Stickman Warfare: A játék

2024.04.20 01:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 29   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Általános  (Megtekintve 312847 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Dátum: 2010.07.19 23:28 »

Ide jöhet minden, ami nem illik sehova Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2010.07.26 21:13 írta -MH- Mark575 » Naplózva

   
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #1 Dátum: 2010.07.19 23:38 »

Kezdeném is azzal, amiért az egész fórumrész lett.
Egyre többen kezdenek el mindenféle grafikákat csinálni, és eddig úgy láttam, nem volt rendes hely ezeknek. Volt egy ilyen topic a Web részlegben, a Modelleknél, de még a Modoknál is. Tessék, most itt lesz minden ezzel kapcsolatos összeszedve Mosolyog
A másik, ami miatt kértem Alextől ezt a fórumrészt, az, hogy ugyan sokatok rajzolgat, és nagy lelkesedéssel, de leragadtatok a Userbaroknál (remélem, hogy csak  kis részetek azért, mert vannak generátorok). Ki tudja miért, de szerintem azért is, mert nem ismeritek a programot, amit használtok. Ezért lesz egy Segédletes, tippes topic, ahova majd én, meg remélem ti is fogtok pakolgatni hasznos dolgokat, amit felfedeztetek, esetleg a témával foglalkozó oldalakat is.
Tudom, hogy mindenki a Photoshopot isteníti, de szerintem nem azzal kell kezdeni, és szerencsére vannak itt olyanok, akik más programmal dolgoznak, és nagyon szép dolgokat csinálnak. Ezektől az emberektől is jó lenne tutorialokat látni Mosolyog
A topicok funkciója hasonló lesz, mint a modelleknél, tehát mindenki csinálhat magának egy kis galériát, bemutatótermet, de azért az igénytelen, és kezdeti próbálkozásoknak itt is lesz topic.
Most több nem jut eszembe, ha van még valami, leírom.
Naplózva

   
IMortal
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 265


Fuck and you


« Válasz #2 Dátum: 2010.07.19 23:50 »

Hmm szerintem Gimp egy átlagos felhasználónak megfelel(ez nem az jelenti hogy jobb a photoshopnál).
Kezdőknek ajánlanám Gimphez ezt az oldalt:http://gimp.qwqw.hu/?modul=oldal&tartalom=1110520(regisztrálnod kell, hogy megnézhesd a tutorialokat.)
Pár kép amit Gimpel készítettem:P


Ezt barátomnak készítettem

A következő 2-tőt meg kérése

Naplózva

"Korrektnek lenni rég nem divat..." Deniz - Divat nem divat
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #3 Dátum: 2010.07.19 23:57 »

Áhh, ezek nagyon szépek Vigyorog Valahogy a színeket sikerült nagyon eltalálnod, hangulatos az egész(bár ehhez hozzájárulnak a játékból a screenshotok is) Mosolyog A Marky-s képnek tetszik még nagyon a kontrasztossága. A betűtípus is jó döntés volt.
Naplózva

   
Nesh01
Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2010.07.20 10:57 »

Csináltam egy bannert magamnak, szerintetek milyen? Mosolyog


EDIT: Tudom O betűnél maradt egy kis folt, majd javítom. Mosolyog
Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #5 Dátum: 2010.07.20 11:00 »

Nesh, te miért fehér háttéren dolgozol? :O Ez így nagyon rossz, olyan, mint az a nyalókás az előbb. Én mindig be szoktam rakni négy réteget háttérnek: Fehér, fekete, szürke. Ezeken mindig megnézem, miközben készítem, ha tudom, hogy hova szánom, akkor még annak a színével is berakok egy hátteret. A végén meg kikapcsolom a háttér rétegeket, ha átlátszót akarok.
Naplózva

   
Nesh01
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 2010.07.20 11:03 »

Okés, megpróbálok énis így dolgozni, és kösz.
Viszont találtam, még párnapja csináltam janinak egy bannert:
Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #7 Dátum: 2010.07.20 11:06 »

Ez tetszik, még azt kipróbálhatnád, hogy adsz a feliratnak olyan neonzöld színű ragyogást, mint amivel maga a szöveg van Mosolyog
Naplózva

   
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #8 Dátum: 2010.07.20 12:37 »

Ez most csak 2D, vagy 3D is? Mert a grafika az grafika, és akkor az egyel fentebbi témát meg lehet tartani a játékba kívánt modelleknek, ha ez lesz a 3D-s grafikai részleg (render, animáció, tehát a szép dolgok, nem a játékos gagyi).
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #9 Dátum: 2010.07.20 12:44 »

Ez 2D, majd megkérem Alexet, hogy írjon neki rendes címet.
Naplózva

   
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #10 Dátum: 2010.07.20 12:49 »

Okés, akkor a 3D marad egyel feljebb Kacsint Csak igazából maradhatna ez grafika úgy, ahogy van. Ami meg nincs renderelve, kivágni a 3.14csába. Szóval meggondolandó. Mindenesetre most a Modellek részleg elég kezelhetetlen, hogy az ilyen jellegű témák mind odamennek. Meg hát az tényleg a játék miatt jött létre. Mindegy, majd meggondolod Kacsint
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #11 Dátum: 2010.07.20 14:23 »

Te Dani, ha már nyitsz egy Alfórum szabályzat topicot, akkor minimum zárold. Vigyorog
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
-MH- Zaknod
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


Szájkaratetanonc


« Válasz #12 Dátum: 2010.07.20 19:06 »

Sumopaintnek nyithatok egy külön témát?
Mostanában el szeretnék kezdeni komolyabban foglalkozni ezzel a grafikázással.
Valaki tudna programot ajánlani?Szempontok:Nem a realitás,inkább egyszerűbb,rajzfilmszerűbb alkotás.És könnyű kezelőfelület.Én eddig a sumopaintet használtam,de az is inkább a realisztikus überpontosságra törekszik.Tudom,ezekkel a realisztikus programokkal is meglehet alkotni könnyedebbet,de ha valaki tudna konkrét,egyszerűbb programot ajánlani,annak nagyon megköszönném.
Naplózva


"Minden kill honorable. Aki chatel vagy hátat fordít, magára vessen." \Bolint99\
Guild Wars 2 magyar hírblog|Guild Wars 2|Gang Garrison 2|Sumo Paint|SuperCrateBox
aka Blue Chicken
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #13 Dátum: 2010.07.20 23:45 »

Ehh, most jöttem rá, hogy milyen rossz a Sumopaint élsimítása 
Most már értem, miért lett minden képetek olyan pixeles. Kicsit szórakoztam vele, jól látszik, hogy milyen pixelesek a betűk szélei:


Csak összehasonlításként, így mutat Photoshopban élsimítás bekapcsolásával, és nélküle:

Kattintsatok a zoom-in-re, mert lekicsinyíti, és így nem látszik annyira a különbség.
Naplózva

   
nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #14 Dátum: 2010.07.21 08:50 »

Készítek mostanában bannereket:
Magamnak:

Royalnak:

(Program:Gimp)
« Utoljára szerkesztve: 2010.07.21 13:20 írta -FirePower- kolta » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 29   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.036 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.