Stickman Warfare: A játék

2024.04.20 04:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 ... 44   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Általános  (Megtekintve 599719 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #210 Dátum: 2010.02.03 21:55 »

Támogatom. Több okból is.

Egy épület még nem mod. Pláne az olyan épületek, amik ide érkeznek ...
Egy átfestett hummer pláne nem mod. Ugyanez érvényes a fegyverekre is ...
Egy-egy új fegyvermodell még szintén nem számít modifikációnak, egy fegyver pakk viszont már megfontolandó lenne.


Meg hát úgy alapvetően ... Csak szét kell nézni. Normális, kidolgozott mod igazából nincs is (egy sem, ami már publikálásra alkalmas), viszont vannak jó kezdeményezések. Ellenben egyre szaporodnak az ilyen "berakomatextúrázottkockát>moddervagyok" gyerekek, akik sajnos nem ide valók ... Úgy érzem, hogy itt élik ki magukat az után, hogy a másik szekcióból (Modellek) ki lettek "zavarva" (azaz hogy nem érték el a szintet és most itt próbálnának érvényesülni).
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #211 Dátum: 2010.02.03 22:09 »

Tényleg kell ide egy kis fegyelem, igazatok van. Viszont nem akarok olyan szigort, mint a modellekben van. A modolás sokkal több játékost érint, bár a modellezés az alapja mindennek. És én azt akarom, hogy több embert érintsen, tényleg legyenek minőségi alkotások, amik bekerülnek a játékba. Ha már Alex nem foglalkozik annyit a játékkal, vigye tovább a közösség Ez akkor jutott eszembe, amikor láttam, hogy Hector sorra csinálja a jobbnál jobb fegyver modelleket, és Alex is mondta, hogy be fognak kerülni. Beszélt velem is, hogy berakná a TC modom pár elemét...Sőt, majd az új verzióban lesz egy szintén modból indult meglepetés Valahogy így képzeltem én el ezt a fórumrészt még a kezdetekben, és most is szeretném, hogy ilyen legyen.
Lesz egy homokozó topic, ahova az előbb említett próbálkozásokat lehet felraknia mindenkinek, és lesz pár tényleg értelmes topic, ahol komplett modok fognak készülni, és FOLYAMATOSAN frissülni, újulni.
Naplózva

   
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #212 Dátum: 2010.02.03 22:20 »

Én most nem pont olyanra gondoltam, hogy milyen mértékben csinálja. Én minőségre gondoltam, a rondábbnál rondábbak mehetnének oda, ami jól néz ki, annak nyugottan lehetne nyitni témát, nem nagyon halunk bele.

Mellesleg a "jó lett"et is lehetne korlátozni. Nem azt mondom, hogy nem kell jó, meg elismerés, meg minden, de ami most megy, az nem jó. Mindneki beírja függetlenül attól, mennyire jó a mod, és két oldalon keresztül ez megy teljesen feleslegesen. Szóval kicsit azt is vissza kéne fogni, vagy részletesíteni.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #213 Dátum: 2010.02.03 22:29 »

Ők nem tudják eldönteni, hogy mi a ronda, és mi a szép. És persze, hogy nyitnának egy topicot, mert szépnek gondolják Vigyorog
Amúgy mindenkinek a topicja a saját galériája, tehát csak nagyon durva esetekben szólok bele. Ha nem zavarja, akkor maradjon ott, ha meg igen, ír egy PM-et, vagy jelenti a hsz-t.
Naplózva

   
green
Grafikus
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 380



« Válasz #214 Dátum: 2010.02.07 18:16 »

Ez így nekem is tetszene Vigyorog (bár nemtom beraknám-e bármelyik eddig készített modomat a homokozó topicba).
Túl sok manapság a mod, és némelyik nem éri el az elfogadható szintet... no meg, amik még zavarnak, azok a "Jó lett, grat" féle hozzászólások.
Szerintem, itt a moderátorok, meg az SP-k is el tudják dönteni a modról, hogy kell-e neki külön topic ha nem kell neki, át lehet rakni a homokozó topicba (gondolom, bár nekem még nem sikerült).
Naplózva
goulash
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449

Stupid english blurb here


WWW
« Válasz #215 Dátum: 2010.02.07 18:39 »

Fordítva is meg lehetne oldani.
Először mindenki ebbe a homokozó topicba küldené el a modját: a moderátorokon kívül senki nem nyithatna új topicot. Ha egy moderátor elég értelmesnek találja a modot, akkor nyithat neki egy külön témát, ahova bemásolja a moddal kapcsolatos bejegyzést/bejegyzéseket.

Mondjuk ez azzal járna, hogy a moderátoroknak temérdek munkájuk lenne. De, sokkal áttekinthetőbb lenne az egész rendszer.
Naplózva

Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #216 Dátum: 2010.02.07 18:44 »

Itt a modokban 3 moderátor, meg 2 spaki esetlegesn foglalkozik vele, mindig van közölünk egy aki már egyszerüen nem képes nézni ezt a..
De az elkézelés (forditva féle) az tetszik.
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Ádám
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


Bilux láver (L)


« Válasz #217 Dátum: 2010.02.07 20:28 »

http://elekdm.atw.hu/index.html
Ha valaki esetleg le szeretné tölteni a modjaimat. A topicot Tomi véletlenül törölte a görgőjével, ezért nem találhattátok. Kacsint
Naplózva
gergo-0304
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #218 Dátum: 2010.02.14 14:13 »

ő nekem egy [akkora marha vagyok, hogy az oLYant oJannak írtam] problémóm lenne hoggyy:megcsinálom a wingsben a modelllt elmentem megnyitom a convertert és do your stuff ra nyomok kiválasztom ki ír valamit rányomok egy ok-ot és a do your stuff alatt írja azt hogy loading x. de naon sokáig és nem convertálja sm0-ba sz al wingsbe mentem 3d.s be és nem convertálja
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #219 Dátum: 2010.02.14 14:32 »

vrájl né is tudk íyg irní...
Magyarul mond kérlek.
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
Captain Jack Harkness
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 456


Torchwood Team Member


« Válasz #220 Dátum: 2010.02.14 16:32 »

gergo, textúrát raktál rá?? csak mert nekem is ilyen bajom volt, de miután textúrát tettem rá, jó lett.  Mosolyog
Naplózva


,,Dzsidzsi, te elmebeteg quados" xD By: chester Vigyorog
,,Nem vagyok buzí, csak szimplán megdugok mindenkit Vigyorog" xDDD By: cakko
POD
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 672


United Hardcore Against Racism and Fascism


WWW
« Válasz #221 Dátum: 2010.02.14 22:32 »

Van egy kis problem a konverterrel. Egy egyszerű néhány lapból álló egytextúrás modellt akartam berakni, sikerült is, csak egy a bibi, mégpedig ez:

http://imagerz.com/QFdCVAoBVQM
http://imagerz.com/QFdCVAoBVQA
http://imagerz.com/QFdCVAoCA1Y

Ugyanez a wingsen belül:

http://imagerz.com/QFdCVAoCA1c


Triangulate nélkül is hasonló az eredmény, és már más modellnél is előfordult.
A converter, vagy én, vagy mind kettőnk a hülye?

Ahol nem láccik a textúra, és átlátszó, azon tudok járni.
Naplózva

http://www.paintmaster.extra.hu - Megnézed!!!! x)

DJ + Bassdrum + Madness + MC = Gabber



Fórum szabályzat: Kötelező olvasmány gyerekeknek.
5letek FAQ
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #222 Dátum: 2010.02.14 22:33 »

Nyomj rá egy clanupot.

POD: nyomtam, de semmi nem változott. 
« Utoljára szerkesztve: 2010.02.14 22:37 írta POD » Naplózva

sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #223 Dátum: 2010.02.14 22:39 »

Ha .x-be exportálsz, az a baj. Mivel nem valami jó a Wings ezen irányú konvertere. Ellenben a 3ds konverter szinte tökéletes, használd azt, abból is sm0-t csinál a konverter, csak egy plusz lépést is belevisz (magának generálja a .x-et). Ha nem .x-be konvertálsz, akkor nem tudom, mi lehet a probléma, a cleanup nem fog segíteni.

Viszont! Semmiképp se így csináld meg a dolgokat, ahogy most kinéz. Mindig négyszögeket használj (bár a játék ígyis-úgyis háromszögekkel dolgozik), mivel a konverter azzal tud szépen dolgozni. Tehát amit most csináltál, az a lapított, középső kockából egy extrude a két megfelelő irányba, majd azokból is egy-egy extrude legyen. De semmiképp se töröld a feleslegesnek vélt edge-eket.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

POD
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 672


United Hardcore Against Racism and Fascism


WWW
« Válasz #224 Dátum: 2010.02.15 21:27 »

Megoldódott, és alapból .3ds-be exportálok  Mosolyog
Naplózva

http://www.paintmaster.extra.hu - Megnézed!!!! x)

DJ + Bassdrum + Madness + MC = Gabber



Fórum szabályzat: Kötelező olvasmány gyerekeknek.
5letek FAQ
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 ... 44   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.