Stickman Warfare: A játék

2024.03.28 18:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 46   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Kérdezz - Felelünk (SZABÁLYZATTAL!)  (Megtekintve 609670 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Dátum: 2010.06.24 22:27 »

Ha van valami, amiről nem tudsz, mint pl. mi minek a rövidítése, mi hol található, itt nyugodtan kérdezhetsz, és mi segítünk. Ez a topic CSAKIS a játékhoz kapcsolódó kérdésekre van, részletek a szabályzatban.

!SZABÁLYZAT! (NEM ISMERETE NEM MENTESÍT!)

Nem szeretnék nagyon szigorú lenni, de azt hiszem erre is szükség van.

1. Mint mondtam, ez a topic CSAKIS a játékhoz kapcsolódó kérdésekre van. Modellezés/MODolás nem tartozik ide, mivel azoknak van külön témájuk, ellenben a fórumról/honlapról/magáról a játékról jöhetnek a kérdések. Viszont az olyasfajta kérdéseket, amik egy-egy eventhez tartoznak, pl. mi hol található (most a Foci VB eventnél gyakori a "Hol vannak a labdák?" kérdés, vagy akár a játékban található Easter Eggek), töröljük.

2. Ez az egyik legfontosabb pont: EZ NEM OFFTOPIC!

CSAK is az éppen aktuális kérdéshez/kérdésekhez kapcsolódó hozzászólásokat írjatok. A válaszadót kijavíthatjátok, a kérdezőt NEM. A válaszban/kérdésben NEM lehet off rész, mégha az ilyenfajta hozzászólás itt elfogadott.

3. Ha valaki megmondta a jó választ, akkor NE írd le ugyanazt, és NE erősítsd meg (Azt majd a Moderátorok/Adminok megteszik).

4. Ha valaki már írta azt a kérdést, amit te is fel akartál tenni, NE írd mégegyszer. Használd a "Keresés" gombot, hogy megbizonyosodj arról, tényleg nem -e kérdezték azt, amit te akarsz.

5. Ha nem válaszolnak aznap a kérdésedre, NE dühöngj és NE legyél paraszt/szarkasztikus. Várj nyugodtan, a "Türelem rózsát terem!".

6. Ez a másik legfontosabb pont: A szabályzat még itt-ott szegényes, megfogalmazásilag is. De ez NEM jelenti azt, hogy kihasználhatod a hiányosságokat. Ha valamit kifelejtettem/kifelejtettünk, akkor írj Privátban valamelyik moderátornak, vagy írj az Offtopicba. Köszönöm.

7. Ebben a topicban az elitek, moderátorok és a rendes felhasználók nagyjából egyenrangúak, vagyis MINDENKI tartsa be a szabályzatot. Ez alól az Adminok kivételek természetesen.

8. Egy nap CSAK 2 kérdésed lehet. Ha valamelyik moderátor törli az egyiket, akkor se küldhetsz többet, úgyhogy gondold át mit akarsz kérdezni. (És másik napra NEM lehet átvinni a kérdések számát.)

9. A "Mért nincs szerver?" vagy a "Mikor lesz szerver?"-hez hasonló kérdések élből törlésre kerülnek. Ha nincs szerver, akkor annak egyszerű oka van: Mert nincs. Nem kapcsolta be egyik szervertulaj se. Ha valami igazán lényeges dolog miatt nem lenne, úgy is ki lenne írva hivatalosan, addig fölöslegesen kérdezitek meg. A "Mikor lesz szerver?"-re is csak egy "Amikor lesz" választ tudunk írni.
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.15 09:53 írta -MH- Mark575 » Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Adam15
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148


Elmélkedő vándor a nagyvilágban


« Válasz #1 Dátum: 2010.06.25 20:20 »

Nekem az a kérdésem hogy nekem Windows 7 valamim van. És sajna nem működik a telepíthető változat A portable az működik de abban nem tudok dolgokat befolyásolni. Például: Új skinek a fegyoknak és a Hummeremnek is a hangját kiakarom cserélni tapsra. Illetve még az mp3 zenéket is akartam hallgatni játék közben. Az Omod rendesen működik ezért nem tudom hogy mi lehet a baj. Aki tudja a választ az szóljon.
Meg még az lenne a kérdésem hogy ha a hummernek kicserélem a skinét akkor miért nem ölhetek?
Naplózva

-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #2 Dátum: 2010.06.25 20:57 »

Az első kérdés mehet nyugodtan Bugok részbe.

A második kérdésre nem tudom pontosan a választ. A fegyverek textúrájának kicserélésével még lehet ölni, a járműveknél is elvileg lehetne. Lehet azért nem lehet vele ölni, mert lehet csalni vele (pl. élénk/sötét szín, hogy hamarabb kiszúrja az ember hogy hol van, stb.).
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #3 Dátum: 2010.06.25 21:12 »

Azért nem lehet járműskin cserével ölni, mert a hídon a Hummer és Antigrav textúrájához a már meglévőt használtam fel, így amint módosul a valamelyik járműhöz tartozó textúra, azonnal épületmódosításnak is minősül. Ha megcsinálod a járművet Wings-ben használj hozzá saját textúrát, és annak saját nevet adj, ne a már mappában lévő textúranevet, így kikerülhető ez a probléma. Ha csak átfested, akkor a .x fájlon belül valahol az első sorok környékén megtalálod a textúranevet, azt írd át bátran az általad látrehozottra, és voila! Menni fog (elvileg).
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #4 Dátum: 2010.06.26 14:09 »

Két kérdésem van:
1.Pl. ami Márknak van ez a:I like SAJTbálna.Ez rangnak számít és Bolint adhatja vagy a server policok azt is tudják változtatni?

2.Ki volt az az Ügyes gyerek aki behozta a SAJT mániát.Vigyorog?
Naplózva

[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #5 Dátum: 2010.06.26 14:40 »

1. Azt az SP-k tudják maguknak változtatni.

2. Úgy emlékszem, hogy Womi a sajtot, Oli pedig a bálnát. De ez nem biztos Mosolyog.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #6 Dátum: 2010.06.26 14:52 »

Na akkor kérdezek. Mi ennek a témának az értelme? Ott van az offtopik, száz százalékosan kiszolgálja a célokat.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #7 Dátum: 2010.06.26 15:30 »

Például hogy van aki azt se tudja mi az off, meg emlékezeteim szerint eddig nem sokszor használták kérdezésre (Ha igen, akkor is legtöbbször azért, mert szóltunk nekik előtte). Ez legalább kiemelt, és az ember érti azt, hogy mi az a "Kérdezz - Felelünk". Hidd el, kevesebb topicot nyitnak, kevesebbet tépjük a hajunkat.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #8 Dátum: 2010.06.27 14:51 »

2. Úgy emlékszem, hogy Womi a sajtot, Oli pedig a bálnát. De ez nem biztos Mosolyog.

Fordítva Mosolyog
Naplózva


roobert
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 2010.06.28 22:39 »

hello mindenki a játékkal kapcsolatban. Hogy tudok klánba belépni.Lehet hogy az az oka hogy nem tudok belépni mert nincsen szerver.De a válszokat szivesen várom.
 
UI:ha tévedtem és ez nem a játékkal kapcsolatos akkor bocsánat mindenkinek He
Naplózva
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #10 Dátum: 2010.06.28 22:41 »

Természetesen a játékkal kapcsolatos de nem olyan értelemben. A weboldalon tudsz belépni a klánba. Nincs semmi köze ahhoz, hogy van-e szerver vagy sincs. Kikeresed a klánt amibe be szeretnél lépni. Katt rá. Eljutsz az adatlapjára és ott van felül egy kis link: Belépek ebbe a klánba vagy valami hasonló, katt rá! Ennyi.
Naplózva

[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #11 Dátum: 2010.06.29 17:14 »

Miért van az hogy csak 25-30 nem tudom pontosan mennyi hozzászólás kell ahhoz hogy a modellek topic látható legyen?
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #12 Dátum: 2010.06.29 17:17 »

Csak 20 kell, és azért, hogy ne szabaduljon be oda a sok láma.
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #13 Dátum: 2010.07.01 19:14 »

Üdv!

Az lenne a kérdésem,hogy normális-e,hogy 1.80GHz-es processzorral,504MB RAM-mal,és Intel(R) 82845G Graphics Controllerrel minimum grafikán erősen akadozik a játék?

1,8 gigás processzor szerintem egy kicsit kevés, Stick nagyon pörgeti a a CPU-t.
Szerk: Véletlenül töröltem, azt hittem az ötletek topic, és át akartam rakni. Sorry :/
Naplózva

   
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #14 Dátum: 2010.07.01 19:31 »

Igen, normális. Az integrált vacak videókártyád nem éri el a minimum Geforce3 szintet. Egyébként ... RAM-ot jobban izzasztja a játék, mint a procit, kevesebb renderelés kell (számolás, proci végzi), mint amennyi poligont tárolnia kell (tárolás, tehát memória). Asszem egyébként az SMWF-ben (tapasztalati úton mondom, nem technológiailag) nagyon pocsék a polygonok tárolásának kezelése. Mindezt arra alapozva mondom, hogy egy 2.2-es AMD processzoron egy Geforce3-at jelentősen meghaladó Ati Radeon 9600-as videókártyával 768RAM mellett akad ... Szóval inkább a RAM lesz ott kevés, mint a proci.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 46   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.044 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.