Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 23:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 ... 114   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Általános / Off Topic  (Megtekintve 1450717 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #210 Dátum: 2010.01.21 18:08 »

nekem 3.7 2 db kettes.
De ez a 9. átszokás meg ilyenek...
Ja, és nem tanulntam semmit xD
Naplózva

Destory
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 143

Pontossan! igen :D


« Válasz #211 Dátum: 2010.01.21 18:11 »

Hát ja kungfus de akkor is 
Remélem jöwö héten osszák ki XD mert szombaton megyek moziba Vigyorog
am Lala mikor lessz már TGF?Vigyorog
Naplózva

/"Ha a cápa a kezdből eszik a lábadból is fog Vigyorog"/
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #212 Dátum: 2010.01.21 18:17 »

Beszélek Hades-al és ha megengedi, próbaidőre felveszlek..
Ha nem akkor sajnos várnod kell.
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #213 Dátum: 2010.01.21 18:20 »

Destroy, lehet hogy újvagy túlbuzgó, de nyugi kérlek és tanulj meg írni.
Ez egy nyelvtanóra vidámabb kiadásban Kacsint

Edit: Játszuk azt, hogy amíg nem vagytok képesek HELYESEN leírni mondatokat pontokkal addig nem írtok? Mosolyog
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #214 Dátum: 2010.01.21 18:39 »

Ne játszuk,mert akkor kihal a topic.
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
Taki
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #215 Dátum: 2010.01.21 18:52 »

Játszhatunk, de ne itt:D Én majd holnap kapom meg a félévit, de már félek tőle, lett 2 db 2-esem :S Egyik történelem másik fizika... De viszont jó is meg rossz is, mert szakács leszek és ahhoz nem kell a fizika,de a töri az kell :S
Naplózva


A hozzászólás olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra.
Márk
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

I am God


« Válasz #216 Dátum: 2010.01.21 19:02 »

Nem nagyon értem a szakácshoz mért kell a töri. És egyátalán minek tanulunk európa történelmén kívül mást. Amerika történelme?
Kit érdekel.. ők azt sem tudják hol van Magyarország.
Naplózva

A család szétmegy, a nők felednek, nem baj! Mondj áment minden tesóért, mert ők temetnek el majd!
Destory
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 143

Pontossan! igen :D


« Válasz #217 Dátum: 2010.01.21 19:12 »

Látom mindenki szakács akar lenni Mosolyog. Énis annak tanulok bár szakácshoz nem hiszem hogy kell fizika, nem hiszem hogy tudni kel hogy a husra hat-e gravitációs erő . Vigyorog
Naplózva

/"Ha a cápa a kezdből eszik a lábadból is fog Vigyorog"/
Taki
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #218 Dátum: 2010.01.21 19:13 »

Hát épp ez az... Én sem értem. Most áttérek egy kicsit földrajzra. Most csak egy példát mondok. Nekünk tudnunk kell, hogy Amerika részeit meg most nem részletezem, hogy mit, de ahogy te mondod rengeteg ember nem tudja, hogy hol van Magyarország. Na, de most vissza történelemre. Ahelyett, hogy mi megtanuljuk, hogy Kolumbusz mikor fedezte fel Amerikát, ahelyett tanulhat hatnánk többet a tatárjárásról még többet de még számos dologról... Na, de mind egy kell a töri valamiért szakácsnak is. 
Naplózva


A hozzászólás olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra.
Destory
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 143

Pontossan! igen :D


« Válasz #219 Dátum: 2010.01.21 19:16 »

Nah ja .
Matek kell hozzá ?
Naplózva

/"Ha a cápa a kezdből eszik a lábadból is fog Vigyorog"/
Taki
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #220 Dátum: 2010.01.21 19:39 »

Az is kell. Ezeket számolják bele: Matek, Magyar nyelvtan, Magyar irodalom, Angol, Történelem, Kémia
Naplózva


A hozzászólás olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra.
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #221 Dátum: 2010.01.21 20:19 »

Szerinted nem kell tudnia egy szakácsnak az alapműveltséget? Nem kell tudnia számolni, hogy hány kiló húst is vegyen és mihez mennyit adjon? Nem kell ismernie az időt? Azt tudni, hogy hol milyen konyha van? ÍZRE megmondani a konyhát, melyik tájhoz tartozik? De igen, és a levezetés: Ha jó vagy biológiából és földrajzból tudod, mi, honnan származik, tudod milyen is az az "olasz étel" és tudod milyen a görög. Tudod miben különbözik, mert ismered az országot, azt hogy hol van és MI van ott.
Ez nem fontos?
Ez csak egy szakma, de mindenből ki lehet hozni.
Fizika? Alap törvényeket tanítanak középiskoláig.. Azokat meg KELL tudni, nem hiába vannak több ezer éve ugyan úgy. De jobban fog-e tetszeni, hogy kiröhög majd a gyereketek, mert nem tudjátok honnan van a mágneses mező és elektromosság a földön - dinamó elv? Bocs, ha sok volt
Kungfus, TAKARÍTSD ki az aláírásod, ne Bolintnak kelljen..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Taki
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #222 Dátum: 2010.01.21 20:35 »

Szerinted nem kell tudnia egy szakácsnak az alapműveltséget? Nem kell tudnia számolni, hogy hány kiló húst is vegyen és mihez mennyit adjon? Nem kell ismernie az időt? Azt tudni, hogy hol milyen konyha van? ÍZRE megmondani a konyhát, melyik tájhoz tartozik? De igen, és a levezetés: Ha jó vagy biológiából és földrajzból tudod, mi, honnan származik, tudod milyen is az az "olasz étel" és tudod milyen a görög. Tudod miben különbözik, mert ismered az országot, azt hogy hol van és MI van ott.
Ez nem fontos?
Ez csak egy szakma, de mindenből ki lehet hozni.
Fizika? Alap törvényeket tanítanak középiskoláig.. Azokat meg KELL tudni, nem hiába vannak több ezer éve ugyan úgy. De jobban fog-e tetszeni, hogy kiröhög majd a gyereketek, mert nem tudjátok honnan van a mágneses mező és elektromosság a földön - dinamó elv? Bocs, ha sok volt

Nekem semmi gondom a matekkal, tudom, hogy kell a szakács szakmához, mert, ott tényleg kell egy kicsit, de leírtad miért. Földrajz, persze, hogy kell nagyon sokkal különbözik  az olasz konyha a görög konyhától...  Biológiából 4-es vagyok kémiából 3-as. Fizika. Alapvető törvényeket tudom nagyjából. ( ha Newton törvényeire gondolsz, de azon kívül tudom mást is nem csak Newton törvényeit.) Amennyire most kell, annyira tudom, hogy mi honnan származik. Nem volt sok és megértelek, gondolom csak fel akartad hívni egyrészt a figyelmemet, más részt meg  tökéletesen leírtál mindent mit kell tudnia egy szakácsnak.
Naplózva


A hozzászólás olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra.
Destory
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 143

Pontossan! igen :D


« Válasz #223 Dátum: 2010.01.21 21:00 »

Kungfus tudtál beszélni hadessal?
Am valami baj van accommal mert nem enged klánokba jelizni meg megvan a wicked medál de a godlike nincsen Vigyorog
Naplózva

/"Ha a cápa a kezdből eszik a lábadból is fog Vigyorog"/
Taki
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #224 Dátum: 2010.01.21 21:07 »

Olyan velem is volt, hogy a wicked megvolt, de a godlike nem. Ez azért van mert a medál rendszer nem megfelelően működik, de ha még 1-szer eléred a godlike-ot, akkor megadja... Legalábbis nekem megadta másodjára.
Naplózva


A hozzászólás olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra.
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 ... 114   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.023 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.