Stickman Warfare: A játék

2024.04.27 11:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: [1]   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Vonz erő  (Megtekintve 3909 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
goofre
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Dátum: 2010.08.14 15:53 »

Mostanában nem akart a stickman felkapcsolódni a szeróra, ezért MOD-olni kezdtem.Csináltam egy gun fegyót, beraktam M4A1-nek, beraktam  a botok számát 1-re, hisz mindig az első bot Gun, és M4A1-el van.Gondoltam lefotózom, meg minden.Nem mindig tudtam, mert a falba rohangált a maya ruins-nál.Ezért viccből beleugrottam a vízbe, és mi történt?Kilőtt a fr*ncba, még végül a bot 1-nél nem állt meg.Próbáljátok ki, 1 bot+víz, grafikából minden 0, és ott is vagy a botnál
Naplózva


"Ne lopd el, mert nincs időm újat csinálni!" By:Nyolcvan
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #1 Dátum: 2010.08.14 16:07 »

Akár mennyi botot raksz be a botoknál ha vízbe fulladsz általában elrepít. Nem tudom miért van, de így van. Velem is elő fordult már. Ez a játék hibája, nem a te mododé.
Naplózva

Elitkatona
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2010.08.15 16:08 »

Ezt úgytudom mindenkinél megcsinálhatja a game bot oknál. Haveromnál is megtette. Szal nem a mod
Naplózva
goofre
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Válasz #3 Dátum: 2010.08.15 16:11 »

Én se mondtam hogy a mod a hibás, mert azzal ezt elő nem tudnám hozni.Csak háttértörténektnek mondtam, meg botok kezében tudom normálisan megfigyelni a fegyvert.Na meg a szerverre se kapcsolódik fel valamiért.
Naplózva


"Ne lopd el, mert nincs időm újat csinálni!" By:Nyolcvan
Oldalak: [1]   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.04 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.