Stickman Warfare: A játék

2024.05.22 06:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: SMWF mod [WIP]  (Megtekintve 81691 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #90 Dátum: 2010.01.02 22:40 »

 Húzd jó vastagra a vonalakat, akkor messziről is látszik.
Azon kívül nem tudok mekkora méretű, de innen nagyon úgy látszik, hogy kokca, szóval rövid.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #91 Dátum: 2010.01.02 22:41 »

A focipályákon reklám is szokott lenni... néhány helyre kerülhetne a 4919Software logó is Kacsint Vigyorog
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #92 Dátum: 2010.01.02 22:44 »

Húzd jó vastagra a vonalakat, akkor messziről is látszik.
Azon kívül nem tudok mekkora méretű, de innen nagyon úgy látszik, hogy kokca, szóval rövid.

90x60 méter, szabványos focipálya (utánanéztem, nem beszólni).

A focipályákon reklám is szokott lenni... néhány helyre kerülhetne a 4919Software logó is Kacsint Vigyorog

Csak nem vidéken. És szerintem még ezeket a transzparenseket is meg fogom kicsit nyírbálni, nagy eséllyel valami saját készítésű kerül a helyére. Csak egyelőre ez van, ilyen lett.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

gtrgtr1
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #93 Dátum: 2010.01.03 15:29 »

én mondjuk erre gondoltam amit már modelezek:
Játszótér
Stickman HQ
Víztornyok

és Remélem hogy mindegy hány poli mert szerintem sok lesz
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.03 19:57 írta gtrgtr1 » Naplózva

há most mé há mostmá nem azé de má akko má legyől má egy kicsit is itten e egy paraszt==>by Me
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #94 Dátum: 2010.01.03 15:37 »

Megcsinálod és postolod. Mondtam, ötletből van annyi, mint a szemét, csak dolgozni nem nagyon dolgozik senki, hogy haladjon is a dolog.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

gtrgtr1
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #95 Dátum: 2010.01.03 15:48 »

Kész de már nem csak a játszótér(bár még nincs textúrázva)
de a víztorony kész és textúrázva is van
Most jöhet a Stickman HQ ami nagy feladat lesz ma már neki se álok majd a jövő hétvégén
de nagy lesz és SZÉÉÉP
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.03 20:20 írta gtrgtr1 » Naplózva

há most mé há mostmá nem azé de má akko má legyől má egy kicsit is itten e egy paraszt==>by Me
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #96 Dátum: 2010.01.03 21:13 »

Mint említettem, két fájlt meg sem tudtam nyitni azok közül, amit küldtél. Az "új" M4-est nyitottam meg, de az is elég pocsékra sikerült. Bocs, de ez van. Nem jó, amit csináltál. Ilyen minőséget én nem fogadok el. Kezd elölről, vagy gondold újra a modellezési tudásod. Azon kívül már párszor elmondtam, hogy képet közölj a topikba, nem kell engem pm-ben zaklatni az ilyesmivel, pláne nem az e-mail-emen.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Dr.Kuki-Alex
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #97 Dátum: 2010.01.05 21:40 »

Nos, mivel a játék immáron modolhatóvá vált, szeretnék elkezdeni valami nagyobb szabásút is készíteni a játékhoz. Ehhez, azt hiszem, egyedül csúnyán kevés lennék. Amire gondoltam, az egyfajta teljes átalakítása a játéknak. Ehhez úgy gondoltam, szabadon lehetne használni bármilyen textúrát, figyelmen kívül hagyva az eddig Admin által kért problémaforrásokat. Igen, ez jóval nagyobb gépigényt eredményezne a mostaninál, viszont több poligonnal szebb élményt lehetne elérni. És amit eddig csináltam, pár óra alatt, textúraszínezgetéssel együtt, az ennyi lenne:



Tudom, nem sok, de kezdésnek elmegy, azt hiszem. Bár a sátor részletgazdagságát lehetett volna még hova fokozni, és még fogom is, de egy gyors preview képet mindenképp akartam még az este (hajnal ...) folyamán. Akinek felkeltettem az érdeklődését, és modellezni sem lenne lusta, és hajlandó lenne kicsit alávetni magát egy célzott projektnek, akkor majd írjon ide pár sort, és hogy mire gondol, mit szeretne.

Ha minden igaz, Alex nemsokára megcsinálja majd a transparent textúrákat, legalábbis valami ilyesmit írt az általánosban. Ha ezt elintézi, bármit el lehet majd intézni a játékon belül. Főleg gondolok itt a drótkerítésre és növényzetre. Ebből az utóbbi, például a fák a leveleik miatt, nagy poligonszám-emelkedéssel járnának, amihez az is hozzátartozik, hogy szépen meg kell csinálni a dolgokat.

Szóval aki benne lenne egy iylesmiben, ide írjon először, aztán a többit megbeszéljük! Kacsint

ALEX PRICE

Én benne lennék társulhatnánk az %leted nagyon tetszik,
Lehetne több ilyen a stick-be ilyen  tereptárgyak.
Nagy tehetséged van hozzá és ha mi ketten össze fogunk!
Szóval társulunk??
Msn-en szerintem jobban meg tudnánk beszélni , nem??
ÜDV:Price Alex (COD 4)
Naplózva
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #98 Dátum: 2010.01.05 21:42 »

Nos, mivel a játék immáron modolhatóvá vált, szeretnék elkezdeni valami nagyobb szabásút is készíteni a játékhoz. Ehhez, azt hiszem, egyedül csúnyán kevés lennék. Amire gondoltam, az egyfajta teljes átalakítása a játéknak. Ehhez úgy gondoltam, szabadon lehetne használni bármilyen textúrát, figyelmen kívül hagyva az eddig Admin által kért problémaforrásokat. Igen, ez jóval nagyobb gépigényt eredményezne a mostaninál, viszont több poligonnal szebb élményt lehetne elérni. És amit eddig csináltam, pár óra alatt, textúraszínezgetéssel együtt, az ennyi lenne:



Tudom, nem sok, de kezdésnek elmegy, azt hiszem. Bár a sátor részletgazdagságát lehetett volna még hova fokozni, és még fogom is, de egy gyors preview képet mindenképp akartam még az este (hajnal ...) folyamán. Akinek felkeltettem az érdeklődését, és modellezni sem lenne lusta, és hajlandó lenne kicsit alávetni magát egy célzott projektnek, akkor majd írjon ide pár sort, és hogy mire gondol, mit szeretne.

Ha minden igaz, Alex nemsokára megcsinálja majd a transparent textúrákat, legalábbis valami ilyesmit írt az általánosban. Ha ezt elintézi, bármit el lehet majd intézni a játékon belül. Főleg gondolok itt a drótkerítésre és növényzetre. Ebből az utóbbi, például a fák a leveleik miatt, nagy poligonszám-emelkedéssel járnának, amihez az is hozzátartozik, hogy szépen meg kell csinálni a dolgokat.

Szóval aki benne lenne egy iylesmiben, ide írjon először, aztán a többit megbeszéljük! Kacsint

ALEX PRICE

Én benne lennék társulhatnánk az %leted nagyon tetszik,
Lehetne több ilyen a stick-be ilyen  tereptárgyak.
Nagy tehetséged van hozzá és ha mi ketten össze fogunk!
Szóval társulunk??
Msn-en szerintem jobban meg tudnánk beszélni , nem??
ÜDV:Price Alex (COD 4)

Mint mindenkinek, neked is azt mondom, hogy mutass referencia munkát, ami alapján meg tudom ítélni, vajon mennyire van reális alapja az általad írtaknak. Majd ha beigazolódik, hogy valóban jó munkát végzel, akkor lehet szó róla. De ehhez előbb tényleg mutass mindenképp valamit.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

szakic
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


Legbénább a bújócska döntőjében XD


« Válasz #99 Dátum: 2010.01.06 14:28 »

Nagyon jó az egész ha kész lesz le is fogom szedni Vigyorog Segítenék szívesen csak az a gond hogy nem tudok modellezni  Zavart  De azért sok sikert hozzá Mosolyog
Naplózva



Két művelt nép háborúja összeesküvés a civilizáció ellen /Carmen Sylva/
[img]ht
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #100 Dátum: 2010.01.07 00:53 »





Lehet nem kéne minden új objektumot bemutatni? Mindegy, itt az újdonság, a lelátó. Jöhetnek kritikák, ellenvetések, ésatöbbi.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

stukker01
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Barátok Közt Fan


« Válasz #101 Dátum: 2010.01.07 14:51 »

fúú asztaa ez nagyon ott van
grt    király lett
Naplózva

Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #102 Dátum: 2010.01.07 19:38 »

csináltam egy farmázat, még lesznek hozzá kiegészítők ( jó sokat terveztem) és valójában egy farmot sszeretnék

Szóval itt a kép, az lenne a kérdésem, hogy részletezzem még (így kívülről) vagy ne?


szerintem jafféle eddig Vigyorog

Naplózva


Adam Hector
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #103 Dátum: 2010.01.07 19:47 »

Jó! Annyit, hogy a szalmabáláknak nem kéne ilyenb szabályosan egymáson lenni, valamint ahogy nézem, belülről kicsit üres. Tehát vályút, esetleg még boxokat i tehetnél bele Kacsint
Naplózva

Zsolt998
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #104 Dátum: 2010.01.07 19:49 »

Szép! Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.