Stickman Warfare: A játék

2024.04.28 00:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 ... 93   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: 5letek a játékhoz (5letek FAQ-t célszerű átolvasni)  (Megtekintve 932717 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #405 Dátum: 2010.04.04 01:54 »

Kerekítés: UI Újítás, elfogadva.

napi kill: Vagy a játék tárolná el saját gépen, vagy a szerver. Az előbbi triviálisan hackelhető, az utóbbi meg tuti szar lenne, mert nem szinkronizálnak egymás közt a szerverek...

klántagok: UI Újítás, elfogadva.

Egyedi elhelyezkedés: UI Újítás, bár, ezt annyira nem akarom moddolhatóvá tenni, csak ha muszáj.

más nézet: azaz 3rd person, nem lesz, az engine nagyon az FPS-re van kiélezve

Újraéledési hely: annyira nem akarom megcsinálni, inkább tegyél be láthatatlan kockát a bunker modellnek. Túl sok helyen van hardkódolva, hogy a bunker a spawnhely.

kocsiban km/h óra: UI újítás, elfogadva

Szemüveg szín: Felesleges, idegesítő csicsa, amivel többet kell foglalkozni mint amennyit ér. Ráadásul újabb dolog amit szarrá kéne balancolni.

Rádió csicsa: Mutatja jobb oldalt hogy rádiózol e meg hogy kivel. Persze UI újításnak is felfogható.

Videózás: Nem tudom megcsinálni akadásmentesre.

Fényforrás: Konkrétan nem tudom megcsinálni. Ha meg tudnám, már rég lenne éjszakai mód. Majd biztos lesz rá ötlet, hogy hogyan, de még nincs.

Éles talaj és talajtípus: Szokj hozzá, így marad, a terrain engine sajátossága. Ráadásul örülök hogy három féle talajt tudok renderelni (melyek közül a kő-homok párosítást sem sikerült jól megoldani).
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #406 Dátum: 2010.04.04 07:50 »

Szerintem a terepbutítás legtávolabbi határát feljebb lehetne vinni, mert elég idegesítő amikor a fantasy towerből látom a lebegő modern ruinst.

Ezen kívül az M betűs map "bug" ot is lehetne javítani.

És a modolók nevében kérem az ujjabb init amiben a felhőszín, hummer porzás, antigrav csík stb... színét lehet cserélni. Köszönjük.
Naplózva


Adam Hector
Ádám
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


Bilux láver (L)


« Válasz #407 Dátum: 2010.04.04 08:08 »

Homaly.bmp...
Naplózva
H.Henrik99
Vendég
« Válasz #408 Dátum: 2010.04.04 10:15 »

Szerintem a játékba amikor az ember belép és forog a kamera akkor mutassa a többi embert ahogy játszik...
Naplózva
8th4
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176

Az elismert balf*sz


« Válasz #409 Dátum: 2010.04.04 12:33 »

hph 5letek FAQ.... Hopp egy ötlet. Mutathatná azt, hogy mennyi killjük van összesen a techeknek és külön a gunoknak az össz killt, lehetne mondjuk a honlap kinézetét ehhez alakítani gondolok itt arra, hogy kijelölünk egy időpontot és, abban az időpontban, amelyik csapatnak több killje van, annak a csapatnak megfelelő kinézetet kap a honlap (mondjuk gondolom ezzel sok meló van) .Lehetne minden  évben pl. kétszer ilyen "event". Nem utolsó sorban ez a cw-k alkalmával is hasznos lenne, nem kellene számolgatni annyit.
Naplózva


Let's play!
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #410 Dátum: 2010.04.04 17:57 »

Homaly.bmp...

mondom színét, és nem egyszerre mindennek, csak a hummernek.

amúgy a füvön zöld por van
homokon sárga por
a vizen lehetne fehér "por" Mosolyog mint fröcskölt víz
Naplózva


Adam Hector
bence113
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 205


« Válasz #411 Dátum: 2010.04.04 23:18 »

A csapatkill szerintem elég lenne úgy is, hogy számolja az adott csapat összes ölését (vagy a másik halálát) a szerverre befutott jelek alapján.
Nem kell napi szinten, elég szerverváltásig, vagy éjfélig.
Csak ne az legyen belőle, hogy a jelenlévő játékosok pontjait adja össze minden lekéréskor.
Szerintem könnyű megcsinálni, csak meg kell különböztetni a tech killeket, a gunokétól.

Egy másik: számolná a honlapon, hogy mennyit ölt valaki techben és gunban. Ha az előzőt meg tudnád oldani akkor ezt is.
Talán azzal lenne gond csak, hogy az eddigi killeket hova sorolja.
Naplózva


ATI Radeon HD 4870  512MB
Intel Core2 Duo CPU E7400 2.80 GHz
2.00GB RAM
Le:14Mbit/s Fel:1Mbit/s

ne kattints ide!
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #412 Dátum: 2010.04.04 23:48 »

A halállal az a gond hogy hülyeség. Van aki elmegy wc-re és 20x megölik. Meg halni mindenki tud, és mindenki tud ölni álló embert. A kill számít.
Naplózva

Karalábé
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25

Gyilkos Zöldség


« Válasz #413 Dátum: 2010.04.05 11:50 »

Szerintem nagyon jó ötlet, hogy a honlapon mutatná tech/gun állást.Lenne egy menüpont (pl:Háború állása) ahol ketté van osztva a kép, egyik oldalán egy MPG s Tech másikon M4A1 es Gun és alattuk a csapatok killszáma. Ha valaki elkötelezte magát valamelyik csapathoz(biztos van ilyen) annak ez ösztönző erőként hatna és sokkal háborúsabb hangulata lesz a játéknak.
Havonta lehetne összegzés ahol eldől ki a hónap csapata.Halál szám nem hinném, hogy kellene ez elszomoríthaná az embereket ahogy már sokszor mondták.Ez miatt nem lenne annyira monoton a játék és a lényeg, hogy lenne miért harcolni/küzdeni.
Naplózva

Gyilkos Zöldség
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #414 Dátum: 2010.04.05 13:28 »

Vagy ezt lehetne napi szinten: 14 óra elött lehet fogadni, hogy a gun vagy a tech nyer. Ha eltalálja akkor kap 10 KP-t vagy valamennyit.
Persze korlátozva lenne, hogy 60% fölött már csak a másikra lehetne.
Naplózva


Adam Hector
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #415 Dátum: 2010.04.05 13:30 »

http://stickman.hu/page/?o=idea&pg=idea&id=202&l=hun
akkor már inkább legyen beállítható, milyenben nemtse. Mondjuk méretre tényleg nem gondoltam... Én nem nézem a chatet, viszont van amikor jó képeket akarok csinálni valamilyen munkához, akkor átállíthanám pngre, utánna meg vissza jpegre, mert csak hulákat fotózok, ahhoz meg elég. Szóval ha meg lehet csinálni, akkor legyen állítható.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #416 Dátum: 2010.04.05 14:00 »

Ha majd lesz erről szavazás akkor legyen normális. Írja ki a különbséget, a %-ot hogy menyi esélye van nyerni a most fennlévők alapján. És akkor a nyeremény ez szerint nőne, csökkenne. Esetleg azt is írhatná menyien szavaztak.
Naplózva

Zero07
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


« Válasz #417 Dátum: 2010.04.05 14:18 »

Mi lenne, ha a profilnál, a killeknél meglehetne nézni, hogy melyik csapatban milyen fegyverrel mennyit öltél?
Naplózva


xD!Ez marha jó videó!xD
He is the leader...of the NAT... he killed the king so the war
is ended...HE IS unstoppable.
OFFTOPIK BETYÁR muhahaha
-D.T.E.- Jani
Vendég
« Válasz #418 Dátum: 2010.04.05 14:21 »

Ez szerintem jó 5let lenne, csak sok munka járna vele.
Naplózva
POD
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 672


United Hardcore Against Racism and Fascism


WWW
« Válasz #419 Dátum: 2010.04.05 18:35 »

Idézet
5let:
Ugye az épületek alapból pirosak, de mondjuk berakok fákat (erdő), vagy tereptárgyakat (sziklák, kerítések, stb...), és én ezeket szeretném megkülönböztetni az épületektől, akkor ezeket lehessen a piros más árnyalataival jelölni.

Ugyanezt lehetne a játékban a mappal, pl az ojjektumok.ini-ben modellenként külön be lehetne állítani hogy a mapon milyen színben jelenjen meg. Vagy már beállított dolgok lennéek, pl ha fát raksz be, akkor a mapon az alap zöldhöz képest sötétzöldel jelenik meg, a sziklák szürkén, a kerítések feketén, stb...
Naplózva

http://www.paintmaster.extra.hu - Megnézed!!!! x)

DJ + Bassdrum + Madness + MC = Gabber



Fórum szabályzat: Kötelező olvasmány gyerekeknek.
5letek FAQ
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 ... 93   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.055 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.