Stickman Warfare: A játék

2024.03.28 12:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Általános  (Megtekintve 596307 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #540 Dátum: 2011.01.02 17:53 »

ez blenderben nem lenne para: A, JEG, CTRL-J és egy objektum Vigyorog
Gondolom azzal is csak annyit érsz el, hogy egy objektum a sok-sok lap, de nem kapcsolódnak egymáshoz.

Lehet egyesíteni Blenyában a lapokat. Wings-ben a Weld képes erre, lényegében összeköti az egy koordinátán lévő de különálló vertexeket. Maxban szintén Weld néven érhető el ez a funkció.

Ja Remove Doubles funkció.
Naplózva


Adam Hector
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #541 Dátum: 2011.01.02 18:13 »

Lehet, hogy nem bírja a videókártyád a sok képet (textúrát) betölteni. A modok általában részletesebbek, ezért lehet az, hogy a rendes játék még pont megy, csak a modok nem.

Az InitGeometry szerintem modellre vonatkozik.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #542 Dátum: 2011.01.02 20:46 »

Én eddig úgy vettem észre, hogy akkor van, amikor nem tudja betölteni a textúrát. És hiába van ott a mappában, nem tudja.
Naplózva

   
m4rcee
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


Ezt ne olvasd el mert...


« Válasz #543 Dátum: 2011.01.03 15:15 »

de egy ideig a rendes játékkal is ezt csinálta néha.
de már csináltam modelt egy alap textúrával és akkor is ezt csinálta
Naplózva
repke
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9

C:\Documents and Settings\Admin\Asztal\Kép1


« Válasz #544 Dátum: 2011.01.04 17:38 »

Sziasztok:)
Lenne egy hatalmas nagy problémám:SS
Wings 3d-ben ügyködtem "próbálgattam" ezt-azt, és egyszercsak textúrázásnál megnyomtam valamit (már nem emlékszem:S)
akkor utána sikerült beleraknom az elkészitett várat a játékba TÉGLAMINTÁS textúrával csak hogy megnézzem hogy egyáltalán sikerült:D:D
Amikor egy új modelt szerettem volna csinálni akkor amikor az alap idomal a kockával és bármienmás idomal kezdtem volna alapbol a téglamintás textúrát adta neki..nemértem miért. és emiatt nemis tudtam semmiféle más textúrát hoozáadni a testhez!!:S:S
És akárhányszor ujra letöltöttem és akűárhányszor letakaritottam az utolso wings szemetet a gépröl akkoris minden ujra letöltés-telepitésnél ugyanigy téglamintás textúra volt a cuccon:S és ez nagyon zavaró...mert igy nemtudok majd szép modellt kmésziiteni:S
válaszotokat elöreis köszönöm:)
Naplózva
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #545 Dátum: 2011.01.04 18:06 »

Sziasztok:)
Lenne egy hatalmas nagy problémám:SS
Wings 3d-ben ügyködtem "próbálgattam" ezt-azt, és egyszercsak textúrázásnál megnyomtam valamit (már nem emlékszem:S)
akkor utána sikerült beleraknom az elkészitett várat a játékba TÉGLAMINTÁS textúrával csak hogy megnézzem hogy egyáltalán sikerült:D:D
Amikor egy új modelt szerettem volna csinálni akkor amikor az alap idomal a kockával és bármienmás idomal kezdtem volna alapbol a téglamintás textúrát adta neki..nemértem miért. és emiatt nemis tudtam semmiféle más textúrát hoozáadni a testhez!!:S:S
És akárhányszor ujra letöltöttem és akűárhányszor letakaritottam az utolso wings szemetet a gépröl akkoris minden ujra letöltés-telepitésnél ugyanigy téglamintás textúra volt a cuccon:S és ez nagyon zavaró...mert igy nemtudok majd szép modellt kmésziiteni:S
válaszotokat elöreis köszönöm:)

http://sadypisten.blog.hu/2010/07/26/title_1571043
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #546 Dátum: 2011.01.04 21:14 »

Lehet ,hogy már elhangzott a válasz de mikorra várható az új verzió?(MOD-ban ölés és külön Tech Gun respawn hely)
Mert ha ,nem sokára akkor elkezdek dolgozni az első nagy MOD-omon amihez ezek kellenének.
Naplózva

repke
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9

C:\Documents and Settings\Admin\Asztal\Kép1


« Válasz #547 Dátum: 2011.01.05 20:03 »

sziasztok:)
van még1 problémám:S:///////
az outliner menü nemtom hogy felcsuuszott az ablakon kivülre:///
sehogy nemtuom visszahozni hogy lássam...ujraindiitottam ujratelepiitettem de semmi..:/
ha valaki tudna segiteni kérema segitségét emrt igy nemtudok texturázni:S
Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #548 Dátum: 2011.01.05 20:07 »

Nagyon sokat szoptam ezzel én is már. Ha Vistád/Win7-ed van, menj a C:\Users\NEVED\AppData\Roaming\Wings3D mappába (XP-n asszem C:\Documents and settings\NEVED\Application Data\Wings3D), és ott találni fogsz egy Preferences.txt fájlt. Ki is törölheted az egészet, de inkább keresd meg benne az outliner ablak pozícióját tartalmazó részt, és töröld ki/írd át. Ja, és ez az AppData egy rejtett mappa, szóval a címsorba írd be az útvonalat.
Naplózva

   
repke
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9

C:\Documents and Settings\Admin\Asztal\Kép1


« Válasz #549 Dátum: 2011.01.05 20:20 »

Nagyon sokat szoptam ezzel én is már. Ha Vistád/Win7-ed van, menj a C:\Users\NEVED\AppData\Roaming\Wings3D mappába (XP-n asszem C:\Documents and settings\NEVED\Application Data\Wings3D), és ott találni fogsz egy Preferences.txt fájlt. Ki is törölheted az egészet, de inkább keresd meg benne az outliner ablak pozícióját tartalmazó részt, és töröld ki/írd át. Ja, és ez az AppData egy rejtett mappa, szóval a címsorba írd be az útvonalat.

asjnos én nem találtam application data fáljt:S
leeht hogy azért mert nekem windows xp death editionom van?!ez egy otthoni configurált vcersio természetesen sp3 as:D
Naplózva
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #550 Dátum: 2011.01.05 20:24 »

Lehet azért nem találod a fájlt, mert ez, amit oli mond el rejtett mappa, tehát a címsorba beírva juthatsz bele.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #551 Dátum: 2011.01.05 21:25 »

Az Application Data egy mappa, azon belül van a Wings-nek mappája, és azon belül van a Preferences.txt.
Naplózva

   
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #552 Dátum: 2011.01.05 22:31 »

nyisd meg a jegyztettömböt, aztán megnyitás és alulra írd be ezt:  c:\Documents and Settings\NEVED\Application data\Wings3D\Preferences.txt

módosítsd, mentsd el.
Naplózva


Adam Hector
repke
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9

C:\Documents and Settings\Admin\Asztal\Kép1


« Válasz #553 Dátum: 2011.01.06 21:26 »

köszönöm a segítséget:)
amúgy találtam egy sokkal de sokkal egyszerűbb megoldást!!:)
amikor ugye felcsúszik az outliner menü?! akkor az alja persze látszik..én úgy csináltam hogy amekkorára tudtam, amekkorára engedte lekicsinyítettem azzal a kicsinyítő izével!!:D
úgy hagytam és amikor a wingset újra elindítottam akkor már nem volt fenn, hanem pont hozzálehetett nyúlni hogy húzogassuk az outliner menüt!!:)
remélem ha van másnak ilyen problémája akkor majd ezt a kis infót is figyelembe veszi?!

üdv : repke
Naplózva
(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #554 Dátum: 2011.01.06 21:39 »

Repke, én is így oldottam meg. Mosolyog
Amúgy nektek szokott olyan lenni ,hogy a Wings eltünteti az egeret?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.041 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.