátum: 2009.12.05 08:57 »

jó 5let.Én POD-ot Hector-t,Oli-t,Green-t és Archy-t ajánlanám
Naplózva

Idézetet írta: JELackland
imádlak gunner
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #2 Dátum: 2009.12.05 11:31 »

Már beszéltünk a dologról MSN-en régebben Mosolyog Én továbbra is egy ilyen lebegő platformos pályát csinálnék (levegőben a bunkerekkel természetesen), de ez az erdős pálya sem rossz ötlet.
Naplózva

   
bence113
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 205


« Válasz #3 Dátum: 2009.12.05 11:43 »

én benne lennék, most úgy is tele van az agyam ötlet részletekkel, amiket szívesen kipróbálnék, csak lenne már kész az átlátszó textúra a játékban
Naplózva


ATI Radeon HD 4870  512MB
Intel Core2 Duo CPU E7400 2.80 GHz
2.00GB RAM
Le:14Mbit/s Fel:1Mbit/s

ne kattints ide!
hke12
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #4 Dátum: 2009.12.05 11:50 »

egész jó de nem kéne letöltés???
Naplózva

http://hke12.mybrute.com <-- le bírsz győzni?
Ebben a játékban a legjobb embereim:

1.Bulint1
2.chourfi
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #5 Dátum: 2009.12.05 12:04 »

Azért ennyire hülye ne legyél. Olvasgass, mielőtt írsz -.-"
Naplózva

   
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #6 Dátum: 2009.12.05 12:34 »

egész jó de nem kéne letöltés???

Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #7 Dátum: 2009.12.05 12:52 »

Már beszéltünk a dologról MSN-en régebben Mosolyog Én továbbra is egy ilyen lebegő platformos pályát csinálnék (levegőben a bunkerekkel természetesen), de ez az erdős pálya sem rossz ötlet.

Én inkább realisztikusabbra venném a dolgot, már amennyire ez a játék határain belül megoldható. Ezért is raktam le első körben ilyesmiket, és továbbra is ebben a stílusban szeretném folytatni, természetesen a kicsit cyberpunk tech párjával egyetemben. Igen, cyberpunk, mint ahogy Alex ezt annak idején elképzelte. Most inkább sci-fi a tech oldal, szeretnék olyan jellegű épületeket, amik valamennyire jövőbeli, de lepusztult, összetákolt hatást keltenek. Olyan Rise of Legends-es Vinci stílusra gondoltam, a dűledező gyárkéményekkel, kilátszó bronzos fém részekkel. Ha Alex megcsinálja a betervezett specular mapokat is, akkor az brutális látvány lenne Kacsint

én benne lennék, most úgy is tele van az agyam ötlet részletekkel, amiket szívesen kipróbálnék, csak lenne már kész az átlátszó textúra a játékban

Igen, az átlátszó textúra okozhat még gondot, mivel egyelőre nincs. Ezért is csupasz még a fa, és ezért is nincs még drótkerítés, pedig az lett volna a következő dolog, amit beraktam volna. Viszont szívesen veszek bármilyen jellegű segítséget.

Szeretnék az általam felvázolt témánál maradni, ezért írtam, hogy egy irányított, célzott projekt lenne, nem pedig olyan, mint a mostani SMWF, hogy aki minőségi modellt csinál, teljesen mindegy, milyen stíusban, annak esélye van a bekerülésbe. Szóval? Ötleteket, kommenteket, és tényleges jelenkezőket várnék, akik azt mondják, hogy csinálják is, amit kitalálunk!

Azt tudom vállalni, hogy a modelleket a játékba konvertálgatom, megvannak hozzá az erőforrásaim, így főleg tényleg arra lenne szükségem, hogy stílusos, az alapötlethez passzoló modellek szülessenek. Az általam felvázolt 'világon' belül. Bár ezen még dolgozom, egyelőre főleg tényleg a realisztikus Gun stílust erőltetném, a többit majd utána Kacsint
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #8 Dátum: 2009.12.05 15:07 »

Már lekonvertáltam pár épületet, ha akarod, átküldhetem Kacsint
Naplózva


sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #9 Dátum: 2009.12.05 15:11 »

Inkább konvertálatlanul érdekelnének előbb. Mondom, nem olyat akarok, mint a mostani játék, hogy egymásra van hányva benne mindenféle.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

POD
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 672


United Hardcore Against Racism and Fascism


WWW
« Válasz #10 Dátum: 2009.12.05 19:24 »

Hmm.. Benne lennék, én (is) a sci-fi stílus felé mozdulnék el.
Bár ne minden épület legyen romos, azért lehetnének viszonylag ép épületek is.
Naplózva

http://www.paintmaster.extra.hu - Megnézed!!!! x)

DJ + Bassdrum + Madness + MC = Gabber



Fórum szabályzat: Kötelező olvasmány gyerekeknek.
5letek FAQ
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #11 Dátum: 2009.12.05 19:41 »

Eszem ágában sincs romos épületeket készíteni Kacsint

Még firkálgatok kicsit, de egyelőre úgy nézem, hogy ezt a kis támaszpontot csinálom meg elsőnek, és valószínűleg egy erdőbe rakom az egészet. Legalábbis úgy tervezem, most így első körben. Ha nem is erdőbe, de jó pár fát köré. Aztán valahol lenne egy kisebb település, valamiféle gyárteleppel, ahol már érvényesülni a tech cyberpunk hatás.

Egy dolgot nem találtam még ki, hogy micsoda legyen majd az új spawn hely, a mostani csúnya bunkert eszem ágában sem lenne megtartani.

Majd firkálgatok még valamit, hogyan is képzelem el a terepet, lesz itt minden, ha minden jól megy. Remélem.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Sunter
Vendég
« Válasz #12 Dátum: 2009.12.05 19:48 »

miért nem valami sátor vagy kis erőd?
Naplózva
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #13 Dátum: 2009.12.06 00:11 »

Kiformálsz egy gödröt homokzsákokkal és kis kavicsokkal (kockakő talp és lehúzható) és megfelelő kimenetelt biztosítasz hozzá.
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #14 Dátum: 2009.12.06 00:13 »

Az a baj ezzel, hogy mint írtam, valami kisváros szerűséget is akarok, plusz erdőt, ahova ezek nem illenének be. Szóval a homokzsákos/erősen militáris dolgok felejtősek.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 10   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.026 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.