Stickman Warfare: A játék

2024.04.20 15:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 [3] 4   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Gép (Kinek, milyen?)  (Megtekintve 51367 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #30 Dátum: 2011.01.10 20:02 »

Én Labtecet használok, az említett követelmények megvannak. Fogalmam sincs, mennyiért vettem, 3k körül szerintem. Szép fekete. Régen rádiósat használtam, de annyira felidegesített, amikor merült, hogy úgy döntöttem, azt a kis kábelt kibírom Vigyorog
Naplózva

\M/etál az ész
-MH- Bennnii
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 354


« Válasz #31 Dátum: 2011.01.10 20:26 »

Nekem egy középkategóriás Logitech-em van , vezetéknélküli , a gombok amiket leírtál megvannak.
Hatótávolságra nincs panasz , egérrel együtt volt 10 ezer körül , megéri bőven.
Naplózva

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #32 Dátum: 2011.01.10 20:45 »

Típust tudtok mondani? Amúgy én is inkább a vezetékes mellett vagyok. Egy darab kábel még nem nagy probléma, de az elemcsere nagyon idegesítő lehet.
Naplózva

   
-ELIT- Sheffield
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 363


Népszerűség: {[(ctg³β)*(sin²α+cos²α)²]*∞}²


« Válasz #33 Dátum: 2011.01.10 20:53 »

http://www.logitech.com/hu-hu/for-business/products/keyboards/devices/585
Nekem ezvan. Jó kis multimédiás zongora Semmi gondom nincs vele.(bár nemtudom mibaj lehet egy billentyűzettel...) Nem drága. JÓ xD
Naplózva


Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #34 Dátum: 2011.01.10 21:03 »



Labtec oldalát nem hozza most be -__- De labtec media keyboard a becses neve Vigyorog
Naplózva

\M/etál az ész
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #35 Dátum: 2011.01.10 21:10 »

2000 forint felett már mindegyik tudja a kívánt paramétereket. Ha jó a vezetékes, akkor simán megúszod 5k-ból. Viszont kérdés, hogy mi neked a fontos. Oké, legyen strapabíró. Igazából mindegyik az, elázni nem nagyon tudnak már a mai klaviatúrák, a falhoz meg úgy sem fogod verni (remélem). A gagyi szerintem megítélés kérdése. Én 1000-1500 forintos klaviatúrákat használtam világ életemben (nincsenek nagy igényeim), egyedül annyi tűnt fel, hogy talán kicsit "keményebbek" a gombok az olcsóbbakon (értsd=nehezebb benyomni). Nem zavaró, de én így vettem észre. Úgyis megszokás kérdése. Az említett árkategória (2k+) mindegyik klaviatúráján van már multimédia funkció. Én személy szerint sosem értettem, minek, de van aki jobban szeret azzal navigálni. Szintén szokás kérdése. A multimédiásokon viszont már kapásból megtalálható az említett három gomb. A vékonyság meg csak igény kérdése. 1200 forintos klaviatúrából is van vékony, és 10k-sból is vastag. Be kell menni a boltba, szétnézni, meglátni és megszeretni. Szerintem az egér mellett a billentyűzet a másik olyan periféria ami úgymond "fogyóeszköz" számba megy, max másfél évente eddig nekem mindig cserélni kellett (bár tény, hogy én mindig az olcsót választottam, nekem nem szempont a design sem).
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

[FC] FOXtravi
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #36 Dátum: 2011.01.10 21:27 »

Nekem egy Logitech MK300-am van. Vezetéknélküli, egérrel egy csomagban van. Kb. 10000Ft volt. A sok gyorsgomb mellett 4 programozható gomb is van rajta. Elemcseréről annyit, hogy ez elég jól bírja, már több mint 1 éves és a billentyűzetben még mindig az első elemek vannak. Az egérben már kellett cserélni, de abban is csak 3 hete. Egyébként az elemcsere tényleg nagyon idegesítő tud lenni, mert nekem pont az -ELIT- elleni CW-n merült le az egerem (igazából csak az én hibám, mert ha az elem már merülőben van akkor egy piros fény világít rajta, és az már világított egy hete, tehát ha odafigyelsz akkor nem érhet meglepetés), viszont én nagyon szeretem a vezetéknélküliséget, mert ha az ágyamról nézek filmet akkor nem kell odasétálni a géphez ha van valami. Strapabíró a billentyűzet és az egér is, már párszor leesett mindkettő és semmi baja. Én nagyon szeretem és ajánlom mindenkinek aki billentyűzetvásárlásban gondolkodik. Mosolyog

http://www.logitech.com/hu-hu/keyboards/keyboard-mice-combos/devices/5755
Naplózva


CS 1.6: Game.po.OweR [War/Publik] @ xjx.hu - 94.199.183.212:32671
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #37 Dátum: 2011.01.10 21:36 »

Most szétnézve a gyártók honlapján igazából két esélyest találtam:
http://www.logitech.com/hu-hu/keyboards/keyboard/devices/7241
http://www.microsoft.com/hardware/mouseandkeyboard/productdetails.aspx?pid=038
A Microsoftosnak talán egy kicsit jobb a kialakítása, de majd megpróbálom mind a kettőt megnézni valahol.
Naplózva

   
-MH- Bennnii
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 354


« Válasz #38 Dátum: 2011.01.10 22:03 »

Nekem is MK300-am van mint FOX-nak , szeptember óta használom naponta akár több órán keresztül is , az egér és a billentyűzet elemei is még a jó töltöttségi szinten vannak , szóval nem idegesítő , hogy lemerül. Ellenben a másik gépnél lévő vezetéknélküli egérrel , bár az is Logitech és anno pár éve csúcskategóriásnak számított , már kezd meghibbanni , 1-2 nap alatt lemerül intenzív használat mellett , bár akkumulátoros , szóval nem kell cserélgetni az elemet , csak bele kell tenni a dokkolóba ami pár óra alatt feltölti.
Ha ez a kettő az alternatíva akkor inkább a Microsoftost válaszd Oli.
Naplózva

Frg/10
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #39 Dátum: 2011.01.11 14:53 »

http://cdn.sella.co.nz/images/thumb/f/2/p/4zwf2p-640x500.jpg
Én ilyet használok csak szürke-feketében, lassan 2 éve, eddig semmi gond nem volt vele, az árát nem tudom, de mivel nem egy nagy márka, nem lehetett túl drága.
Igaz az alján lévő nagy - a képen kék színű - sáv zavart, mert kevés helyet hagyott az egérnek, de egy mozdulattal lesz lehet pattintani róla. A multimédia-kezelőfelülete meg szerintem egész jól néz ki, sokszor szoktam használni, pl CoD-ban, amikor Windows Media Playerről hallgatok zenét, nem kell a játékot tálcára raknom, hogy átváltsam.
Naplózva
PIZZADOX
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77



WWW
« Válasz #40 Dátum: 2011.02.23 14:50 »

Itt az én gépem: http://gepigeny.hu/usercomp.php?comp=34910
Lustáknak:
A gép neve:   ASUS K52J
Processzor:   Intel Core i350
Videókártya:   ATI Mobility Radeon HD 5470 512 MB
DirectX-verzió:   DirectX 11
Op. rendszer:   Windows 7
Merevlemez:   Hitachi HTS545032B9A300
Hangkártya:   Conexant Cx20585
Optikai meghajtó:   MATSHITA DVD-RAM UJ890AS
Monitor:   1366×768 15"6 HD LCD AU Optronics B156XW02 V2
Egér:   Touchpad
U.I.:Az mit jelent hogy 2 logikai magos?
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.05 12:33 írta PIZZADOX » Naplózva

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Help Bunny by Copying and Pasting Bunny into your web page to help him gain world domination.
http://terge.myminicity.com <--MyRohadtulMiniCity!
szepakos01 and szepakos
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



WWW
« Válasz #41 Dátum: 2011.03.06 13:42 »

Processzor:  AMD Sempron(tm) 2800 1,61 GHz /látom ez a divat/(8th4)
Videókártya:ATI Radeon 9550 / X1050 Series(Microsoft Corporation-WDDM)
Memória:2048MB RAM
DirectX-verzió:   DirectX 10
Op. rendszer:   Windows 7 32-bites Home Premium Sp1
Egér:Genius GM-050018 Navigator500
Billentyűzet:
Monitor:1440x900 Samsung 920NW
Naplózva

Betonos Jani ;>
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 283


Villámot eszek, vihart szarok. Jancsikaa^^


« Válasz #42 Dátum: 2011.03.13 23:55 »

Processzor:Intel(R) Pentium(R)4 CPU 3,06GHz
Videokártyák:Radeon X300/X550/X1050 Series
                  Radeon X300/X550/X1050 Series Secondary
Billentyüzet:Microsoft Natural P2/2 szabvábnyos billentyüzet
Egér:Microsoft Natural PS/2 (a billentyüzettel és az egérrel nem foglalkoztam eddig se maradnak amíg birják..)
Monitor:Samsung (nemtom milyen, asszem valaki mikor linkelte már láttam, lehet Mark volt?)
Lemezmeghajtó:Samsung SP2004C
Op. Rendszer(ek):Windows XP 2002 Proffesional
                        Windows7 Professional
Naplózva

Az első Mortals Kombat verseny nyertese^^.
2011.Január 15. 17:26 Újra Betonkezű.*-*
jani=énekes    damisz=kockaa   én=low  By:Marc
Nyughass te sajtos bejgli.  By:Damisz^^ <333
Amúgy is egy bazi nagy betonököl van a fejed helyén  By:Huni
Ez a fórum legyen csak a Betonkezűé és Jani kapjon teljes admin jogot.
Gabi
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Válasz #43 Dátum: 2011.03.20 19:44 »


dettó ilyenem van 
Naplózva

 
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #44 Dátum: 2011.03.20 19:59 »

Ja tényleg, azóta vettem billentyűzetet Media Marktban egyik se volt, viszont találtam egy ilyet: http://www.icon7.com/hu/ProductDetail_ClassicCommpact.html
Vezeték nélküli (azóta rájöttem ez mennyire jó dolog), kicsi, vannak rajta multimédia gombok, és kényelmes rajta írni. Meg az icon7-ben bízok, korábban egy ilyen egeret vettem, azóta is jól megy.
Naplózva

   
Oldalak: 1 2 [3] 4   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.035 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.